Skocz do zawarto┼Ťci

Zdj─Öcie
- - - - -

System Flow'A

67 odpowiedzi w tym temacie

#61 Misiek Bielsko

Misiek Bielsko

Zaawansowany snołborder

• ModTeam
  • 770 post├│w
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 05 luty 2015 - 21:02

Tez zazwyczaj zapinam na stoj─ůco, wyj─ůtkiem jest mocno oblodzony stok, bo wtedy to ju┼╝ jednak wol─Ö usi─ů┼Ť─ç. Albo, jak jestem zm─Öczony to te┼╝ sobie czasem przycupn─Ö, buta dowi─ů┼╝─Ö itp :)

W ka┼╝dym razie zajmuje to rzeczywi┼Ťcie par─Öna┼Ťcie sekund, bez ┼╝adnej napinki. Wi─ůzania: burek Cartel, K2 Hurrithane i DS30. We fluxach w sumie robi si─Ö to naj┼éatwiej, bo rzeczywi┼Ťcie paski niejako "same" wchodz─ů w pompki.

www.maramuresz.com Wyprawy4x4, freeride - Rumunia, Bułgaria, Bałkany

#62 szafraanka

szafraanka

Młody snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPip
  • 68 post├│w
  • Poziom zaawansowania:jako┼Ť si─Ö ┼Ťlizgam

Napisano 06 luty 2015 - 11:01

Sprawd┼║ system Fastec zamiast Flowa - g├│rny strap jest luzowany, wi─Öc mo┼╝na mocno dopi─ů─ç ale buta ta si─Ö w┼éo┼╝y─ç/wyci─ůgn─ů─ç. Najwy┼╝sze modele chyba maj─ů te┼╝ ju┼╝ zwyk┼ée pompki na obu strapach (ale pewno┼Ťci nie mam).

Ja na pochy┼éo┼Ťci wbijam si─Ö przedni─ů kraw─Ödzi─ů, ty┼éem do stoku, i wtedy zapinam. Szybka sprawa.

Użytkownik szafraanka edytował ten post 06 luty 2015 - 11:02

#63 rentgen

rentgen

Zaawansowany snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 603 post├│w
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam II klas─Ö SITS PZS

Napisano 06 luty 2015 - 19:08

Ja mam wi─ůzki SP Slab Fastec i mam kilka zastrze┼╝e┼ä. Najwiekszy problem jest zapinanie deski w g┼éebokim sniegu lub na du┼╝ym pochyle, tam to juz jest problem i trzeba zapina─ç na kolanach. Tak┼╝e jak ktos chce cz─Östo odpina─ç deske np w snow parku na jakim┼Ť pocy┼éym stoku to gratuluje wkurwiania si─Ö. R├│wni┼╝ zdarzy┼éo mi si─Ö kilka razy przy glebce ┼╝e na dole stoku zobaczy┼éem ┼╝e mam odpi─Öta jedn─ů klamr─Ö z dolnego paska - capstrapa. Tak┼╝e lekko mnie zdretwia┼éo bo zdarzy┼éo sie pojechac w miar─Ö szybko niczym persching hehe

Ostatnio mia┼éem taka przygod─Ö w Szczyrku gdzie poza tras─ů zaliczy┼éem ma┼éy glebing w fajnym miekim sniegu i...odpi─Ö┼éa si─Ö klamra, co ja sie napoci┼éem ┼╝eby od nowa za┼éozy─ç buta w to wi─ůzanie.... takze ja osobiscie nastepne wi─ůzki kupie normalne na zwyk┼ée paski z pompkami.

Z plus├│w to dla kogos kto nie kombinuje na stoku a zalezy mu na normalnej rekreacyjnej je┼║dzie, najlepiej aby tam gdzie zak┼éadamy deske by┼éo p┼éasko, fakt zapina si─Ö szybko i na stojaco a reszta moczy ty┼éki ;) r├│wnie┼╝ szybko deske mozna ┼Ťciagn─ů─ç tam gdzie jeden wchodzi na drugiego czyli na polskich stokach w kolejce do kanapy czy orczyka.

#64 Korniszon

Korniszon

Młody snołborder

• Validating
  • PipPip
  • 51 post├│w

Napisano 07 luty 2015 - 10:27

Do Pan├│w, kt├│rzy b┼éyskawicznie i to jedn─ů r─Ök─ů zapinaj─ů dwa paski na stoj─ůco i nie wa┼╝ne jakie jest pochylenie...p├│ki nie zobacz─Ö to dla mnie tylko "gadanie".

Tak samo nie widzia┼éem nigdzie konkretnego filmiku jak to fajnie i lu┼║no si─Ö zapina FLOW... i ┼éykn─ů┼éem samo gadanie o tym.

Od teraz nie będę łykał byle "gadania" :P

#65 Arec

Arec

;)

• Snowboard Summit Squad
  • 3195 post├│w

Napisano 07 luty 2015 - 10:35

Ja mam wi─ůzki SP Slab Fastec i mam kilka zastrze┼╝e┼ä. Najwiekszy problem jest zapinanie deski w g┼éebokim sniegu lub na du┼╝ym pochyle, tam to juz jest problem i trzeba zapina─ç na kolanach. Tak┼╝e jak ktos chce cz─Östo odpina─ç deske np w snow parku na jakim┼Ť pocy┼éym stoku to gratuluje wkurwiania si─Ö. R├│wni┼╝ zdarzy┼éo mi si─Ö kilka razy przy glebce ┼╝e na dole stoku zobaczy┼éem ┼╝e mam odpi─Öta jedn─ů klamr─Ö z dolnego paska - capstrapa. Tak┼╝e lekko mnie zdretwia┼éo bo zdarzy┼éo sie pojechac w miar─Ö szybko niczym persching hehe

Ostatnio mia┼éem taka przygod─Ö w Szczyrku gdzie poza tras─ů zaliczy┼éem ma┼éy glebing w fajnym miekim sniegu i...odpi─Ö┼éa si─Ö klamra, co ja sie napoci┼éem ┼╝eby od nowa za┼éozy─ç buta w to wi─ůzanie.... takze ja osobiscie nastepne wi─ůzki kupie normalne na zwyk┼ée paski z pompkami.

Z plus├│w to dla kogos kto nie kombinuje na stoku a zalezy mu na normalnej rekreacyjnej je┼║dzie, najlepiej aby tam gdzie zak┼éadamy deske by┼éo p┼éasko, fakt zapina si─Ö szybko i na stojaco a reszta moczy ty┼éki ;) r├│wnie┼╝ szybko deske mozna ┼Ťciagn─ů─ç tam gdzie jeden wchodzi na drugiego czyli na polskich stokach w kolejce do kanapy czy orczyka.

Rentgen mam tradycyjne zapięcia i nie mocze tyłka :P.

Osobi┼Ťcie napatrzylem si─Ö si─Ö na ludkow, z tym chorym systemem ;) i je┼╝eli kto┼Ť lubi puch to dla ┼Ťwi─Ötego spokoju nie polecam, o czym wspomnia┼é rentgen

Użytkownik Arec edytował ten post 07 luty 2015 - 10:37

#66 szafraanka

szafraanka

Młody snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPip
  • 68 post├│w

Napisano 09 luty 2015 - 08:29

Niestety musz─Ö do┼éo┼╝y─ç nowopoznany minus do Fastec'├│w. Uda┼éo mi si─Ö podczas przewrotki wbi─ç highbackami w stok... jedno wi─ůzanie otwieraj─ůc kompletnie, ┼éacznie z g├│rnym strapem, drugie cz─Ö┼Ťciowo. No i koniec sezonu :( Noga w okolicach kostki zosta┼éa mega przemielona, jeszcze nigdy si─Ö tak mocno nie uszkodzi┼éam, i to mimo mocno zaci┼Ťni─Ötego buta flex 8..

Po tym wypadku zacz─Ö┼éam powa┼╝nie zastanawia─ç si─Ö jednak nad zginaniem do zwyk┼éych wi─ůza┼ä, bo przera┼╝a mnie my┼Ťl, ┼╝e mo┼╝e to si─Ö zdarzy─ç ponownie. Szczeg├│lnie ┼╝e rzeczywi┼Ťcie zdarza┼éo mi si─Ö, ┼╝e odpina┼éo si─Ö np. luzowanie od g├│rnego strapa, od oblodzen prawdopodobnie.

#67 Włodar

Włodar

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 7 post├│w

Napisano 03 styczeń 2016 - 09:41

Siema, poszukuje opini o wi─ůzaniach flowa wysokie modele, NX2, fuse. AM czyli raczej sztywniejszy highback ale bez przesady, w┼éasnie odsy┼éam nowe SP slab one, bo nie dopasowa┼éem przedniego cap strapa do buta, czego bym nie robi┼é nie trzyma bo mam luz na gorze buta (Ride Deuce) i nie przemawia do mnie trwa┼éo┼Ť─ç tego w┼éasnie cap strapa bo ma gumowy prz├│d, dlatego zosta┼é mi flow.Fajnie gdyby kto┼Ť mia┼é por├│wnanie dw├│ch system├│w strap├│w w flowach tradycyjny "flowowski" i ich nowszy patent czyli hybrid czyli z cap strapem z pompkami. By┼ébym wdzi─Öczny za opinie o tym wi─ůzaniach lub ewentualne sugestie co do innych modeli. A najgorsze ,┼╝e sprzeda┼éem swoje stare, dobre Ride RX i nie mam w czym smiga─ç  :wallie:

Użytkownik Włodar edytował ten post 03 styczeń 2016 - 09:42

"Wi─Öc ─çwicz , czym by to nie by┼éo, tylko wk┼éadaj w to mi┼éo┼Ťc a b─Ödzie tw─ů si┼é─ů"

#68 mloskot

mloskot

Snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPip
  • 207 post├│w

Napisano 15 styczeń 2016 - 09:44

Wczoraj w Decathlonie we Wrocławiu zauważyłem to ogłoszenie dot. FLOW FLITE.
Ważne było do końca roku 2015, ale w archiwach nie znalazłem, więc w klejam.
Mo┼╝e kogo┼Ť ostrze┼╝e.

Za┼é─ůczone pliki

"The hardest part about learning anything physical is starting without already knowing what it feels like to do it right!"