Skocz do zawartości




Zdjęcie

Fight! - [Pathron Snowboards] Draft 158Cm 2013


163 odpowiedzi w tym temacie

#41 Bloodwyn

Bloodwyn

    Blat forumowy

  • Snowboard Summit Squad
  • 929 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 06 January 2014 - 22:46

miała być, ale jedynym freeriderem jest tutaj Marek

#42 Krzysiek A

Krzysiek A

    Dystrybucja Rossignol

  • Dystrybutor
  • 132 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 06 January 2014 - 22:48

Na wysokim poziomie pewnie tak

#43 Bloodwyn

Bloodwyn

    Blat forumowy

  • Snowboard Summit Squad
  • 929 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 06 January 2014 - 22:51

potwerdzam

#44 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 06 January 2014 - 22:53

Wszystko fajnie,ale ja czekam na Wierchomle.

#45 kortek

kortek

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 1620 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 06 January 2014 - 23:08

jak dzieci :o
  • qwerty lubi to

  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie: PROGRES SIE SAM NIE ZROBI!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: 


#46 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 06 January 2014 - 23:55

Młodość rządzi się swoimi szalonymi prawami, a chłopcy zawsze mają pasje i zabawki. Też zaliczyłam kilka żlebów ze wspomnianym wcześniej Wasylem. Gdy czytam te opowieści przypominają mi się te durne czasy gdy rozsądek zostawał w Kuźnicach. Aro skąd ta odma w płucach?

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#47 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 07 January 2014 - 00:18

Młodość rządzi się swoimi szalonymi prawami, a chłopcy zawsze mają pasje i zabawki. Też zaliczyłam kilka żlebów ze wspomnianym wcześniej Wasylem. Gdy czytam te opowieści przypominają mi się te durne czasy gdy rozsądek zostawał w Kuźnicach. Aro skąd ta odma w płucach?


odma była samoistna...Pani doktor stwierdziła, że to od noszenia ciężkiego plecaka hehe na szczęście stało to się po zejściu z gór i już jak wszedłem do domu, gdyby to się stało 4 godziny wcześniej to zaliczyłbym heli z Koziego Wierchu :)

#48 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 07 January 2014 - 10:54

yoouuuu...
nie mam mnie parę dni, ale wracam spokojny... poziom jest B)
a mody śpią... :D

brak śniegu to ostra choroba na tle umysłowym, przenoszona drogą internetową... zalecane tępe patrzenie przez okno lub wyjazd w ciepłe kraje... :bag:
  • Marcin07 i qwerty lubią to
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#49 mrgn

mrgn

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1253 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 07 January 2014 - 11:54

Wygląda na to że pojawił się tu anonimowy dyrektor praxx ;)

Dla przypomnienia rozmawiamy tu o desce Pathron Draft, na podstawie tego co pisze Arkadiusz (Aro, Arec, Arek).
Na razie doszliśmy do wniosków takich, że deska ta ma problemy z inicjacją skrętu, jest twarda, trudna w prowadzeniu. W puchu tylko otwarty teren, w innym przypadku słabe noszenie, problemy ze sterownością. Ciężko na tej desce się skacze w żlebach, nie pomaga przy zmianie krawędzi. Na krechę jeździ dobrze. Pop w desce może i jest, ale wydobycie go, skorzystanie z niego, jest bardzo trudne nawet dla zaawansowanych freeriderów ekstremalnych. Do szybkiej jazdy na krawędziach nie wiemy nadal czy deska się nadaje, nikt o tym nie pisze, na filmach nie ma wykonanego ani jednego skrętu ciętego, nawet na płaskich stokach. Właściwości freestylowe raczej też nie sprawdzone, ciężko się dziwić przy tej twardości.

Nie do końca wiemy w takim razie, do czego deska ta jest przeznaczona, komu ją obecni tu sprzedawcy i ambasadorzy mogą polecać...
Identyczna deska (budowa, materiały, geometria, wymiary) Powder Toy opisywana jest innego przez ridera w podobny sposób, myślę więc że to nie jest przypadek.
Także jeśli ktoś jeszcze na tych deskach jeździł, czy też ma film z jazdy na nich, można ten temat kontynuować.

Nie atakujcie nikogo personalnie, zza komputera każdy jest mocny i może udawać PRO, niestety świat realny, ukazany na filmach - brutalnie tę butę weryfikuje.

#50 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 07 January 2014 - 12:04

Wygląda na to że pojawił się tu anonimowy dyrektor praxx ;)

morgan prezesie... w całym morzu prezentowanych przez ciebie paradoxów, ten powyższy podoba mi się najbardziej... :ashamed:


a ja nie muszę nikogo udawać... swoje pro mam wpisane w widoczną dla każdego, nawet anonimowego, wizytówkę... :lol:

"dla przypomnienia" do fight clubu z tym... ;)
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#51 bonhomme de neige

bonhomme de neige

    Snołborder

  • 3MetryPuchu
  • 161 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 07 January 2014 - 12:44

"zza komputera każdy jest mocny i może udawać PRO, niestety świat realny, ukazany na filmach - brutalnie tę butę weryfikuje"

you made my day :D przeiękny przykład samozaprzeczenia i logiki fejsbookowej w jednym!
www.trzymetrypuchu.pl
www.poza-trasa.pl

#52 bonhomme de neige

bonhomme de neige

    Snołborder

  • 3MetryPuchu
  • 161 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 07 January 2014 - 14:31

edit: Morgan, co do Powder Toy a Draft to po pierwsze kłamiesz, że deski są identyczne, róznice masz w specyfikacji technicznej, różnią się flexem i pasem carbonu w Draft. Po drugie kłamiesz, że odczucia ridera, który jeździł na Powder Toy (do mnie pijesz) są takie same jak rzekome negatywne odczucia Arka. Arek nie twierdził bowiem całej serii rzeczy, które zasugerowałeś powyżej, jako rzekomo przez niego napisane lub potwierdzone:

" Dla przypomnienia rozmawiamy tu o desce Pathron Draft, na podstawie tego co pisze Arkadiusz (Aro, Arec, Arek). Na razie doszliśmy do wniosków takich, że deska ta ma problemy z inicjacją skrętu, jest twarda, trudna w prowadzeniu. W puchu tylko otwarty teren, w innym przypadku słabe noszenie, problemy ze sterownością." To Ty doszedłeś do takich wniosków, nie podcieraj sobie tyłka innymi.

Również ja w swojej recenzji Powder Toya nic takiego nie pisałem

Jesteś jak dla mnie Morgan bardzo niesympatycznym typem człowieka, myślę, że juz dawno zapomniałeś o co chodzi w zajawce zwanej snowboardingiem, mam wrażenie, ze dla Ciebie liczą się przede wszystkim kasa, układy i i spiski. Ludzie na końcu.

Użytkownik bonhomme de neige edytował ten post 07 January 2014 - 14:33

www.trzymetrypuchu.pl
www.poza-trasa.pl

#53 mrgn

mrgn

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1253 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 07 January 2014 - 22:31

Specyfikacja jest identyczna, to jest ta sama geometria, długości, szerokości, te same materiały, różnica jest na przezroczystym laminacie. Nie kłamię, sprawdź sam.
Choć może znowu są błędy na stronie. Sprawdźcie to sobie :)

Powder Toy miałem dłuższą chwilę w rękach, jeśli ten Draft jest jeszcze twardszy, to wyobraźnia moja pracuje intensywnie ;)

Nie znam Ciebie, jesteś dla mnie anonimowym internautą, a Ty nie znasz również mnie. Także ostrożnie.
Sugeruję byś sobie dał pod głowę w temacie czy mam zajawkę na deskę czy nie. Nic o mnie, moich wyjazdach nie wiesz. Bo niby skąd masz wiedzieć?
Nie wszyscy muszą być sympatyczni i lubiani jak zupa pomidorowa ;)

Na temat kasy, układów, spisków - no cóż - przypomnij sobie wypowiedzi Fabiana. Czy to ja w zamian za wyjazd na Kaukaz czy Alaskę dbam o PR firmy w necie?

