Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Tragedia, Samolot Z Polskimi Politykami Rozbił Sie Lecąc Do Katynia


109 odpowiedzi w tym temacie

#61 kaman

kaman

    Pro snołborder

  • Moderatorzy
  • 1123 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 11 April 2010 - 20:39

wiecie co a mnie się podoba to ze ludzie piszą na necie, mowią w mediach, wychodzą na ulice, modlą się i tak jak my dyskutują na forach bo to tylko znaczy ze kochamy Naszą Ojczyznę!
a to czy ja lub ktoś inny lubił zachowanie Prezydenta jego żony czy współpracowników miało by ujście w wyborach bo na tym demokracja polega. My chcieliśmy rozliczyć ich w wyborach a nie stracić ich ! Bo każde zdanie się liczy nawet takie z którym się nie zgadzamy, daje nam rozróżnienie w temacie. Dla mnie te osoby były ważne i takie już zostaną właśnie dlatego że wpojono mi miłość do Ojczyzny.
Nie ma co osądzać bo piękne jest to że ludzie się tym przejmują i interesują, i oczywiście nie mówi się źle o kimś kogo już nie ma z nami!
  • duh lubi to

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team :)
jako moderator wypowiadam się również jako osoba prywatna bardzo proszę o uszanowanie tego faktu :)


#62 Vanessa

Vanessa

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 450 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 12 April 2010 - 14:36

9 cial jeszcze nie znalezionych. Specjalny sprzet zostal wyslany do Smolenska aby podniesc Kadłub pod ktorym prawdopodnowbnie moga byc zwloki. Kurcze wyobrazacie to sobie... Wybuch.. krzesla gdzie one naprawde sa masywne roztrzaskane. nie chce nawet myslec jak wygladaja tam zwloki skoro potrzebne sa probki :)...


a skoro juz tu tak o Prezydenturze pana Kaczynskiego. Mnie sie generalnie podobalo to jak sprawowal. Zreszta prezydent "nie ma najwiekszej wladzy" to z sejmu najwiecej wychdozi wiec nie rozumiem dlaczeog taka nagonka przed i po.... Mnie denerwuje postawa Tuska, i Wałesy... moze zacytuje naszego zacnego bylego prezydenta pana Wałesy zaraz po tym jak dowiedzial sie o katastrofie

"No szkoda, bo mialem jeszcze wiele spraw do wygrania w panem Kaczynskim." WTF! ;/;/;/ Sikorski to samo... BEZCZELNOSC
Pacze i pacze.. I czas najwyzszy zrobic kolejna dziare

#63 brokuł

brokuł

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 12 April 2010 - 14:47

Van to tylko zdanie z wypowiedzi Wałęsy, które wyrwałaś z kontekstu. W takiej formie wygląda niezwykle bestialsko, a tak prawdę mówiąc to wypowiedź Wałęsy podobała mi się najbardziej ze wszystkich. Przynajmniej nie idealizował go jako prezydenta i nie udawał, że byli przyjaciółmi.

Nie ważne skąd pochodzisz i gdzie teraz jesteś

ważne, że masz dla innych otwarte serce!


#64 kaman

kaman

    Pro snołborder

  • Moderatorzy
  • 1123 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 April 2010 - 15:02

dokladnie Sav ma racje jedna z lepszych wypowiedzi, on jest prostym czlowiekiem a potrafil przeprosic ... Pomyslcie sobie ze z kim teraz bedzie walczyl, z kim Tusk bedzie sie klocil, z kogo bedzie Palikot zartowal, no sory ale im tez nie jest latwo. moze to dziwne co pisze ale ich zycie tez sie zmieni przeciez ... w jakis sposob ich pomysl na siebie czy swoja kariere zostal zniszczony. poza tym widzialam jak Tusk wygladal w smoleńsku, jak śmierć ...

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team :)
jako moderator wypowiadam się również jako osoba prywatna bardzo proszę o uszanowanie tego faktu :)


#65 paDALEc

paDALEc

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 73 postów

Napisano 12 April 2010 - 15:03

Prawdę mówisz Van, że Prezydent w tym kraju nie ma żadnej pokaźnej władzy. Jest to stanowisko bardzo reprezentatywne za to, i do tej roli było w moim subiektywnym odczuciu wielu lepszych kandydatów. Z jego pomysłem na państwo się nie zgadzałem, i gdyby ta katastrofa miała miejsce po zakończeniu kadencji, moje odczucia byłyby diametralnie różne. Zginął natomiast urzędujący Prezydent Naszego kraju, i nie znam osoby której by to nie poruszyło. Nawet wśród tych bardziej radykalnych w podobnych do moich poglądach.

A polityka zostaje polityką, a ludzie ludźmi. Nawet członkowie z PiS'u mięli takie wypowiedzi, że ręce opadają.

