Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

[gogle] Electric EG2


86 odpowiedzi w tym temacie

#21 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 April 2013 - 14:19

kto chce w miarę tanio kupić Electric EG2 to obecnie można to zrobić w skiteamie w całej polsce
300 PLN

takie mają ramki w Wawie :)

Ski Team na Karolkowiej
Dołączona grafika
Skiteam na 17 stycznia - te po prawej to model stary jak świat i bez pokrowca niestety :(
Dołączona grafika
Ski Team Targowek
Dołączona grafika

Użytkownik ProDish edytował ten post 15 April 2013 - 14:21

"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#22 Popeye

Popeye

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 6 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 April 2013 - 18:10

300 zł? wrrrrrrrr czego wcześniej nie było takiej promocji

#23 Plecakofil

Plecakofil

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 36 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 April 2013 - 18:35

Na stronce widnieje kwota w okolicy 380-410zł(zależy od szkiełka), za 300zł sprzedają tylko stacjonarnie czy o co chodzi? I tak przy okazji - te po prawo na Targówku to blood orange czy jedynie coś podobnego i mi się tak tylko wydaje?

#24 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 April 2013 - 19:34

Na stronie jest coś nie tak z cenami
Modele tegoroczne z hard caseami

Ten pomarańcz - sprawdź w Google bo nie pamietam modelu ale na 100% tegoroczne

No dawno EG2 w takich cenach u nas nie było



300 zł? wrrrrrrrr czego wcześniej nie było takiej promocji


Koniec sezonu rządzi się swoimi prawami
Sprawdźcie ceny na Allegro - tam cały czas ceny z kosmosu
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#25 l3wy

l3wy

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 20 April 2013 - 12:54

Potwierdzam, tegoroczne z casem w fajnym kolorku za 300 stówki, aż sie też skusiłem:)

#26 Kopter

Kopter

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 80 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 October 2013 - 10:58

@ProDish, Twoja szyba to yellow/blue chrome czy bronze/blue chrome ? Bo to zasadnicza różnica.

Też zamierzam kupić EG2 na ten sezon i szukam szyby uniwersalnej na "polskie" warunki, czyli żeby dawała rady w niewielkim słońcu ale też żeby było coś widać przy opadach śniegu czy pod wieczór. Co polecacie ?

#27 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 October 2013 - 18:39

@ProDish, Twoja szyba to yellow/blue chrome czy bronze/blue chrome ? Bo to zasadnicza różnica.

Też zamierzam kupić EG2 na ten sezon i szukam szyby uniwersalnej na "polskie" warunki, czyli żeby dawała rady w niewielkim słońcu ale też żeby było coś widać przy opadach śniegu czy pod wieczór. Co polecacie ?


ja mam bronze blue chrome i dla mnie jest uniwersalna :)

przy opadach śniegu to w electric różowa lub żółta ale ...... i tak słabo będzie widać.
a na noc to tylko clear lub ostatecznie żółta.

udało mi się dostać clear do EG2 to potestuje jak będą opady.
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#28 Kopter

Kopter

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 80 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 October 2013 - 16:27

A wiadomo Ci coś na temat, czy będą w tym sezonie dostępne dodatkowe wymienne szyby do Eg2 ? Bo w zeszłym było o to ciężko a chętnie dokupiłbym szybę clear albo yellow do jazdy wieczorem i przy bardzo złych warunkach.

#29 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 October 2013 - 17:16

A wiadomo Ci coś na temat, czy będą w tym sezonie dostępne dodatkowe wymienne szyby do Eg2 ? Bo w zeszłym było o to ciężko a chętnie dokupiłbym szybę clear albo yellow do jazdy wieczorem i przy bardzo złych warunkach.


dzięki Jamerowi skontaktowałem się z dystrybutorem. Fajne chłopaki i odpisują.
Szyby będą na 100%. Podobno pod koniec października.
Sam czekam na dostawę żółtych.
W zeszłym roku mieli bo kupiłem w którymś ze sklepów kupiłem dodatkową szybę bronze blue chrome
Niestety nie jest tanio.
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#30 Kopter

Kopter

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 80 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 17 October 2013 - 16:06

Do dobrze, że w końcu będzie się to dało normalnie kupić. Tanio nie jest bo w końcu cene gogli robi głównie szyba.
Zdecydowałem się na model z szybą bronze green chrome - przepuszczalność światłą chyba taka sama jak w bronze blue chrome. Zobaczymy jak się spiszą.

Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem Eg dwójek to tutaj: http://www.yukon.pl/...,722,12030.html
jest jeszcze pare ciekawych ramek w dość fajnych cenach.