Na końcu ludzie powiadasz? Nie wiem o czym mówisz, moim priorytetem jest by ludzie jeździli na dobrze dobranym dobrym sprzęcie. Kto mnie zna, o tym wie :)

Co do recenzji, skoro ta pierwsza Ci nie wyszła, nie jest prawdziwa, napisz nową. Jak w szkole, wyrywamy kartkę i piszemy od nowa. Pełny luz :)
Na to pogrubione zwróć uwagę:

Już pierwsze skręty między choinkami, czyli typowy dla beskidzkich miejscówek „chiński slalom”, przypomniał mi że deska jest naszpikowana carbonem i owinięta szczelnie potrójnym splotem fiberglasu, taka konstrukcja w połączeniu z flat rockerem (decha w zasadzie jest płaska i ma lekko podniesione tipy) skutkuje płynną, pewną jazdą czy to w puchu czy na twardym ale czuje się wyraźnie, że Powder Toy zdecydowanie woli jak jest szybko, stromo i szeroko:) W bardzo ciasnym, niezbyt mocno nachylonym terenie trzeba go trochę „zmusić”, ale ogólnie daje radę, natomiast gdy jest już trochę miejsca, deczek prowadzi się równo i przyjemnie. Powder Toy jest directional twinem, w tym sensie, że shape deski jest symetryczny ale ma ona zrobiony setback na insertach, nie pojedzie nam więc w lesie równie agresywnie jak wszelkie odznaczające się potężną dysproporcją szerokości tipa i taila wynalazki w stylu Burtona Fisha, ale shape tej deski daje nam za to fajny bonus przy wszelkich zabawach w puchu (sprawdzone! 180 ki wyjeżdza się jak po masle:) i nie tylko bo ów twintip obdarzony jst całkiem przyzwoitym popem więc poskakać można na niej i na normalnych hopach.
(...)
Muszę przyznać, że na tej desce poczułem się pod koniec sezonu bardzo pewnie, więc z automatu wziąłem ją na wiosenną wyrypę w Tatry Zachodnie. Spędzone tam dwa dni były dla mnie i dla deski jak zabawa w „piekło-niebo”. Niebo to genialny zjazd szerokimi, stromymi polami śnieżnymi dnia pierwszego, piekło to walka w technicznym żlebie nazajutrz. Gdy zaczyna się hardkor zawsze będę preferował kierunkowe deski z tradycyjnym, oldschoolowym camberem. Trzeba oddać, że Powder Toy w tych warunkach nie poległ, natomiast zjazd w newralgicznych momentach wykonywałem z dużą dozą ostrożności.



#54 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 07 January 2014 - 23:07

Morgan napiszę w skrócie...

przetestuj Pathrony najlepiej wszystkie, napisz w tedy swoją opinie, dodaj filmek, zrób swoją analizę i w tedy, uwierz mi nikt Ciebie się nie będzie czepiał itd. nie będzie nikt z nas dyskutował itd. Na razie póki co to wróżysz tylko z fusów, myślę że pomyliłeś miejsca, w TVN i TVN7 zatrudniają takich wróżbitów, którzy po nocach ludziom swój kit wciskają...

A co do wyprawy na Alaskę... to się od niej odpier**l... bo dużo poświęciłem abym mógł zorganizować tą wyprawę, w tym momencie przekraczasz już granicę.
Pozdro.

