Skocz do zawartości




Zdjęcie
* * * * - 3 głosy

Gnu Riders Choice 14/15


208 odpowiedzi w tym temacie

#21 mrgn

mrgn

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1253 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 18 November 2014 - 13:44

Wszystko widac,Siwy pokazal konkretny styl jazdy a Ty widzisz jakis dziwne rzeczy. Szkoda ze nie otwierasz sie na nowe,Voelkl by na tym skorzystal.


Marek, z całym szacunkiem, tak się już nie jeździ od wielu lat. To nie jest nowe, to jest old school, mumin style.
Nowe polega na jeżdżeniu więcej w poprzek stoku niż w dół, bawisz się deską, skrętami, krawędzią. Masz czas by pracować nad techniką, by eksperymentować.

#22 Motyl

Motyl

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 706 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 18 November 2014 - 13:44

zima sie zaczęła :)


No z miesiąc temu :D

EDIT:

"Marek, z całym szacunkiem, tak się już nie jeździ od wielu lat. To nie jest nowe, to jest old school, mumin style.
Nowe polega na jeżdżeniu więcej w poprzek stoku niż w dół, bawisz się deską, skrętami, krawędzią. Masz czas by pracować nad techniką, by eksperymentować."

Nie no eurocarving to już raczej fani uprawiają co zresztą widać po ilości twardego sprzętu na rynku. Moim zdaniem świat idzie w uniwersalność, w zabawę (buttery, triki na flacie, switch itp) ale i owszem połączoną z jazdą na krawędzi.

Użytkownik Motyl edytował ten post 18 November 2014 - 13:55


#23 mrgn

mrgn

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1253 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 18 November 2014 - 13:55

Na froniu i owszem jest całkiem git i fajnie nisko. Jednak nad BS warto byłoby popracować bo jest sporo momentów gdzie idzie już pióropusz spod przedniego wiązania.
Co do podwijania to też bym tu trochę polemizował, gdybyś dołożył trochę dynamiki i agresji ;) byłoby to bardziej widoczne , a tu jest za spokojnie na dobre wyciśnięcie drewna z taila z podkręconego skrętu.

Motyl, a jak skomentujesz pióropusz idący spod deski Siwego? On nie skręca a leci za nim fura śniegu? Czy to czasem nie są efekty wgryzania się magne-traction w stok i hamowania deski?

#24 siwex

siwex

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 921 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 18 November 2014 - 13:56

Marek, z całym szacunkiem, tak się już nie jeździ od wielu lat. To nie jest nowe, to jest old school, mumin style.
Nowe polega na jeżdżeniu więcej w poprzek stoku niż w dół, bawisz się deską, skrętami, krawędzią. Masz czas by pracować nad techniką, by eksperymentować.


tu chyba nie rozumiem:):)że jak się nie jeździ???
W poprzek stoku to jeździłem z 10 lat temu:)teraz to już mnie nie bawi w ogóle.A zabawa z deską a i owszem,lubię sobie czasem przysmarować,skoczyć.
www.snow4life.pl
www.sklep.snow4life.pl
www.signalsnowboards.com
www.wainmanhawaii.com
skype:snow4life.pl

#25 Motyl

Motyl

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 706 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 18 November 2014 - 14:03

Motyl, a jak skomentujesz pióropusz idący spod deski Siwego? On nie skręca a leci za nim fura śniegu? Czy to czasem nie są efekty wgryzania się magne-traction w stok i hamowania deski?


To nie kwestia czy jest, czy go nie ma (zwłaszcza jeśli nie jedziemy po lodzie) tylko z której strony się pojawia. Jeśli za i po zewnętrznej to dla mnie jest ok, jeśli widzę go po wewnętrznej to dla mnie znak że mimo wszystko drewno minimalnie ale jednak weszło w ześlizg.

EDIT : BTW też uważam że Siwy się nie przyłożył do podkręcania skrętów, ale w tym przypadku raczej nie miał zamiaru tego robić.

Użytkownik Motyl edytował ten post 18 November 2014 - 14:04


#26 mrgn

mrgn

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1253 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 18 November 2014 - 14:24

To nie kwestia czy jest, czy go nie ma (zwłaszcza jeśli nie jedziemy po lodzie) tylko z której strony się pojawia. Jeśli za i po zewnętrznej to dla mnie jest ok, jeśli widzę go po wewnętrznej to dla mnie znak że mimo wszystko drewno minimalnie ale jednak weszło w ześlizg.

Ale ja nie mówię o uślizgiwaniu deski. Mówię o sytuacji kiedy postawiona deska na krawędzi wrzyna się w stok, hamuje i z tego powodu leci śnieg.

btw. eurocarvingu w temat nie mieszaj, mówimy tu o zwykłych skrętach ciętych na miękkich deskach. Rozpoczętych w miarę w poprzek stok i tak też zakończonych. II i III st. sprawności :)

Użytkownik mrgn edytował ten post 18 November 2014 - 14:47


#27 Motyl

Motyl

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 706 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 18 November 2014 - 14:44

Ale ja nie mówię o uślizgiwaniu deski. Mówię o sytuacji kiedy postawiona deska na krawędzi wrzyna się w stok, hamuje i z tego powodu leci śnieg.


Nie no Maciek nie brnijmy w analizę pióropusza spod deski :D Spójrz na swój filmik dokładnie 0:56 , jest krawędź jest i pióropusz. Sorry ale kurcze dla mnie to norma że drewno na krawędzi wgryza się w śnieg i zostawia pióropusz. Może gdybyć cisnął na Race z prostym (nie podwiniętym) tailem i jechał spokojnie jej promieniem to być może udałoby się jakoś zminimalizować pióropusz. I to też raczej na grubszym betonie a nie na sztruksie ze sporą ilością luźnego śniegu. Do tego dochodzi profil drewna ; camber, czy hybryda też po postawieniu na krawędź inaczej popracują nad piuropuszem niż paraboliczny rocker. Nie wiem, nie chce mi się brnąć w kolejny trochę abstrakcyjny temat ;) Co do hamowania przez MT. Nie no tego na filmie nie widać a i ja kompletnie nic takiego nie odczułem.

#28 siwex

siwex

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 921 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 18 November 2014 - 14:48

porównując do RipSawa,który nie ma MT też nie zauważyłem, nie odczułem aby MT w jakikolwiek sposób hamowało,przeszkadzało czy coś podobnego...
www.snow4life.pl
www.sklep.snow4life.pl
www.signalsnowboards.com
www.wainmanhawaii.com
skype:snow4life.pl

#29 mrgn

mrgn

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1253 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 18 November 2014 - 14:54

Nie wiem czy to temat abstrakcyjny, piszą o tym ludzie na wielu forach. Może tego nie czujesz gdy jedziesz jak na filmie Siwego, jeśli jednak skręcasz na krawędziach cietym skrętem, zaczynasz i kończysz skręt w poprzek stoku, to hamowanie mt jest mocno odczuwalne. Na mnie to wpływało tak, że jeździłem znacznie ostrożniej, delikatniej, stałem się mimowolnie trochę gorszym riderem ;) Magne-traction nie została wymyślona do skrętów ciętych, słabe taliowanie, wysoka sztywność też jest w tych deskach bardziej pod skocznie, pajp czy puch.

@Siwy - wrzuć film dla porównania jak skręcasz na tym Gnu, albo podobną jazdę na krechę na NS.

Użytkownik mrgn edytował ten post 18 November 2014 - 14:56


#30 siwex

siwex

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 921 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 18 November 2014 - 15:03

niestety na NS nie mam filmów,nie chce mi się jeździć co chwilę z kamerką:)
Może takie są Twoje odczucia i tego nie neguje,ale pisanie,że MT przeszkadza w jeździe na krawędzi jest dla mnie kompletną bzdurą...

