Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Tragedia, Samolot Z Polskimi Politykami Rozbił Sie Lecąc Do Katynia


109 odpowiedzi w tym temacie

#21 wysman

wysman

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 10 April 2010 - 14:06

ciężko w to wszystko uwierzyć...nie głosowałem za Kaczyńskim, ale był Prezydentem mojego kraju i mimo wszystko go szanowałem.jak i jego małżonkę i większość ludzi co była na pokładzie...smutna tragedia :D
więc przestańcie kogokolwiek oskarżać i snuć jakieś teorie bo to raczej nie na miejscu...szkoda że odbywa się to we wszystkich mediach
jechałem szybko, iż lubię za***rdalać

#22 utan77

utan77

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 10 April 2010 - 14:18

Dołączona grafika

SOS HUSKY

.

MAŁA i ZŁOŚLIWA :P


#23 brokuł

brokuł

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 10 April 2010 - 14:35

@Kaman nie chodziło mi o Twój wpis, że z Rosji nic dobrego nie przyszło, tylko o to, że w internecie wyczytałem już dzisiaj pełno jakichś kretyńskich teorii, że to spisek Rosjan :D


Bardzo dobrze, że takie coś się stało właśnie w Rosji, bo przynajmniej tam się za to zabiorą szybko i nie będą się cackać, u nas taka sprawa by się ciągnęła 150lat.
Tak czy inaczej jesteśmy świadkami największej tragedii współczesnej Polski...

Nie ważne skąd pochodzisz i gdzie teraz jesteś

ważne, że masz dla innych otwarte serce!


#24 snowboarder

snowboarder

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 10 April 2010 - 14:59

Nie tylko współczesnej Polski, ale też całej powojennej Europy. Nigdy wcześniej po wojnie nie zginęło na raz tyle najważniejszych osób w żadnym Europejskim Państwie... [*]

#25 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 10 April 2010 - 16:06

Wielka tragedia i wielka strata, mogę tylko współczuć i wyrazić żal rodzinom zabitych w dzisiejszej katastrofie lotniczej.

#26 Vanessa

Vanessa

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 450 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 10 April 2010 - 16:43

Wielka Tragedia.

Może nie byl najlepszym prezydentem, ale jako człowiekowi dobrze mu z oczu patrzało.

Mnie dziwi tylko to "ladowanie"... Proponowano inne lotniska, przeciez.. Przeciez taki mały Prezydent nie mogl NAKAĆ tu i teraz lądowaćwiedzac o grozacym niebezpieczenstwie. Musialo cos byc... musialo...
Pacze i pacze.. I czas najwyzszy zrobic kolejna dziare

#27 Ryba

Ryba

    Generał Melanżu

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 870 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 10 April 2010 - 17:06

NIe jestem zwolennikiem teorii spiskowych. Wypadek to wypadek, mówi się trudno. Szkoda tylko że jako naród jednoczymy się jak jest źle a po jakimś czasie i tak nikt o tym nie pamięta. A za miesiąc będą plakaty wyborcze.
Koko Jambo i do przodu! Bo świat jest piękny, a życie nie trwa wiecznie!

#28 Therion

Therion

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 136 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 10 April 2010 - 19:28

Naprawdę brak słów... Myśląc o tym nadal myślę, że to jakiś żart i zbytnio to do mnie nie dochodzi... Jakoś specjalnie nie byłem fanem prezydenta, ale po tej tragedii naprawdę współczuję jego bratu, matce i całej rodzinie... Cóż życie jest okrutne...

#29 brokuł

brokuł

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 10 April 2010 - 19:41

Mnie dziwi tylko to "ladowanie"... Proponowano inne lotniska, przeciez.. Przeciez taki mały Prezydent nie mogl NAKAĆ tu i teraz lądowaćwiedzac o grozacym niebezpieczenstwie. Musialo cos byc... musialo...


chodzi o to, że prezydent nie jest "mały". Pilot wykazał się brakiem asertywności, ewidentnie brakło mu odwagi, żeby się sprzeciwić głowie państwa, z resztą już o tym pisaliśmy powyżej.
  • Yamsha lubi to

Nie ważne skąd pochodzisz i gdzie teraz jesteś

ważne, że masz dla innych otwarte serce!


#30 emer

emer

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 10 April 2010 - 19:46

Zgineli podczas sluzby Polsce.
Czesc ich pamieci.

[*]
emer

#31 Yamsha

Yamsha

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 10 April 2010 - 19:53

chodzi o to, że prezydent nie jest "mały". Pilot wykazał się brakiem asertywności, ewidentnie brakło mu odwagi, żeby się sprzeciwić głowie państwa, z resztą już o tym pisaliśmy powyżej.



Ja uważam że to co napisałeś to bzdura. Po 1)Godzinę przed tym samolotem inny wylądował, po 2) nawet jak były sugestie o zmianie lotniska to ja je odebrałbym jako prowokacja (Ruskich) w tym celu by się spóźnili na obchody.
Ale ja też mogę się mylić, a tylko mój punkt widzenia tak wygląda.
Lech Kaczyński przyczyniając się do założenia Muzeum Powstania Warszawskiego i jako członek Solidarności pokazał że jest patriotą a takich ludzi będzie nam brakować.
Zresztą jak to już powiedziano inteligencja Polska zginęła.
file:///C:/Users/medion/Desktop/36_1315939518.gifJeśli snowboard przeszkadza ci w pracy, to rzuć pracę

#32 phaczew

phaczew

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 84 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 10 April 2010 - 20:02

O zmarlych dobrze albo wcale.

Niesiolowski powiedzial dzisiaj, ze niewazne klotnie, niewazne podzialy, trzeba sie modlic.

Straszna tragedia.
"Jam jest tej sily czastka drobna,
Ktora, zawsze zla pragnac, zawsze czyni dobro."

#33 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 10 April 2010 - 20:28

O zmarlych dobrze albo wcale.

Niesiolowski powiedzial dzisiaj, ze niewazne klutnie, niewazne podzialy, trzeba sie modlic.

Straszna tragedia.


Nie przepadałem za jego rządami jak wielu, ale Prezydent to Prezydent. Nikt mu tak nie życzył, i ja także.

[*] Cześć pamięci poległych. Nie tylko Prezydentowi czy jego żonie, ale także całemu dowództwu Wojska Polskiego oraz wszsytkim pozostałym.



Do czasu ogłoszenia nagrań z czarnych skrzynek i pierwszym wyjaśnieniom sprawy PROSZĘ WAS BARDZO NIE PODEJMOWAĆ jakichkolwiek dyskusji na temat winnego! Jest to straszny wypadek, ale proszę nie rzucać bezpodstawnych domyśleń i oczerniania kogokolwiek.

Jak napisał phachew. O zmarłych albo dobrze albo wogóle.!

Załączone pliki

  • Załączony plik  ADHD4.jpg   37.07 KB   14 Ilość pobrań

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#34 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 10 April 2010 - 20:51

Do czasu ogłoszenia nagrań z czarnych skrzynek i pierwszym wyjaśnieniom sprawy PROSZĘ WAS BARDZO NIE PODEJMOWAĆ jakichkolwiek dyskusji na temat winnego! Jest to straszny wypadek, ale proszę nie rzucać bezpodstawnych domyśleń i oczerniania kogokolwiek.

Jak napisał phachew. O zmarłych albo dobrze albo wogóle.!


Shreku nikt nikogo nie oczernia, zginely DZIESIATKI ludzi.........w tym te najwazniejsze w naszym Panstwie.
podawane sa na biezaco co raz to nowsze informacje........ kazdy z nas zadaje sobie pytania.......

kazdy chce uslyszec odpowiedz DLACZEGO ?? .......... tylko i aż tyle........

pzdr

JW

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#35 brokuł

brokuł

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 10 April 2010 - 21:04

Niewiarygodny obraz... minuta ciszy przed meczem Real - Barcelona, ku czci zmarłych...Dołączona grafika

Nie ważne skąd pochodzisz i gdzie teraz jesteś

ważne, że masz dla innych otwarte serce!


#36 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 10 April 2010 - 21:20

Niewiarygodny obraz... minuta ciszy przed meczem Real - Barcelona, ku czci zmarłych...Dołączona grafika


właśnie widziałem..................niesamowite......................

pzdr

JW

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#37 ayshe

ayshe

    Nowy na forum

  • Instruktorzy
  • 18 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 10 April 2010 - 21:58

To okropne, straszna historia. Od rana słucham radia, oglądam telewizję i nie bardzo dociera do mnie skala tego co się stało. Mam nadzieję, że jak zawsze w chwilach narodowych tragedii, będziemy potrafili być RAZEM ponad podziałami i sympatiami politycznymi.
[*]
mam swoje zasady. Jak wam się nie podobają, mam też inne:).

#38 kaman

kaman

    Pro snołborder

  • Moderatorzy
  • 1123 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 11 April 2010 - 09:31

Polacy maja taki charakter ze jak trzeba to potrafia a jak nie trzeba to sie tylkiem odwroca ale mysle ze to piekna cecha charakteru bo w sumie jestesmy jednym z niewielu narodow ktory tak bardzo kocha swoj Kraj i wlasnie jak sie cos dzieje w pare sekund moga sie zjednoczyc, z tego trzeba byc dumnym a pracowac nad lepszymi relacjami na codzien.
Ktos w TV powiedzial ze jestesmy dobrymi ludzmi tylko czasem o tym zapominamy ...


A co do szukania winnego to jest to sposob na poradzenie sobie z tragedia, szukajac winnego czlowiek zapomina o tym co sie stalo i przynosi mu to ulge. Fakt beda wybory i plakaty i moze tym razem trzeba 20 razy pomyslec, dokladnie sie zapoznac z kandydatami i isc do wyborow ku chwale Ojczyzny !

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team :)
jako moderator wypowiadam się również jako osoba prywatna bardzo proszę o uszanowanie tego faktu :)


#39 Zaq

Zaq

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 11 April 2010 - 10:54

[*],[*],[*],[*],[*],[*],[*],[*],[*],[*],[*],[*],[*]

Część z tych ludzi mnie irytowała, część była mi obojętna, jednak jako ludzi żal mi ich wszystkich, to jak ich postrzegałem to wina ich "pracy".

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Co do decyzji pilota.... myślę że załoga doskonale wiedziała, co będzie jak nie uda im się tam usiąść, dlatego też próbowali kilka razy, praca pod olbrzymią presją :D
Pozdrawiam
Zaq

#40 Vanessa

Vanessa

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 450 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 11 April 2010 - 11:47

Mama Prezydenta nic nie wie.. chyba by sie wykonczyla psychicznie... Tym bardziej ze lezy w lozku schorowana

Wyobrazacie sobie jechac do Rosji po to zeby rozpoznac ciaa.. wspolczuje Panu Jarosławowi :D... Prawdopodobnie i na pewno ktoregos z cial nie znajda... Sila uderzenia byla zbyt ogromna...
Pacze i pacze.. I czas najwyzszy zrobic kolejna dziare