Użytkownik Arec edytował ten post 07 January 2014 - 23:09

  • rentgen lubi to

#55 gula44

gula44

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 612 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 07 January 2014 - 23:20

Kurde ale szalejecie panowie poki sniegu niema;p Mrgn juz w peirwszych miłych twoich postach które (w sumie słusznie) wypytywaly o konkrety wiedziałem, ze coś sie kroi. Wiedziałeś, że zagniesz każdego w kwesti technicznej jesli chodzi o budowe deski jaki jazdeXD Z drugiej strony jestem amatorem i moj freeride ogranicza sie do zjazdow rownolegle do wyciagu tyle, że własnie puchemXD Każdy The Art of flight ogladał, i dla mnie predkosc i uczucie płyniecia w puchu to to do czego deska jest stworzona + jeśli bog da jakiekolwiek dropy. Lód kamienie, i mokry snieg mam teraz na stoku;/

W sumie nie napisałem nic konkretnego ale bardzo spodobał mi sie pomysł konfrontacji na TD jak i przetestowania przez ciebie Pathronow:D To by mialo wiecej sensu niż wasz nowo założony Fight Club vol2;p

Użytkownik gula44 edytował ten post 07 January 2014 - 23:21

icon_users.png


#56 bonhomme de neige

bonhomme de neige

    Snołborder

  • 3MetryPuchu
  • 161 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 08 January 2014 - 00:06

UPUBLICZNIAM wiadomość prywatną, którą dostałem właśnie od użytkownika mrgn:

mrgn: "Dwa razy zastanów się i sprawdź zanim zarzucisz komuś kłamstwo, pozostawiam do przemyślenia."

moja odpowiedź: "Dwa razy zastanów się zanim wyślesz komuś pogróżkę na priv. Następnym razme banuję i upubliczniam wiadomość na forum, do przemyślenia."

mrgn: "Pogróżki? Nie wiem więc na jakiej podstawie twierdzisz że te deski zbudowane są inaczej. Jednocześnie zarzucając mi publicznie kłamstwo. Tyle w temacie.
Proszę o zapoznanie się z oficjalną stroną firmy www.pathron.com, deski wg. opisu różnią się cyferką flexu i przezroczystym lub całym zamalowanym laminatem.

W związku z powyższym oczekuję publicznych przeprosin, w przeciwnym razie, radca prawny, który siedzi tu obok mnie, sugeruje bym pozwał Pana z powództwa cywilnego o zniesławienie oraz działanie na szkodę prowadzonej przeze mnie działalności gospodarczej. "

Proszę administratorów naszego forum o przywołanie do porządku uzytkownika "mrgn", jeżeli nagabywanie i straszenie innych użytkowników na priv nie jest wystarczającym powodem to nie wiem co nim miałoby być. Miarka się przebrała.

Użytkownik bonhomme de neige edytował ten post 08 January 2014 - 00:07

www.trzymetrypuchu.pl
www.poza-trasa.pl

#57 marpyc

marpyc

    Snołborder

  • Dystrybutor
  • 201 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 08 January 2014 - 00:16

Mój dobry znajomy też groźbę pozwu od Morgana dostał niedawno, więc zastraszanie ze strony Morgana to nic nowego. Takie ma niestety metody działania ten człowiek. Oczernić konkurencję jak tylko się da, jak ktoś ma inne zdanie to zastraszać prawnikami.
Marcin

#58 Bloodwyn

Bloodwyn

    Blat forumowy

  • Snowboard Summit Squad
  • 929 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 08 January 2014 - 00:23

Cóż... na snowboard.pl administratorzy wiedzą jak postępować z takimi użytkownikami jak Pan morgan
a było to dnia 2011-12-19


"Panowie i Panie,
Wszyscy się tu mniej a często bardziej znamy dlatego proszę o zakończenie wycieczek personalnych. Forum służy do tego by się wymieniać opiniami, by konstruktywnie dyskutować, by pomagać sobie nawzajem. Natomiast to forum nie służy do tego by nachalnie się lansować, by do znudzenia zachwalać sprzęt, którego się jest dystrybutorem, by natrętnie wciskać forumowiczom ofertę swojego sklepu ani prowokować lub oczerniać konkurencję.

