Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Poziomy zaawansowania - klasy PZS


85 odpowiedzi w tym temacie

#41 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 October 2011 - 08:24

Ara troche poniosło jak widzę :) jakie Aro znizki w Alpach :twisted: to że tak mówią to nie znaczy że tak jest.
Siwy we Francji pokazał legitke międzynarodową Sistsu i pani w kasie popatrzała : wot ? zniżkę chcę ? hahah nie ma zniżek .
W Austrii dostaliśmy po paczce chusteczek do nosa :)))

Konrad prawda jest taka że chodzi tylko i wyłącznie o wyciągnięcie jak największej ilości kasy . Do pracy jako instruktor i tak jest się ciężko dostać bez znajomości , nie znasz ludzi to możesz mieć diamentową legitke Sits pzn pkp i bóg wie co jeszcze i roboty możesz nie dostać :)

Poziom szkolenia i unifikacje ( z założenia super pomysł ) to tylko wyciąganie kasy niestety znam kilku instruktorów co brali w tym udział i mówili że żenada.

Z tego co Aro zauważyłem to teraz ten Menis to nie Menis tylko AWF bo podpis masz rektora uczelni , a u mnie widnieje podpis Ministra Sportu , także to chyba takie będą szkolne.

Kolejna wazna sprawa to taka że chciałem iść wyżej i zrobić sobie Instruktora Sits i menis Sportu , ale tu ciekawostka z doświadczeń kolegów nie ma to sensu bo organizatorzy nie za bardzo chcą brać z wyższymi kwalifikacjami Instruktorów ponieważ trzeba im więcej zapłacić , a jak jest każdy wie .

W moim przypadku zrobienie 2 i 3 klasy rzeczywiście było związane z moim ego ponieważ chciałem się poddać takiej weryfikacji czy umiem cos na tej desce czy tylko mi się znów wydaje :hahaha2:

#42 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 29 October 2011 - 08:43

no widzę że temat jest bardziej ciekawy i złożony niż wstępnie przypuszczałem :) dzięki panowie za wyjaśnienie pewnych kwestii... i znów ciśnie się na usta polskie przysłowie "jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o ..." :twisted:
9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#43 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 October 2011 - 09:07

Problem w tym, że szkolenia Menis są raczej na poziomie "szkoleń" tj. na III stopień sprawności SITS



Jeszcze Aro odpowiem Ci na to co piszesz , bo byłem i tu i tu na szkoleniach i na IR nie ma nic z poziomu 3 klasy no chyba że jazda jako egzamin praktyczny na IR uczysz się nauczać od podstaw czyli od wpinania deski i co z czym się je :) Wszystko jest oparte na nauczaniu uczenia :terefere:

Każdy ma swój dzień na stoku i naucza grupę ( musisz przygotować konspekt ( dzięki Motyl ) :) zaczynając od rozgrzewki w tym gry i zabawy na śniegu kończąc na podziękowaniach :)
na 3 klasę idziesz na zajęcia i katujesz skręty czy ewolucje fs także to inna bajka .

Tak jak Praxiu pisze jest wielu chłopaków z Menisem i są dobrzy i jest wielu z Sitsem i są dobrzy w tym co robią .

Faktem jest że SITS miał doskonały pomysł z tym jak zdobywać Instruktora i tu się chyba każdy zgodzi bo założenia były bardzo dobre , gorzej że kasa przysłoniła te założenia i wyszło jak wyszło :)

Co jeszcze do tych nowych Instruktorów to dziwi mnie tylko jedno że bierze się za to Zderzak , a on jest jednym z najlepszych szkoleniowców więc wała tu być nie może.

#44 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 October 2011 - 09:20

@Praxx, oczywiście nie twierdze, źe wszyscy IR to flejtuchy ;) bo i tacy są też z SITS, w sumie to zależy tylko od parcia człowieka, ale jednak twierdze, że wyźszy poziom umiejętności mają jednak instruktorzy Sits,

@Jaco...hmmm...:)

Mówisz, źe nie ma znaczenia, czy Sits, czy Menis...mi się jednak wydaje źe się jednak mylisz Jaco...świadczy o tym ilość zatrudnionych instruktorów Sits w szkołach snb, zresztą które sam często polecasz:)

oczyywiście nie chce tutaj nic ujmować instruktorom Menisa, którzy "niektórzy" są na wysokim poziomie.

