Skocz do zawartości




Zdjęcie

Test Drive Vol.7


521 odpowiedzi w tym temacie

#421 Dabla

Dabla

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 145 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 January 2017 - 07:12

Do tych co już na Wierchomli - działa połączenie ze Szczawnikiem? Da się przejechać?



#422 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 January 2017 - 07:23

Jak ruszasz za chwilę to na 11 max 12 nie będziesz :-P

Do tych co już na Wierchomli - działa połączenie ze Szczawnikiem? Da się przejechać?


Przejechać się da...

Użytkownik retro edytował ten post 12 January 2017 - 07:24


#423 Dabla

Dabla

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 145 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 January 2017 - 07:28

Czyli co? Da się ale słabo jest ze śniegiem? W sensie lepiej się tam nie pchać?



#424 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 January 2017 - 08:12

Przejechać przejedzie ale wyciąg działa tylko jako łącznik. Pojeździć się tam nie da. Od strony Szczawnika działa wszystko.

#425 Magikk90

Magikk90

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 142 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 January 2017 - 09:22

No nie dojade retro fakt bede o 13 gdzies :P jestem przed Katowicami ;)

"Musisz wiedzieć, że na desce jeśli chcesz trochę zabawy, dobrej zabawy, jeśli chcesz się wykazać, musisz mieć respekt dla góry(...) zawsze odczuwasz pewien niepokój, gdy igrasz z górą, w momencie gdy nauczysz się szacunku wszystko się pieprzy(...) Tym właśnie jest snowboard. Ciągłym szukaniem, zmaganiem się, by znaleźć najlepszy stok, najlepszy zjazd. to właśnie przyciąga nas tu co roku"


#426 Łukasz Sieczkowski

Łukasz Sieczkowski

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 27 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 12 January 2017 - 10:07

Magikk90  myślisz, że będziesz o 13 :) , po naszych polskich drogach, może być trudno, a zwłaszcza, jak trafi się jakaś zawali droga, wczoraj byłem pojeździć w Wiśle, i jechał koleś mercem od Ustronia, cały czas 30-40 dodam, że drogi suche i nie było ślisko, dziś podejrzewam  jest gorzej :) , więc takich talentów może być więcej :) 

#427 Magikk90

Magikk90

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 142 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 January 2017 - 13:33

No zostalo mi 11 km wiec lekki poslizg :P
Ale 5 elementem hip hopu jest obsuwa :D

"Musisz wiedzieć, że na desce jeśli chcesz trochę zabawy, dobrej zabawy, jeśli chcesz się wykazać, musisz mieć respekt dla góry(...) zawsze odczuwasz pewien niepokój, gdy igrasz z górą, w momencie gdy nauczysz się szacunku wszystko się pieprzy(...) Tym właśnie jest snowboard. Ciągłym szukaniem, zmaganiem się, by znaleźć najlepszy stok, najlepszy zjazd. to właśnie przyciąga nas tu co roku"


#428 Magikk90

Magikk90

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 142 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 January 2017 - 14:48

Meldujcie jak ktos bedzie bo my narazie zalegamy w pokoju :P

"Musisz wiedzieć, że na desce jeśli chcesz trochę zabawy, dobrej zabawy, jeśli chcesz się wykazać, musisz mieć respekt dla góry(...) zawsze odczuwasz pewien niepokój, gdy igrasz z górą, w momencie gdy nauczysz się szacunku wszystko się pieprzy(...) Tym właśnie jest snowboard. Ciągłym szukaniem, zmaganiem się, by znaleźć najlepszy stok, najlepszy zjazd. to właśnie przyciąga nas tu co roku"


#429 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 January 2017 - 15:06

Czyli co? Da się ale słabo jest ze śniegiem? W sensie lepiej się tam nie pchać?


Jest normalne polaczenie jak co roku bez problemu w obie strony.

#430 Magikk90

Magikk90

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 142 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 January 2017 - 17:29

Cos sie dzieje dzis wieczorem jakies male spotkanjr ? :P

"Musisz wiedzieć, że na desce jeśli chcesz trochę zabawy, dobrej zabawy, jeśli chcesz się wykazać, musisz mieć respekt dla góry(...) zawsze odczuwasz pewien niepokój, gdy igrasz z górą, w momencie gdy nauczysz się szacunku wszystko się pieprzy(...) Tym właśnie jest snowboard. Ciągłym szukaniem, zmaganiem się, by znaleźć najlepszy stok, najlepszy zjazd. to właśnie przyciąga nas tu co roku"


#431 Bodek

Bodek

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 January 2017 - 19:59

Cos sie dzieje dzis wieczorem jakies male spotkanjr ? :P


Dawaj komnata nr 3.

#432 Magikk90

Magikk90

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 142 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 January 2017 - 20:40

Bodek dawaj nr zaraz bedziem :D

"Musisz wiedzieć, że na desce jeśli chcesz trochę zabawy, dobrej zabawy, jeśli chcesz się wykazać, musisz mieć respekt dla góry(...) zawsze odczuwasz pewien niepokój, gdy igrasz z górą, w momencie gdy nauczysz się szacunku wszystko się pieprzy(...) Tym właśnie jest snowboard. Ciągłym szukaniem, zmaganiem się, by znaleźć najlepszy stok, najlepszy zjazd. to właśnie przyciąga nas tu co roku"


#433 Bodek

Bodek

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 January 2017 - 20:54

Pokoje pod stokiem, podobno też tam nocujesz.

#434 Magikk90

Magikk90

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 142 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 January 2017 - 21:02

No tez nocujem :P ale jestesmy przy stonodze :) konczymy drina i idziemy do was, nie idziecie chyba jeszcze spac ?

"Musisz wiedzieć, że na desce jeśli chcesz trochę zabawy, dobrej zabawy, jeśli chcesz się wykazać, musisz mieć respekt dla góry(...) zawsze odczuwasz pewien niepokój, gdy igrasz z górą, w momencie gdy nauczysz się szacunku wszystko się pieprzy(...) Tym właśnie jest snowboard. Ciągłym szukaniem, zmaganiem się, by znaleźć najlepszy stok, najlepszy zjazd. to właśnie przyciąga nas tu co roku"


#435 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 January 2017 - 21:37

Dzięki za spotkanie. 

Nauka z tego TD - NIEGDY WIĘCEJ NIE POJADĘ SAM. 

Pozdrawiam!


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#436 Łukasz Sieczkowski

Łukasz Sieczkowski

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 27 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 15 January 2017 - 22:10

Trzeba było się trzymać ze mną, tez byłem sam, ale ja mam swój świat :) , był byś ze mną, to byśmy sobie filmik nagrali, nie pouczył bym cię jazdy, bo sam się uczę :) , ehh nie miałem z kim w puchu poszaleć :) 


Użytkownik Łukasz Sieczkowski edytował ten post 15 January 2017 - 22:11

  • Marcin07 lubi to

#437 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 January 2017 - 22:18

ufff... 

dzięki wszystkim i za wszystko... znowu się udało... z kim się nie przywitałem i nie pożegnałem - sorki... ale miło wasze mordeczki było zobaczyć...

 

janusze snowboardingu - łączcie się...

 

ps..: specjalne podziękowanie dla Jancia, za znalezienie luźnej flaszki dzisiejszego ranka... to była wisieneczka na torcie...  :girlcake:


  • Jancio Wodnik lubi to
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#438 Łukasz Sieczkowski

Łukasz Sieczkowski

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 27 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 15 January 2017 - 22:21

Nie wiem u kogo się szkoliłeś, ale Abrax dał dobrą lekcję, i pokazał wyśmienite ćwiczenie, jak dla mnie bomba, bo w końcu, zacznę mocno pracować nogami góra dół :) , tylko ciekawe kiedy to nastąpi, ja tam pojechałem jeździć, warunki miodzio, szkolenie też, więc jestem mega zadowolony :)


Haha 

praxx wy to jesteście imprezowicze :) , mogłeś przyjść, bym cię nagrał, jak się wygłupiasz na desce, a tak nie mam od nikogo wideo, bo większość imprezą żyła :) 

Użytkownik Łukasz Sieczkowski edytował ten post 15 January 2017 - 22:33


#439 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 January 2017 - 22:44

Haha 

praxx wy to jesteście imprezowicze :) , mogłeś przyjść, bym cię nagrał, jak się wygłupiasz na desce, a tak nie mam od nikogo wideo, bo większość imprezą żyła :) 

 

 

chyba mnie z kimś mylisz... nie imprezowałem... nie wygłupiam się na desce... z abraxem to można co najwyżej poleżeć na śniegu...  :hahaha2:


skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#440 Magikk90

Magikk90

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 142 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 16 January 2017 - 00:21

Poznań melduje sie na miejscu, dzieki wszystkim za za***iste 4 dni ! ;) Marcin na mnie mogles liczyc zawsze chwie Ci popilnowalem przybytku :P Praxx Tobie dzieki za doskonale wiesz co ;) przepozytywnie na maxa było, mam nadzieje ze przyjdzie sie spotkac jak najszybciej ! ;)

"Musisz wiedzieć, że na desce jeśli chcesz trochę zabawy, dobrej zabawy, jeśli chcesz się wykazać, musisz mieć respekt dla góry(...) zawsze odczuwasz pewien niepokój, gdy igrasz z górą, w momencie gdy nauczysz się szacunku wszystko się pieprzy(...) Tym właśnie jest snowboard. Ciągłym szukaniem, zmaganiem się, by znaleźć najlepszy stok, najlepszy zjazd. to właśnie przyciąga nas tu co roku"