Skocz do zawartości




Zdjęcie

Witam!


257 odpowiedzi w tym temacie

#101 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 01 February 2010 - 20:34

hey hey:)

NO ja juz smigam na snowboardzie od 10 latek:) troche przygod sie przyezlo:)
pozdrawiam

#102 Edycia

Edycia

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 07 February 2010 - 19:44

a ja już jestem po sobotnich trudach :-P jakos wyciąg idzie :-P ale kośc ogonowa zbita hihihboli jak diabli :lol: widocznie tak już musi być :-) mam tylko małe problemy z hamowaniem :-P z instruktorem miałam dwie godzinki ale to mało chyba

#103 Edycia

Edycia

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 07 February 2010 - 19:44

a ja już jestem po sobotnich trudach :-P jakos wyciąg idzie :-P ale kośc ogonowa zbita hihihboli jak diabli :lol: widocznie tak już musi być :-) mam tylko małe problemy z hamowaniem :-P z instruktorem miałam dwie godzinki ale to mało chyba

#104 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 08 February 2010 - 13:14

próbuj 2h z instruktorem i potem sama:) to działa:)
no a kosc ogonowa to norma ze zbita i boli:D

#105 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 08 February 2010 - 13:14

próbuj 2h z instruktorem i potem sama:) to działa:)
no a kosc ogonowa to norma ze zbita i boli:D

#106 Edycia

Edycia

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 02 February 2010 - 07:21

Dziewczyny pomóżcie.....byłam wczoraj w poszukiwaniu deski,butów,wiązań ale niestety nic nie udało mi się kupić...jak dla początkującej deska powinna być jakaś extra markowa czy to obojetne...

#107 Edycia

Edycia

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 08 February 2010 - 17:55

a w tą sobotę znów zacięta walka z deską :-P planuję jeszcze chociaż godzinkę z instruktorem i dalej sama próbować :mrgreen: coś cicho na tym forum ostatnio :-P koleżanki zajętę jazdami

#108 Edycia

Edycia

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 08 February 2010 - 17:55

a w tą sobotę znów zacięta walka z deską :-P planuję jeszcze chociaż godzinkę z instruktorem i dalej sama próbować :mrgreen: coś cicho na tym forum ostatnio :-P koleżanki zajętę jazdami

#109 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 03 February 2010 - 09:35

sluchaj ja sie uczylam na nie markowej i nie bylo mi pozniej szkoda ze sie porysyowala albo cos, dopiero z czasem sobie kupilam markowa:)

#110 bokserka

bokserka

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 09 February 2010 - 11:17

byłam w sobotę na górce - lipa jak nic! zero naśnieżania i widać już placki ziemi:( na orczyk nawet nie patrzyłam - przy takim stanie stoku nie ma co próbować bo gleba goniłaby kolejną glebę...weszłam cztery razy z buta, zjechałam i wróciłam niepocieszona do domu:/
w niedzielę (o ile aura dopisze) jedziemy do wieżycy - tam warunki są o niebo lepsze.
kurcze trochę staro się tutaj czuję 8-)

#111 bokserka

bokserka

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 09 February 2010 - 11:17

byłam w sobotę na górce - lipa jak nic! zero naśnieżania i widać już placki ziemi:( na orczyk nawet nie patrzyłam - przy takim stanie stoku nie ma co próbować bo gleba goniłaby kolejną glebę...weszłam cztery razy z buta, zjechałam i wróciłam niepocieszona do domu:/
w niedzielę (o ile aura dopisze) jedziemy do wieżycy - tam warunki są o niebo lepsze.
kurcze trochę staro się tutaj czuję 8-)

#112 Edycia

Edycia

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 03 February 2010 - 09:48

a dziekuję za info teraz poszukam czegos co nadaje się do jazdy i w sobotę na stok :P
:-P nie sądziłam że az tak mnie to będzie pasjonowac

#113 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 10 February 2010 - 19:15

Wieżyca? hmm też myślałam o wybraniu się tam xD. Dziś jeździłam na bardzo ciekawej górce. Jak już wcześniej mówiłam jest to stary stok. Zauważyłam że na puchu deska całkiem inaczej się zachowuje xD Jutro chyba też tam idę, choć tyłek mnie boli i rekę mam wybitą nie daję za wygraną xD Wkręciłam się na maksa w ten sport.

#114 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 10 February 2010 - 19:15

Wieżyca? hmm też myślałam o wybraniu się tam xD. Dziś jeździłam na bardzo ciekawej górce. Jak już wcześniej mówiłam jest to stary stok. Zauważyłam że na puchu deska całkiem inaczej się zachowuje xD Jutro chyba też tam idę, choć tyłek mnie boli i rekę mam wybitą nie daję za wygraną xD Wkręciłam się na maksa w ten sport.

#115 Edycia

Edycia

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 10 February 2010 - 20:07

no rzeczywiście to wciąga :-) rękę posmaruj jakąś maścią rozgrzewającą i będzie dobrze,do wesela się zagoi :-P ja też narzekam na swoje obicia :-P to życzę udanych zjazdów,ja w sobotę tez pomykam chyba do świeradowa i będę trenować i uczyć się dalej!!! :mrgreen:

#116 Edycia

Edycia

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 10 February 2010 - 20:07

no rzeczywiście to wciąga :-) rękę posmaruj jakąś maścią rozgrzewającą i będzie dobrze,do wesela się zagoi :-P ja też narzekam na swoje obicia :-P to życzę udanych zjazdów,ja w sobotę tez pomykam chyba do świeradowa i będę trenować i uczyć się dalej!!! :mrgreen:

#117 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 03 February 2010 - 11:39

a dziekuję za info teraz poszukam czegos co nadaje się do jazdy i w sobotę na stok :P
:-P nie sądziłam że az tak mnie to będzie pasjonowac


jazda jest super:) ja juz smigam 10 lat:D i jakos nikt mnie nie namowi na powrot na narty:)

#118 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 11 February 2010 - 14:37

no ja niestety teraz nie mam czasu... sezon siatkarski wiec weekendy zajete;/ ale juz w kwietniu peedze do frnacji:)

#119 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 11 February 2010 - 14:37

no ja niestety teraz nie mam czasu... sezon siatkarski wiec weekendy zajete;/ ale juz w kwietniu peedze do frnacji:)

#120 famfatal

famfatal

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 11 February 2010 - 23:09

helo lejdis :) witam szacowne grono rajderek :)
kiedy jeżdżę to czuje że żyje !!!