Ogólnie przypomina mi się sytuacja z certyfikatami w informatyce...zrób kurs komputerowy w urzędzie a zrób kurs "certyfikat" ECDL i zobaczymy po którym kursie szybciej dostaniesz pracę:)


Co do tych nieszczęsnych zniźek?...tutaj jest wolna amerykanka więc pewnie masz rację, w kaźdym razie ja tego roztrzygać nie będę :)

Tak jaco kurs menis czy siits jest oparty na bazie III stopnia...jeśli chodzi o jazdę techniczną a nie metodykę, kurs Sits teź jest na tej samej bazie...dlatego teraz idąc na kurs Sits masz już tylko metodyke...nie masz praktycznie już zajęć z jazdy technicznej.

dla mnie osobiście robienie Menis to pójście po prostu na łatwizne i nic po za tym;) i tak w końcowym efekcie to przyszły klient zadecyduję, czy jesteś dobry, czy nie :)

#45 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 29 October 2011 - 09:32

Ara troche poniosło jak widzę :) jakie Aro znizki w Alpach :twisted: to że tak mówią to nie znaczy że tak jest.

a na Tuxie należało się kilkadziesiąt jurków zniżki na tygodniowym karnecie i to bez żadnych problemów... na karnecie było oznaczenie "nauczyciel" :rolleyes:
no board no fun!

#46 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 October 2011 - 09:46

Jaco....jeszcze jedno pytanie:)

kto będzie miał większe umiewjętności? ...ten, który zdaje na Menis, czy ten który na Sits?

nie oszukujmy się kurde...Menisa robi kto chce...i nie waźne są jego umiejętnosći...a niestety Sits juź jednak czegoś od nas już wymaga...

#47 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 October 2011 - 10:28

Aro pierwszy z brzegu przykład " Schodzio " czy uważasz że jego umiejętności są miernej jakości przecież to tylko IR Menis , ogarnij się .

Byleś na choć jednych zajęciach na szkoleniu na instruktora Sitsu czy Menisu że masz porównanie gdzie jacy śmigają ? I tu i tu pewnie są ludzie co nie ogarniają tematu a zdawalność jak ja byłem to u nas było 50/50 a u Zderzaka na 12 osób zdały 3 :) Czyli jednak jakaś tam weryfikacja jest , pewnie zdarzają się szkoły co wszystkich puszczają bo liczy się tylko kasiora .

Moim zdaniem jest tak piszesz i jak tu kilka osób napisało Instruktora zweryfikuje rynek jest dobry to ludzi będzie miał dużo , jest słaby nie ma szans. i nie ma co się rozwodzić .

#48 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 October 2011 - 10:45

Hehe...byłem pewny Jaco, że końca końcem wyciągniesz przeciwko mnie armatę typu "Schodek" :)

Jaco...ja nigdzie nie napisałem "Wszyscy z MENIs"

Menisa otrzymujesz po 6 dniach szkolenia i obojętne z jakimi umiejątnościami jesteś lub masz...i w dodatku napisałeś że 50/50 osób zdało...no i właśnie lecą hurtem jak popadnie i trzepią 5 razy większą kasę niż Sits....hahah chyba, że te 50 osób to sami szonyłajty :)

#49 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 October 2011 - 11:06

Aruś 50/50 czyli pół na pół :) tak mniej więcej bo było 13 osób zdało 6 hahahha :) Sorki może źle to napisałem hahahah

Nie bo mnie wnerwiłeś pisząc takie rzeczy że każdy z Sitsu jest lepszy od menisu więc wyciągnąłem asa z rękawa w postaci Schodzia .

Jak byś miał wybór Schodzio IR Menis a np. Karol ( ze sklepu ) Sits to nie umniejszając Karolowi kogo byś wybrał do szkolenia bo ja jakoś Schodka :)

dobra juz peace :terefere:

#50 siwex

siwex

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 921 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 29 October 2011 - 11:23

Aruś 50/50 czyli pół na pół :) tak mniej więcej bo było 13 osób zdało 6 hahahha :) Sorki może źle to napisałem hahahah

Nie bo mnie wnerwiłeś pisząc takie rzeczy że każdy z Sitsu jest lepszy od menisu więc wyciągnąłem asa z rękawa w postaci Schodzia .