A Morgana [...] niniejszym zawiadamiam, że nasza cierpliwość się skończyła i żegnamy go z grona forumowiczów."

http://www.snowboard...art=70&count=10

#59 bonhomme de neige

bonhomme de neige

    Snołborder

  • 3MetryPuchu
  • 161 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 08 January 2014 - 00:29

w trakcie edycji uległ niechcący skasowaniu fragment mojego posta, który min. sprowokował rekację użytkownika mrgn: przypominam napisałem w nim, że Powder Toy i Draft to rózne deski (różnią się chociażby flexem: PT 5, Draft 7, co stanowi róznicę konstrukcyjną oraz dodatkowym pasem carbonu umieszczonym na topsheecie deski Draft co wpływa równiez na jej charakterystykę i stanowi róznicę konstrukcyjną) oraz że nie życzę sobie aby użytkownik mrgn pisał jakie są moje refleksje na temat deski Powder Toy. W obu przypadkach użytkownik mrgn minął się z prawdą; w pierwszym na temat flexu desek, co jest opisane na stronie www.pathron,com w drugim opisał swoje przemyślenia jako rzekomo moje problemy i wrażenia. Groźby na priv są jak dla mnie skandaliczne i wnioskuję o usunięcie użytkownika mrgn z forum.
www.trzymetrypuchu.pl
www.poza-trasa.pl

#60 mrgn

mrgn

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1253 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 08 January 2014 - 01:15

Na zakończenie.
@Aro - ogólnie to jestem pod wrażeniem wyprawy na Alaskę, choć nie powiem że zazdroszczę. Respect, choć nie wiem jaki macie plan. Możesz mi napisać na priv co planujecie i gdzie zrobić. Pojeżdżę na tych deskach, myślałem o TD, nawet większą ekipę miałem przygotowaną, no cóż, co się odwlecze. Nie bardzo rozumiem jednak, skąd taki atak na mnie? No cóż, ja tylko wyłowiłem zbieżne rzeczy z 2 Waszych opinii. Potem się okazało że wg. strony to jest w zasadzie ta sama deska, materiały, długości, geometria. Choć możliwe że to kolejny błąd grafika, w co jednak wątpię, bo desek z taką geometrią jest w szerokiej kolekcji więcej.
Masz rację, trzeba pojeździć, wtedy można coś o desce dokładnie powiedzieć. Dlatego też z zaciekawieniem i starannością czytam opinie ciekawych riderów jak np. Ty.
Żleby na wiosnę to sprawa dyskusyjna, nie miej mnie jednak za nooba. Wiem dobrze że w warunkach ciężkiego, mokrego śniegu, który natychmiast zjeżdża odsłaniając lód skręcanie skakanym skrętem to jest spore ryzyko. Szczególnie gdy masz perspektywę przed sobą całego żlebu. Nie ryzykuje się i tyle. Dlatego robienie ześlizgiem takich żlebów, w takich warunkach, o tej porze roku, uważam za słaby pomysł. Freeride na siłę. Ja nie wciskam kitu, nie muszę tego robić, sprzedaję to co sam lubię, używam i uważam za dobre :) Dlatego też od 12 lat mamy stałych klientów, którzy ze zdziwieniem czytają także to forum, nie mogąc nadziwić się jaki inny jest świat realny od internetowego ;)
Jeśli Aro bywasz w Krakowie, polecam przejechać się po wszystkich sklepach snowboardowych, możesz od razu wyskoczyć z tekstem że na forum polecili Ci jakiegoś Pathrona.
Jeden z klientów tak uczynił, dowiedział się sporo, pierwszy raz usłyszałem wtedy termin "sponsorowane forum"...

@gula44 - ależ kolego szanowny - OCZYWIŚCIE TAK - założenie śladu pod wyciągiem to jest genialna sprawa! Robię dokładnie to samo. Powiem więcej, jak jest nachylenie i fura puchu na nieprzygotowanym stoku to oczywiście pędzę go pociąć pełnym piecem. Surfing w puchu to jest snow feeling najwyższej rangi. To jest prawdziwy snowboarding. Jazda po twardych trasach to przy tym wielka lipa. Nie wiem jak Ty, czy inni, ale jak trafi się prognoza, jest sporo puchu, to nie wybieram się na żadne piesze wycieczki z czekanami, tylko gnam szybki wyciąg, góra dół, góra dół, do rozjeżdżenia puchu do zera. Nie ma czegoś takiego jak zmęczenie, uczucie surfowania w puchu jest wtedy jak dragi, sex, chcesz go więcej, nigdy Ci mało :D Kiedyś kumpel, po pierwszy zjeździe Goryczkową, podniecony, wykrzyczał do kasy: "ja chcę jeździć ***** cały dzień" Esencja snowboardingu... też tak macie??? :)