Mam jeszcze pytanie, czy wszystkie eg2 z zeszłego sezonu w komplecie miały twarde pokrowce zamykane na zamek ?

Użytkownik Kopter edytował ten post 17 October 2013 - 16:17


#31 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 17 October 2013 - 16:29

Mam jeszcze pytanie, czy wszystkie eg2 z zeszłego sezonu w komplecie miały twarde pokrowce zamykane na zamek ?


tak, w modelach z 2012/13 były pokrowce.
chyba jako walka z APX dragona. Wcześniej były tylko worki.
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#32 Kopter

Kopter

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 80 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 17 October 2013 - 16:40

Właśnie też mi się tak wydawało. Dzisiaj przyszły moje Eg2 rzekomo z zeszłego sezonu a tu.. zonk, pokrowca niema tylko szmaciany woreczek.
Napisze do sklepu i spróbuje to wyjaśnić, w końcu ten pokrowiec to dobra rzecz ;)

#33 Plecakofil

Plecakofil

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 36 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 17 October 2013 - 18:36

Do dobrze, że w końcu będzie się to dało normalnie kupić. Tanio nie jest bo w końcu cene gogli robi głównie szyba.
Zdecydowałem się na model z szybą bronze green chrome - przepuszczalność światłą chyba taka sama jak w bronze blue chrome. Zobaczymy jak się spiszą.

Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem Eg dwójek to tutaj: http://www.yukon.pl/...,722,12030.html
jest jeszcze pare ciekawych ramek w dość fajnych cenach.

Mam jeszcze pytanie, czy wszystkie eg2 z zeszłego sezonu w komplecie miały twarde pokrowce zamykane na zamek ?


Już lepiej zamówić z proboardera, chodzą w identycznej kwocie, wybór ramek chyba jeszcze większy i dodają twardy pokrowiec. Kupowałem u nich, więc wiem o czym mówię.

#34 gieroll

gieroll

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 71 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 30 October 2013 - 14:24


ProDish jak skontaktować sie z dystrybutorem, bo na cito potrzebuje szybki na zła pogodę do EG2, muszę zdarzyć przed zlotem w Kauner, tam z warunkami może być rożnie, a głupie uczucie jak jedzie się w lustrze i nagle traci śnieg pod deska a na wzrok liczyć nie można ;)


#35 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 October 2013 - 14:59

ProDish jak skontaktować sie z dystrybutorem, bo na cito potrzebuje szybki na zła pogodę do EG2, muszę zdarzyć przed zlotem w Kauner, tam z warunkami może być rożnie, a głupie uczucie jak jedzie się w lustrze i nagle traci śnieg pod deska a na wzrok liczyć nie można ;)


link to nich
http://www.yukon.pl/pomoc,708.html

właśnie do nich napisałem.
Clear mają na 100%. Żółta i Clear katalogowo 199 PLN

EDIT: jeszcze nie mają. Czekają na dostawę.

Użytkownik ProDish edytował ten post 30 October 2013 - 15:13

"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#36 gieroll

gieroll

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 71 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 30 October 2013 - 15:18

Spoczko , wysłałem wiadomość, może podjadę do nich w Poznaniu jeśli będzie taka możliwość, dzięki.

A wie może ktoś jak sprawuje się ten brąz przy słabych warunkach? http://proboarder.pl...ctric-eg2-brown

Użytkownik gieroll edytował ten post 30 October 2013 - 15:19


#37 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 October 2013 - 15:21

Spoczko , wysłałem wiadomość, może podjadę do nich w Poznaniu jeśli będzie taka możliwość, dzięki.

A wie może ktoś jak sprawuje się ten brąz przy słabych warunkach? http://proboarder.pl...ctric-eg2-brown


jak masz wybierać miedzy tym co jest dostępne tj. brąz i clear to weź clear.
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#38 gieroll

gieroll

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 71 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 30 October 2013 - 15:24

spoczko, tez takie wrażenie odnoszę, że jak jest słaby kontrast to już lepiej szkieł nie przyciemniać żadnym kolorem ;)

#39 Kopter

Kopter

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 80 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 11 November 2013 - 11:33

Właśnie też mi się tak wydawało. Dzisiaj przyszły moje Eg2 rzekomo z zeszłego sezonu a tu.. zonk, pokrowca niema tylko szmaciany woreczek.
Napisze do sklepu i spróbuje to wyjaśnić, w końcu ten pokrowiec to dobra rzecz ;)


Zadzwoniłem do nich w tej sprawie i na drugi dzień pokrowiec był już u mnie. Po prostu ktoś zapomniał go dołożyć ;)

#40 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 11 November 2013 - 18:11

W zeszłym sezonie nie dało się kupić bez pokrowca. Pokrowiec był jako opakowanie
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama