Skocz do zawartości




Zdjęcie

Testdrive Vol.5,20 2015 - Podejście Drugie :o) Wierchomla

Testdrive adechade zloty spotkania snowboard wierchomla testy burton raven endeavor

414 odpowiedzi w tym temacie

#221 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 02 January 2015 - 11:59

Ariel wspominał że wpadnie


  • ProDish lubi to

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#222 krystian21

krystian21

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 02 January 2015 - 12:24

Dzięki za info Marcin07. :drunk:



#223 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 02 January 2015 - 13:21

Ariel wspominał że wpadnie

fajnie wiedzieć.

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#224 chmurek

chmurek

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 139 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 04 January 2015 - 09:50

czy jest już lista firm, które będzie można testować?

mam do pokonania ponad 800 km i z tego co czytam to słabo to wygląda.



#225 RiKi iTak XVI

RiKi iTak XVI

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 04 January 2015 - 11:13

W sumie jakies konrety by sie przydaly biorac pod uwage ze dzieli nas do imprezy 5 dni :-) rozumiem tez ze organizatorzy maja urwanie glowy, ale fajnie by bylo sie powoli nastawiac na co poniektore akcje.... :-) nie nienawidzicie mnie za to ... :-P
Dołączona grafika "I’m gonna run away and open up my mind..."

#226 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 04 January 2015 - 11:41

Tak wiec Jestesmy na Wierchomli :) Z Arem, Retro, Małym i Kaspim. Jest śmieżyca ale i bez tego warunki sa za***iste. Za szalasem na wysokosci naszego miasteczka stoi juz skocznia i pnaeumatyczna poducha :) Co do wystawcow To bedziecie mieli okazje jako jedni z pierwszych przetestowac desiwa Polskiej firmy Nobile, ktora swego czasu produkowala deski dla burtona :) Bedzie oczywiscie Burton. Ride, endeavor, stepchild, Airhole to tak na szybko co na stoku pamietam dopisze potem co jeszcze :) Narazie idziemy jezdzic :) Co do szkolen z Arielem to na dzien dzisiejszy nic o tym nie wiem :) Na pewno bedzie klasyka i carving - ten ostatnieprowadzony przez Abraxa :) Obok jest palenisko przy szalasie gdzie mozna upiec sobie kielbache wiec trzeba sie zaopatrzyc :) Pzdr JW Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#227 SzymSzym

SzymSzym

    Starszy snołborder

  • Instruktorzy
  • 466 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 04 January 2015 - 13:22

Czy nobile weźmie swoje twarde deski tez?

#228 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 04 January 2015 - 19:13

A masz buty ? i wiązania ? :D Mogę się spytać.

Z dodatków szkolenia techniczne przeprowadzi 2 super instruktorów z lokalnej szkółki

radek zapomniał o Capicie, czekamy wciąż na potwierdzenia od Rossignola, SP, oraz Coolsportu który chciałby przyjechać z butami 32 do testów ale nie wiadomo czy zdążą dostać zestaw testowy.

No niestety Marek S zdecydował się jak i Morgan i Jamer na własne testy w te dni w 3 różnych częściach gór, ale nam tu nic do tego to ich decyzja przecież nikogo nie zmuszamy.
K2, Lobster, Pathron/Raven, Nitro, nie dadzą rady

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#229 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 04 January 2015 - 19:23

No i fajnie. Protestujemy Endeavor'a i Burka.
Mam chęć sprawdzić jednego Never Summera ale chyba nie będzie mi dane.
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#230 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 04 January 2015 - 19:26

No ja wiem, ale nic nie poradzę... Za rok reaktywujemy WSW pełną parą ew WSS ( jak szczyrk ruszy tak naprawdę ) to się pokombinuje

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#231 EriksonE

EriksonE

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 728 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 04 January 2015 - 19:43

Tak wiec Jestesmy na Wierchomli :) Z Arem, Retro, Małym i Kaspim. Jest śmieżyca ale i bez tego warunki sa za***iste. Za szalasem na wysokosci naszego miasteczka stoi juz skocznia i pnaeumatyczna poducha :) Co do wystawcow To bedziecie mieli okazje jako jedni z pierwszych przetestowac desiwa Polskiej firmy Nobile, ktora swego czasu produkowala deski dla burtona :) Bedzie oczywiscie Burton. Ride, endeavor, stepchild, Airhole to tak na szybko co na stoku pamietam dopisze potem co jeszcze :) Narazie idziemy jezdzic :) Co do szkolen z Arielem to na dzien dzisiejszy nic o tym nie wiem :) Na pewno bedzie klasyka i carving - ten ostatnieprowadzony przez Abraxa :) Obok jest palenisko przy szalasie gdzie mozna upiec sobie kielbache wiec trzeba sie zaopatrzyc :) Pzdr JW Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Pane, my tu z Bielska na Nobilkach to już 10 lat temu śmigali :P

Ogólnie cieszę się że wrócili do klasycznej nazwy dezaktywując Contracta. Ciekawe czy będą też narty FS i FR z Nobile.

 

Odnośnie robienia w tym samym terminie testów w innych miejscówkach , świadczy o tym że internety wszystko przyjmą. Każdy pisze że jego dechy ohh ahhh itp. Szkoda że tego nie sprawdzimy i nie skonfrontujemy. Chwała że udało się zorganizować tylu wystawców ilu będzie, a im chwała za to że się wystawią.



#232 macpas

macpas

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 04 January 2015 - 19:50

Ci co się najbardziej żrą będą daleko od siebie :D



#233 JaMMiQ

JaMMiQ

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 592 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 04 January 2015 - 19:55

radek zapomniał o Capicie, czekamy wciąż na potwierdzenia od Rossignola, SP, oraz Coolsportu który chciałby przyjechać z butami 32 do testów ale nie wiadomo czy zdążą dostać zestaw testowy.
 

 

a Capity to czasem nie mają chłopaki z Ride? tak pamiętam było w Krynicy na TDv3.

jaram się bo mają kilka ciekawych deseczek a dawno nie było okazji.



#234 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 04 January 2015 - 20:00

Chwała że udało się zorganizować tylu wystawców ilu będzie, a im chwała za to że się wystawią.

 

I tu masz rację. Bo nas tam będzie sporo i atmosfera jest super.


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#235 Bienkos

Bienkos

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 13 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 04 January 2015 - 20:10

Poducha będzie przez 3 dni czy tylko w jakiś wybrany? :P

#236 chmurek

chmurek

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 139 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 04 January 2015 - 20:17

No właśnie liczyłem, ze po tak zażartej walce na posty, odbędzie się jakieś porównanie w realu sprzętu ich możliwości itd.

A tu widać, że najlepiej pisać o sprzęcie na forum nie na śniegu. Termin jest znany od bardzo dawna, część firm się zapowiadało i przed sama imprezą rezygnują, robiąc ludzi w jajo. Urlop zaplanowany, kwatera też, 10h drogi jakoś ustawione

 

Ale dzięki organizatora za to co im się udało zorganizować. Brawo

 

Na całe szczęście TD to przede wszystkim ludzie!!!!



#237 SzymSzym

SzymSzym

    Starszy snołborder

  • Instruktorzy
  • 466 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 04 January 2015 - 20:36

Shreku, oczywiście że mam ;) kwestia czy mam zabierać? Z chęcią jakaś gigantke ~173 bym oblatal ...


JaMMiQ, Capite ma skateshop z Poznania, Ride kto inny (nigdy nie pamiętam nazwy) ale też z Poznania (razem z pro tec'iem i morrow'em)

#238 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 04 January 2015 - 21:31

I tu masz rację. Bo nas tam będzie sporo i atmosfera jest super.

 

Ciesze sie że nie tylko ja zauważyłem w innym wątku stwierdzenie że musi być w tym czasie w innym miejscu dla swoich klientów..lub jak pisze mi inny że musi wtedy zrobić szkolenie..... 

Dla mnie osobiście to jest ......- narazie powstrzymam sie od nazwania tego wprost.

Jak widać ludzie z naszego forum dla których i przez których jest organizowana ta impreza nie są wystarczająco ważnymi klientami.

Takie zachowanie pozostawiam Waszej ocenie.

 

Dla mnie Ci panowie stracili wszelką wiarygodność. 

 

Ważne jest to że będzie festiwal za***istych desiw na miejscu :D

 

Mamy też dla Was kilka niespodzianek 

Pierwsza to odbywający sie właśnie konkurs na fejsie - którego główną nagrodą jest .... karnet na całe trzy dni imprezy :D

oczywiście za free !!! :D

 

https://www.facebook...?type=1

 

pzdr

 

JW


  • Marcin07 i RiKi iTak XVI lubią to

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#239 Abrax

Abrax

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 04 January 2015 - 21:54

Nadszedł ten moment... Będę miał ze sobą 3 DEMO DUALe. 163, 168, 175 :-) Jeśli kto zapragnie, będzie mógł spróbować jak to jeździ. Inna sprawa, że nie będę miał stoiska, ni drugiej do pomocy przy desiwach osoby. Więc jeśli chcesz skosztować jak ten zacny sprzęt jedzie, napisz me mejla. Najlepiej wklikując przez moją stronkę. Możemy się umówić, że desiwa dostępne są w sobotę od rana do wieczora a i pewnie w piątek i niedzielę jeśli chęć takowa będzie :-)


zapisz się do www.carvingskills.com i jeźdź z nami

#240 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 04 January 2015 - 22:05

Nie mam kompleksów - mam za***iste deski - przynajmniej będziecie się mogli o tym przekonać - nie boję się bezpośrednich porównań - przy takich moje deski zawsze wypadały bardzo dobrze

W takim wypadku zabieram więcej testowek

 

PS Janciu - szkoda że się nie założyliśmy. 


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)






Również z tagiem Testdrive, adechade, zloty, spotkania, snowboard, wierchomla, testy, burton, raven, endeavor