Skocz do zawartości




Zdjęcie

Witam!


257 odpowiedzi w tym temacie

#161 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 12 February 2010 - 09:42

Hej hej Famfatal:)

#162 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 05 March 2010 - 15:53

tylko pozazdrościć... u mnie wiosna prawie pełną gembą :(

#163 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 05 March 2010 - 15:53

tylko pozazdrościć... u mnie wiosna prawie pełną gembą :(

#164 sylla

sylla

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 06 March 2010 - 11:40

Ja wczoraj byłam :mrgreen: trzeba korzystać póki jeszcze można, więc uciekam z miasta kiedy tylko mogę, chociaż na kilka godzin :) tymbardziej, że każdy wyjazd ładuje mi nieźle bateryjki :-P

#165 sylla

sylla

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 06 March 2010 - 11:40

Ja wczoraj byłam :mrgreen: trzeba korzystać póki jeszcze można, więc uciekam z miasta kiedy tylko mogę, chociaż na kilka godzin :) tymbardziej, że każdy wyjazd ładuje mi nieźle bateryjki :-P

#166 Edycia

Edycia

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 15 March 2010 - 08:04

Ja tam po każdym wypacie na deskę kolejny dzień mam lekko obolały :mrgreen: po upadkach ale ostatnio jak napadał świeży śnieżek było super :mrgreen: tylko, że wiosna za pasem także to już końcówki wyjazdów :-) ogólnie jak na 1 sezon sporo jest nauczyłam tylko zastanawia mnie jak robić "przekładki" żeby całkowicie nie hamować jak to mi najczęściej wychodzi?

#167 Edycia

Edycia

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 15 March 2010 - 08:04

Ja tam po każdym wypacie na deskę kolejny dzień mam lekko obolały :mrgreen: po upadkach ale ostatnio jak napadał świeży śnieżek było super :mrgreen: tylko, że wiosna za pasem także to już końcówki wyjazdów :-) ogólnie jak na 1 sezon sporo jest nauczyłam tylko zastanawia mnie jak robić "przekładki" żeby całkowicie nie hamować jak to mi najczęściej wychodzi?

#168 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 13 February 2010 - 13:17

Dzień dobry! xD Chodziły plotki że ma przyjechać do Polanowa telewizja i się sprawdziło xD. Dziś o 10,30 przyjechali z TVP szczecin i robili reportaż o naszym wyciągu. Zwała była ^^ dużo ludzi i zamieszenie. Zrobili ze mną wywiad bo jestem jedyną snowboarderką w moim mieście. Było naprawdę fajnie dziś o 17,30 będzie relacja w telewizji nie mogę tego przegapić ^^ Może wkońcu znów będziemy mieli własny stok.

#169 Zuza

Zuza

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 April 2010 - 19:26

hi jestem Milka!!!!!
Zuza:-)

#170 bokserka

bokserka

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 15 February 2010 - 10:31

Alex medialna z ciebie osóbka:) Puścili ten wywiad z toba w telewizji?

Hejka Famfatal!

Zarembianka grasz zawodowo? A do Francji to ze znajomymi czy sama?

Wczoraj w ramach Walentynek byliśmy z moim R. na stoku w Wieżycy - ale się wyszalałam!!! Nawet wjechałam 3 razy na dużym orczyku - wprawdzie z kilkoma glebami i trzymajac talerzyk w rękach ale i tak jestem z siebie mega dumna :mrgreen:

#171 Zuza

Zuza

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 April 2010 - 19:26

hi jestem Milka!!!!!
Zuza:-)

#172 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 15 February 2010 - 14:10

No jestety nie ... xD za mało chyba mówiłam, ale jeden mój zjazd pokazali hehe. Bokserka a jak wygląda stok w wieżycy? ciekawy? ^^ zastanawiam się czy nie pojechać w najbliższym czasie.

