Skocz do zawartości




Zdjęcie

Witam!


257 odpowiedzi w tym temacie

#141 Edycia

Edycia

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 07 February 2010 - 19:44

a ja już jestem po sobotnich trudach :-P jakos wyciąg idzie :-P ale kośc ogonowa zbita hihihboli jak diabli :lol: widocznie tak już musi być :-) mam tylko małe problemy z hamowaniem :-P z instruktorem miałam dwie godzinki ale to mało chyba

#142 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 15 February 2010 - 23:37

witam wszystkie riderki w tym moim małym snowboardowym królestwie :mrgreen: nie udzielałam się ostatnio na forum bo jakoś tak zawsze było coś innego do roboty :-P ale teraz postaram się nadrobić zaległości! Pozdro!

#143 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 15 February 2010 - 23:37

witam wszystkie riderki w tym moim małym snowboardowym królestwie :mrgreen: nie udzielałam się ostatnio na forum bo jakoś tak zawsze było coś innego do roboty :-P ale teraz postaram się nadrobić zaległości! Pozdro!

#144 Edycia

Edycia

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 16 February 2010 - 11:27

mówię Wam jestem dumna ze swoich postępów :mrgreen: za 4 razem wylądowałam na kolji gondolowej w Świeradowie Zdroju i tam ćwiczyłam dłuższą jazdę a nie męczarnię na orczykach ;-) polecam wszystkim :lol: mój zestawik sprawuje się super na stok i jestem bardzo zadowolona i już nie mogę się doczekać kolejnych treningów. Początkującym polecam maść końską na stłuczenia-naprawdę działa :mrgreen:

#145 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 08 February 2010 - 13:14

próbuj 2h z instruktorem i potem sama:) to działa:)
no a kosc ogonowa to norma ze zbita i boli:D

#146 Edycia

Edycia

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 16 February 2010 - 11:27

mówię Wam jestem dumna ze swoich postępów :mrgreen: za 4 razem wylądowałam na kolji gondolowej w Świeradowie Zdroju i tam ćwiczyłam dłuższą jazdę a nie męczarnię na orczykach ;-) polecam wszystkim :lol: mój zestawik sprawuje się super na stok i jestem bardzo zadowolona i już nie mogę się doczekać kolejnych treningów. Początkującym polecam maść końską na stłuczenia-naprawdę działa :mrgreen:

#147 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 16 February 2010 - 17:22

Zarembianka grasz zawodowo? A do Francji to ze znajomymi czy sama?


hey hey gram zawodowo:D wiec niestety nie mozna nawet odpuscic;/
do Francji jade sama ale ze SnowShow:)

#148 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 16 February 2010 - 17:22

Zarembianka grasz zawodowo? A do Francji to ze znajomymi czy sama?


hey hey gram zawodowo:D wiec niestety nie mozna nawet odpuscic;/
do Francji jade sama ale ze SnowShow:)

#149 Edycia

Edycia

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 08 February 2010 - 17:55

a w tą sobotę znów zacięta walka z deską :-P planuję jeszcze chociaż godzinkę z instruktorem i dalej sama próbować :mrgreen: coś cicho na tym forum ostatnio :-P koleżanki zajętę jazdami

#150 bokserka

bokserka

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 09 February 2010 - 11:17

byłam w sobotę na górce - lipa jak nic! zero naśnieżania i widać już placki ziemi:( na orczyk nawet nie patrzyłam - przy takim stanie stoku nie ma co próbować bo gleba goniłaby kolejną glebę...weszłam cztery razy z buta, zjechałam i wróciłam niepocieszona do domu:/
w niedzielę (o ile aura dopisze) jedziemy do wieżycy - tam warunki są o niebo lepsze.
kurcze trochę staro się tutaj czuję 8-)

#151 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 10 February 2010 - 19:15

Wieżyca? hmm też myślałam o wybraniu się tam xD. Dziś jeździłam na bardzo ciekawej górce. Jak już wcześniej mówiłam jest to stary stok. Zauważyłam że na puchu deska całkiem inaczej się zachowuje xD Jutro chyba też tam idę, choć tyłek mnie boli i rekę mam wybitą nie daję za wygraną xD Wkręciłam się na maksa w ten sport.

#152 Edycia

Edycia

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 10 February 2010 - 20:07

no rzeczywiście to wciąga :-) rękę posmaruj jakąś maścią rozgrzewającą i będzie dobrze,do wesela się zagoi :-P ja też narzekam na swoje obicia :-P to życzę udanych zjazdów,ja w sobotę tez pomykam chyba do świeradowa i będę trenować i uczyć się dalej!!! :mrgreen:

#153 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 11 February 2010 - 14:37

no ja niestety teraz nie mam czasu... sezon siatkarski wiec weekendy zajete;/ ale juz w kwietniu peedze do frnacji:)

#154 famfatal

famfatal

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 11 February 2010 - 23:09

helo lejdis :) witam szacowne grono rajderek :)
kiedy jeżdżę to czuje że żyje !!!

#155 sylla

sylla

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 01 March 2010 - 13:25

witam wszystkie dziewczyny :) stronkę znalazłam przypadkiem, ale ucieszyło mnie to, że jest wreszcie miejsce niezmonopolizowane przez facetów... :-P mam nadzieję, że z biegiem czasu będzie się rozwijała dając przydatne wskazówki, zwłaszcza początkującym :)

#156 sylla

sylla

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 01 March 2010 - 13:25

witam wszystkie dziewczyny :) stronkę znalazłam przypadkiem, ale ucieszyło mnie to, że jest wreszcie miejsce niezmonopolizowane przez facetów... :-P mam nadzieję, że z biegiem czasu będzie się rozwijała dając przydatne wskazówki, zwłaszcza początkującym :)

#157 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 01 March 2010 - 16:22

Witam gorąco^_^ bo już ku schyłkowi sezonusie zbliżamy.
na forum trafiłam przez strone mds'u i jestem niezmiernie uradowana ze istnieje w sieci takie miejsce jak to:)
moja przygoda ze snowboardem zaczęła sie rok temu i powoli nabera rozpędu, mam nadzieje ze zagoszczę tu na dłużej :P

#158 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 01 March 2010 - 16:22

Witam gorąco^_^ bo już ku schyłkowi sezonusie zbliżamy.
na forum trafiłam przez strone mds'u i jestem niezmiernie uradowana ze istnieje w sieci takie miejsce jak to:)
moja przygoda ze snowboardem zaczęła sie rok temu i powoli nabera rozpędu, mam nadzieje ze zagoszczę tu na dłużej :P

#159 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 04 March 2010 - 16:54

Witamy Sylla i Zu xD
Już myślałam, że zima za nami a tu bum! Niespodzianka xD Śnieg sypie jak oszalały xD przez co mam niesamowity humor, jak się utrzyma to jutro śmigam na deske xD

#160 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 04 March 2010 - 16:54

Witamy Sylla i Zu xD
Już myślałam, że zima za nami a tu bum! Niespodzianka xD Śnieg sypie jak oszalały xD przez co mam niesamowity humor, jak się utrzyma to jutro śmigam na deske xD