Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Tragedia, Samolot Z Polskimi Politykami Rozbił Sie Lecąc Do Katynia


109 odpowiedzi w tym temacie

#81 wysman

wysman

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 April 2010 - 19:19

stadion - nie
Wawel - nie
protest?! - nie
jechałem szybko, iż lubię za***rdalać

#82 kaman

kaman

    Pro snołborder

  • Moderatorzy
  • 1123 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 April 2010 - 19:19

zlinczuja protestujacych ... wiekszosc polakow leci jak im zawieje ... sluchalam dzis w pracy wypowiedzi ludzi o bohaterach tyle ze z nich tacy bohaterowie jak i ze mne, jedynie z pracy czy nauki na rzecz Ojczyzny. Wiecie co Wawel jest wlasnoscia polaków nie miasta krk czy panstwa ale ma zapisane ze jest wlasnoscia polakow, no szlak mnie trafia bo ja sobie nie zycze miec ŚP Kaczyńskiego w krypcie i tlumaczyc dziecku ze to nie jest zaden krol Polski i ze nic dla niej nie zrobil! nasze dzieci nas znienawidzą ... :)


**** przepraszam było paru bohaterów! tyle że ich nikt nie chce na Wawelu chować :(

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team :)
jako moderator wypowiadam się również jako osoba prywatna bardzo proszę o uszanowanie tego faktu :)


#83 pelepl

pelepl

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 April 2010 - 19:52

Jaruś po raz kolejny pokazał, że potrafi knuć intrygi i doskonale zagrywa piłką dla politycznych interesów, szkoda, że w taki sposób i w takich tragicznych okolicznościach... żenujący spektakl. A Kościół boi się zaprotestować zwłaszcza, że pamięć o tym jest ciągle żywa i jeszcze świeża. DRAMAT z tym Wawelem, szkoda słów, w tym momencie chce się wyrzygać całą politykę...

Stadion Narodowy - imienia K. Górskiego.

To ma być SYMBOL futbolu polskiego. A jak jego ikona to kto inny, jak K. Górski?

Place, ulice, parki - im. L. Kaczyńskiego. Tu OK. Pomniki stawiać - ok.

Ale dajcie sobie spokój ze stadionami czy Wawelami
KUBOTA TEAM official rider!

#84 simonTorun

simonTorun

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 977 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 13 April 2010 - 19:55

Stadion - ok. Pochówek - nie. Czemu? Prosta sprawa, ja rozumiem że to był prezydent , głowa państwa, zwierzchnik wojsk itd . Ale co jak co nic TAKIEGO (ogromnego ważnego dla losów polski w wielkim stopniu) nei zrobił. Równie dobrze Kwaśniewcy powinni sobie zażyczyć, Wałęsa i inni ... tak to odbieram. Na Powązkach, ok gdzie indziej ok, czemu nie ale miejsca "kultu" pozostawmy miejscami "kultu".


W 100% sie zgodzam, jest wielu Polaków którzy bardziej zasługuja na miejsce na Wawelu, choć i tak za mało jak na mój gust, lecz na pewno bardziej niż śp. Lech Kaczyński. To jest chore, czyli tak naprawde bedziemy terach chować wszystkich prezydentów, bo moim zdaniem Kwaśniewski i Wałesa bardziej zasługują na Wawel niż Lech!!!! To jest niepoprawne!!!! Brak mi słow na to co sie dzieje!! A co z reszta osób??? Mowi sie cały czas o prezydencie, a ja patrze na tą tragedie jak na śmierć 96 osob a nie ze na pokładzie był Prezydent, był ale pamiettajmy o tym ze było tam jeszcze 94 osoby!!!


Oraz ronda Mogilskiego w Krakowie... Dla mnie to już jest przesada... Straszna tragedia, ale wszyscy zapominają o pozostałych 94 osobach poza parą prezydencką, które również zginęły pod Smoleńskiem. Jak już chować na Wawelu to Kaczorowskiego również. Zaraz zrównają Kaczyńskiego zasługami do Wojtyły albo Kościuszki... Niech go pochowają lepiej w Katyniu.
Stadion to też żenada. Jest miliard osób, które bardziej zasługują na to, aby stadion narodowy nazwać ich imieniem.


DOKŁADNIE!!!!

"Nie ważne ile razy upadniesz... ważne ile razy się podniesiesz"


#85 phaczew

phaczew

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 84 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 April 2010 - 20:09

I jeszcze w krypcie Pilsudskiego!!!!
"Jam jest tej sily czastka drobna,
Ktora, zawsze zla pragnac, zawsze czyni dobro."

