Skocz do zawartości




Zdjęcie
* * * * - 3 głosy

Gnu Riders Choice 14/15


208 odpowiedzi w tym temacie

#141 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 November 2014 - 00:40

Jancio Wodnik ja tego balaganu nie rozpoczale.

#142 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 November 2014 - 08:29

zapewne to kwestia pory...


..... a nie (braku) pOKory.....? :ph34r: ..... ehhhhhh....... :unsure:

Użytkownik mike edytował ten post 21 November 2014 - 08:30

no board no fun!

#143 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 21 November 2014 - 09:04

niezależnie od treści takiej wiadomości (zdaje sobie sprawę -takiej se, oglednie mówiąc) - to wklejanie fragmentow prywatnej rozmowy, która jak widać po screenie z obu stron toczyla sie w atmosferze usmieszków i obustronnego zadowolenia, to jest niestety poziom kreta na żuławach.
mega słabe to wszystko.

wklejanie prywatnej rozmowy (a już szczególnie jej wyrwanego fragmentu) to dla mnie jest chwyt poniżej pasa i tyle. ale ja stary jestem to może dlatego. źle mi się kojarzy.


zgadzam sie z md.sign
publikowanie prywatnych postów w celu oczerniania "kolegi" z forum to jest jednak słabe i przypomina mi działanie naszych polityków.

Morgan nie jest trollem. Ma facet specyficzną ekspresję i jeśli coś wychodzi poza granice normalności sam potrafi polecieć po bandzie.


Dokładnie tak jak piszesz Marcin.
Morgan ma takie podejście do życia i biznesu. Mi osobiście jego podejście nie przeszkadza a raczej pomaga zrozumieć, iż dystrybutor, a w szczególności dystrybutor z pasją może mieć trudno.
Morgan jest dystrybutorem i jak widać mocno zaangażowanym.
Czasem musimy być ponad to i dać mu się wypowiedzieć.

Ja nie mam z takimi rzeczami problemów.
Mam kilka desek które mi zapadło w pamięć a ich nie sprzedaję.

Burton Nug - nie wiem teraz jak ze sztywnością, ale ten na którym ja jeździłem nie był miękki, kopał jak szalony, zadziwiająco trzymał w krótkim skręcie, deska-gadżet :)

Legendy o cudownych właściwościach jezdnych Pathrona, no cóż, wiele osób te deski testowało, niech się rozwija ta krajowa firma, sporo pracy jeszcze przed nimi. Jeśli Marpyc zaczął jeździć na desce, pewnie się tym pochwali. Uważam że nie da się dobierać komuś sprzętu samemu na nim nie jeżdżąc. Marcin ma jaja bo się wziął za produkcję.


Dzięki ci Morgan za słowo o Nugu bo ty pierwszy o nim napisałeś o nim na żółtych stronach i pozwoliłem sobie go przetestować jak tylko się pojawił u Burtona.
Obecnie to moje ulubione desiwo ALL AROUND

Co do Pathrona to fajne się o tym wypowiedzieli kolesie testujący deski w USA. Za te pieniądze jakie płacimy za te desiwo jest to GOOD DEAL. Czyli jak to mówią w Biznasie dobry "Value for the Money".

http://thegoodride.c...-buying-advice/
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#144 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 November 2014 - 10:44

Ja pier**le... Nie chcę się starzec jak to wszystko czytam. Widzę że im starszy tym glupszy... Mi aktualny poziom głupoty odpowiada. Co roku takie same podsrywanki tylko zmienia się kierunek, wektor i zbiory...

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka


Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#145 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 21 November 2014 - 11:47

jak ty to wysłałeś z Taptalka bo mi on średnio działa z tym zaniedbanym forum

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#146 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 21 November 2014 - 12:02

jak ty to wysłałeś z Taptalka bo mi on średnio działa z tym zaniedbanym forum


Ten post wysyłam z Tapatalk'a z IOS - działa super.
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#147 tuczerro

tuczerro

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 21 November 2014 - 12:11

Ten post wysyłam z Tapatalk'a z IOS - działa super.

Potwierdzam na iosie śmiga az miło ;)

#148 macpas

macpas

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 November 2014 - 12:24

Cza se kupić ajfona a nie jakiegoś HTCka

#149 slv

slv

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 521 postów
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 21 November 2014 - 12:27

Ja piszę z andruta i mi to przyzwoicie śmiga.

#150 macpas

macpas

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 November 2014 - 12:42

Na poważnie to mam M8 i niestety tapatalk z adechade się gryzie...

#151 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 21 November 2014 - 12:43

Dobra... ale Morgan w wielu miejscach miał jednak sporo racji... A Marek albo nie zna swojej kolekcji albo często się myli

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#152 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 21 November 2014 - 12:58

A dla mnie jako zwykłego użytkownika forum ale jednocześnie kogoś kto prowadzi swoją własną firmę (nic snowbordowego ani pokrewnego) wniosek jest jeden. Wizerunkowo na tej gównoburzy najbardziej korzystają ci którzy w niej nie uczestniczą, ewentualnie ci którzy wypowiadają się w sposób stonowany. Zastanówcie się chłopaki nad swoim podejściem do marketingu. Więcej profesjonalizmu, więcej luzu, mniej napinki. I wszystkim to wyjdzie na dobre.
P.S Publiczne udostępnianie prywatnej korespondencji jest niedopuszczalne.

