Skocz do zawartości




Zdjęcie

Fight! - [Pathron Snowboards] Draft 158Cm 2013


163 odpowiedzi w tym temacie

#161 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 14 January 2014 - 16:40

a tu jest miszcz :)

http://vitaminl.tv/v...&action_ref_map

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#162 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 January 2014 - 14:51

offtop offtopa

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#163 shaman-snowboard

shaman-snowboard

    Snołborder

  • Team9
  • 221 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 06 February 2014 - 14:08

hej

dyskusja bardzo ciekawa, acz obszerna :) po przeczytaniu nasuwa mi się kilka spostrzeżeń

Skoro firmy produkujące deski mają "swoich" riderów to może niech z każdą deską wrzucą film na jutuba, deska do butterów, gość robi buttery, deska do freeride, gość jedzie freeride, deska do jazdy, gość tnie na krawędzi... A jeszcze jakby konstruktor deski powiedział coś o niej na początku i wyjaśnieł dlaczego jest zrobiona tak a nie inaczej i do czego ma służyć to byłaby bajka...
bardzo ładnie robi to amerykąński donek http://www.youtube.c...doneksnowboards

Ludzie z zewnątrz Was nie znają, nie wiedzą jak jeździcie, czym handlujecie więc byłoby super gdyby była okazja zweryfikować gościa który coś opiniuje. Jestm tu już kilka lat a widziałem flimy tylko jancia, mrgn i arka. No i jeszcze Marka S, domyślam się że widziałem gość w telewizji, przy okazji jakichś tam zawodów :)
Całej reszty nie znam, nie wiem co sobą prezentuje i czytam opinie ale nie mam żanego pojęcia czy ta osoba jest w temacie kespertem czy laikiem. Myslę że to by bardzo pomogło osobom szukajacym porady zarówno w dziale sprzęt jak i technika.

pozdr
  • Marcin07 i ZAPP lubią to

#164 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 07 February 2014 - 23:33

W Większości firm za deskami stoi konstruktor, bardzo często ex pro-rider, snowboarder z wieloma latami praktyki.
Reprezentuję m. in. Endeavor - firmę prowadzoną przez kanadyjskich ex-pro riderow, konstruujących deski od podstaw od wielu lat, reprezentujących sobą określony (wysoki) poziom jazdy. O każdej desce znajdziesz film na Vimeo w którym shaper/konstruktor mówi o budowie, a ktoś innym opowiada historię grafiki... bo każda deska to również kawał sztuki użytkowej i jakaś historia.
Mój poziom jazdy nie ma wpływu na walory w.w. sprzętu. To tak jakbyś wymagał by za sprzedażą Ferrari stał Schumacher.
Inna sprawa gdy za konstrukcą stoi księgowy... To tyle tytułem komentaża do Twojej wypowiedzi Shaman
peace

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)