#86 kaman

kaman

    Pro snołborder

  • Moderatorzy
  • 1123 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 April 2010 - 20:22

sluchajcie mnie znów jest przez nich wstyd :(
a Dziwisz nie może odmówić, zresztą domyślam się że większość polaków myśli to co my a nikt się nie wychyla... w każdym razie ja za dwa lata będę rządała ekshumacji zwłok i pogrzebu na powązkach, bo se jaja robią normalnie <ściana> Jak można śmierć brata przerabiać w sukces życiowy? nie rozumiem? Przecież jak już ktoś wcześniej zauważył Jarosław będzie chciał być pochowany w grobie rodzinnym :)

to że życie jest ironią to już wiem .... ale bez przesady...

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team :)
jako moderator wypowiadam się również jako osoba prywatna bardzo proszę o uszanowanie tego faktu :)


#87 simonTorun

simonTorun

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 977 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 13 April 2010 - 20:30

Na Fejsie jest grupa "Nie Kaczynskiemu na Wawelu" sprawa wyszła dziś na grupa liczy JUŻ 7,500 osob !!!! Czyli dużo osób tak myśli!!

"Nie ważne ile razy upadniesz... ważne ile razy się podniesiesz"


#88 pelepl

pelepl

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 April 2010 - 20:30

no i z tragedii zrobiono kabaret i groteskę do osiągania własnych, chorych celów i ambicji. gratuluję politykom.
KUBOTA TEAM official rider!

#89 kaman

kaman

    Pro snołborder

  • Moderatorzy
  • 1123 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 April 2010 - 20:34

politykom? przeciez oni cicho siedza i nic nie robia zlego, chyba poraz pierwszy ... to nie ich decyzja a jak sie odezwa beda mieli po karierze i zyciu spolecznym.

troche dziwna nazwa na FB bo w sumie taka chamska a mogli normalnie napisac zeby ich ktos normalnie potraktowal
ale tak czy siak przylacze sie, moze tylko poprosze o zmiane nazwy na cos w stylu Nie Pochówkowi Prezydenta na Wawelu? bo tak po nazwisku zeby sie wyzyc nie fajnie, nikt ich nie poslucha i nie zauwazy :)

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team :)
jako moderator wypowiadam się również jako osoba prywatna bardzo proszę o uszanowanie tego faktu :)


#90 phaczew

phaczew

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 84 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 April 2010 - 20:35

Ważny polityk PiS zgodził się na rozmowę pod warunkiem, że nie podamy jego nazwiska. Oto co nam powiedziałhttp://adechade.com/public/style_emoticons/default/cry.gif

- To była bardzo trudna decyzja. Prezes był zdecydowany na Powązki. Z naturalnych przyczyn wolałby Warszawę. Podjął już wstępną decyzję, żeby zrobić grób rodzinny, w którym jest ojciec, będzie matka, brat z żoną, być może kiedyś także córka prezydenta. Ale w tej sytuacji nie można abstrahować od okoliczności. Lech Kaczyński to nie tylko brat, ale przede wszystkim prezydent. Czy powinien leżeć na Powązkach, gdzie leży prezydent Bolesław Bierut?

Więcej... http://wyborcza.pl/1...l#ixzz0l0iCjWG3

bez komentarza
"Jam jest tej sily czastka drobna,
Ktora, zawsze zla pragnac, zawsze czyni dobro."

#91 brokuł

brokuł

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 13 April 2010 - 20:39

http://www.petycje.p...?petycjeid=5181

Kto chcę uchronić Wawel niech podpisze petycje!

Nie ważne skąd pochodzisz i gdzie teraz jesteś

ważne, że masz dla innych otwarte serce!


#92 Yamsha

Yamsha

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 April 2010 - 20:47

Ja nie widzę przeszkód żeby prezydentów chować na Wawelu.
Ja rozumiem, że nie ma on zasług jak Piłsudski ale nie miał takich możliwości żeby się wykazać jak on.
Udowodnił że jest patriotą. Szanował pamięć o Powstaniu Warszawskim i o Katyniu. Poleciał do Gruzji.
Problem tkwi w tym że jest Warszawiakiem.
Ze stadionem się zgodzę należy nazwać imieniem Kazimierza Górskiego.

.............właśnie potwierdzili - dziwisz podjął decyzje.................. to miejsce należy do Narodu nie do kleru !!
zgadzam się w tym w zupełności decyzja powinna należeć do kogo innego.

