Skocz do zawartości




Zdjęcie

Witam!


257 odpowiedzi w tym temacie

#121 famfatal

famfatal

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 11 February 2010 - 23:09

helo lejdis :) witam szacowne grono rajderek :)
kiedy jeżdżę to czuje że żyje !!!

#122 Edycia

Edycia

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 03 February 2010 - 11:57

Koleżanka jak widzę od 10 lat to już pełna pasja :mrgreen:
mam nadzieję że tak będzie i w moim przypadku mimo iz początki są cieżkie
a gdzie warto się wybrać ( Zieleniec czy gdzieś indziej)?

#123 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 03 February 2010 - 12:22

wiesz ja sie uczylam 10 lat temu w zielencu i w czechach w szpindlu:)
a tak pozniej to non stop austria i wlochy:) bo tam naprawde mozna sie wyjezdzic:)
wiesz to chyba jest pasja od 10 lat:) bo w sumie nie powinnam jezdzic bo trenuje siatkowke na codzien i troche sie jazda (miesnie uzywane) troche sie gryza z siatkowka hahaha;D

#124 Edycia

Edycia

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 03 February 2010 - 12:36

ja się nigdy po sobie nie spodziewałam że "takie coś" mnie zainteresuje i że tak się w to wkręcę :-) ale cóż mam wspólną pasję razem z moim Narzeczonym,który jest tak samo początkujący jak ja :mrgreen:

#125 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 03 February 2010 - 13:08

aa to dlatego sie wkrecilas;) hah gratuluje i zycze udanego szusowania:)

#126 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 12 February 2010 - 09:42

Hej hej Famfatal:)

#127 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 12 February 2010 - 09:42

Hej hej Famfatal:)

#128 Edycia

Edycia

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 03 February 2010 - 19:30

sprzęcik kupiony :mrgreen: w sobotę kolejne siniaki dojdą do kolekcji hehe ale taka kolej rzeczy :-P pozdrawiam

#129 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 13 February 2010 - 13:17

Dzień dobry! xD Chodziły plotki że ma przyjechać do Polanowa telewizja i się sprawdziło xD. Dziś o 10,30 przyjechali z TVP szczecin i robili reportaż o naszym wyciągu. Zwała była ^^ dużo ludzi i zamieszenie. Zrobili ze mną wywiad bo jestem jedyną snowboarderką w moim mieście. Było naprawdę fajnie dziś o 17,30 będzie relacja w telewizji nie mogę tego przegapić ^^ Może wkońcu znów będziemy mieli własny stok.

#130 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 13 February 2010 - 13:17

Dzień dobry! xD Chodziły plotki że ma przyjechać do Polanowa telewizja i się sprawdziło xD. Dziś o 10,30 przyjechali z TVP szczecin i robili reportaż o naszym wyciągu. Zwała była ^^ dużo ludzi i zamieszenie. Zrobili ze mną wywiad bo jestem jedyną snowboarderką w moim mieście. Było naprawdę fajnie dziś o 17,30 będzie relacja w telewizji nie mogę tego przegapić ^^ Może wkońcu znów będziemy mieli własny stok.

#131 bokserka

bokserka

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 05 February 2010 - 14:41

hejka
i ja chętnie do was dołaczę riderki:) sprzet wypróbowany wczoraj, jak na poczatek jest nieźle ale orczyk mnie przeraża
mam nadzieję, że niedługo się przemogę bo nie uśmiecha mi się włazić non stop z buta:)

#132 bokserka

bokserka

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 15 February 2010 - 10:31

Alex medialna z ciebie osóbka:) Puścili ten wywiad z toba w telewizji?

Hejka Famfatal!

Zarembianka grasz zawodowo? A do Francji to ze znajomymi czy sama?

Wczoraj w ramach Walentynek byliśmy z moim R. na stoku w Wieżycy - ale się wyszalałam!!! Nawet wjechałam 3 razy na dużym orczyku - wprawdzie z kilkoma glebami i trzymajac talerzyk w rękach ale i tak jestem z siebie mega dumna :mrgreen:

#133 Edycia

Edycia

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 05 February 2010 - 15:13

hejka
i ja chętnie do was dołaczę riderki:) sprzet wypróbowany wczoraj, jak na poczatek jest nieźle ale orczyk mnie przeraża
mam nadzieję, że niedługo się przemogę bo nie uśmiecha mi się włazić non stop z buta:)


orczyk to naprawdę ciężka sprawa wiem cos o tym :-P ja wiecznie zaliczam gleby i leżę pod wyciągiem :mrgreen: powodzenia i wytrwałości :mrgreen:

#134 bokserka

bokserka

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 15 February 2010 - 10:31

Alex medialna z ciebie osóbka:) Puścili ten wywiad z toba w telewizji?

Hejka Famfatal!

Zarembianka grasz zawodowo? A do Francji to ze znajomymi czy sama?

Wczoraj w ramach Walentynek byliśmy z moim R. na stoku w Wieżycy - ale się wyszalałam!!! Nawet wjechałam 3 razy na dużym orczyku - wprawdzie z kilkoma glebami i trzymajac talerzyk w rękach ale i tak jestem z siebie mega dumna :mrgreen:

#135 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 15 February 2010 - 14:10

No jestety nie ... xD za mało chyba mówiłam, ale jeden mój zjazd pokazali hehe. Bokserka a jak wygląda stok w wieżycy? ciekawy? ^^ zastanawiam się czy nie pojechać w najbliższym czasie.

#136 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 05 February 2010 - 19:45

nisko w kolankach pewny uchwyt:) i dasz rade na orczyku:)

#137 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 15 February 2010 - 14:10

No jestety nie ... xD za mało chyba mówiłam, ale jeden mój zjazd pokazali hehe. Bokserka a jak wygląda stok w wieżycy? ciekawy? ^^ zastanawiam się czy nie pojechać w najbliższym czasie.

#138 bokserka

bokserka

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 15 February 2010 - 14:37

Są dwie większe górki i jedna mniejsza (dla poczatkujących), 4 duże wyciągi, 2 małe, maja armatki do śniegu - jak dla mnie bomba, zwłaszcza porównując naszą lokalną górkę. Wpisz sobie w google wieżyca wyciąg - na stronie mają galerię zdjęć i kamerki.
Aha, znalazłam ten materiał filmowy w necie - widziałam twój zjazd, szkoda, że więcej nie pokazali:)

#139 bokserka

bokserka

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 15 February 2010 - 14:37

Są dwie większe górki i jedna mniejsza (dla poczatkujących), 4 duże wyciągi, 2 małe, maja armatki do śniegu - jak dla mnie bomba, zwłaszcza porównując naszą lokalną górkę. Wpisz sobie w google wieżyca wyciąg - na stronie mają galerię zdjęć i kamerki.
Aha, znalazłam ten materiał filmowy w necie - widziałam twój zjazd, szkoda, że więcej nie pokazali:)

#140 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 06 February 2010 - 15:15

Helo! Znalazłam ten portal przypadkiem, ale wydaje się być ok ^^ Mam 15 lat i tej zimy zaczełam swoją przygodę z deską. W mojej okolicy nie ma stoków więc zadowalam się nieczynnym, starym wyciągiem i małymi górkami xD