Skocz do zawartości




Zdjęcie

Deska Na Prezent - Drugi Wątek


88 odpowiedzi w tym temacie

#41 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 09 December 2013 - 22:55

Aro zmienił nick i chyba źródła zaopatrzenia ;)


od czasu do czasu trzeba coś zmieniać, nie można wiecznie w miejscu stać ;)

#42 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 10 December 2013 - 00:15

Wychodzi na to,że Morgan Ci deskę zbuduje;)
  • kielon i Ines lubią to

#43 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 10 December 2013 - 00:26

Przestańcie bo dostanę zajadów!!! :jump:

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#44 mrgn

mrgn

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1253 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 10 December 2013 - 00:46

@Ewelina - ja zbuduję, Marek obskoczy na niej trochę skoczni, a potem damy Twojemu facetowi. Płacisz za wszystko rzecz jasna ;)
Skoro pytanie było do sprzedawców Raven, to może wskażcie optymalną deskę do jazdy z waszej oferty?

Ja mogę doradzić w temacie droższych sprzętów, które najlepiej znam, Volkl, Arbor czy przy Fluxach...
Choć jeśli facet ogarnia, chce iść w kierunku jazdy, zerknij sobie na tę deskę, 154 cm możliwe że by mu wystarczyło:
http://sklepsnowboar...ikat-1-509.html
Na Neo sporo osób jeździło, także pewnie bez problemu znajdziesz opinie o tej desce. Nie powinna być zbyt trudna. Całkowicie nie biorę pod uwagę czy ta deska się komuś podoba czy nie. Jeździ b.dobrze, pięknie podcina skręty, ale jest biała :) Można sobie pożyczyć testówkę, samemu przekonać co można na Neo...
A teraz czekam na lawinę krytyki i hejtu, że morgan odważył się komuś coś od siebie polecić :D :D :D

#45 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 10 December 2013 - 08:32

nie powiem... ta deska jeździ...
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#46 neox

neox

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 259 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 10 December 2013 - 10:32

"Wiemy co piszemy, deska przetestowana przez dużą grupę zaawansowanych snowboarderów, także podczas testów Adechade.com w Krynicy" że tak zacytuję :) Wszystko ładnie opisane niżej, niezła cena!

Użytkownik neox edytował ten post 10 December 2013 - 10:33


#47 ewelina.22

ewelina.22

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 10 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 10 December 2013 - 11:36

@Ewelina - ja zbuduję, Marek obskoczy na niej trochę skoczni, a potem damy Twojemu facetowi. Płacisz za wszystko rzecz jasna ;)
Skoro pytanie było do sprzedawców Raven, to może wskażcie optymalną deskę do jazdy z waszej oferty?

Ja mogę doradzić w temacie droższych sprzętów, które najlepiej znam, Volkl, Arbor czy przy Fluxach...
Choć jeśli facet ogarnia, chce iść w kierunku jazdy, zerknij sobie na tę deskę, 154 cm możliwe że by mu wystarczyło:
http://sklepsnowboar...ikat-1-509.html
Na Neo sporo osób jeździło, także pewnie bez problemu znajdziesz opinie o tej desce. Nie powinna być zbyt trudna. Całkowicie nie biorę pod uwagę czy ta deska się komuś podoba czy nie. Jeździ b.dobrze, pięknie podcina skręty, ale jest biała :) Można sobie pożyczyć testówkę, samemu przekonać co można na Neo...
A teraz czekam na lawinę krytyki i hejtu, że morgan odważył się komuś coś od siebie polecić :D :D :D

Nie tylko Raven, to była tylko propozycja :P może być każdej marki, tylko żeby w tysiaku się wyrobić :P gadałam z chłopakiem i chciałby deskę głównie do zjazdów, ale żeby nadawała sie też do małych hopek :P

#48 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 10 December 2013 - 11:38

hmmm... ja bym już się za ciepłymi skarpetami rozglądał... :ok:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#49 mrgn

mrgn

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1253 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 10 December 2013 - 23:12

tak wiem, tylko ogólnie o deskę mi chodziło :) długość 154 czy więcej?