"Zaraz zrównają Kaczyńskiego zasługami do Wojtyły albo Kościuszki" tu pozwolę się nawiązać do tego zdania.
jakie zasługi miał Wojtyła(tzn co masz na myśli mówiąc o jego zasługach)
Kościuszko to inna epoka dla mnie ciężko to porównać.
file:///C:/Users/medion/Desktop/36_1315939518.gifJeśli snowboard przeszkadza ci w pracy, to rzuć pracę

#93 phaczew

phaczew

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 84 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 April 2010 - 20:55

Tez szanuje pamiec o Powstaniu Warszawskim i Katyniu.
I jeszcze o innych powstaniach i wydarzeniach.
Wiec tez jestem patriota...

Ale to troche za malo!
"Jam jest tej sily czastka drobna,
Ktora, zawsze zla pragnac, zawsze czyni dobro."

#94 kaman

kaman

    Pro snołborder

  • Moderatorzy
  • 1123 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 April 2010 - 21:08

dokładnie! jak powyżej!
żyje w Polsce a nie wyjechałam za pracą bo ją kocham i wierze w jej możliwości, zarabiam marne grosze i wiem że nie mam tu aż takich perspektyw na przyszłość, ale jestem wierna temu co przekazali mi dziadkowie i miłości w której mnie wychowano, ale to nie znaczy że mnie pochowają na Wawelu ... może tu chodzi o honor ? chyba nie ogarniam tego tematu poprostu mój mózg go nie przyswaja:(

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team :)
jako moderator wypowiadam się również jako osoba prywatna bardzo proszę o uszanowanie tego faktu :)


#95 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 April 2010 - 21:39

Magda mi właśnie podesłała...

"I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego, a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą, wrogi najedźdźca ze wschodu uderzy..."


"Żelazny ptak rozdzieli dwóch braci..."

NOSTRADAMUS


az dziwnie sie poczułem odrazu...

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#96 Yamsha

Yamsha

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 April 2010 - 21:53

dokładnie! jak powyżej!
żyje w Polsce a nie wyjechałam za pracą bo ją kocham i wierze w jej możliwości, zarabiam marne grosze i wiem że nie mam tu aż takich perspektyw na przyszłość, ale jestem wierna temu co przekazali mi dziadkowie i miłości w której mnie wychowano, ale to nie znaczy że mnie pochowają na Wawelu ... może tu chodzi o honor ? chyba nie ogarniam tego tematu poprostu mój mózg go nie przyswaja:(



No to o czym piszesz to mało ma wspólnego z patriotyzmem. Pewnie że podejście do sprawy że zostaje w Polsce i robię tutaj przejawia patriotyzm.
Tu najtrafniej całą sytuacje opisuje Eldo - Nie pytaj o nia.
Powołam się tu na poparcie jakie udzielił Prezydent dla Gruzji. Wielu popierało Gruzję ale echem się odbiło poparcie jakie udzielił Kaczyński. Dlaczego?? bo on swoją osobą i swoim stanowiskiem miał dużo większy wpływ na siłę swojego poparcia.
file:///C:/Users/medion/Desktop/36_1315939518.gifJeśli snowboard przeszkadza ci w pracy, to rzuć pracę

#97 Ryba

Ryba

    Generał Melanżu

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 870 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 13 April 2010 - 22:12

Magda mi właśnie podesłała...



az dziwnie sie poczułem odrazu...



zmyślone :)

tak btw jkiś chory chyba był, koniec świata przepowiedział na 2000 a na 2010 3 wojnę xD
Koko Jambo i do przodu! Bo świat jest piękny, a życie nie trwa wiecznie!

#98 brokuł

brokuł

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 13 April 2010 - 22:13

Magda mi właśnie podesłała...



az dziwnie sie poczułem odrazu...


Dołączona grafika


co powiesz na to Shreku?
Shreku tam jest pozatym o kraju niezwyciężonym czyli nie o naszym :) ale reszta piorunująca...

Nie ważne skąd pochodzisz i gdzie teraz jesteś

ważne, że masz dla innych otwarte serce!


#99 Ryba

Ryba

    Generał Melanżu

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 870 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 13 April 2010 - 22:15

a to to nawet widizałem tą strnę , ale tej wypowiedzi nie , tylko na demotach wiec to moze byc fake
Koko Jambo i do przodu! Bo świat jest piękny, a życie nie trwa wiecznie!

#100 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 April 2010 - 22:40

a to to nawet widizałem tą strnę , ale tej wypowiedzi nie , tylko na demotach wiec to moze byc fake


http://www.kciuk.pl/...kwietniu-l11535

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...