Jak byś miał wybór Schodzio IR Menis a np. Karol ( ze sklepu ) Sits to nie umniejszając Karolowi kogo byś wybrał do szkolenia bo ja jakoś Schodka :)

dobra juz peace :terefere:

to ja się coś wypowiem w temacie bo byłem i IR MENiS i SITS.Pierwszy u Zdeżaka i nigdy wcześniej siętyle nie nauczyłem i nie zrobiłem takiego progresu,kurs na bardzo wysokim poziomie,generlanie byłem bardzo zadowolony,następnie aby móc podpisywać się pod kursami na klasy SITS musiałem iść na kurs(Zarząd SITS nie zgodził się na sam egzamin bo...)Kurs Sits w moim odczuciu był na wiele niższym poziomie niż mój poprzedni,nic nowego się nie dowiedziałem poza innym podejściem wykładowców do osławionego skrętu kompensacyjnego.Do tego niektórzy prowadzący w moim odczuciu nie powinni się tam znaleźć:)
Na szkoleniu praktycznie 0 FS a egzamin tak banalny,że zdały osoby,którym bym nie dał nawet 3klasy...Także wszystko zależy od poziomu prowadzącego,na tej podstawie mógłbym stwierdzić,że MENis przewyższa SITS,ale widziałem też instr MENiS,którzy szkolili się nie wiadomo gdzie i ich poziom wołał o pomstę do nieba...
W SITS poziom jest bardziej wyrównany z założenia,ale wszystko zależy od tego czy ktośma zajawkę na snb i uczy bo lubi ale przede wszystkim chcę się sam doszkalać i są tacy,którzy chcą tylko coś zarobić i jak nie ma kursantów to nie idą jeździć bo po co...:):)):
www.snow4life.pl
www.sklep.snow4life.pl
www.signalsnowboards.com
www.wainmanhawaii.com
skype:snow4life.pl

#51 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 October 2011 - 11:34

Cholera Jaco ja nigdzie nie napisałem, źe wszyscy sits są lepsi od menis...napisałem, że flejtuchy są tu i tu...hahah

a ja Ci jaco dam na sobie przykład...mieliśmy obaj II stopień, Ty poszedłeś na Menis, po powrocie powiedziałeś, źe teź mogę iść i bez problemu sobie poradzę...ale wybrałem egzamin na III stopień sits...i co się okazało...oblałem...:) dopiero za drugim razem zdałem...co to oznaczało...źe widocznie według instruktora jeszcze się w tedy nie nadawałem ;)


Dobra Jaco wrzucamy na luz, nasze drogi się rozeszły w chwili gdy Ty postanowiłeś po II stopniu na Menisa a ja na III ;).

W kaźdym razie na koniec powiem tak... Nie waźne jak śmigasz...waźne, czy potrafisz przekazać swoją wiedzę innej osobie:)

Peace i dozoba już chyba nie długo...:)

#52 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 October 2011 - 12:05

Ty no ziomek , ale wtedy na 3 to Ty w ogóle nie pojechałeś i nie ma co ukrywać że to był Twój najgorszy przejazd chyba w życiu . Nigdy wcześniej ani później nie widziałem Cię w tak słabej formie jak właśnie na tym egzaminie .

Ale ja wiem jak jeździsz normalnie i przy takiej jeździe jak na co dzień śmigasz poradziłbyś sobie bez problemu . Ja tam w Ciebie wierzę :)

Śmiem twierdzić że umiejętności i wiedzę mamy bardzo podobną . :terefere:

#53 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 October 2011 - 12:35

Ty no ziomek , ale wtedy na 3 to Ty w ogóle nie pojechałeś i nie ma co ukrywać że to był Twój najgorszy przejazd chyba w życiu . Nigdy wcześniej ani później nie widziałem Cię w tak słabej formie jak właśnie na tym egzaminie .