#173 bokserka

bokserka

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 15 February 2010 - 14:37

Są dwie większe górki i jedna mniejsza (dla poczatkujących), 4 duże wyciągi, 2 małe, maja armatki do śniegu - jak dla mnie bomba, zwłaszcza porównując naszą lokalną górkę. Wpisz sobie w google wieżyca wyciąg - na stronie mają galerię zdjęć i kamerki.
Aha, znalazłam ten materiał filmowy w necie - widziałam twój zjazd, szkoda, że więcej nie pokazali:)

#174 Coco92

Coco92

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 July 2010 - 00:19

Witam wszystkich i przede wszystkim witam wszystkich!!! ;D

No to powitanie mam już za sobą ^^ miło mi was poznać laseczki. Na desi jeżdżę już 4 sezon i wszystkiego uczyłam się sama, przez co było dużo gleb, potu i łez. ALE... nie poddałam się i teraz śmigam gdzie tylko popadnie. Na stronkę trafiłam, ponieważ szukam nowej desi (stara po 4 sezonach cienko wygląda xD), a teraz są ładne promocje i jakoś tu wylądowałam. Moja nowa desia będzie freestyle'owa, ojj kręci mnie to i mam nadzieję się nauczyć paru fajnych trików ;D
I tak szukam i szukam tej mojej jedynej, ukochanej desi by nie skończyć tak jak ostatnio
mianowicie kupili mi snowboard bez mojego udziału i nie dość, że była za duża to jeszcze za twarda... :shock: ale jak już wcześniej napisałam dałam radę ^^

Ostatnio coś to forum ucichło, ale myślę, że je rozkręcimy!!! :mrgreen:

#175 Coco92

Coco92

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 July 2010 - 00:19

Witam wszystkich i przede wszystkim witam wszystkich!!! ;D

No to powitanie mam już za sobą ^^ miło mi was poznać laseczki. Na desi jeżdżę już 4 sezon i wszystkiego uczyłam się sama, przez co było dużo gleb, potu i łez. ALE... nie poddałam się i teraz śmigam gdzie tylko popadnie. Na stronkę trafiłam, ponieważ szukam nowej desi (stara po 4 sezonach cienko wygląda xD), a teraz są ładne promocje i jakoś tu wylądowałam. Moja nowa desia będzie freestyle'owa, ojj kręci mnie to i mam nadzieję się nauczyć paru fajnych trików ;D
I tak szukam i szukam tej mojej jedynej, ukochanej desi by nie skończyć tak jak ostatnio
mianowicie kupili mi snowboard bez mojego udziału i nie dość, że była za duża to jeszcze za twarda... :shock: ale jak już wcześniej napisałam dałam radę ^^

Ostatnio coś to forum ucichło, ale myślę, że je rozkręcimy!!! :mrgreen:

#176 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 06 August 2010 - 10:11

Hej dziewczyny:) ja również witam i gratuluję świetnej stronki:)

#177 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 06 August 2010 - 10:11

Hej dziewczyny:) ja również witam i gratuluję świetnej stronki:)

#178 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 15 February 2010 - 23:37

witam wszystkie riderki w tym moim małym snowboardowym królestwie :mrgreen: nie udzielałam się ostatnio na forum bo jakoś tak zawsze było coś innego do roboty :-P ale teraz postaram się nadrobić zaległości! Pozdro!

#179 Edycia

Edycia

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 16 February 2010 - 11:27

mówię Wam jestem dumna ze swoich postępów :mrgreen: za 4 razem wylądowałam na kolji gondolowej w Świeradowie Zdroju i tam ćwiczyłam dłuższą jazdę a nie męczarnię na orczykach ;-) polecam wszystkim :lol: mój zestawik sprawuje się super na stok i jestem bardzo zadowolona i już nie mogę się doczekać kolejnych treningów. Początkującym polecam maść końską na stłuczenia-naprawdę działa :mrgreen:

#180 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 16 February 2010 - 17:22

Zarembianka grasz zawodowo? A do Francji to ze znajomymi czy sama?


hey hey gram zawodowo:D wiec niestety nie mozna nawet odpuscic;/
do Francji jade sama ale ze SnowShow:)