Skocz do zawartości




Zdjęcie
* * * * - 3 głosy

Gnu Riders Choice 14/15


208 odpowiedzi w tym temacie

#121 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 20 November 2014 - 22:21

No dobra... czytam to odkąd wrócilem i milczę i trochę już mam tego dosyć. teraz jest pojazd na Morgana - ostro poleciał koleś ale ustalmy jedno to nie jest tak że tylko Morgan jest zły. Dokładne każdy z dystrybutorów ma mniej lub bardziej brudne ręce. Ja kiedyś naodwalałem... dostałem po d*pie. Marek sam stwierdził że pomylił się w opisie Skate banana... no cóż w kilku innych przypadkach i producentach się również pomylił. Jamer... ma facet klasę i załatwia wszystko w białych rękawiczkach. Deski musi testować ktoś o najwyższym skillu i jak najmniej powiązany z markami/dystrybutorami. Nie będzie nigdy pokoju bo za tym co robimy oprócz zajawy są pieniądze. I ustalmy jedno... wszyscy tak samo kochamy zimę i snowboarding bez względu na to czy jeździmy za***istym ciętym czy zamiatamy bioderkiem

Szkoda energii panowie! Peace!


Marcin ja nie jestem dystrybutorem, nie zarabiam na sprzedażach desek itd. rozumiem walke między dystrybutorami wszczególności, że z sezonu na sezon sprzedaż spada drastycznie, w tamtym roku bodajże przez to odpadł z Polski Flow.
Ale jeżeli Morgan po kątach wypisuję takie rzeczy jak to:

To jest banda gamoni, proponuję byś sobie z nimi zjechał na TD, o ile będzie po czym. Mniej więcej ogarniesz dlaczego Fabian pisze że oni jeździć nie umieją. Jeden się już rozjebał w żlebie, to jakiś dramat, ześlizgiwanie się z pełnym pampersem. Dla mnie to jest niepojęte że do czegoś takiego dopuściłeś również Ty. Ten temat powinien zostać zakończony w zarodku. Uwierz mi, przychodzą ludzie do nas i pytają czy mamy Raveny i Pathrony :) Hitem jest że szef marpyc nie zdążył się nauczyć jeszcze jeździć na desce. Koleś ogólnie nie jeździ, ani też nigdy wcześniej nie jeździł. Wcale. On nawet w 10% nie wie co sprzedaje, nie potrafi zweryfikować tego co mówią mu inni. Darek R. klasycznie naopowiadał mu bajek że to rakiety a nie deski, on w to wierzy. Sam nie jest w stanie tego zweryfikować. Banda jego gamoni, przyklaskuje bossowi, więc dostają za to kasę na Gruzję, Alaskę itd. Też bym mu klaskał i wkręcał że to za***iste deski. Te deski są słabe, bardzo słabe. Nie muszę Ci tłumaczyć, że w prosty sposób można takie rzeczy odsłonić, co zrobię na żółtych stronach - jeśli tylko będą jaja z reklamacjami na Arbory ze śmietnika.

To jest po prostu dziadostwo które pokazuję, że Morgan to popostu fałszywy koleś, ktory zrobi wszysko aby wyjść na swoim.Nie muszę Ci chyba przypominać akcji z poprzedniego sezonu. Osobiście mam wyrąbane na wasze marki i się w to nie wtrącam. jaram się never summerem, park rockerem, rome, pathronem, i la niną liba, reszta marek mnie nie interesuje.


Morgan dla mnie to już po prostu TROLL i koniec kropka.

pozdro

Użytkownik Arec edytował ten post 20 November 2014 - 22:31


#122 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 20 November 2014 - 22:32

Morgan nie jest trollem. Ma facet specyficzną ekspresję i jeśli coś wychodzi poza granice normalności sam potrafi polecieć po bandzie. Tobą teraz kierują personalne animozje bo ktoś po Tobie ostrzej pojechał.
Znam część z tych opinii z netu o których on tu pisał. Znam kilka smrodów innych dystrybutorów, ale nie ma sensu tego rozdrapywać. Pamiętam jak kiedyś przytrollowałem dostałem zajebistą ofertę na priv... Zatem powtarzam raz jeszcze świętych nie ma i nawet "troll" miewa rację. Na tym pragnąłbym zakończyć mój udział w tym wątku.
Na forum jednak mistycyzm ma się dobrze ;)
  • ProDish lubi to

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#123 mrgn

mrgn

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1253 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 20 November 2014 - 22:46

Morgan jak nie chcesz tu pisać to podeślij mi te jeżdżące deski na priv. Przysięgam, że nie udostępnię skrinów na forum ;P
Marcin - masz rację co do Jamera. Dlatego jestem dumny, że mam NSa.


