Skocz do zawartości




Zdjęcie

Test Drive Vol.7


521 odpowiedzi w tym temacie

#441 Łukasz Sieczkowski

Łukasz Sieczkowski

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 27 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 16 January 2017 - 01:24

chyba mnie z kimś mylisz... nie imprezowałem... nie wygłupiam się na desce... z abraxem to można co najwyżej poleżeć na śniegu...  :hahaha2:

No nie wiem , masz buty, takie w moro ? , niestety z Abraxem można poleżeć, ja tam wolę być uniwersalny, wszystkiego po trochu :) , ale fakt, faklem w leżeniu jest dobry, efektowny zakręt :) 



#442 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 16 January 2017 - 08:08

No nie wiem , masz buty, takie w moro ?

 

nie...  :bag:


  • Marcin07 lubi to
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#443 canmanski

canmanski

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 16 January 2017 - 08:47

 

Nie wiem u kogo się szkoliłeś, ale Abrax dał dobrą lekcję, i pokazał wyśmienite ćwiczenie, jak dla mnie bomba, bo w końcu, zacznę mocno pracować nogami góra dół :) , tylko ciekawe kiedy to nastąpi, ja tam pojechałem jeździć, warunki miodzio, szkolenie też, więc jestem mega zadowolony :)


Haha 

praxx wy to jesteście imprezowicze :) , mogłeś przyjść, bym cię nagrał, jak się wygłupiasz na desce, a tak nie mam od nikogo wideo, bo większość imprezą żyła :) 

 

 

Łukasz,

 

Dwa dni jeździłem i Cię nie znalazłem. A to niewielki stok jest. Dobrze sie maskujesz...

 

A Test Drive jak zwykle udany. Dzięki.

 

Bart


Użytkownik canmanski edytował ten post 16 January 2017 - 08:48


#444 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 16 January 2017 - 10:32

Moje podziękowania.

 

Test Driva jak zwykle w dechę bo można było się z wami spotkać na żywo. Polatać i pogadać (na wyciągu, przy namiotach czy na afterku)

Test Drive to spotkanie ludzi z zajawą na SNB i to jest najważniejsze.

Pozdro dla Zaqa, Praxxa, Bodka, Mike, Małego, Arka, Kaśki, Marcina (Szpila), Zaqa, Jancia, Shreka, Kacpra, Kaman i reszty (sorry jak kogoś pominąłem) 

 

Oczywiscie podziękowania dla dystrybutorów że można było się przejechać na super fajnych desiwach.

Po raz pierwszy praktycznie każdy namiot oferował deski z wiązaniami więc sprzętowo był to najlepszy Test Drive wg. mojej oceny.

 

To co chciałem objechałem.

No jednej deski nie objechałem ale to następnym razem,

 

Dobrze było pogadać o nowinkach technicznych.

w Burtonie o deskach, nowym systemie Step ON, o nowej kolekcji plecaków AK etc.

W Ridzie o rewolucyjnej desce War Pig i reaktywowanym Timelessie. Powspominaliśmy deskę Ride No. 4 (mam taką jeszcze, legenda)

 

No i na koniec podziękowania dla Jancia i ekipy. 
Bez was impra by się nie odbyła.

Duże podziękowania dla was.

 

Opaczność też nad nami czywała bo to pierwszy TEST DRIVE gdzie w sobotę był puchol i można było testować deski FR a niedzielę była lampa i testowaliśmy deski na ubite traski.

No lepiej być nie mogło.


  • Jancio Wodnik i Bodek lubią to
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#445 Bodek

Bodek

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 16 January 2017 - 10:35

 to była wisieneczka na torcie...  :girlcake:

Niedzielna wisienka była pierwsza klasa...  :yahoo:  :girlcake:  jak cały Test Drive.


Użytkownik Bodek edytował ten post 16 January 2017 - 10:38

  • Jancio Wodnik lubi to

#446 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 16 January 2017 - 11:01

TD jak zwykle okazał się imprezką z klasą i bardzo się cieszę, że po raz kolejny mogłem zobaczyć wasze uśmiechnięte facjaty :papa:

 

Warun nas rozpieścił na maxa, w sumie to nie mam żadnych zarzutów.... no może pewna grupa mogła sobie darować ponad godzinny frirajding chodzony, no ale nawet to było fajne :P

 

Dystrybutorów nie było wielu, ale liczy się jakość, a ta była na najwyższym poziomie.

 

Dziękuję wam wszystkich i każdemu z osobna za super pozytywny weekend! :yahoo:

 

JAŃCIO - dzięki za wisienkę :girlcake: ..... to było coś!


  • Jancio Wodnik lubi to
no board no fun!

#447 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 16 January 2017 - 12:00

No to moja kolej...

Przede wszystkim podziękowania dla organizatorów i dystrybutorów, dzięki którym ta impreza w ogóle się odbyła.

Dzięki dla świetnej ekipy, z którą zawsze miło się spotkać, pojeździć, pogadać i poimprezować.

Pogoda trafiła w punkt.

Trip z buta do Drugiej Doliny pokazał jak de facto wygląda połączenie Dwóch Dolin. Ale będzie co wspominać  ;-)

Solidnie pojeździliśmy nie tylko na deskach :-P

Sezon rozpoczął się dobrze. Oby trwał a puchol siadał co dwa dni !!!

Ciekawa sprawa... przed tegorocznym TD wiedziałem co chcę kupić i szukałem tylko potwierdzenia co do długości deski. Po testach mam co najmniej 3 deski w głowie, wśród których nie mogę się zdecydować.

Ale Burton Phish  (Fish) wymiata :-)


Użytkownik retro edytował ten post 16 January 2017 - 12:03


#448 Wielki

Wielki

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 32 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 16 January 2017 - 12:11

Podziekowania za udany weekend .
Jak co roku dzieki szkoleniom na "rantach" udało się pójść jeden mały krok do przodu i tu podziekowania dla Abraxa.
Ps.Bart żałuje że nie złapałem cię w niedziele ,ale mieliście jeździć na małej polance i nie mogłem Was trafić :)
Co by nie było udany wypad
Ps. mam nadzieje że za rok doczekamy się nowego krzesełka ...
Pozdrawiam Daniel

#449 Dabla

Dabla

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 145 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 16 January 2017 - 13:38

Z moje strony tez chciałem podziękować za wszystko, organizatorom, dystrybutorom i tym z którymi mogłem pojeździć podczas TD oraz wypić przeokropną kawę z baru przy kasach.. 

Retro napisz coś więcej jak z tym połączeniem ze Szczawnikiem było bo ja w końcu się tam nie wybrałem (chłopaki z Burtona mnie przestrzegli że nie warto jechać bo przewiane i na to wygląda że dobrze że ich posłuchałem - a w zeszłym roku przejeżdżałem bez problemu..)

Super że w tym roku nie tylko Burton miał wiązania, przejechałem się też na Bent Metal i choć wiem że bardziej podchodzą mi z Burka to spoko że mogłem spróbować coś innego.

Żałuje tylko tego, że z powodów atmosferycznych nie udało mi  się przeszkolić u Kortka z smarowania po stoku no ale mam nadzieję że za rok się uda...

Za to w tym czasie pojeździłem w puchu.. co było super..

Pozdro Maciek



#450 babaloo ;p

babaloo ;p

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 41 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 16 January 2017 - 13:44

hmm jak bylem kilka dni wcześniej to było mega przewiane tzw freeride zone na mapce. Widać taki urok tego miejsca. Podobnie wygląda czerwona trasa Kaskada w Szczyrku COS , do dzisiaj nie otwarta.



#451 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 16 January 2017 - 13:49

hmm jak bylem kilka dni wcześniej to było mega przewiane tzw freeride zone na mapce

 

ekhm.... bo ty źle czytasz tę mapkę.... tam małym drukiem jest napisane, że tam chcieliby mieć freeride zone, ale coś poszło mocno nie tak :hahaha2:


no board no fun!

#452 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 16 January 2017 - 14:28

Na "freeride zone" do tej pory spokojnie można paść owce

Nasz trip wyglądał tak, że od górnej stacji krzesła Wierchomla 1 przez całą trasę nr. 11 musieliśmy iść. Później zjechaliśmy kawałek wzdłuż zawianej trasy nr.5 Od dolnej stacji orczyka Płatek szliśmy z buta do dolnej stacji orczyka Frycek. Chwilę polataliśmy po stronie Szczawnika szczególnie doceniając muldy "Białka style" na Szczawnik 1 i wyciągnęliśmy sie znowu do górnej stacji Szczawnik II / Frycek skąd na maxa zawianym i właściwie nieprzejezdnym grzbietem dreptaliśmy w kierunku górnej stacji Płatka podziwiając po lewej dropy jakie usypał wiatr a po prawej falujące na wietrze łąki na "freeride zone" (owce chyba wywiało) Od górnej stacji Frycka zjechaliśmy jakieś 100m w kierunku Wierchomla 1 a dalej już z buta w kierunku cywilizacji.