Ewelina - w obecnych czasach, profesjonalnie jest rozmawiać o każdej z desek z osobna. Niektóre deski "zaczną trzymać" na krawędzi od 156 cm a inne nawet 162 cm będzie mało. Waga ridera (przedziały) na dobrą sprawę na dzień dzisiejszy to jest pomocna rzecz tylko dla sprzedawców ze sklepów sieciowych, którzy często informację o desce pobierają z metki na desce.
Krótsza deska ma zawsze tendencję do podwijania skrętu, skracania go. Dłuższa deska daje możliwość jazdy dłuższym promieniem skrętu, czyli szybciej, ale przy tym przy odpowiednich właściwościach, masz również możliwość jazdy także krótszym skrętem. W drugą stronę to nie działa.
Na małej desce możesz szybko jeździć, ale na krechę, na pałę ześlizgami lub na krawędzi stylem węża, czyli nie kończąc skrętów. Da się na takiej desce wycinać skręty, jednak ich promień musi być mały a prędkość najwyżej umiarkowana.
To tak w skrócie, bardzo ogólnie, jest wiele innych zależnych, jak choćby rzeczywiste umiejętności, ale to trzeba by poradnik napisać. Piszę tu tylko i wyłącznie o jeździe, tematu fs i fikołków nie poruszam. Co tu dużo pisać, większość z nas po prostu sobie jeździ po stokach, a nie lata na 20 metrowych skoczniach ani nie robi raili na mieście. Więc właściwości jezdne są myślę że są ważne...

#50 Fabien

Fabien

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 76 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 December 2013 - 00:05

Pozwole sobie napisac jeszcze klika slow na temat komedi, ktora odbywa sie na tym forum.
Wszyscy nabrali wody w usta, pewnie odebrali telefony z pozdrowieniami :). Marcin odkryl dzis karty w innym watku(dla tych nie w temacie), pokazujac jak dziaja dystrybutorzy.
Ale do rzeczy.

Nikt merytorycznie nie napisal, kto, gdzie i na jakich deskach jezdzil, zeby polecac Pathron Carbon innym rajderom.
W zwiazku z tym poswiecilem 5 minut na wyszukanie watkow w ktorych polecana jest ta deska. To co przeczytalem moglo byc dla mnie tylko prima aprilisowym zartem !!
Dla pewnosci sprawdzilem kalendarz i odswiezylem kilka razy strone...
Niestety znalezione watki okazaly sie rzeczywistoscia !!!
Ale moze szczegoly.

Aro pisze tak:
"Jeżeli nie spieszy Ci się z zakupem deski to w przyszłym sezonie pojawią się ciekawe propozycje od Pathron Snowboards, aktualnie już Ci mogę polecić deskę Pathron Carbon Series, która ukażę się w dwóch wersjach Silver (ślizg spiekany) i wersja Gold (ślizg grafitowy) na której akurat aktualnie śmigam i która mi za***iście siadła, na tej desce na pewno pośmigasz na krawędziach i poskaczesz w dodatku bardzo lekka deseczka. Nie miałem okazji jej jeszcze przetestować na trasach ale jak tylko to zrobię dam znać co i jak."
Link: http://adechade.com/...rbon#entry71414
Aro twierdzi ze to idealna deska to jazdy na krawedzi, przy czym nie jezdzil na niej jeszcze na trasach!
Pewnie na dywanie bylo ok :)

kolejna perelka:
http://adechade.com/... carbon__st__20
Koledzy Arec, Bloodwyn, Konrad zestawiaja te deske z BOD, TRS, Omni, NS(deskami zaprojektowanymi/objezdzonymi przez najlepszych w tym fachu).
Tylko pogratulowac producentowi mega rozwoju, shaperow, testerow, etc.
Chlopcy dodaja, cytuje: "z czystym sumieniem polecam" hahaha.

A po tej wypowiedzi, zakonczylem przeszukiwanie forum, bo pewnie przeczytalbym kolejne recenzje nie majacych pojecia o jezdzie kolesi.
http://adechade.com/...rbon#entry75331
Tu Arec zaproponowal kevlarowa kupe carbon jako alternatywe dla UWAGA....
Coala, Eliminatora i Swoarda !!!!!!!!!! GRUBO !!!!


Przypominam jeszcze raz: chlopaki nie jezdzili wogole na tej desce lub jezdzili na tym samym samplu, ktorego widzial Morgan, a producent twierdzi, ze deski NIE NADAJA SIE DO JAZDY(sprawdzone na stoku - rzeczywiscie NIE JEZDZA).

Czy to dalej sa jakies zarty z Waszej strony? lub inaczej, czy za tych kilka cukierkow, ktore dostajecie, jestescie w stanie napisac kazdy stek bzdur ?


Podsumowujac, to co tu zaobserwowalem prowadzi wprost tylko do jednego stwierdzenia:
Koledzy, nie piszcie wiecej o zadnych deskach, osmieszyliscie sie w kazdym detalu waszej wiedzy, umiejetnosci, a przedewszystkim wiarygodnosci. Daliscie ciala za kilka cukierkow - gratuluje!

Dla jasnosci.
Tu nie chodzi o mnie, ja nie czytam na codzien Waszych wypocin(zagladam tu, jak skonczy mi sie niespodziewnie rolka papieru i nie mam co robic). Tu chodzi o nowicjuszy, postronnych, poczatkujacych osob czytajacych ten portal. Spojrzcie w oczy tym biednym malolatom, ktorzy przeczytali Wasze bzdury i uwierzyli, ze to super sprzet.

I jeszcze jedno. Mam nadzieje, ze firma trafi na wlasciwe tory, rozwinie technologie i podejscie do tematu.
Moze za rok, dwa, moze piec bedziemy dumi z Polskiego produktu.
Niestety na dzis nie jest tak kolorowo...


pozdrawiam
Fabian
  • mike i praxx lubią to

#51 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 December 2013 - 01:03

Ale moze szczegoly.

Aro pisze tak:
"Jeżeli nie spieszy Ci się z zakupem deski to w przyszłym sezonie pojawią się ciekawe propozycje od Pathron Snowboards, aktualnie już Ci mogę polecić deskę Pathron Carbon Series, która ukażę się w dwóch wersjach Silver (ślizg spiekany) i wersja Gold (ślizg grafitowy) na której akurat aktualnie śmigam i która mi za***iście siadła, na tej desce na pewno pośmigasz na krawędziach i poskaczesz w dodatku bardzo lekka deseczka. Nie miałem okazji jej jeszcze przetestować na trasach ale jak tylko to zrobię dam znać co i jak."
Link: http://adechade.com/...rbon#entry71414
Aro twierdzi ze to idealna deska to jazdy na krawedzi, przy czym nie jezdzil na niej jeszcze na trasach!
Pewnie na dywanie bylo ok :)


Fabian na prawdę uroniłem łezkę jak to przeczytałem.

Pierwsza sprawa.... nie masz pojęcia kompletnie o niczym po za tym, że wiesz, że gdzieś coś Morgan pomacał i posiadasz tajne smsy.

Na Carbonach śmigam już od stycznia 2012 roku! mieliśmy pierwsze sample! Fakt faktem z pierwszymi samplami okazał się duży problem bo zaczęły się deformować, nigdy tego nie kryłem, nawet Motyl to samo potwierdzi. Po naniesionych poprawkach były kolejne, dokładnie z sampli które mieliśmy i objeżdżaliśmy dwa nam się zdeformowały, kolejne sample zostały poprawiona, nie jestem wstanie powiedzieć ile finalnie było wyprodukowanych sampli i jakich i jakie do kogo trafiły itd. Marcin wydaję kupę kasy na sample i nie produkuję tylko jednej sztuki! Przejeździłem cały ostatni sezon na Carbonach od tras po Wysokie Tatry!

Finalnie w planach miały być dwa Carbony Silver i Gold. Wersja Gold miała być typowa twarda deska do freeride/carve z grafitem....Poprosiłem Marcina aby zrobić drugiego Golda ale już o fleksie 6 ale żeby pozostał ślizg grafitowy bo się świetnie sprawdza w puchu!. Aktualnie które my mieliśmy sample miały fleks 5-6.!

Najlepsze we wszystkim to, że nawet na oczy nie widziałeś Carbona, żadnego a masz najwięcej o nich do powiedzenia.

Dla jasnosci.
Tu nie chodzi o mnie, ja nie czytam na codzien Waszych wypocin(zagladam tu, jak skonczy mi sie niespodziewnie rolka papieru i nie mam co robic). Tu chodzi o nowicjuszy, postronnych, poczatkujacych osob czytajacych ten portal. Spojrzcie w oczy tym biednym malolatom, ktorzy przeczytali Wasze bzdury i uwierzyli, ze to super sprzet.



To może napisz też o Libach lub Voelkl i innych markach swoje historyjki, w szczególności te które opowiadasz przy browarkach, podziel się nimi ze wszystkimi.

W sumie aktualny sezon zweryfikuję deski i na pewno na szczęście Ty na to wpływu nie będziesz większego miał.

Wydaję mi się Fabian, że miałem/ mam prawo wypowiadać się na temat tych desek w przeciwieństwie do Ciebie. Przejeżdziłem cały sezon 12/13! Więc nie mam sobie nic do zarzucenia.


pozdro

Użytkownik Arec edytował ten post 12 December 2013 - 01:06


#52 mrgn

mrgn

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1253 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 12 December 2013 - 02:12

Aro - szkoda że nie słyszałeś moich wieczornych historyjek. Wrzuć klasycznie nagrywki na tej desce, zdjęcia i sprawa z głowy. Mistrzem nie jesteś, nie znając desek o których piszesz, robisz sobie sam siarę.
A tu tak dla przemyślenia, team riderzy Volkl, 9 minut czystej esencji snowboardingu, są strzały Długiego:


#53 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 December 2013 - 03:11

Zdecydowanie mistrzem nie jestem...

w każdym razie wrzucam tylko te, które już publikowałem i nie są nowością.

Beskid Sądecki
https://www.youtube....h?v=_0GuW-Ung-Y

Wysoki Tatry
https://www.youtube....h?v=If9R7BvtqOM

https://www.youtube....h?v=PEy5uquyLAI

Skrót https://www.youtube....h?v=-q4Gqx_4wTE wrzucam bo akurat tutaj jest fragment na trasie w Słowacji

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika


Więcej mi się już nie chce nawet wrzucać, w razie wu wszystko znajdziesz na naszej stronie...na zdjęciach jestem ja i arkez, Ja na goldach, a arkez na silverach... na wszystkich filmach które wrzuciłem śmigam na goldach i gdzie nie gdzie przede mną widać arkeza na silver.

Wszystko co wrzuciłem już publikowaliśmy więc to nic nowego, w szczególności dla tych, którzy nas obserwują itd.

Fabianowi mogę życzyć tylko dobrego browarka i co raz to ciekawszych historyjek.

Zaznaczę tylko że jesteśmy "Amatorską drużyną sportową" i daleko nam do travisów :) i robimy wszystko z zamiłowania a nie zarabiania :)

Z góry sorka za jakość
pozdro

#54 Fabien

Fabien

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 76 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 December 2013 - 10:10

@Aro, zeby dyskusja miala jakikolwiek sens, to w dobrym tonie byloby abys merytorycznie ustosunkowal sie do przedstawionych przezemnie faktow. Ja pisze o razacych bzdurach jakie wypisujesz, a Ty piszesz o jakichs historyjkach przy browarku.
Aby pokazac Ci jak to dziala ponizej kilka slow o kolejnych farmazonach ktore piszesz.

Na samym wstepie pomylily Cie sie lata :)
Pozniej piszesz, ze nie widzialem Carbona na oczy. Proponuje zatem otworzyc oczy i zapytac szefa od cukierkow, kiedy i gdzie udostepnial deski, a nie wypisywac kolejne bzdury !!!


Apropos sampli, produkcji, etc.
Ustalcie moze wczesniej z Marcinem co piszecie, jeden zaprzecza drugiemu, wyglada to bardzo niedorzecznie.
Tu, co o samplach pisze Marcin: http://adechade.com/...__40#entry80252

Piszesz, ze masz prawo wypowiadac sie o tym teskach bo przejezdziles caly sezon. Ciekawe, ze pierwszy post o tej desce jest juz z lutego. Co wiecej, piszesz, ze deska swietnie jezdzi na krawedzi jednoczesnie dodajac, ze nie jezdziles na niej na trasach. Napisz na jakiej podstawie oceniles perfekcyjna geometrie tej deski. Mysle, ze historia z dywanem jest najbardziej prawdopodobna.

Pozniej wciskasz te deske jako alternatywe dla Coala i Eli, a to sa deski z zupelnie innej bajki. Czy jezdziles na tych deskach, aby miec porownanie?
Mysle ze 10'cio latek ogladajac same zdjecia tych desek jest wstanie dostrzec znaczace roznice. Jak sie okazuje, Ty nie.

Oooo i historia o historyjkach przy browarku.
Nie wiem co ma jedno z drugim wspolnego. Widze atak najlepsza obrona !!
Ale, zebys wiedzial co to kultura, odpisze Ci.
Masz racje, dziele sie swoimi doswiadczeniami nawet wieczorowa pora przy zlocistych trunkach.
Niekiedy(jak skonczy mi sie rolka papieru), pisze dokladnie tosamo na forum.
Dla przykladu, tu napisalem powtarzana wielokrotnie przezemnie historyjke o skapcialym i polamanym Libie: http://adechade.com/...0663#entry70663
Po raz kolejny stajesz sie niewiarygodny.

O wciskaniu na sile innych desek Pathrona nie chce mi sie nawet pisac, Carbon byl tylko przykladem jak to wszystko dziala i przestroga dla czytajacych to forum ludzi, ze nalezy zdecydowanie filtrowac doradzajacych !!!
Nie bierz tego jako personalny atak, pisze o grupie "uczciwych expertow", niestety Ty jestes ich liderem :)

To tyle odemnie,
pozdrawiam
Fabian

P.S. Chetnie podejme dalsza MERYTORYCZNA dyskusje w tym temacie.
Napisze jeszcze raz, nie mam nic do producenta, pomyslu na polski produkt. Ale narzedzia jakimi sie to realizuje nie przystoja powaznym ludziom.

#55 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 December 2013 - 11:29

@fabek faktycznie z datą się pomyliłem, chodzi o sezon 2013.

Z resztą Twojej wypowiedzi się poddaje.

Co do desek Pathron, aktualny sezon to zweryfikuje, będzie organizowanych dużo testów. każdy będzie mógł przetestować i wyrazić swoją opinię.

Z mojej strony tyle. Pozdro i Wesołych Świat.

#56 Bloodwyn

Bloodwyn

    Blat forumowy

  • Snowboard Summit Squad
  • 929 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 December 2013 - 21:01

Amen Fabian.
Zniszczyłeś wszystkich swoją wiedzą na temat Pathron Snowboards i teamu. Ja niestety z Tobą merytorycznej dyskusji nie podejmę ponieważ jestem już tylko zwykłym narciarzem, w dodatku na wąskich nartach na których w ogóle się nie da jeździć w dzisiejszych czasach... sic! Nie kupujcie nic poniżej 120mm pod butem, bo na takich już tylko biegacze latają :P

NoToNarty!

#57 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 December 2013 - 15:36

Zdecydowanie mistrzem nie jestem...

w każdym razie wrzucam tylko te, które już publikowałem i nie są nowością.

Beskid Sądecki
https://www.youtube....h?v=_0GuW-Ung-Y

Wysoki Tatry
https://www.youtube....h?v=If9R7BvtqOM

https://www.youtube....h?v=PEy5uquyLAI

Skrót https://www.youtube....h?v=-q4Gqx_4wTE wrzucam bo akurat tutaj jest fragment na trasie w Słowacji

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika


Więcej mi się już nie chce nawet wrzucać, w razie wu wszystko znajdziesz na naszej stronie...na zdjęciach jestem ja i arkez, Ja na goldach, a arkez na silverach... na wszystkich filmach które wrzuciłem śmigam na goldach i gdzie nie gdzie przede mną widać arkeza na silver.

Wszystko co wrzuciłem już publikowaliśmy więc to nic nowego, w szczególności dla tych, którzy nas obserwują itd.

Fabianowi mogę życzyć tylko dobrego browarka i co raz to ciekawszych historyjek.

Zaznaczę tylko że jesteśmy "Amatorską drużyną sportową" i daleko nam do travisów :) i robimy wszystko z zamiłowania a nie zarabiania :)

Z góry sorka za jakość
pozdro

Wow... obejżałem te filmy i masz rację mistrzem nie jesteś, a filmy ekscytujące niczym moje filmy z zimowych wakacji. Jeszcze dużo pracy przed Tobą. Nie bądźcie tacy skromni "amatorska drużyna Prosów"

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#58 Motyl

Motyl

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 706 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 December 2013 - 15:50

Wow... obejżałem te filmy i masz rację mistrzem nie jesteś, a filmy ekscytujące niczym moje filmy z zimowych wakacji. Jeszcze dużo pracy przed Tobą. Nie bądźcie tacy skromni "amatorska drużyna Prosów"


Nie wnikając w te czy tamte deliberacje ... Taka jest specyfika jazdy w tego typu górach. Im wyższa skala trudności tym mniej efektowny zjazd. Bardziej efektowne będą firany z Kasprowego od każdej piątki czy szóstki. Jest kwestia czy dla kogoś ważniejsza jest forma czy treść no i co kto lubi :)

#59 siwex

siwex

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 921 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 13 December 2013 - 16:03

Wow... obejżałem te filmy i masz rację mistrzem nie jesteś, a filmy ekscytujące niczym moje filmy z zimowych wakacji. Jeszcze dużo pracy przed Tobą. Nie bądźcie tacy skromni "amatorska drużyna Prosów"


akurat w temacie jazdy Marcin bym się na Twoim miejscu nie wypowiadał...Pamiętam naszą"wspólną jazdę" w Szczyrku:P:P
www.snow4life.pl
www.sklep.snow4life.pl
www.signalsnowboards.com
www.wainmanhawaii.com
skype:snow4life.pl

#60 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 December 2013 - 16:07

Oceniam PRORIDERÓW - mam do tego prawo. To osoby publiczne. Ja mogę jeździć na sankach

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)