Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

[Burton] Malavita


178 odpowiedzi w tym temacie

#121 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 03 January 2016 - 10:00

Jedna rzecz mnie dobila. Urwal mi sie pasek tuz przy wiazaniu na prawej nodze. Ten od capa przy palcach.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


Masz jakąś fotę ?
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#122 tomi

tomi

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 24 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 03 January 2016 - 11:15

Masz jakąś fotę ?

vEw6Dfc.jpg


Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


  • tuczerro lubi to

#123 EriksonE

EriksonE

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 728 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 03 January 2016 - 11:28

Miałem mieć podobny zestaw Malavita + Guerilla. Ale poszły do innej deski. Mam nadzieje że moje wytrzymają dłużej. Nie stanąłeś na pasku albo w kolejce nie zdeptali Cie? To noga którą wypinasz czy zostawiasz na wyciągu?



#124 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 03 January 2016 - 13:49

Tego paska nie da się zdeptać, choć jeśli to tylnia moga sam mogłeś mocno przygnieść jak miałeś wypięta jedą nogę. Może mróz zrobił robotę. Już raz widziałem taką awarie ale mi się nigdy takie coś nie zdarzyło. Burek ci wymieni na gwarancji :)

Użytkownik ProDish edytował ten post 03 January 2016 - 13:49

"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#125 tomi

tomi

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 24 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 03 January 2016 - 14:24

Miałem mieć podobny zestaw Malavita + Guerilla. Ale poszły do innej deski. Mam nadzieje że moje wytrzymają dłużej. Nie stanąłeś na pasku albo w kolejce nie zdeptali Cie? To noga którą wypinasz czy zostawiasz na wyciągu?


Noga wypinana. Zestaw mi sie mega sprawdzil. Mimo duzej ilosci lodu deska prowadzila sie bardzo pewnie. Pasek strzelil podczas zapinania. Zero sladow uderzenia przez osoby trzecie. Dwa lata temu kojarze, ze gosc na stoku utknal, bo mu strzelil pasek tylko ze ten glowny. Mial burtony, ale nie kojarze modelu. Widac trzeba miec w zapasie te paski. Drogie nie sa to mozna dokupic ;)

Tego paska nie da się zdeptać, choć jeśli to tylnia moga sam mogłeś mocno przygnieść jak miałeś wypięta jedą nogę. Może mróz zrobił robotę. Już raz widziałem taką awarie ale mi się nigdy takie coś nie zdarzyło.Burek ci wymieni na gwarancji :)

Tez mysle ze to mogl byc mroz. W koncu -14 bylo.Fakt faktem, ze wiazania sa super i fajnie, ze je polecales.

Użytkownik tomi edytował ten post 03 January 2016 - 14:55

  • Marcin07 lubi to

#126 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 03 January 2016 - 23:52

urwał czy złamał? Zimno - tworzywa pękają

Plus Burtona jest taki że taki pasek w sytuacji alarmowej szybko dokupisz


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#127 macpas

macpas

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 04 January 2016 - 07:07

Snowboard sportem zimowym jest. Nic nie powinno pękać ;)



#128 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 04 January 2016 - 07:52

MI akurat kiedyś pękły wszystkie paski zębate przy toestrapach w Mission przy -10. zdaża się. Popękały paski w wiązaniach Playmaker itd


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#129 tomi

tomi

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 24 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 04 January 2016 - 10:44

urwał czy złamał? Zimno - tworzywa pękają

Plus Burtona jest taki że taki pasek w sytuacji alarmowej szybko dokupisz

 

Nie widać śladów rozciągnięcia plastiku (jak przy mocnym zginaniu). Po prostu wygląda jakby postanowiło się rozczłonkować. 

Pomyślałem, że te paski szybko dokupię w serwisie przy stoku. Niestety nie było w żadnym w okolicy. 



#130 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 04 January 2016 - 11:06

Nie widać śladów rozciągnięcia plastiku (jak przy mocnym zginaniu). Po prostu wygląda jakby postanowiło się rozczłonkować. 

Pomyślałem, że te paski szybko dokupię w serwisie przy stoku. Niestety nie było w żadnym w okolicy. 

 

Tylko sklepy co mają Burka w ofercie mają "magiczne skrzyneczki" i "magiczne kartony" z częściami.

Te paski są od 2 zeszłych sezonów więc powinny być na stanie.

 

np. na Jaworzynie Krynickiej w sklepie mają wszytkie części Burka http://www.boardzone.pl/


Użytkownik ProDish edytował ten post 04 January 2016 - 11:14

"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#131 tomi

tomi

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 24 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 04 January 2016 - 11:34

Tylko sklepy co mają Burka w ofercie mają "magiczne skrzyneczki" i "magiczne kartony" z częściami.

Te paski są od 2 zeszłych sezonów więc powinny być na stanie.

 

np. na Jaworzynie Krynickiej w sklepie mają wszytkie części Burka http://www.boardzone.pl/

 

Znasz jakiś sklep online z tymi paskami? Bo jak szukałem to wszędzie na zdjęciach mają paski z rowkami ułożonymi prostopadle do paska, a moje są skośne.