@bonhomme - nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale równolegle do świata internetowego jest świat rzeczywisty, realny :) Nie wydaje mi się bym był w jakimś sporze ani z Markiem jednym czy drugim, ani Marcinem, and Siwexem czy pieron wie jeszcze z kim. Na pewne tematy możemy mieć odmienne zdanie, ale w wielu kwestiach zgadzamy się gładko. Zauważ że w wielu kwestiach szanujemy czyjeś racje, argumentacje. Ani ja się nie wcinam w kwestia lotów Markowi, ani Siwy nie wcina się w kwestii jakiś tam krawędzi. Siwex ma swoje teorie zabawowe gięcia deski, dobiera do tego krótkie deski, ok, nikt tego także nie neguje, wie co robi, co sprzedaje. Motyla ciężko jest zaklasyfikować, to jest świr z roku na rok młodszy ;)
Nie przypominam sobie bym się chwalił ucieczkami przed TPN, gdyż z w ciągu ostatnich 8-10 lat takie coś nie miało miejsca. Coś pomyliłeś chyba, z TPN grzecznie się rozmawia a nie ucieka, gdyż możesz w Kuźnicach spotkać czekający na Ciebie srebrny dyliżans z napisem "Policja".

By stwierdzić że dwie deski są takie same, nie muszę na nich jeździć. Wchodzę na stronę firmy www.pathron.com, sprawdzam Powder Toy i Draft, porównuję parametry, długości, wymiary, budowę (ikonki) i mamy 100% to samo.
Jedyną różnicą jest flex:6 i flex:7 oraz nie wiadomo dlaczego przeznaczenie desek Powder Toy Freeride / Draft All Mountain Freeride. Skąd się bierze różnica we flexie skoro w środku jest to samo? Powiem szczerze nie wiem.
Z tym przeznaczeniem na mój gust, powinno być odwrotnie, miększe deski są bardziej am niż fr, ale to nie mój cyrk i małpy.

A teraz kolego wdech i wydech, zastanów się czy aby na pewno trzeba jeździć na dwóch deskach by stwierdzić że to jest to samo lub prawie to samo. Oczekuję słowa przepraszam. O ile masz honor.

Zapewne zaraz się dowiemy że grafik zrobił błąd, wszystko będzie poprawione. Ale zrobiłem sobie print screena, gdyż nie jest to przyjemnie gdy jest się nazywany publicznie kłamcą...

Tyle w temacie, bardzo mi przykro że starannie przeczytałem Wasze recenzje, nie wiedziałem że moje konkretne pytania wywołają taki gniew ludu :)

Wszelkie dalsze obelgi, zarzuty poproszę już na priv. Tu czekam tylko na słowo przepraszam od jednej osoby.

Mój dobry znajomy też groźbę pozwu od Morgana dostał niedawno, więc zastraszanie ze strony Morgana to nic nowego. Takie ma niestety metody działania ten człowiek. Oczernić konkurencję jak tylko się da, jak ktoś ma inne zdanie to zastraszać prawnikami.

Człowieku zlituj się, gdzie i kiedy coś oczerniam? Poczytaj recenzje swoich riderów, do nich miej pretensje, nie do mnie. Zadaję konkretne pytania, merytorycznej odpowiedzi brak, ale za to jestem atakowany, wyzywany od kłamców itd. przez zorganizowaną grupę Pathrnowców. Żałosne.

Szkoda Marcinie że nie możesz opisać dokładniej w jakich okolicznościach i dlaczego groźba pozwu powstała. Pochwalisz się tym publicznie?
Game Over.

ps. jak ktoś nie zdążył mi jeszcze nawrzucać, piszcie śmiało.