Użytkownik retro edytował ten post 21 November 2014 - 12:59


#153 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 November 2014 - 13:10

Dobra... ale Morgan w wielu miejscach miał jednak sporo racji... A Marek albo nie zna swojej kolekcji albo często się myli

Poza slizgami w 2 deskach w czym mial jezcze racje?
Dla mnie niedopuszczalne jest pisanie ze sie jest kumplem wszystkich a potem nie pytany o zdanie jechanie po wszystkich poza forum.

Użytkownik Marek S. edytował ten post 21 November 2014 - 13:11


#154 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 21 November 2014 - 13:29

Jasne każdy powinien pisać o swoich markach lecz reasumując twoje opisy uderzają w moją markę - Stepchild - tu rzeczywiście kłania się ustawa.
reasumując Morgan pisał o:
- niepełnym rdzeniu drewnianym w najtańszych DC - tu czuję się szczególnie zrobiony w bambuko bo ja uczciwie piszę o takich rdzeniach w kolekcji Stepchild albo przynajmniej nie oszukuję ludzi opisując tego typu rdzenie jako rdzenie DREWNIANE - ta sama fabryka GST
- niepełny rdzeń drewniany we wszystkich Mervinach - tu otworzył mi oczy film który pokazał Praxx, a takrze przypomniała mi się rozmowa o budowie desek Mervina którą prowadzilem kilkanaście lat temu z byłym dystrybutorem Mervina w Polsce. Tu nic się widać nie zmienilo

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#155 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 November 2014 - 13:36

niepelny rdzen w DC nigdy nie byl przeze mne opisywany jako pelny. Zawsze wiadomo bylo ze to astro core i tyle.

Gdzie masz jaki nie pelny rdzen w Mervinie??? Widze,ze znowu dyskusja sie zapetla. Nie ma czegos takiegp jak nie pelny rdzen w Mervinie. Post Praxa byl zartem. Piszesz w tym momencie absurd.

Juz kiedys Morgan i Ty pisaliscie ze Mervinowe deski kapcieja. Teraz ze maja nie pelne rdzenie...szkoda gadac.

Nagle Ci sie przypomniala dyskusja z przed kilkunastu lat? Oboje dobrze wiemy ze te deski za na bardzo wysokim poziomie pod kazdym wzgledem ale probujesz je deprecjonowac jak mozesz. Slabo Marcin...Ty tez juz prosze do mnie nie pisz o tych strategiach forumowych bo mi sie slabo robi. Bez odbioru;-)

Użytkownik Marek S. edytował ten post 21 November 2014 - 13:42


#156 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 21 November 2014 - 13:49

jak sie w to forum wkleja zdjęcia z pulpitu?
a już mam - o tu:

Załączone pliki


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#157 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 November 2014 - 13:59

Marcin,to jest pelny rdzen, tylko ze oni w swojej technologii nie ciagna tego do konca. Jesli to Banana Magic to ma domieszke Bazaltu w technologii Horse Power. Spytaj kazdego na forum jakiego popa ma taka deska. Bardzo chetnie poprosze o dokladna dokumentacje techniczna powstawana rdzeni w Mervinie abys juz mogl sobie podarowac pisanie ze to nie pelny rdzen. Caly czas widze jest cisnienie od paru "ambitnych" dystrybutorow aby przekonac ludzi by nie kupowali Mervina.

Na szczescie deski na stoku same sie bronia:-)

Użytkownik Marek S. edytował ten post 21 November 2014 - 13:59


#158 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 21 November 2014 - 14:19

rzeczywiście piszesz jakąś Banana Magic

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#159 msolczak

msolczak

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 321 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 November 2014 - 14:20

Niemniej, skoro wywołuje to tyle kontrowersji, to może warto opisać tą technologię, uzasadnić z jakiego powodu rdzenie nie są ciągnięte od początku do końca, co to daje, na co się przekłada, + i - takiego rozwiązania. Skoro to pokazują, to się na pewno tego nie wstydzą, ma to swoje uzasadnienie zapewne ;-) Osobiście wychodzę z założenia, że teoria nie jeździ, bo papier i internety wszystko przyjmują. Trzeba sprawdzić. Ale skoro tak podnosi to temperaturę wrzenia to może warto to wyjaśnić, a sam jako użytkownik Mervina chętnie się dowiem jakie jest Know How i czemu to służy :-) Poza forumową konkurencją, użytkownicy desek też chętnie poczytają, tak myślę.

#160 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 November 2014 - 14:31

Mervin mial teraz meeting,wszyscy w drodze. Daj mi Solczak ciut ponad tydzien.