BTW.Od momentu jak zrobiłeś IR to w każdym poście wrzucasz skręt cięty,techniczny cięty,techniczny WN...itp,kiedyś tego nie było:P:P a dla zioma,który sobie jeździ po stoku i nie był na szkoleniu to są to kompletnie obce i nic nie znaczące hasła...także po mojemu nie musisz za każdym razem akcentować,że zrobiłes papier,już każdy to wie:):)
www.snow4life.pl
www.sklep.snow4life.pl
www.signalsnowboards.com
www.wainmanhawaii.com
skype:snow4life.pl

#31 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 18 November 2014 - 15:09

niestety na NS nie mam filmów,nie chce mi się jeździć co chwilę z kamerką :)


ja tam gdzieś miałem jakiś fragment filma..... i to na tym samym NS...... prawda praxx? :ashamed:
no board no fun!

#32 Motyl

Motyl

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 706 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 18 November 2014 - 15:22

Nie wiem czy to temat abstrakcyjny, piszą o tym ludzie na wielu forach. Może tego nie czujesz gdy jedziesz jak na filmie Siwego, jeśli jednak skręcasz na krawędziach cietym skrętem, zaczynasz i kończysz skręt w poprzek stoku, to hamowanie mt jest mocno odczuwalne. Na mnie to wpływało tak, że jeździłem znacznie ostrożniej, delikatniej, stałem się mimowolnie trochę gorszym riderem ;) Magne-traction nie została wymyślona do skrętów ciętych, słabe taliowanie, wysoka sztywność też jest w tych deskach bardziej pod skocznie, pajp czy puch.

@Siwy - wrzuć film dla porównania jak skręcasz na tym Gnu, albo podobną jazdę na krechę na NS.


Serio gdzieś kminią piuropusze po desiwie? Zapodaj linka bo az jestem ciekaw.
Co do reszty to jakieś pomieszanie z poplątaniem plus parę Twoich odczuć w które trudno mi uwierzyć po 10 dniach na JL. Zresztą będziesz gadał z Kuflem to śmiało pytaj o moje skręty ;)

#33 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 18 November 2014 - 16:38

Nie wiem czy to temat abstrakcyjny, piszą o tym ludzie na wielu forach. Może tego nie czujesz gdy jedziesz jak na filmie Siwego, jeśli jednak skręcasz na krawędziach cietym skrętem, zaczynasz i kończysz skręt w poprzek stoku, to hamowanie mt jest mocno odczuwalne. Na mnie to wpływało tak, że jeździłem znacznie ostrożniej, delikatniej, stałem się mimowolnie trochę gorszym riderem ;) Magne-traction nie została wymyślona do skrętów ciętych, słabe taliowanie, wysoka sztywność też jest w tych deskach bardziej pod skocznie, pajp czy puch.

@Siwy - wrzuć film dla porównania jak skręcasz na tym Gnu, albo podobną jazdę na krechę na NS.

Słabe taliowanie, wysoka sztywność? Jesteś pierwszą osobą która coś takiego mówi. Zrobiłem dziesiątki testów w Polsce, wysłałem te deski na wiele wyjazdów. Każdy był zadowolony, często zachwycony. Ludzie w fabryce Mervina konstruują deski od ponad 30 lat. Te deski wygrały setki różnych konkursów, od bardziej do mniej komercyjnych. Twoje zarzuty są absurdalne Mogan i czysto handlowe. Szkoda,że wybrałeś taką drogę.

#34 mrgn

mrgn

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1253 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 18 November 2014 - 17:27

Słabe taliowanie, wysoka sztywność? Jesteś pierwszą osobą która coś takiego mówi. Zrobiłem dziesiątki testów w Polsce, wysłałem te deski na wiele wyjazdów. Każdy był zadowolony, często zachwycony. Ludzie w fabryce Mervina konstruują deski od ponad 30 lat. Te deski wygrały setki różnych konkursów, od bardziej do mniej komercyjnych. Twoje zarzuty są absurdalne Mogan i czysto handlowe. Szkoda,że wybrałeś taką drogę.

Możliwe że jestem pierwszy. Możliwe że inni jeszcze się boją, albo po prostu nie zaglądają do specyfikacji deski. Nie wiem jakiej sztywności jest ten GNU, ale raczej wysokiej co wnioskuję tylko i wyłącznie z filmu. Sidecut jest tu płytki, dociśnięta mocno przez Siwego parę razy deska (na front) niestety nie słucha ridera, nie wygina się przez to w łuk i jedzie na wprost zamiast w łuku. Deska z mocniejszym taliowaniem podcięła by skręt przy takim ruchu. Zobacz jak mocno kolanami Siwy ciśnie deskę. I nic. Dalej dzida na wprost ;)

Poczytaj o sidecut - i jego zależnościach z flexem, to bardzo istotny temat.

Ja wszystko wiem, Mervin co prawda jest własnością teraz jakiejś firmy od nawozów sztucznych, czy coś w tym stylu, możesz mnie wyprostować, ale ma długie tradycje i piękną historię. Tyle że ja mam w szczerym poważaniu marketing, filmy rodem z National Geographic, nazwiska prosów - oceniam produkt a nie jego otoczkę. Dlatego sprzedaję inne deski, szczególnie że "muszę" obsługiwać znajomych i jak doskonale wiesz, cholernie dobrych i wymagających riderów :)

MT jest super do ślizgania się, w tym rzeczywiście te deski są świetnie. Żadna inna deska nie dawała mi takiej pewności w krótkich skrętach ślizgowych. Na płaskiej desce, na krechę deski Mervina też są bardzo dobre, poziom starych Palmerów i pierwszych Forum. Wszystkie te deski nie mają pełnego rdzenia drewnianego, nie mam pewności tutaj, ale dość charakterystyczna cecha wspólna.
Jednak jeśli mówimy o trzymaniu w skręcie deski, w skręcie CIĘTYM, to po raz kolejny zaprzeczam bzdurom o deklasowaniu konkurencji w tej dziedzinie.
Jeździłem na tych deskach, do jazdy prawdziwymi skrętami ciętym jestem osobiście zdania, te deski są bardzo trudne, nawet dla kogoś kto ma dość wysoki skill, jak Siwex. Wiem że na innej desce, Krzysztof skręcałby lepiej ;)

Zarzuty handlowe? Oglądamy filmik i komentujemy to co widzimy. Na filmie jeździ sprzedawca tej deski, więc nie mam pojęcia o czym mówisz.
To nie jest komuna, tylko forum. Zaglądnij na amerykańskie czy niemieckie fora, zwróć uwagę że ludzie piszą dokładnie to samo co ja. A Polacy głupi nie są, języki znają...

#35 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 18 November 2014 - 17:52

Deski mają pełny rdzeń drewniany. Mervin bodajże jako jedyna fabryka(lub też jedna z nielicznych) sam produkuje drzewo z którego robi rdzenie. Na miejscu mogą testować, eksperymentować,itd do woli. Pomijam,że Mike Olson to taki mały geniusz jeśli chodzi o nowatorskie materiały i ich zastosowanie. Sprawdź sobie jak zrewolucjonizowali świat surfingu ich deskami surfingowymi...

Co do sidecutu, jest inny na palcach i piętach,ale tego już nie zauważyłeś;). Ja na tej desce spędziłem 2 i pół sezonu. Mam "troszkę" bardziej nowoczesny styl jazdy niż Ty,a przy tym jestem bardzo czuły jeśli chodzi o sprzęt. Sam forward lean w highbacku mam ustawiony co do milimetra, rozstaw dokładnie 58 cm, kąty te same od wielu lat, po iluś tam próbach. Wierz,mi że możliwość skręcania tej deski są ogromne, jaką technikę byś nie wymyślił. I gdyby coś nie było nie tak to nie nauczyłbym się na tej desce wykładek mając stance "kaczka" czy też nie słyszał tylu pochlebnych opini od ludzi,którzy jeżdżą dobrze i taką też chcesz mieć deskę.

W tym układzie bazując na moich licznych pobytach w usa, alpach, japoni, a także dzesiątkach dni każdego sezonu w Polsce, wszyscy się mylą, tylko Ty masz rację.
Jest niestety odwrotnie. Oczywiście dyskusja będzie się ciągneła bez końca. Na szczęście rynek, a przede wszystkim testy jak zwykle powiedzą prawdę. Z resztą tak jest co roku.

Co do znajomych, to nasi wspólni z Krakow jeźdżą na NS, Mervinie, Signalu,itd. Od Twojego sprzętu się odchodzi...

#36 mrgn

mrgn

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1253 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 18 November 2014 - 18:43

Marku znowu kłamiesz, rdzeń deski tip to tail to rdzeń całej długości deski. Na nose i tail, tam gdzie nie ma krawędzi, jest rdzeń drewniany w Twoich deskach czy go nie ma?

Jeśli Mervin produkuje sam drzewa to znakomicie dla naszej przyrody! Fajnie, będziemy musieli co prawda poczekać wiele lat zanim urosną na tyle duże te drzewa aby zrobić z nich rdzeń. Nie kupuję tego marketingu :D
Testowanie, eksperymentowanie? Nowatorskie materiały? Sorry, w deskach po 2000 zł nie ma grama carbonu, najprostsza z możliwych budowa na poziomie desek za kilkaset złotych. Waga desek to dość bolesna kwestia, podobnie jak i flex. Wynalezienie MT to zasługa Mervina, ale nie słyszałem o innych pomysłach tej firmy. Magnie ma swoje zastosowanie, ale dziwne jest że nie zainteresowali się nim (!?) narciarze ani zawodnicy w konkurencjach szybkościowych. Za duże wibracje. Jeśli coś jest dobre to jest błyskawicznie "wciągane" w 15xkrotnie większy przemysł narciarski. Pewnie część z Was tego nie wie, ale zarówno narty carvingowe jak i rockery w nartach to są technologie żywcem zabrane ze snowboardingu !!! Tak narty carvingowe to jest węższa kopia twardych desek race, bardzo popularnych jakieś 20 lat temu. To deski race miały cholernie ważny wtedy parametr promień skrętu, sidecut. Narty wyglądały jak zapałki i dobierało się je na wyciągnięcie ręki albo do wzrostu. Można więc przyjąć że dobór nart do wagi to także coś, co zostało "zabrane" ze snowboardu ;)

Klawiatura wszystko przyjmie, zerknij na film jak działa ten sidecut na stoku. Chętnie obejrzymy te mityczne wykładki na MT, wyjścia ze skrętu w poprzek stoku, wycinanie łuków. Myślę że byłby to hit netu, bo jeszcze nikt takiego filmu na MT nie wsadził.

Nie bardzo obchodzi mnie Twoje przechwalanie się, gdzie byłeś i co fikałeś. Ja najdalej byłem na Słowacji, ale kogo to obchodzi.

Jeśli twierdzisz że nie mam racji, mylę się, wskaż gdzie z czym i kiedy. Konkretnie. Zaprzeczanie całości, negowanie wszystkiego co tłumaczę argumentując jest poziomem nastolatka, który jeszcze nie wie jak działa deska snowboardowa... Konkrety, gdzie się mylę.

Dla ułatwienia, po raz kolejny powtórzę że piszę negatywnie na temat jakiejś konkretnej marki z pełną tego świadomością. Uważam że używanie w opisie zwrotu "dzięki MT deski te deklasują konkurencję w trzymaniu na krawędzi" - nie jest prawdą. Zadanie odrobiłem, objeździłem kilka desek z MT, wiem co piszę. Znam angielski i na tyle niemiecki że ogarniam co piszą ludzie na innych forach. Wszędzie pisze się to samo. To nie są dobre deski do jazdy skrętami ciętymi, w tej materii są gorsze od wielu innych firm.

Wybacz ale mam sporo znajomych jeżdżących na różnych deskach, od zawsze. Dla mnie to nie jest przeszkodą żeby z nimi jeździć. Dla Ciebie jest (A.)

Ale skoro bawimy się na ostro, to koniecznie pogadaj z chłopakami z Podhala, szczególnie z Instruktorami, dlaczego nie chcą jeździć już na deskach od Ciebie.
Te dwie dziewczyny usiłowały nauczyć się ciętych na deskach z MT, bardzo ciężko to szło a jeździły sporo. Zobacz jak swobodnie i fajnie jeżdżą WSPÓŁCZESNĄ techniką na deskach Volkl (Xbreed, Disturbia) no i masz rację, przetestowanie deski daje błyskawiczną odpowiedź co jest fajne i do czego - a co mniej ;) Nie mam najmniejszych problemów by kogoś po krakowsku "przerzucić" z MT na inne deski. Just try ;)

https://www.youtube....zUe9Fyz0dw_07WQ

Ja się jaram jak oglądam fajną jazdę, młócka na krechę mnie nie jara.

Użytkownik mrgn edytował ten post 18 November 2014 - 18:47


#37 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 18 November 2014 - 18:55

Morgan ta deska poniżej w filmiku NS też nie jeżdzi na krawędziach???

Patrz i ucz się jak sie jeżdzi na krawędziach! widzisz żeby ktoś podkręcał skręty lub jeżdził w poprzek stoku???

Użytkownik Arec edytował ten post 18 November 2014 - 18:56


#38 mrgn

mrgn

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1253 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 18 November 2014 - 19:04

Morgan ta deska poniżej w filmiku NS też nie jeżdzi na krawędziach???

Patrz i ucz się jak sie jeżdzi na krawędziach! widzisz żeby ktoś podkręcał skręty lub jeżdził w poprzek stoku???


Przeraża mnie to właśnie !!!

Tak się nie jeździ, to jest old school.

Chyba znacznie przyjemniej obejrzeć to:


#39 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 18 November 2014 - 19:07

Sam pomysł Sidecut w desce powstał w głowie Mike'a Olsona ponad 30 lat temu. I był w jednej z pierwszych desek jakie zbudował.

Rocker , rocker z camberem. Jak myślisz kto to wymyślił?
NS i K2 miały to w tym samym czasie, piszę to by nie popaść w samouwielbienie. Każdy z tych firm stworzyłą to według swojego pomysłu.

Na materiałach tak się nie znam i szkoda mi trochę czasu by teraz robić tłumaczenia, ile rzeczy Mervin wymyślił w tej kwestii. Ja Cię poza tym nie mam zamiaru przekonywać ;)

Na masz racji w twierdzeniu,że MT przeszkadza w ciętym czy jakimkolwiek innym skręcie. Całkowicie się mylisz. Niestety Twój styl jazdy wyniesiony z bardzo amatorskiego race gdzie próbowałeś jeździć na deskach prosów spowodował,że całkowicie źle stoisz na desce. Próbujesz wkładać bardzo dużo siły, gdzie jej wogóle nie masz na sprzęcie który wogóle nie jest dla Ciebie. To spowodowało upośledzenie Twojego stylu jazdy i niemożność jakiegokolwiek oceniania nowoczesnych desek. Tu mi trochę żał Ciebie, bo nie jesteś w stanie poczuć tego co dzisiejszy rider.

O ocenie filmików nie pisz "my", bo sam do mnie piszesz.

Na koniec zapytam. Skąd w takim razie taka popularność desek Mervina. Dzisiejszy klient/rider głupi nie jest. Budżet marketingowy Mervina jest mniejszy niż większość firm na rynku. Deski jeżdżą dobrze, ludzie sobie o tym mówią i koniec.

Naprawdę przykro mi,że tak się zapętliłeś.

Użytkownik Marek S. edytował ten post 18 November 2014 - 19:08


#40 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 18 November 2014 - 19:08

@Morgan Na Twoim filmku kolesie jeżdzą z kijkiem w du...i zaledwie 30-40km/h to jest spacerkowa jazda dla dziadków;)

Użytkownik Arec edytował ten post 18 November 2014 - 19:08