Skocz do zawarto┼Ťci

Zdj─Öcie
- - - - -

System Flow'A

67 odpowiedzi w tym temacie

#1 Therion

Therion

Młody snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPip
  • 136 post├│w
  • Poziom zaawansowania:umiem je┼║dzi─ç na kraw─Ödziach

Napisano 18 luty 2010 - 10:15

Witam. Mam pytanie co do wi─ůza┼ä z tym systemem. Czy odchylana ┼éy┼╝ka dobrze trzyma but, czy nie ma ┼╝adnych problem├│w i czy w og├│le op┼éaca si─Ö kupi─ç np. takie wi─ůzania http://snowsport.pl/...=detail&id=1808

#2 Zaq

Zaq

Snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPip
  • 263 post├│w
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 18 luty 2010 - 11:08

Witam. Mam pytanie co do wi─ůza┼ä z tym systemem. Czy odchylana ┼éy┼╝ka dobrze trzyma but, czy nie ma ┼╝adnych problem├│w i czy w og├│le op┼éaca si─Ö kupi─ç np. takie wi─ůzania http://snowsport.pl/...=detail&id=1808

Co do trzymania - ja r├│┼╝nicy nie widz─Ö, ale mo┼╝e to moje zbyt ma┼ée do┼Ťwiadczenie w temacie paskowc├│w :D, co do samego wi─ůzania r├│┼╝nica jest - jest bardziej komfortowe :D, nie uciska stopy jak tradycyjne :D
A Flite - chyba lepiej dozbiera─ç i kupi─ç jakie┼Ť M11 ( metalowe minipompki), a najlepiej NXT (lepsze materia┼éy zar├│wno baseplate'a jak i highback).
Pozdrawiam
Zaq

#3 Therion

Therion

Młody snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPip
  • 136 post├│w
  • Poziom zaawansowania:umiem je┼║dzi─ç na kraw─Ödziach

Napisano 18 luty 2010 - 11:11

Czyli r├│┼╝nicy praktycznie nie ma?
Dozbierać ciężko będzie, bo i tak mam problemy z wyrobieniem się na cały sprzęt :D/

#4 Zaq

Zaq

Snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPip
  • 263 post├│w

Napisano 18 luty 2010 - 11:20

S─ů tacy co twierdz─ů ┼╝e to si─Ö nie nadaje do jazdy, ale ja jestem innego zdania :D.
Ciekawe czy JW ┼Ťmiga┼é na desuni Mike24, i jakie ma odczucia, bo on mo┼╝e co┼Ť konkretniejszego powiedzie─ç :D, ja mog─Ö tylko poleci─ç - u mnie sprawuj─ů si─Ö zaje... :D
Pozdrawiam
Zaq

#5 mike

mike

Pro snołborder

• ModTeam
  • 2138 post├│w
  • Poziom zaawansowania:jako┼Ť si─Ö ┼Ťlizgam

Napisano 18 luty 2010 - 11:39

Ciekawe czy JW ┼Ťmiga┼é na desuni Mike24, i jakie ma odczucia, bo on mo┼╝e co┼Ť konkretniejszego powiedzie─ç :D, ja mog─Ö tylko poleci─ç - u mnie sprawuj─ů si─Ö zaje... :D

┼Ťmiga┼é, ┼Ťmiga┼é... ale wi─ůzania by┼éu dla niego ciut za ma┼ée , wi─Öc nie wiem jakie by┼éy jego odczucia, najlepiej niech sam si─Ö wypowie :D

co do Flite'├│w to trzymac b─Öd─ů pewnie tak samo dobrze, r├│┼╝nica mizy nimi i np. NXT polega na ┼éatwiejszym dopasowywaniu tych drugich i lepszymi materia┼éami...
no board no fun!

#6 Zaq

Zaq

Snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPip
  • 263 post├│w

Napisano 18 luty 2010 - 11:58

┼Ťmiga┼é, ┼Ťmiga┼é... ale wi─ůzania by┼éu dla niego ciut za ma┼ée , wi─Öc nie wiem jakie by┼éy jego odczucia, najlepiej niech sam si─Ö wypowie Do┼é─ůczona grafika

co do Flite'├│w to trzymac b─Öd─ů pewnie tak samo dobrze, r├│┼╝nica mizy nimi i np. NXT polega na ┼éatwiejszym dopasowywaniu tych drugich i lepszymi materia┼éami...

Dopasowanie - tak samo, Flite te┼╝ maj─ů 4 minipompki, tyle ┼╝e plastikowo jako┼Ť wygl─ůdaj─ů na zdj─Öciu, wi─Öc pewnie takie s─ů :D
Pozdrawiam
Zaq

#7 brother

brother

Młody snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPip
  • 51 post├│w

Napisano 18 luty 2010 - 21:04

Z M-11 jestem bardzo zadowolony. Istotne żeby z butami się zgrało.

#8 Motyl

Motyl

Zaawansowany snołborder

• Dystrybutor
  • 706 post├│w

Napisano 19 luty 2010 - 09:56

Co do trzymania - ja r├│┼╝nicy nie widz─Ö, ale mo┼╝e to moje zbyt ma┼ée do┼Ťwiadczenie w temacie paskowc├│w ;), co do samego wi─ůzania r├│┼╝nica jest - jest bardziej komfortowe ;), nie uciska stopy jak tradycyjne ;D
A Flite - chyba lepiej dozbiera─ç i kupi─ç jakie┼Ť M11 ( metalowe minipompki), a najlepiej NXT (lepsze materia┼éy zar├│wno baseplate'a jak i highback).

Dlaczego s─ůdzisz ┼╝e tradycyjne wi─ůzanie uciska stop─Ö?

#9 Zaq

Zaq

Snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPip
  • 263 post├│w

Napisano 19 luty 2010 - 10:59

Dlaczego s─ůdzisz ┼╝e tradycyjne wi─ůzanie uciska stop─Ö?

Dlatego ┼╝e te kt├│re mia┼éem na butach tak robi┼éy, mo┼╝liwe te┼╝ ┼╝e to kwestia but├│w z wypo┼╝yczalni (za swie┼╝e to one nie by┼éy), niestety nigdy nie zapi─ů┼éem Flux'a, a prosi┼éem Shreka ale nie chcia┼é da─ç Do┼é─ůczona grafika
Pozdrawiam
Zaq

#10 Shrek

Shrek

"Pro" snołborder

• Administratorzy
  • 1638 post├│w
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu

Napisano 19 luty 2010 - 11:22

Dlatego ┼╝e te kt├│re mia┼éem na butach tak robi┼éy, mo┼╝liwe te┼╝ ┼╝e to kwestia but├│w z wypo┼╝yczalni (za swie┼╝e to one nie by┼éy), niestety nigdy nie zapi─ů┼éem Flux'a, a prosi┼éem Shreka ale nie chcia┼é da─ç Do┼é─ůczona grafika

;) ze ja taki zły jestem?;) a pomyslales ze jak wjedziemy na gore t osie nie zmieszcze w teojego flow'a ;D a pozatym to nie moje sprzęciwo było przeciez.

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Do┼é─ůczona grafika

Czytaj─ůc moje posty bierzcie pod uwag─Ö ┼╝e wypowiadam si─Ö jako osoba maj─ůca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...

#11 mike

mike

Pro snołborder

• ModTeam
  • 2138 post├│w

Napisano 19 luty 2010 - 12:26

ja tam nie mam nic przeciwko tradycyjnym paskom, o ile si─Ö szybko i bezproblemowo zapinaj─ů i odpinaj─ů..., kupi┼éem Flow'y i jestem bardzo zadowolony, tym bardziej, ┼╝e po przejechaniu si─Ö ostatnio w burkach Ja┼äcia wi─Ökszej r├│┼╝nicy w trzymaniu nie stwierdzi┼éem..., komfort w zasadzie ten sam, ucisku nie stwierdzono ;)

szybko┼Ť─ç zapinania/odpinania/gotowo┼Ť─ç do jazdy po zej┼Ťciu z wyci─ůgu - bezcenne - oczywi┼Ťcie na korzy┼Ť─ç FLOW ;)
no board no fun!

#12 Shrek

Shrek

"Pro" snołborder

• Administratorzy
  • 1638 post├│w

Napisano 19 luty 2010 - 12:36

ja tam nie mam nic przeciwko tradycyjnym paskom, o ile si─Ö szybko i bezproblemowo zapinaj─ů i odpinaj─ů..., kupi┼éem Flow'y i jestem bardzo zadowolony, tym bardziej, ┼╝e po przejechaniu si─Ö ostatnio w burkach Ja┼äcia wi─Ökszej r├│┼╝nicy w trzymaniu nie stwierdzi┼éem..., komfort w zasadzie ten sam, ucisku nie stwierdzono ;)

szybko┼Ť─ç zapinania/odpinania/gotowo┼Ť─ç do jazdy po zej┼Ťciu z wyci─ůgu - bezcenne - oczywi┼Ťcie na korzy┼Ť─ç FLOW ;)

a mnie bardzo interesuje motyw strapteca ;D

Czytaj─ůc moje posty bierzcie pod uwag─Ö ┼╝e wypowiadam si─Ö jako osoba maj─ůca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...

#13 Zaq

Zaq

Snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPip
  • 263 post├│w

Napisano 19 luty 2010 - 14:16

Do┼é─ůczona grafika ze ja taki z┼éy jestem?Do┼é─ůczona grafika a pomyslales ze jak wjedziemy na gore t osie nie zmieszcze w teojego flow'a Do┼é─ůczona grafika a pozatym to nie moje sprz─Öciwo by┼éo przeciez.

A gdzie napisa┼éemm ┼╝e Do┼é─ůczona grafika jeste┼Ť, przecie┼╝ wiem, ┼╝e nie twoje to by┼éo sprz─Öciwo, dlatego te┼╝ na ko┼äcu by┼é
Pozdrawiam
Zaq

#14 siwex

siwex

Zaawansowany snołborder

• Dystrybutor
  • 920 post├│w
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 20 luty 2010 - 14:48

A gdzie napisa┼éemm ┼╝e Do┼é─ůczona grafika jeste┼Ť, przecie┼╝ wiem, ┼╝e nie twoje to by┼éo sprz─Öciwo, dlatego te┼╝ na ko┼äcu by┼é

ja to jestem rekami i nogami przeciwny flow,nie ma to jak capstrap,a tego flow nie zagwarantuje nigdy,daltego jezeli mialbym wybierac flow a tradycyjne z capstrapem wybor dla mnie jest prosty,do tego kilka firm poszlo w patetnt flow ale znacznie go ulepszajac gdyz zamiast jednego szerokiego paska sa dwa z czego jeden to capstrap.dlatego flow nie inny patent z capstrapem jak najbardziej
www.snow4life.pl
www.sklep.snow4life.pl
www.signalsnowboards.com
www.wainmanhawaii.com

#15 Shrek

Shrek

"Pro" snołborder

• Administratorzy
  • 1638 post├│w

Napisano 20 luty 2010 - 15:46

ja to jestem rekami i nogami przeciwny flow,nie ma to jak capstrap,a tego flow nie zagwarantuje nigdy,daltego jezeli mialbym wybierac flow a tradycyjne z capstrapem wybor dla mnie jest prosty,do tego kilka firm poszlo w patetnt flow ale znacznie go ulepszajac gdyz zamiast jednego szerokiego paska sa dwa z czego jeden to capstrap.dlatego flow nie inny patent z capstrapem jak najbardziej

ten patent to sie fastec nazywa :P

#16 dodi01494

dodi01494

Młody snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPip
  • 70 post├│w

Napisano 20 luty 2010 - 16:54

Witam!
A ja mam oba do wyboru i u┼╝ywam obu system├│w. Osobi┼Ťcie uwa┼╝am, ┼╝e Fastec nie jest udoskonaleniem systemu Flowa, poniewa┼╝ wzi─Öty zosta┼é z Flowa jedynie patent odchylanej ┼éy┼╝ki. Ca┼éa reszta jest nowym systemem. Asymetryczne hibacki i p┼éyta g┼é├│wna to pies?:P
pzdr

#17 siwex

siwex

Zaawansowany snołborder

• Dystrybutor
  • 920 post├│w
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 21 luty 2010 - 12:24

Witam!
A ja mam oba do wyboru i u┼╝ywam obu system├│w. Osobi┼Ťcie uwa┼╝am, ┼╝e Fastec nie jest udoskonaleniem systemu Flowa, poniewa┼╝ wzi─Öty zosta┼é z Flowa jedynie patent odchylanej ┼éy┼╝ki. Ca┼éa reszta jest nowym systemem. Asymetryczne hibacki i p┼éyta g┼é├│wna to pies?;D
pzdr

wiem że się to fastec nazywa,w końcu to sprzedaje hehe,ale jak dla mnie jest to udoskonalenia flowa,bo flow zaczal od odchylanego highbacka,sp wzielo ten pomysl i zrobili wiazanie po swojemu i ten patent jest znacznie lepszy od flowoskiego:);D

co masz na mysli mowiac:"Asymetryczne hibacki i płyta główna to pies?;D"
www.snow4life.pl
www.sklep.snow4life.pl
www.signalsnowboards.com
www.wainmanhawaii.com

#18 Shrek

Shrek

"Pro" snołborder

• Administratorzy
  • 1638 post├│w

Napisano 21 luty 2010 - 21:24

nooo ja mam poniek─ůd chrapk─Ö na voelkl'e Fastec Alu jako drugie wi─ůzania ;] a fluxy jako pierwsze ;p bede por├│wnywa┼é wwygodne i wygodniejsze ;]

#19 dodi01494

dodi01494

Młody snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPip
  • 70 post├│w

Napisano 21 luty 2010 - 23:13

Witam!
@siwex
To takie powiedzonko, ┼╝e co┼Ť tam jest traktowane pogardliwie "jak pies". Asymetryczne hibacki pomagaj─ůce w je┼║dzie i ciekawa magnezowa p┼éyta podstawy to elementy nie mniej ciekawe i nowatorskie, a nikt si─Ö nad tym nie pochyli.
pzdr

#20 Shrek

Shrek

"Pro" snołborder

• Administratorzy
  • 1638 post├│w

Napisano 22 luty 2010 - 00:14

Witam!
@siwex
To takie powiedzonko, ┼╝e co┼Ť tam jest traktowane pogardliwie "jak pies". Asymetryczne hibacki pomagaj─ůce w je┼║dzie i ciekawa magnezowa p┼éyta podstawy to elementy nie mniej ciekawe i nowatorskie, a nikt si─Ö nad tym nie pochyli.
pzdr

a co nowego jest w asymetrycznych highbackach czy magnezowych płytach? Szczegolnie w asymetrycznych highbackach?