Ogólnie cytując klasyka: Połączenie Dwóch Dolin istnieje teoretycznie :-P

A całkiem poważnie to w normalne dni jeśli jest wystarczająco dużo śniegu da się spokojnie przejechać. My mieliśmy pecha bo po opadzie nie wszystko było do końca przygotowane.


Użytkownik retro edytował ten post 16 January 2017 - 14:28


#453 kortek

kortek

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 1620 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 16 January 2017 - 15:08

wszystko już zostało powiedziane, pogoda przecudna, spotkanie w takim gronie chyba ostatni raz było na td vol2? Dzięki ogromne za szkolenie

 

PS 

Każdy znalazł swój freeride, nasz był dostępny 10min od kanapy :D 

IMG2623JP_aeewnsr.jpg

IMG2613jp_aeewnsa.jpg


  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie: PROGRES SIE SAM NIE ZROBI!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: 


#454 Troj

Troj

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 424 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 16 January 2017 - 18:24

Ufff....

Po 3 latach nieobecności spotkałem tyle znajomych mordeczek że ledwo niektórych poznałem #sorry :D

Było dobrze poznać nowych było pięknie spotkać starych. H5 !

Pzdr.


Użytkownik Troj edytował ten post 16 January 2017 - 18:25


#455 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 16 January 2017 - 18:56

61b1dfbb794850cc89f1ac36b57358eb.jpg Witam Podziękować Wszystkim za fun!!! Co złego to nie ja 😉 Oczywiście Wierchomla to nie mekka frirajdu, ale nam też udało się co nieco skrobnąć 😉 Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  • mloskot lubi to

#456 pelepl

pelepl

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 16 January 2017 - 19:38

Było bezbłędnie - ukłony w stronę organizatorów za ogarnięcie tego całego zgromadzenia, oraz wielkie dzięki Shreku za podwózkę z Nowego Sącza - w przeciwnym wypadku byśmy pewnie dopiero dzisiaj doszli do Wierchomli. Szacuneczek dla wystawców, że zamiast jeździć i korzystać z takich warunków robili doskonałą robotę wypożyczając masę fantastycznego sprzętu.

 

Takie imprezy to też przede wszystkim czynnik ludzki, którego poziom pozytywnego zagęszczenia osiągnął masę krytyczną co dało się poznać zarówno na dwóch imprezach ( DJ Finger - świetna muzyka!) oraz na stoku.

 

 Dobrze było się zobaczyć i dobrze bawić z tymi, z którymi kontakt jest tylko w sezonie. I to jest to. Pełna zajawa!

 

 Wysokie pięć dla wszystkich uczestników, kto nie był, ten ma czego żałować.

 

pzdr,

pele


KUBOTA TEAM official rider!

#457 JaMMiQ

JaMMiQ

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 592 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 16 January 2017 - 20:26

Krótko ode mnie bo nie będę się powtarzać specjalnie.

Dzięki wszystkim za kolejny udany TD, chyba najlepszy od dłuższego czasu.

Dawno nie widziałem tylu znajomych mordek. Piątkowy bifor to była euforia :bag:

Pogodowo rewelacja, każdy dzień inny, można było poogarniać wszystko, no może tylko ze snowparkiem trochę kiepsko wyszło.

Do zobaczyska! :)



#458 mloskot

mloskot

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 16 January 2017 - 20:51

Pierwsze moje TD i na pewno nie ostatnie, oby!

Dobrze było przylepić wirtualnego nicka do mordeczek.

Dzięki organizatorom za imprezę a Matuli Naturze za warun.

 

p.s. DJ Finger dawał turbo radę z pierdolnięciem


"The hardest part about learning anything physical is starting without already knowing what it feels like to do it right!"


#459 Yuriy G.T.

Yuriy G.T.

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 3 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 17 January 2017 - 00:29

 

Nie wiem u kogo się szkoliłeś, ale Abrax dał dobrą lekcję, i pokazał wyśmienite ćwiczenie, jak dla mnie bomba, bo w końcu, zacznę mocno pracować nogami góra dół :) , tylko ciekawe kiedy to nastąpi, ja tam pojechałem jeździć, warunki miodzio, szkolenie też, więc jestem mega zadowolony :)


Haha 

praxx wy to jesteście imprezowicze :) , mogłeś przyjść, bym cię nagrał, jak się wygłupiasz na desce, a tak nie mam od nikogo wideo, bo większość imprezą żyła :) 

 

A to szkolenie było w piątek czy w sobote?  



#460 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 17 January 2017 - 09:01

Dobrze było przylepić wirtualnego nicka do mordeczek.

 

powinniście chodzić z identyfikatorami na plecach.... znowu połowy nie poznałem :bag:


no board no fun!