Ja nie mam z takimi rzeczami problemów.
Mam kilka desek które mi zapadło w pamięć a ich nie sprzedaję.
Hamer Private - All Mountain na tamte czasy genialna deska
Scott Eclipse - żadna inna deska nie była tak szalona w krótkim ciętym skręcie, nigdy więcej nie jeździłem na podobnej desce
Apex "?" freestylowy twin, nie wiem co to dokładnie było, kompletne szaleństwo, zaskakująca deska ale maksymalnie ciekawa, taka nie nudna
Silbaerg Carvomat - kosa jak nie wiem, bardzo dobra deska
Burton Baracuda - super wszechstronna freeridówka, bardzo fajna
Burton Method - waga deski, dziwna ale przyjemna sztywność miażdży system, ale jest to specyficzna deska, trudna, ale bardzo fajna
Burton Nug - nie wiem teraz jak ze sztywnością, ale ten na którym ja jeździłem nie był miękki, kopał jak szalony, zadziwiająco trzymał w krótkim skręcie, deska-gadżet :)
Wystarczy?
Jedna rzecz, jak wsiadam na Nuga to nie oczekuję od niego tego co od Carvomata. Deska ma być fajna zgodnie ze swoim przeznaczeniem.

Morgan dla mnie to już po prostu TROLL i koniec kropka.


:D Aro - nie wiem jak to powiedzieć, tak czytam to czerwone co napisałem do kogoś kto udawał kolegę, korzystał z mojej pomocy, dochodzę do wniosku że tam nie ma żadnych bzdur. Pewne rzeczy są uwypuklone bezpośrednim słownictwem w stylu afery podsłuchowej, nikt aniołkiem nie jest ;)

Czy ja się gdzieś mylę w tym czerwonym? Na filmach jest jazda kontrorotacją, rozpaczliwe sceny ze żlebów, lądowania na głowę na złamanie sobie karku. Ja nie wiem czy tak naprawdę jeździcie, ale to mieliście w tych starych filmach to nie jest wysoki skill. To jest nie tylko moje zdanie. Kilka osób poproszę by to potwierdziło.
Legendy o cudownych właściwościach jezdnych Pathrona, no cóż, wiele osób te deski testowało, niech się rozwija ta krajowa firma, sporo pracy jeszcze przed nimi. Jeśli Marpyc zaczął jeździć na desce, pewnie się tym pochwali. Uważam że nie da się dobierać komuś sprzętu samemu na nim nie jeżdżąc. Marcin ma jaja bo się wziął za produkcję. O wycieczce nagrodzie dla blogerów/team riderów/ambasadorów sam pisałeś, głównym sponsorem jest Pathron. Fajnie że sponsor pomógł Wam w wyjeździe. Nawet zazdroszczę :D

Jeżeli gdzieś w powyższym się mylę, to konkrety proszę bo już mi się odechciewa tłumaczenia :D

@Marcin - powiem szczerze, patrzę na swoje i nie kontroluję wszystkiego. Z tymi ślizgami zorientowałem się że coś jest nie tak, dopiero kiedy trzeciego Mervina smarowałem, kiedy mnie kumpel opieprzył że mu niedbale prawie nową deskę smaruję, że "rozmazuje" smar. Wcześniej już mi coś nie grało gdy koleżance w spartańskich warunkach w Zieleńcu smarowałem podobną deskę.
Różne akcje bywały, my się wszyscy znamy, ale w życiu by mi do głowy nie przyszło że ktoś może podmienić opis akurat tego ślizgu. Jeszcze jak ślizg tłoczony ma strukturę to coś tam tym smarem się nasącza, ale te TNT są gładkie jak stół.

Hehe, Aro, pogadamy kiedyś o życiu, skoro masz czelność nazywać mnie Trolem. Jesteś bardzo mądry w necie, natomiast spuszczasz głowę i się odwracasz gdy ktoś chce z Tobą pogadać w realu. Ewentualnie leżysz gdzieś w kącie pijany jak bela.

Użytkownik mrgn edytował ten post 20 November 2014 - 22:55


#124 md.sign

md.sign

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 326 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 20 November 2014 - 22:47

niezależnie od treści takiej wiadomości (zdaje sobie sprawę -takiej se, oglednie mówiąc) - to wklejanie fragmentow prywatnej rozmowy, która jak widać po screenie z obu stron toczyla sie w atmosferze usmieszków i obustronnego zadowolenia, to jest niestety poziom kreta na żuławach.
mega słabe to wszystko.


muszę przyznać, ze na tle konkurencji jamer wyglada trochę jak ktoś z innej planety.
i pomimo że jestem od dluzszego czasu bardzo zadowolonym uzytkownikiem (znaczy gamoniem vel jeleniem) zarowno Liba(TRPro), jak i volkla (coalXT), to troche pod wplywem tego wątku wpadłem na pomysł przymierzenia się do ripsawa :). albo chairmana.

na razie aukcji a`la fabien nie przewiduję, ale panowie - zastanówcie sie nad wydźwiękiem marketingowym swoich wrzutek...

Użytkownik md.sign edytował ten post 20 November 2014 - 23:02


#125 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 20 November 2014 - 22:55

Morgan freeride z najwyższej półki...masz tutaj wszystko, lądowania na głowach, scyzoryki, kontrorotacje itd. i to w wykonaniu prosów. bez montaży itp.

nie pisz o czymś o czym nie masz wogólę pojęcia itd.



the end

Użytkownik Arec edytował ten post 20 November 2014 - 23:00


#126 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 November 2014 - 23:09

Jakie kilkadziesiat modeli,2 deski,tnt to nie zwykly tloczony poza tym.Nigdy w Dc nie wyslalem opisu ze Focus ma spieka.

Masz manie spiskowa, ale nie dziwi mnie to.

Ja zadnego priva z Morganem nie toczylem..Sam mi wypisywal te swoje strategie...nie wiem nawet po co. Ciezko to nazwac obustronna rozmowa md sign.

Użytkownik Marek S. edytował ten post 20 November 2014 - 23:13


#127 mrgn

mrgn

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1253 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 20 November 2014 - 23:21

Jakie kilkadziesiat modeli,2 deski,tnt to nie zwykly tloczony poza tym.Nigdy w Dc nie wyslalem opisu ze Focus ma spieka.

Masz manie spiskowa, ale nie dziwi mnie to.

Ja zadnego priva z Morganem nie toczylem..Sam mi wypisywal te swoje strategie...nie wiem nawet po co.


Pogrążasz się, masz nas wszystkich za idiotów, zerknij na załącznik. Notorycznie kłamiesz. Zachowujesz się jak złodziej złapany za rękę i krzyczący to nie moja ręka. Przykre. Ten ślizg tłoczony jest tak "niezwykły" że się go nie da dogrzać, albo inaczej nawet rozgrzany nie ze względu na swoją budowę najmniejszych szans na absorpcję smaru! tyle że takie rzeczy trzeba wiedzieć, poczytaj na naszej stronie Poradnik, dowiesz się czym różnią się te ślizgi i dlaczego nie wolno nimi żonglować.

@Aro - zauważ na tym filmie który wstawiłeś, że NIKT z jeżdżących nie wypycha sobie biodra do przodu na backside, co Wy czynicie. Blokujesz tym sposobem kolano przedniej nogi, przestaje pracować ;) Wasze wyczyny All days pokazałem kiedyś "wieczorkiem przy piwie" m.in kolesiowi który wygrywał freeridowe World Toury, drugi prowadzi największą firmę splitboardową w Europie, jeden z najlepszych freeriderów w EU. Drżeli o Was, chwytali się za głowy, pytali dlaczego początkujący pchają się w tak trudny teren.
Ich strony:
www.kestenholz.com
www.splitboarding.eu
Powyższy film widział również Pan Dziadek Snowboard, w połowie musiałem wyłączyć, nie wytrzymał chyba nerwowo.
Nie mieszamy w to nic niewinnego Kozery, który wiadomo że stoi na desce jak mało kto. Jako jedyny na filmie z Alaski ma na nogach właściwie dobraną deskę do tego co jest pod nogami :/

Załączone pliki


Użytkownik mrgn edytował ten post 20 November 2014 - 23:36


#128 md.sign

md.sign

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 326 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 20 November 2014 - 23:27

ja tam marek widze na tym screnie miłą koncowkę twojego priva do morgana, ale mniejsza o to...

wklejanie prywatnej rozmowy (a już szczególnie jej wyrwanego fragmentu) to dla mnie jest chwyt poniżej pasa i tyle. ale ja stary jestem to może dlatego. źle mi się kojarzy.


aro - za***isty filmik. 100x prawdziwiej to wygląda niż posklejane z 10 dubli teledyski...
ile razy takie coś oglądam, to się wkurwiam, że tyle lat przepieprzylem na ubitym stoku :)
  • Arec lubi to

#129 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 November 2014 - 23:27

No coz moje slowo przeciwko Twojemu:-)

Tylko juz nie pisz mi na priva o jakis sojuszach przeciwko komus,itd. Bez odbioru Trollu.

md sign,Morgan z 5 razy pisal do mnie chore rzeczy. Nie jestem jego kolega,nawet nie wiedzialem co na te debilizmy odpisac.

Użytkownik Marek S. edytował ten post 20 November 2014 - 23:29


#130 mrgn

mrgn

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1253 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 20 November 2014 - 23:30

md.sign - to dawaj zabierz się ze mną i ekipą ode mnie gdzieś na wyjazd, będzie Ci się podobało :)

#131 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 20 November 2014 - 23:42

aro - za***isty filmik. 100x prawdziwiej to wygląda niż posklejane z 10 dubli teledyski...
ile razy takie coś oglądam, to się wkurwiam, że tyle lat przepieprzylem na ubitym stoku :)


śledż stronkę FWT zawody FWT i FWQ są zawsze puszczane na żywo w necie...MEGA sprawa! :D

p.s. Morgan przestań się zasłaniać ciągle tymi Twoimi kolegami bo jest to poziom podstawówki i bardzo żałosne.

Użytkownik Arec edytował ten post 20 November 2014 - 23:45


#132 md.sign

md.sign

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 326 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 20 November 2014 - 23:47

md.sign - to dawaj zabierz się ze mną i ekipą ode mnie gdzieś na wyjazd, będzie Ci się podobało :)

obawiam się, że mogę nie przejść testu na okoliczność umiejetności jazdy na krawedzi. jeżdżę jeszcze slabiej niż siwy , może nawet do tych marnych 30 stopni nie dochodzę, a to już chyba kompletne dno
:)

#133 mrgn

mrgn

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1253 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 20 November 2014 - 23:52

obawiam się, że mogę nie przejść testu na okoliczność umiejetności jazdy na krawedzi. jeżdżę jeszcze slabiej niż siwy , może nawet do tych marnych 30 stopni nie dochodzę, a to już chyba kompletne dno
:)

Wszystkiego można się szybko nauczyć, umiejętności nie są problemem. Absolutnie nie jeździmy i nie uczymy jazdy napinkowej, taki chill, zobacz jak dziewczyny fajnie jeżdżą:


#134 md.sign

md.sign

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 326 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 20 November 2014 - 23:56

hmm...wpis miał miec wydźwiek lekko ironiczny, ale widocznie nie wyszło.
zapewne to kwestia pory... tak wiec na dzisiaj dobranoc Państwu :)

#135 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 November 2014 - 23:58

hahaha...
@md.sign - umarłem... :hahaha2:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#136 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 21 November 2014 - 00:00

praxx poczekaj jeszcze z tym umieraniem bo TD i KOTT;)

#137 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 November 2014 - 00:06

td - raczej nie... niezależnie od okoliczności... szkoda tylko paru ludków nie spotkać...
kociak - chetnie, ale może termin nie pyknąć... i tu się martwię bardziej... ;(
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#138 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 21 November 2014 - 00:12

tak czytam te gówniarzerskie połajanki facetów w średnim wieku i......
Jestem dumny z Marcina07.... nareszcie sie ogarnął (zresztą jakiś czas temu)
I jakby szanowni prosi i przedystrybutorzy zachcieli przeczytać ze zrozumieniem co On Wam kilka razy w tym wątku próbuje przekazać to na pewno wyszlo by Wam to na zrowie.
Jeżeli jednak nadal nie bedziecie w stanie tego ogarnąć to mogę Wam napisać otwartym tekstem... w kolejnym odcinku :)

A teraz wypierdzielać mi z tym spamem do fight clubu

Howgh

JW

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#139 mrgn

mrgn

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1253 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 21 November 2014 - 00:18

Z mojej strony off, jak ktoś chce się o coś zapytać, nawrzucać mi czy wyciągnąć jakiegoś suchara niech założy temat pogawędki z mrgn :D

#140 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 21 November 2014 - 00:32

z pozdrowieniami dla Was :P


.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika