Skocz do zawartości




Zdjęcie

Fight! - [Pathron Snowboards] Draft 158Cm 2013


163 odpowiedzi w tym temacie

#121 Bloodwyn

Bloodwyn

    Blat forumowy

  • Snowboard Summit Squad
  • 929 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 10 January 2014 - 18:25

Przy okazji PCS będzie można poczilować. Może stwierdzisz że zły morgan nie jest taki zły :D


To jutro poczilujemy :P

#122 mrgn

mrgn

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1253 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 10 January 2014 - 23:28

Ale naprawde mam dosc czytania opinii Morgana nt desek ktorych na oczy nie widzial nie mowiac juz o jezdzeniu ale "wydaje mu sie"
(...)
A juz ponizej pasa jest proba wciagniecia NAS jako forum w całe to gówno insynuując że jesteśmy "sponsorowani" przez jedna z marek - noż qr** mać!
Ci którzy mnie znają od lat wiedzą że co jak co ale sponsoringu nie wymagam....

pzdr

JW


Sorry, muszę :) Morgan widział, macał, wyginał, oglądał po łuku a jak się okazało nawet jeździł. Wydawało mi się że komuś coś nie siadło, więc zapytałem czy aby na pewno. Teraz już wiem że tak nie wolno.

Odnośnie postrzegania wartości krajowych forum, to jest sprawa na inny temat. Też byłem w szoku.

#123 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 11 January 2014 - 01:17

Odnośnie postrzegania wartości krajowych forum, to jest sprawa na inny temat. Też byłem w szoku.


Sprostowałes?

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#124 gula44

gula44

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 612 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 11 January 2014 - 17:52

mrgn akurat jedna z moich ulubionych desek jest nowy pathron play, ktory jak dla mnie jest uniwersalna zabawka do szeroko pojmowanego freestylu:) Nie znam deski w tej cenie ktora by była na tym poziomie;p Albo akurat mi tak siadła (kazda opinia jest subiektywna w koncu). Oczywiscie nie oceniam jej pod kontem jibu, a i do butterow jest jakas za twarda;p Ale park i trzymanie krawedzi jak na deske FS +puch (cos tam czytalem o podkreconym rockerze moze to temu) jak najbardziej:p

Z drugiej strony cos o oblatanych riderach pisałeś, a z tego co wiem smiga na niej LotnikXD Eco sensei tez był git ale to raczej do allmauntain freestyle, mnie przerosła;p No i nie siadła mi w jednym wzgledzie ale napisałem o tym wiecej w recenzji. W kazdym razie nie generalizuj;p

icon_users.png


#125 mrgn

mrgn

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1253 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 11 January 2014 - 20:43

Sprostowałes?

Udzieliłem pewnych wyjaśnień :) Ale co ja mogę.

@gula44 - fajnie że Lotnik wspiera wiedzą i doświadczeniem swojego sponsora :) Fajnie że Raven nim się zaopiekował, wiele mu to ułatwi.
Fajnie że deska siadła do Twoich potrzeb, to pewnie ta żółta z filmów:




#126 kielon

kielon

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 310 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 11 January 2014 - 23:09

"...postrzegania wartości krajowych forum..."

Morgan, ale co oznacza ten zwrot/określenie/fraza to ja ni chu, chu... nie kumam :twisted: , jakbyś mógł trochę rozwinąć...

#127 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 11 January 2014 - 23:15

ponoć krązy opinia że adechade jest sponsorowane przez Marpyca żeby dobrze się tu wypowiadać o Raven/Pathron, any questions?

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#128 kielon

kielon

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 310 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 11 January 2014 - 23:19

aaa!!!, no to już wszystko jasne. jakie bonusy zgarniacie ? :jump:

#129 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 11 January 2014 - 23:28

no wlasnie to taki sponsoring bez sponsoringu - wymyslony na potrzeby wzniecenia zamieszek....

ale dla mnie temat zamkniety

pzdr

JW

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#130 kielon

kielon

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 310 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 11 January 2014 - 23:32

okej, nie podkręcam śruby :papa: i dobrej nocy.

#131 gula44

gula44

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 612 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 12 January 2014 - 12:07

Tak to ta żółta i do tego co jest stworzona złego słowa na nia powiedziec nie mogeXD

icon_users.png


#132 mrgn

mrgn

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1253 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 12 January 2014 - 17:56

mrgn akurat jedna z moich ulubionych desek jest nowy pathron play, ktory jak dla mnie jest uniwersalna zabawka do szeroko pojmowanego freestylu:) Nie znam deski w tej cenie ktora by była na tym poziomie;p Albo akurat mi tak siadła (kazda opinia jest subiektywna w koncu). Oczywiscie nie oceniam jej pod kontem jibu, a i do butterow jest jakas za twarda;p Ale park i trzymanie krawedzi jak na deske FS +puch (cos tam czytalem o podkreconym rockerze moze to temu) jak najbardziej:p

Tak to ta żółta i do tego co jest stworzona złego słowa na nia powiedziec nie mogeXD


Want a board that rips on rails and out-performs others on ground tricks? Meet Play. With a European poplar core, and a tail and tip reinforced with carbon-aramid fibers, Play has both stability and great pop. The double layer of lacquer will protect your top-sheet from scratches.

Jeśli zawsze marzyłeś, by mieć deskę, na której z łatwością wykonasz wszystkie flat tricki i jednocześnie da ogromną frajdę z jazdy w parku, to Play jest właściwym wyborem. Rdzeń wykonany w całości z wyselekcjonowanego drzewa europejskiej topoli, dodatkowo wzmocniony w części dziobowej i ogonie włóknami carbonowo-aramidowymi zapewnia odpowiednią stabilność i popa, a spiekany ślizg zniesie katowanie deski na railach i boksach. Wiemy, że deska do parku narażona jest szczególnie na uderzenia i zadrapania, dlatego laminat deski został pokryty podwójną warstwą lakieru o zwiększonej twardości.
  • mike lubi to

#133 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 January 2014 - 18:26

@Gula... skoro to powyżej jest wycinkiem z opisu tego blatu to chyba twoje wrażenia coś nie halo... albo raczej niezbytpotwierdzają rzeczywiste przeznaczenie tego drewna... :ashamed:
no board no fun!

#134 sedzia

sedzia

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 January 2014 - 20:05

Ocena twardość deski dość czesto nie jest obiektywna. Dla jednych będzie twarda a dla drugich ta sama będzie się gięła we wszystkie strony. Inna sprawa, że w dużej mierze to kwestia skilla ridera.
Tutaj przykład jak można bawić się deską o fleksie 7 (? może 8? dokładnie tego nie wiem).


#135 mrgn

mrgn

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1253 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 12 January 2014 - 20:16

@sedzia - no nie do końca, jak widzisz na filmie ta deska pomimo prędkości i skillu Knaptona nie wygina się na wszystkie strony :) Filmik mistrz...

#136 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 January 2014 - 22:08

Uważaj Janciu bo Ci wypomną jak zegarek pewnemu ministrowi ;)

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#137 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 12 January 2014 - 22:17

jezdze na burku....
mlodemu kupilem senseja - zeby mogl go satowac a ja zebym go nie zabil - zaplacilem za niego - chociaz dostalem dobra cene od Marcina
i tak na marginesie - na tej desce pojechal ciete na egzaminie na III klase..... i zdal - lubi ta deske

Kazdy ma swoje preferencje i szuka deski - POD SIEBIE - to co pasuje jednemu niekoniecznie bedzie pasowalo innym - dlatego podchodze z duuuuzym dystansem do recenzji i dlatego stworzylismy TD zeby KAZDY mogl znalezc ta jedyna wlasna deske majac do porownania to co jest na rynku...

NP kilka osob zrzygnowalo z zakupu burka po TD na rzecz K2 czy endewora....

pzdr

JW

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#138 kortek

kortek

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 1620 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 January 2014 - 22:19

@Gula... skoro to powyżej jest wycinkiem z opisu tego blatu to chyba twoje wrażenia coś nie halo... albo raczej niezbytpotwierdzają rzeczywiste przeznaczenie tego drewna... :ashamed:

otóż to..
i tutaj wychodzą chyba umiejętności. Testowałem playa w kauner i nie miałem żadnych problemów z wyginaniem deski, pressy, buttery bez problemu. Aż żałuje że nie mam nawet jednej nagrywki na niej. Mi osobiście do parku i butterów bardziej podszedł slash który jest twardszy ale to już osobiste prefernecje.
Żeby nie było.. przy najbliższej okazji wszystko nagram :o

  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie: PROGRES SIE SAM NIE ZROBI!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: 


#139 gula44

gula44

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 612 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 12 January 2014 - 22:35

mam twardsze desiwo, i szukałem rpzeciwienstwa full miekkiego do butterow;p Slasha nie zdazylem przetestowac ale lezy i czeka na snieg;p Dlatego moje stwierdzenie "za twardy do butterow" to stwierdzenie typwoo subiektywne;p oczywiscie dawało rady ale szukam miekszego lacia;p

No i druga sprawa umiejetnosci:D Niestety do tego pana bym siebie nie porownał:D

icon_users.png


#140 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 12 January 2014 - 22:43

nie moge znalezc filmiku gdzie Kaspi zasuwa na senseju - ma mi poszukac ale ponizej wrzucam dwa krecone przez niego
Ja jade na burku T6 on na senseju
warunki - twardo - predkosc max w kauner 82km/h z tego zjazdu - a caly czas dawal rade za mna jak widac - chociaz na wyplaszczeniu mu odjechalem ale lepszy slizg i masa B)




.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika