Skocz do zawartości




Zdjęcie

Testdrive Vol.5,20 2015 - Podejście Drugie :o) Wierchomla

Testdrive adechade zloty spotkania snowboard wierchomla testy burton raven endeavor

414 odpowiedzi w tym temacie

#261 chmurek

chmurek

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 139 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 05 January 2015 - 14:35

Jedzie ktoś ze Szczecina ?
Tak, ja z okolic jutro chcemy lecieć wysłano z telefonu

#262 maver

maver

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 92 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 05 January 2015 - 16:22

sory jesli przeczyłem, ale nie mogę nigdzie znaleźć listy marek snwb jakie pojawią się na TD. Może ktoś mnie pokierować? Ew. podesłać takową listę?



#263 SzymSzym

SzymSzym

    Starszy snołborder

  • Instruktorzy
  • 466 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 05 January 2015 - 17:13

Nobile, Endeavor, Stepchild, Ride, Burton, Air Hole, Capita, Union

#264 gula44

gula44

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 612 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 05 January 2015 - 17:45

Sorka, że sie wtrące ale odnośnie wystawców którzy nie dojechali... Jak widze jaki maja stosunek do siebie na forum to nie wyobrażam sobie by oni namiot w namiot sobie tak sielsko stali;p Wręcz ich posunięcie wydaje mi sie jak najbardziej logiczne. Efekt niestety taki, że niewielu wystawców nieskonfliktowanych zostało a co z tym idzie coś tam wystawiło.


icon_users.png


#265 maver

maver

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 92 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 05 January 2015 - 17:52

Dzieki SzymSzym! Bardzo ciekawie się zapowiada. 

Choć nie ukrywam że liczyłem bardzo na libtecha i gnu... o signalu nie wspominając..

O marce Yes nie marzyłem ale po cichu liczyłem na jakiś cud ;)

 

Mimo to, testy sa MUST BE tym bardziej że czeka mnie zmiana blatu. 



#266 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 05 January 2015 - 17:57

gula wpradzie prowadze firme dopiero 24 lata ale jest kilka kardynalnych zasad, które sie przestrzega w biznesie.

żeby jednak to robić należy je znać.

 

Każdy ma prawo oceniać ich zachowanie bo na naszych oczach napieprzają sie grabkami.

Z profesjonalizmem nie ma to nic wspólnego.

 

Chodzi tu o coś innego - My jako społeczność aDECHAde jesteśmy ICH rynkiem zbytu... środowiskiem opiniotwórczym.

Mogą się reklamować za darmo i praktycznie bez żadnych ograniczeń - to że nie potrafią z tego kożystać to już nie nasza wina.

 

Podziekowaniem za nas. dla nich za to że jesteśmy razem jest TestDrive - miejsce gdzie internet się personalizuje,

gdzie urealniają się teorie lub są obalane.

 

Jedyne czego oczekujemy to to że odłożą swoje wojenki - co miało już kilka razy miejsce i będą tam dla ludzi.

Na imprezie właśnie ludzie są najważniejsi.

 

Oczywiście mam na myśli kilku a nie wszystkich :)

Dlatego też zmianie ulegną zasady na jakich tu funkcjonują.

 

Jedno jest pewne :) sprzetu nie zabraknie do testowania :D

Jesteśmy wdzięczni TYM którzy traktują nas poważnie i są z nami :)

a o nieobecnych.... ich poprostu nie ma :D

 

pzdr

 

JW


  • Marcin07 lubi to

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#267 Los_dell_rio

Los_dell_rio

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 317 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 05 January 2015 - 18:06

kurna …ziomki, właśnie potwierdzono mój urlop (99%), zatem zwracam się z zapytaniem, czy ktoś ma może na kwaterze jakieś wyro na którym mógłbym leżakowac dwie noce? nie kaszle, nie chrapie i nie pierdze…chyba, że po grochówie :ok: siadam szukać noclegu, ale jak ktoś będzie mógł pomóc to prośba o info



#268 gula44

gula44

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 612 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 05 January 2015 - 18:08

Wszyscy wiedzą, że morgan jest inicjatorem, niewaznie czy słusznie czy nie. Po prostu na miejscu zaatakowanych jakos nie widziała by mi sie z nim współpraca, bo wszyscy tj. organizatorzy, jeżdżący, dystrybutorzy wspólnie organizują tą impreze. Jest to forma strajku która jak widac przyniesie jakies skutki skoro mówisz o zmianach.

 

Druga sprawa, że żal dupe ściska bo założenia i pomysł od początku do końca za***iste a tu ludzie sr** do własnych gniazd zaczęli.


icon_users.png


#269 md.sign

md.sign

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 326 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 05 January 2015 - 18:41

Jakiego strajku ?
Marka zdaje sie nigdy do tej pory nie było - czemu sie dziwię , skoro i Lib i Gnu tak dobrze wszystkim siadają... Może jednak w realu w bezpośredniej konfrontacji nie zawsze i nie w przypadku każdej deski by tak było . Raczej ewidentny unik ( czy tam polityka marki ) , bo jak widać na forum Marek jest bardzo aktywny i dyspozycyjny jesli idzie o miejsca i terminy - więc raczej ciezkO zakładać ze nie mógł dopasować kalendarza do terminu znanego od dawna ...
Jamer chyba z kolei zawsze (?) był, ale z drugiej strony on akurat w żadnych przepychankach na forum udziału nie bral, więc tez raczej nie strajkuje. Widocznie uznał, ze TD mu do niczego nie potrzebne ( szkoda )
Morgan - tez chyba zawsze był , ale chyba raczej tez nie jest to strajk w reakcji na wojenki forumowe...:) .dziwne, ze w bezpośredniej konfrontacji nie chce udowodnić wyższości swoich technologii.
Kto jeszcze ? Pathron/ raven ... Tez dziwna nieobecność . Podobno zajęcia na uczelni, tak ?

Generalnie - słabo panowie . Żenić swoje blaty poprzez forum każdy lubi ( a niektórzy z wymienionych powyżej - wybitnie ) , robić marketing taki czy sraki, nieważne...a raz na rok zrobić ukłon w stronę społeczności forum a przy okazji zaprezentować swój , w końcu za***isty przecueż sprzęt ( tylkO tym razem na tle innych realnych produktów, a nie kolorowych obrazków z netu, kina czy gazetki ). - to już niechętnie .
Słabo .
  • Marcin07, chmurek i macpas lubią to

#270 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 05 January 2015 - 19:33

To jest temat dotyczący TestDrivu

 

Dlatego nie zamierzam dopuścić tutaj ani nigdzie indziej do kolejnego cyrku - nieobecni nie mają głosu.

Tym bardziej że znam prawdziwe przyczyny i nie pozwolę na odwracanie kota d*pą do góry.

 

Jeżeli ktoś z WYSTAWCÓW ma ochotę sie wypowiedzieć nt tego co za niespodzianki dla nas szykuje :D to zapraszam.

Reszcie dziekujemy

 

pzdr

 

JW


Z góry przepraszam za może troche gimbusiarskie pytanie :D  ale czy jest opcja żeby osoba, która rocznikowo ma 18 no ale tak w miesiącac jeszcze nie przyjechała  nie z opiekunem a ze zgodą na której dokładnie będzie wypisane że rodzić bierze pełną odpowiedzialność itp. Chodzi o to, że nie ma możliwości żeby ktoś mi towarzyszył ze względu na brak dyspozycyjności w tym terminie a bardzo mi zależy na wzięciu udziału w szkoleniach i w całym evencie.Od razu mówię że desek i tak nie będe chciała  testować   :)

 

pzd :)

 

Jest możliwość żeby wziąć udział ale musisz być na miejscu z osobą pełnoletnią która podpisuje oświadczenie że bierze odpowiedzialność za Ciebie - zaświadczenie od rodziców tu nie zadziła ponieważ nie mamy mozliwości ani czasu żeby je zweryfikować.

Dlatego najlepiej jeżeli będziesz z kumplem lub koleżanką którzy bedą mieli dowód i podpiszą :D

 

pzdr

 

JW


.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#271 neox

neox

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 259 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 05 January 2015 - 19:46

Razem z kumplem bardzo liczyliśmy na Raven/Pathron i Libtech/Gnu, no nic, może w przyszłym roku.