Edit po przeczytaniu wypowiedzi Kaman.
Co by politycy o sobie nie mówili przed kamerami, na co dzień są dobrymi znajomymi i nie spędzają każdej chwili na kłótniach, a wręcz przeciwnie. Teraz tak naprawdę wyjdzie, kto był czyim przyjacielem, mimo odmiennych poglądów.
Alfred Nobel jest uważany za wynalazcę dynamitu tylko dlatego, że poprzednich wynalazców nie udało się zidentyfikować.

#66 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 12 April 2010 - 16:16

tak lekko uscislajac Prezydent ma funkcje reprezentacyjna nie reprezentatywna :)

to sie zgadza ale problem polega na tym ze to jemu i jego otoczeniu nie wystarczalo i zaczeli wchodzic w nie swoje kompetencje a tam gdzie sie dalo - przeszkadzal
jeden prosty przyklad - nie podpisywane miesiacami a nawet latami nominacje ambasadorskie.............

ale dosc o tym - bedzie jeszcze czas na rozliczenia

narazie jest żałoba narodowa...........

osobiscie bardzo boli mnie śmierc Pań Jarugi-Nowackiej i Szymanek-Deresz.......... zrobily wiele dobrego i mialy niesamowitą klase............


pzdr


JW

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#67 kaman

kaman

    Pro snołborder

  • Moderatorzy
  • 1123 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 April 2010 - 19:40

a Kaczorowski i Walentynowicz? Ludzie IKONY ...

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team :)
jako moderator wypowiadam się również jako osoba prywatna bardzo proszę o uszanowanie tego faktu :)


#68 szznp

szznp

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 April 2010 - 20:12

I nagle okazało się, że pół Polski kochało naszego prezydenta. Nagle wszyscy płaczą i wszystkim smutno.

Nagle wszyscy uwielbiają i doceniają Marię Kaczyńską i już wcale nie mówią, że jest brzydka.

No gdzie te cwaniaki, ci wyszczekani, którzy ich na każdym kroku poniżali i wyśmiewali???


Tu już nie chodzi o samo nazwisko

#69 lewy009

lewy009

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 144 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 April 2010 - 21:59

A mi najbardziej żal księdza Romana Indrzejczyka od 2005 roku był prałatem prezydenta, moja rodzina była z nim blisko związana. Mnie ochrzcił, mojego ojca prowadził do komunii, był wspaniałym człowiekiem a rzadko się o nim mówi. Tak wiele osob odeszlo w takiej krotkiej chwili......
No Pasaran!!:P

#70 northway24

northway24

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 37 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 April 2010 - 09:09

straszna tragedia;( widac jak zycie w ciagu paru sekund moze sie obrucic o 360stopni;((
www.labdud.pl dygestoria-i-meble-laboratoryjne,biurowe,hotelowe,recepcyjne i inne......

#71 zarembianka7

zarembianka7

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 88 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 April 2010 - 11:13

[*]

#72 duh

duh

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 146 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 April 2010 - 13:41

a co sadzicie o pochówku pary prezydenckiej na Wawelu lub o nazwaniu imieniem Lecha Kaczyńskiego stadionu narodowego?
tego się nie da opisać słowami,
to trzeba czuć pod nogami ...

#73 Ryba

Ryba

    Generał Melanżu

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 870 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 13 April 2010 - 14:48

Stadion - ok. Pochówek - nie. Czemu? Prosta sprawa, ja rozumiem że to był prezydent , głowa państwa, zwierzchnik wojsk itd . Ale co jak co nic TAKIEGO (ogromnego ważnego dla losów polski w wielkim stopniu) nei zrobił. Równie dobrze Kwaśniewcy powinni sobie zażyczyć, Wałęsa i inni ... tak to odbieram. Na Powązkach, ok gdzie indziej ok, czemu nie ale miejsca "kultu" pozostawmy miejscami "kultu".
Koko Jambo i do przodu! Bo świat jest piękny, a życie nie trwa wiecznie!

#74 brokuł

brokuł

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 13 April 2010 - 14:50

a co sadzicie o pochówku pary prezydenckiej na Wawelu lub o nazwaniu imieniem Lecha Kaczyńskiego stadionu narodowego?


Oraz ronda Mogilskiego w Krakowie... Dla mnie to już jest przesada... Straszna tragedia, ale wszyscy zapominają o pozostałych 94 osobach poza parą prezydencką, które również zginęły pod Smoleńskiem. Jak już chować na Wawelu to Kaczorowskiego również. Zaraz zrównają Kaczyńskiego zasługami do Wojtyły albo Kościuszki... Niech go pochowają lepiej w Katyniu.
Stadion to też żenada. Jest miliard osób, które bardziej zasługują na to, aby stadion narodowy nazwać ich imieniem.

Nie ważne skąd pochodzisz i gdzie teraz jesteś

ważne, że masz dla innych otwarte serce!


#75 szznp

szznp

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 April 2010 - 15:15

straszna tragedia;( widac jak zycie w ciagu paru sekund moze sie obrucic o 360stopni;((


chyba 180?;p

#76 phaczew

phaczew

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 84 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 April 2010 - 15:19

a co sadzicie o pochówku pary prezydenckiej na Wawelu lub o nazwaniu imieniem Lecha Kaczyńskiego stadionu narodowego?



To nie najszczesliwszy pomysl.
Juz chocby dlatego, ze bardzo kontrowersyjny.
Dostalem wlasnie smska z zaproszeniem do protestu.(nie wybieram sie)
Odmawiano przyznania MU honorowego obywatelstwa M Krakowa, a teraz chca duzo wiekszego wyroznienia.
Poza tym sa ludzie bardziej zasluzeni dla kraju, ktorym nawet do glowy nie przyjdzie pomysl pochowku w tym miejscu.
Juz predzej Skalka...

Ale wg mnie, jako rodowity Warszawiak, powinien spoczac w Warszawie.
"Jam jest tej sily czastka drobna,
Ktora, zawsze zla pragnac, zawsze czyni dobro."

#77 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 13 April 2010 - 17:29

Stadion - ok. Pochówek - nie. Czemu? Prosta sprawa, ja rozumiem że to był prezydent , głowa państwa, zwierzchnik wojsk itd . Ale co jak co nic TAKIEGO (ogromnego ważnego dla losów polski w wielkim stopniu) nei zrobił. Równie dobrze Kwaśniewcy powinni sobie zażyczyć, Wałęsa i inni ... tak to odbieram. Na Powązkach, ok gdzie indziej ok, czemu nie ale miejsca "kultu" pozostawmy miejscami "kultu".


w tym przypadku Ryba 10/10

W INFORMACJI NAPISANO "RODZINA SOBIE ZAZYCZYLA..." Jarek sobie zazyczyl............. nastepne czego sobie zazyczy to pochoowku swojej osoby w grobowcu rodzinnym .............. na wawelu..... dla mnie to jest chore !!

powazki - ok !........... ale na wawelu chowano Krooloow Polskich !!....... i niech tak zostanie........

Niestety sepy juz sie zlecialy a Jarek i cala banda poplecznikoow wie ze tyle ugra ile uda sie wydrzec w kolejnych kilku dniach.......

Pan Karski wyplakiwal sie wczoraj w tv ze nie pytano ich o zdanie przy wyborze nowego szefa BBNu....... no cooooz
do niekorych nie dociera ze wlasnie nastapila zmiana warty...........

nie lubie PO nie lubie PISu dla mnie to jedna banda awsowska - i gdyby nie osobiste animozje donka i kaczynskich pewnie dalej byliby jedna partia.....

Najgorsze jest to ze wszyscy tak potwornie staramy sie byc poprawni politycznie ze boimy sie mowic co naprawde myslimy.......

.............właśnie potwierdzili - dziwisz podjal decyzje.................. to miejsce nalezy do Narodu nie do kleru !!


JW

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#78 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 April 2010 - 18:41

w tym przypadku Ryba 10/10

też raczej się zgadzam...

nie lubie PO nie lubie PISu dla mnie to jedna banda awsowska - i gdyby nie osobiste animozje donka i kaczynskich pewnie dalej byliby jedna partia.....

raczej się nie zgadzam - donek nie był awsiakiem... korzenie po, są nieco inne...
moje zdanie: "nie wierzę politykom - nie... to oni wytyczyli granice, to oni zbudowali mur, to oni podzielili nas, to oni patrzą na nas z góry, to oni mają swoje sprawy, o których my nic nie wiemy, to oni wywołują wojny, na których to MY giniemy..."
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#79 brokuł

brokuł

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 13 April 2010 - 18:44

O 20 protest pod kurią, mam nadzieje że coś zacznie się dziać, że w konsekwencji nie będzie tego pogrzebu na Wawelu! Wawel jest nasz, miasto jest nasze, Dziwisz łapska precz! Wypowiedź, że to zaszczyt dla Krakowian to jakiś totalny absurd! Pokażcie mi jedną osobę, która chce Kaczyńskiego na Wawelu? Poza Dziwiszem, który zrobi na tym pewnie niezłą kase! Wawel to miejsce dla królów i ludzi SZCZEGÓLNIE ZASŁUŻONYCH dla ojczyzny! Jak już się upierać nad chowaniem kogoś na Wawelu to Kaczorowski bardziej na to zasługuje, co i tak jest mocno naciągane. Jak Kaczyński może to ja też chce!!!

Nie ważne skąd pochodzisz i gdzie teraz jesteś

ważne, że masz dla innych otwarte serce!


#80 phaczew

phaczew

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 84 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 April 2010 - 18:45

To oczywiste, ze pomysl zrodzil sie z kompleksow Jarka.

Szkoda tylko, ze swoja decyzja zal i smutek przeobrail w bezsilna zlosc. Jak zawsze...

A co do Wawelu, to predzej bym tam Kaczorowskiego widzial. To byl Czlowiek Symbol.



ps
Dobrze wykorzystano sytuacje. W tych okolicznosciach odmowic byloby conajmniej niezrecznie.
"Jam jest tej sily czastka drobna,
Ktora, zawsze zla pragnac, zawsze czyni dobro."