Skocz do zawartości




Zdjęcie

Witam!


257 odpowiedzi w tym temacie

#81 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 03 February 2010 - 12:22

wiesz ja sie uczylam 10 lat temu w zielencu i w czechach w szpindlu:)
a tak pozniej to non stop austria i wlochy:) bo tam naprawde mozna sie wyjezdzic:)
wiesz to chyba jest pasja od 10 lat:) bo w sumie nie powinnam jezdzic bo trenuje siatkowke na codzien i troche sie jazda (miesnie uzywane) troche sie gryza z siatkowka hahaha;D

#82 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 03 February 2010 - 12:22

wiesz ja sie uczylam 10 lat temu w zielencu i w czechach w szpindlu:)
a tak pozniej to non stop austria i wlochy:) bo tam naprawde mozna sie wyjezdzic:)
wiesz to chyba jest pasja od 10 lat:) bo w sumie nie powinnam jezdzic bo trenuje siatkowke na codzien i troche sie jazda (miesnie uzywane) troche sie gryza z siatkowka hahaha;D

#83 Edycia

Edycia

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 03 February 2010 - 12:36

ja się nigdy po sobie nie spodziewałam że "takie coś" mnie zainteresuje i że tak się w to wkręcę :-) ale cóż mam wspólną pasję razem z moim Narzeczonym,który jest tak samo początkujący jak ja :mrgreen:

#84 Edycia

Edycia

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 03 February 2010 - 12:36

ja się nigdy po sobie nie spodziewałam że "takie coś" mnie zainteresuje i że tak się w to wkręcę :-) ale cóż mam wspólną pasję razem z moim Narzeczonym,który jest tak samo początkujący jak ja :mrgreen:

#85 allice

allice

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 January 2010 - 15:32

hejka;) witam wszystkich:) tez dopiero odkrylam ta stronke a duzo ciekwych rzeczy mozna tu znalesc i co najwazniejsze zero facetow hahaha jezdze od niedawna i zakochalam sie w tym strasznie !!! nie wyobrazam sobie zimy bez deski niestety tylko towarzystwa brak na jakies wspolne wypady wiec jak narazie zostaja tylko weekendy i nieustanne namawianie wszystkich aby ruszyli sie z domu ;) pzdr
...

#86 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 03 February 2010 - 13:08

aa to dlatego sie wkrecilas;) hah gratuluje i zycze udanego szusowania:)

#87 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 03 February 2010 - 13:08

aa to dlatego sie wkrecilas;) hah gratuluje i zycze udanego szusowania:)

#88 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 09 January 2010 - 21:49

Witam, witam :)
Mam nadzieje, ze forum w koncu sie rozkreci, bo strasnzie tu cicho ostatnio :] A znajomymi sie nie przejmuj im wiecej wypadow na deske, tym wiecej ludzi sie poznaje i latwie pozniej wyjezdzac na desunie :) Ja na poczatku tez tak mialam, ciagle namawianie, och czasem bylo ciezko :P

#89 Edycia

Edycia

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 03 February 2010 - 19:30

sprzęcik kupiony :mrgreen: w sobotę kolejne siniaki dojdą do kolekcji hehe ale taka kolej rzeczy :-P pozdrawiam

#90 Edycia

Edycia

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 03 February 2010 - 19:30

sprzęcik kupiony :mrgreen: w sobotę kolejne siniaki dojdą do kolekcji hehe ale taka kolej rzeczy :-P pozdrawiam

#91 bokserka

bokserka

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 05 February 2010 - 14:41

hejka
i ja chętnie do was dołaczę riderki:) sprzet wypróbowany wczoraj, jak na poczatek jest nieźle ale orczyk mnie przeraża
mam nadzieję, że niedługo się przemogę bo nie uśmiecha mi się włazić non stop z buta:)

#92 bokserka

bokserka

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 05 February 2010 - 14:41

hejka
i ja chętnie do was dołaczę riderki:) sprzet wypróbowany wczoraj, jak na poczatek jest nieźle ale orczyk mnie przeraża
mam nadzieję, że niedługo się przemogę bo nie uśmiecha mi się włazić non stop z buta:)

#93 fubura_

fubura_

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 January 2010 - 21:07

Ja jestem Zuza, a na desce jeżdżę od roku ;)
Pozdrowionka dla wszystich riderek!
ps. jak by była jakaś chetna z Lublina lub okolic do spotkania na stoku i wspólnego treningu to pw ;D

#94 Edycia

Edycia

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 05 February 2010 - 15:13

hejka
i ja chętnie do was dołaczę riderki:) sprzet wypróbowany wczoraj, jak na poczatek jest nieźle ale orczyk mnie przeraża
mam nadzieję, że niedługo się przemogę bo nie uśmiecha mi się włazić non stop z buta:)


orczyk to naprawdę ciężka sprawa wiem cos o tym :-P ja wiecznie zaliczam gleby i leżę pod wyciągiem :mrgreen: powodzenia i wytrwałości :mrgreen:

#95 Edycia

Edycia

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 05 February 2010 - 15:13

hejka
i ja chętnie do was dołaczę riderki:) sprzet wypróbowany wczoraj, jak na poczatek jest nieźle ale orczyk mnie przeraża
mam nadzieję, że niedługo się przemogę bo nie uśmiecha mi się włazić non stop z buta:)


orczyk to naprawdę ciężka sprawa wiem cos o tym :-P ja wiecznie zaliczam gleby i leżę pod wyciągiem :mrgreen: powodzenia i wytrwałości :mrgreen:

#96 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 05 February 2010 - 19:45

nisko w kolankach pewny uchwyt:) i dasz rade na orczyku:)

#97 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 05 February 2010 - 19:45

nisko w kolankach pewny uchwyt:) i dasz rade na orczyku:)

#98 Edycia

Edycia

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 01 February 2010 - 10:57

cieszę się,że dołączam do Waszego grona :) właśnie przeżyłam swój "pierwszy raz" na desce i jestem pod wrażeniem,ekstra sprawa,co prawda dopiero się uczę i bardzo mało udało mi się ujechac ale podoba mi się ten sporcik i to bardzo :) siniaków kilka nabiłam ale nie poddam się
może jakieś rady dla początkującej....

#99 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 06 February 2010 - 15:15

Helo! Znalazłam ten portal przypadkiem, ale wydaje się być ok ^^ Mam 15 lat i tej zimy zaczełam swoją przygodę z deską. W mojej okolicy nie ma stoków więc zadowalam się nieczynnym, starym wyciągiem i małymi górkami xD

#100 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 06 February 2010 - 15:15

Helo! Znalazłam ten portal przypadkiem, ale wydaje się być ok ^^ Mam 15 lat i tej zimy zaczełam swoją przygodę z deską. W mojej okolicy nie ma stoków więc zadowalam się nieczynnym, starym wyciągiem i małymi górkami xD