#272 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 05 January 2015 - 19:58

ich wybór

 

Będzie za to dużo innych zacnych desiw, którym dzięki temu dacie szanse :)

moze być tak że w pryszłym roku nie będziecie chcieli patrzeć w strone marek które wymieniłeś :)

 

Ja osobiście jestem bardzo ciekaw desek Nobile.... i obiecuje sobie że wreszcie coś przetestuje :D

 

pzdr

 

JW


.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#273 chmurek

chmurek

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 139 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 05 January 2015 - 19:59

A może organizatorzy zorganizują niespodziankę dla osoby która pokona największą odległość na TD wysłano z telefonu

#274 Artemis

Artemis

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 41 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 05 January 2015 - 20:08

albo pojedzie najdłużej...


"Jeśli czegoś chcesz to próbuj" ~ "Nawet jak nie ma sensu to warto"

#275 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 05 January 2015 - 20:25

Jeszcze jedno. Jako że jeadę z niedużą ekipą nie robię tam kramu z goglami Airhole itd. Będzie kilka giftów, ale będą to rzeczy spoza oferty Prosnow. Jeśli ktoś coś potrzebuje/chce to pisać - zabierzemy tylko rzeczy umówione

A są może dostępne żółte szyby do bomberów ? Bo na stronie nie ma...



#276 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 05 January 2015 - 22:17

tylko clear lub różowe. Pink odcinają równie dobrze


  • Shrek lubi to

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#277 Joszu

Joszu

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1257 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 05 January 2015 - 22:38

Można by zacząć od 8.00. W ramach rozgrzewki każdy daje z buta na górę :P


zanim wszyscy wlezą to sie szkolenie skonczy
Lepiej wjechac na gore i biec w doł za serem...

zapytuję czy pojawi sie superserwis terenowy GIGI sport?
There's a natural mystic blowing through the air ...

#278 Abrax

Abrax

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 05 January 2015 - 23:34

a ze zgodą na której dokładnie będzie wypisane że rodzić bierze pełną odpowiedzialność itp. 

Chciałbym odpowiedzieć że jeśli chodzi o moje szkolenie to mnie taki papier wystarczy.

 

Możesz jeszcze jakiegoś przystojnego pełnoletniego znaleźć, który w ramach wolontariatu sam chętnie się Tobą zaopiekuje żebyś sama w tej zgrai łotrów nie doznała żadnych uszczerbków ;)

 

 

W każdym razie papier muszę mieć na własność. Po szkoleniu oddam.

 

 

Mamy nasz aDECHAdowy duuuzy namiot i mozemy Cie przytulic :D

 

pzdr

 

JW

 

Jej, przyjemnie! Chętnie :-)

 

Zatem SWOARDY DUALe będą dostępne do pojeżdżenia. Celem wypożyczenia, proszę o zgłoszenie poprzez formularz na mojej stronie (po prawej w stopce na samym dole można wysłać maila). Oczywiście jedynie dla zapisanych na zlot.

 

Można by zacząć od 8.00. W ramach rozgrzewki każdy daje z buta na górę :P

 

Rozgrzewka będzie. Nie ma jeżdżenia bez rozgrzewki. Kropka. Szkolenie nie wystartuje bez wszystkich zapisanych. Faktycznie może rozpoczniemy godzinę później. Prześlę odpowiednie maile we czwartek. Pilnujcie skrzynek!


zapisz się do www.carvingskills.com i jeźdź z nami

#279 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 06 January 2015 - 01:12

@Abrax 

 

Zasady na imprezie obowiązują wszystkich takie same :)

tak wiec lista w biurze imprezy - zresztą to juz bedziemy ustalac miedzy sobą 

 

pzdr

 

JW


  • Abrax lubi to

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#280 langusta

langusta

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 7 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 06 January 2015 - 02:53

Chciałbym odpowiedzieć że jeśli chodzi o moje szkolenie to mnie taki papier wystarczy.

 

 

 

Dzięki za info :D ale obawiam się, że na Twoje szkolenie to ja się jeszcze nie nadaje :D może na kolejnym Test Drivie :D 

 

 

Możesz jeszcze jakiegoś przystojnego pełnoletniego znaleźć, który w ramach wolontariatu sam chętnie się Tobą zaopiekuje żebyś sama w tej zgrai łotrów nie doznała żadnych uszczerbków ;)

 

 

 

Wolontariat nie głupi pomysł i w cale nie musi być przystojny ważne żeby jeździć potrafił :D A co do zgraji łotrów to spokojnie jak na wojnie nie w takich warunkach się pracowało :D 







Również z tagiem Testdrive, adechade, zloty, spotkania, snowboard, wierchomla, testy, burton, raven, endeavor