#132 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 04 January 2016 - 11:40

Znasz jakiś sklep online z tymi paskami? Bo jak szukałem to wszędzie na zdjęciach mają paski z rowkami ułożonymi prostopadle do paska, a moje są skośne.

 

 

a jak z reklamacją ? zgłoś się do sklepu w I kolejności.

 

Najszybciej kupisz w sieci w kosmossklep.pl. Napisz do nich.


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#133 Dabla

Dabla

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 145 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 04 January 2016 - 11:57

a ja mam pokrewne pytanie co do części do wiązań Burka. Kumplowi w sobotę na stoku podczas pobytu w knajpie zaginął jeden Ankle strap do Carteli. Można gdzieś dokupić jeden? czy trzeba kupować cały komplet? Ew. nie ma ktoś używanego takiego strapa sprzedać?



#134 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 04 January 2016 - 12:03

Kumplowi w sobotę na stoku podczas pobytu w knajpie zaginął jeden Ankle strap do Carteli. Można gdzieś dokupić jeden? czy trzeba kupować cały komplet? Ew. nie ma ktoś używanego takiego strapa sprzedać?

 

ktoś skubnął ? no nieźle. Gdzie tak kradną ? Dobrze że całej dechy nie wziął.

 

kupisz w każdym sklepie Burka

 

wcześniej możesz namierzyć sobie co potrzebujesz tu http://parts.burton....arts/index.html


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#135 Dabla

Dabla

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 145 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 04 January 2016 - 12:33

byliśmy w Bachledovej. kumpel do krzesła dojechał, wiec miał wiązanie całe. Sprawdzaliśmy przy krześle i z wyciągu czy gdzieś nie spadło ale nie było. potem  przeszedł 10 metrów z krzesła do knajpy, jak wyszedł to już Strapa nie było. przeszukaliśmy całą okolicę a i tak skończyło się zejściem kumpla ze stoku na nogach. Oczywiście mogło mu się samo odkręcić ale i tak powinno gdzieś w okolicy leżeć. Szkoda tylko że to był pierwszy wyjazd kumpla na tych wiązaniach..

i dzięki za linka i info.



#136 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 04 January 2016 - 12:56

byliśmy w Bachledovej. kumpel do krzesła dojechał, wiec miał wiązanie całe. Sprawdzaliśmy przy krześle i z wyciągu czy gdzieś nie spadło ale nie było. potem  przeszedł 10 metrów z krzesła do knajpy, jak wyszedł to już Strapa nie było. przeszukaliśmy całą okolicę a i tak skończyło się zejściem kumpla ze stoku na nogach. Oczywiście mogło mu się samo odkręcić ale i tak powinno gdzieś w okolicy leżeć. Szkoda tylko że to był pierwszy wyjazd kumpla na tych wiązaniach..

i dzięki za linka i info.

 

 no to się pewnie odkręciła śruba. Mi raz się śuba pompki odkęciła i cudem tą śrubkę znalazłem.

Bywa.

 

Niestety często można na stokach znaleść "części zamienne"

 

np fotka z Kanunertal z listopada 2015 - Cap od Fluxów ;)

 

14D54ECB-0F8A-4A4F-9826-F251482BF03A_zps


Użytkownik ProDish edytował ten post 04 January 2016 - 12:56

  • Marcin07 lubi to
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#137 tomi

tomi

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 24 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 05 January 2016 - 09:40

a jak z reklamacją ? zgłoś się do sklepu w I kolejności.

 

Najszybciej kupisz w sieci w kosmossklep.pl. Napisz do nich.

 

Kazali wysłać tylko uszkodzony pasek. Ciekawe jak długo to wszystko potrwa. Napisałem im maila, ale odpisali zdawkowo. Zbyt wylewni to nie są (distrikt.pl). Oby wysłali sprawny pasek szybko. 



#138 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 05 January 2016 - 09:42

Kazali wysłać tylko uszkodzony pasek. Ciekawe jak długo to wszystko potrwa. Napisałem im maila, ale odpisali zdawkowo. Zbyt wylewni to nie są (distrikt.pl). Oby wysłali sprawny pasek szybko. 

 

Wyślij im szybko. Distrik wydaje się dużym sklepem więc powinni mić taki pasek od ręki.


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#139 tomi

tomi

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 24 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 05 January 2016 - 15:21

Wyślij im szybko. Distrik wydaje się dużym sklepem więc powinni mić taki pasek od ręki.

 

Wysłałem już wczoraj (poleconym priorytetem).

Dziś się dowiedziałem, że w kosmossklep mają na razie tylko te krótkie paski. Czekają na dostawę od burtona (długie paski). Mam nadzieję, że dotrą zanim wyjadę. 



#140 marsback

marsback

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 11 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 23 January 2016 - 16:20

trochę przecieków w kwestii Malavit na 2016 !

Malavity dostaną pasek na kostkę z Genesis co jest SUPER wiadomością.
Gorzej brzmi że mają dostać też jakiegoś nowego capstrapa .......... cholera mam nadzieję że nie jakiś nowy wynalazek bo ten capstrap co jest czyli Getgrip jest świetny.

Pomarańczowe - Mniam

kcz0pH.jpg


Są super. Czytam to co mi
Poleciłeś o malavitach;) fajnie przekazane info plus film, który przekazuje jeszcze więcej. Pozdrawiam