Ale ja wiem jak jeździsz normalnie i przy takiej jeździe jak na co dzień śmigasz poradziłbyś sobie bez problemu . Ja tam w Ciebie wierzę :)

Śmiem twierdzić że umiejętności i wiedzę mamy bardzo podobną . :terefere:


fakt...faktem to nie był zdecydowanie mój dzień Dołączona grafika

Zdradzę Ci Jaco mały sekret Dołączona grafika w teamie, którym śmigam, czyli SSS :) mamy wspaniałą płeć żeńską, która ma MenisaDołączona grafika i za***rdala pełnym ogniemDołączona grafika

#54 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 29 October 2011 - 22:09

no dobra............... tak przerzucilem ostatnie posty......... i tak

co do zniżek - nie wiem jak jest we francji bo tam nie jezdze..... :P
ale jeżeli masz miedzynarodową legitkę sitsu czyli ivsi - czy jakos tak to placisz jak junior - w kaunertal za 6 dni zamiast 180 jurkow okolo 100 - roznica jest ?? jest !!

natepna rzecz: KAŻDY instr SITS jest instruktorem MENIS
a instruktor MENIS = III klasa sprawności technicznej SITS

co do poziomu szkoleń to jak juz ustaliliśmy zależy od poziomu instruktorów prowdzących - a tych tak naprawdę w Polsce jest niewielu..............

mialem watpliwą przyjemność obserwować jeden z takich kursów na menisa w krynicy - wniosek byl jeden - na TYM kursie kolesie uczyli SIĘ jeździć a nie uczyli JAK UCZYĆ jeździć - prawie to samo
ale jak wiemy PRAWIE czyni wielką różnice - dodam tylko że 80% składu po tym kursie pewnie bym upieprzył na 2 klase........... ale zapłacili............ kurs się odbył więc paier się należy.............

jest JEDNA podstawowa różnica, która w moim odczuciu stanowi o przewadze instruktorów SITSu nad kolegami z "bordowymi" książeczkami
UNIFIKACJA CO 3 LATA
dlaczego ??

zaraz podniosą się glosy ze to nabijanie związkowej kabzy - moze i tak ale właśnie dzięki temu że co 3 lata MUSZĘ zdać ten sam egzamin
muszę jezdzić, być na BIEŻĄCO z metodyką bo inaczej strace uprawnienia i zostanę.................................zwykłym instruktorem menisu :D
bo uprawnienia ministerialne mam do końca życia i moge uczyć za 10 , 20 lat mając przerwę i nie majac pojęcia co się zmienilo................
czyli np jak się dowiedziałem od jednego "starego" instruktora menisa - jezdzimy na przedniej nodze...................


pzdr

JW

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#55 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 October 2011 - 09:41

natepna rzecz: KAŻDY instr SITS jest instruktorem MENIS
a instruktor MENIS = III klasa sprawności technicznej SITS

co do poziomu szkoleń to jak juz ustaliliśmy zależy od poziomu instruktorów prowdzących - a tych tak naprawdę w Polsce jest niewielu..............

mialem watpliwą przyjemność obserwować jeden z takich kursów na menisa w krynicy - wniosek byl jeden - na TYM kursie kolesie uczyli SIĘ jeździć a nie uczyli JAK UCZYĆ jeździć - prawie to samo
ale jak wiemy PRAWIE czyni wielką różnice - dodam tylko że 80% składu po tym kursie pewnie bym upieprzył na 2 klase........... ale zapłacili............ kurs się odbył więc paier się należy.............

jest JEDNA podstawowa różnica, która w moim odczuciu stanowi o przewadze instruktorów SITSu nad kolegami z "bordowymi" książeczkami
UNIFIKACJA CO 3 LATA
dlaczego ??

zaraz podniosą się glosy ze to nabijanie związkowej kabzy - moze i tak ale właśnie dzięki temu że co 3 lata MUSZĘ zdać ten sam egzamin
muszę jezdzić, być na BIEŻĄCO z metodyką bo inaczej strace uprawnienia i zostanę.................................zwykłym instruktorem menisu :D
bo uprawnienia ministerialne mam do końca życia i moge uczyć za 10 , 20 lat mając przerwę i nie majac pojęcia co się zmienilo................
czyli np jak się dowiedziałem od jednego "starego" instruktora menisa - jezdzimy na przedniej nodze...................


pzdr

JW

nie qmam... - jest JEDNA podstawowa różnica, która w moim odczuciu stanowi o przewadze instruktorów SITSu nad kolegami z "bordowymi" książeczkami - "natepna rzecz: KAŻDY instr SITS jest instruktorem MENIS" - koniec cytatu,(sprzeczność)... wynika z tego tylko jedna rzecz: nie wszyscy instruktorzy rekreacji o specjalności snowboard, są stowarzyszeni w SITS... nie wynika zaś z tego w żaden sposób, że mają jakąś tajemniczą przewagę. kwestią woli każdego z osobna jest, czy chce się rozwijać i realizować swoją pasję przez szkolenie kolejnych adeptów...
a tak naprawdę na ten temat mam takie zdanie:
peace :bag:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#56 Vasya

Vasya

    Snołborder

  • 3MetryPuchu
  • 154 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 30 October 2011 - 12:39

mialem watpliwą przyjemność obserwować jeden z takich kursów na menisa w krynicy - wniosek byl jeden - na TYM kursie kolesie uczyli SIĘ jeździć a nie uczyli JAK UCZYĆ jeździć - prawie to samo


ale jak wiemy PRAWIE czyni wielką różnice -


@ Jancio Wodnik podpisuję się pod wszystkim co napisałeś obiema rękoma - uchwyciłeś sedno całej tej dyskusji w 100%!!! A powyższy cytat jest esencją tych różnic między tymi dwoma uprawnieniami. Robiąc kurs Instruktora w SITSie przez 6 dni jeździsz po stoku tłukąc tylko metodykę nauczania w praktyce . Sprawia to, że cały PROCES NAUCZANIA masz rozbity na najdrobniejsze szczegóły, a praktykując to na stoku wychwytujesz wiele niuansów bycia instruktorem. Nie ma czasu na skupianie się na poprawianiu swojej techniki jazdy. Ja również miałem styczność z tym, że na kursie IR MENIS uczono kursantów poprawnej jazdy, a dopiero później wspomniano jak nauczać - efekty takiego szkolenia są chyba oczywiste.

Myślałem, że nowa ustawa ma za zadanie wyeliminować te niedociągnięcia, ale jak widzę, znów wykombinowano, jak ją obejść i wszystko zostaje po staremu ze szkodą dla tych co płaca za naukę, jakby nie było nie małe pieniądze...


Willa Modrysówka - Noclegi w Zawoi


#57 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 October 2011 - 21:20

ciekawa lampka rzucająca mały snopek światła w temacie: http://adechade.com/...row-snowboardu/
:bag:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#58 Pedro_SIGNX

Pedro_SIGNX

    Nowy na forum

  • Dystrybutor
  • 40 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Wykładowca SITS PZS

Napisano 03 November 2011 - 18:42

na początku pozdrawiam wszystkich z Kaunertal, na kórym jestesmy na Kursokonferencji SITS !
czytam z zaciekawieniem i wiele by mozna bylo dopisac-wyjasnic, ale ... krótko:

1. ważny argument na korzyść instr SITS - od 2 lat egzamin jest egzaminem CENTRALNYM podczas MPI; każdą technikę ocenia 2 sędziów; poza tym od 2 lat MPI to 3-bój a więc aby zdać egzamin trzeba być KOMPLETNYM !
2. zniżki dostaje kazdy instruktor SITS posiadającyc legitymacje IVSI, ktora wydawana jest "automatycznie" po zdaniu egzaminu na Instr SITS - warunek jest jeden - trzeba ją chcieć wyrobić, bo jak zyce pokazuje, nie wszyscy to robią ! od 2 dni jestesmy na Kaunertal i wszyscy posiadający LEGITYMACJE SITS dostali zniżki - do przykładu Jancia dorzucam swój: za karnet 3 dniowy 99 euro zapłaciliśmy 59 euro !!!!
3. każdy instruktor SITS posiadający aktualne uprawnienia jest ubezpieczony przez SITS na 2.000.000 pln - OC Instruktora !
4. Instruktorzy Wykładowcy SITS, prowadzący szkoly i kursy, to ludzie którzy jeżdżą na światowe kongresy sportów zimowych (ostatnie INTERSKI 2011), piszą książki, .... - oczywiście inni z tego krzystają i super, ale napiszcie mi, kto z prowadzących dawne kursy MSiT napisał jakis program, jakiś podręcznik, .... - pracują na programie SITS i nim sie posługują !
5. oprocz unifikacji, która jest okazją do "uaktualnienia" wiedzy, poznania nowinek, zmian techniki, ... są jeszcze MPI, na ktorych ludzie spotykają się, rywalizują, zdają egzaminy, ale obserwują sie nawzajem, uczą się, itd. to się stalo już świętem instruktorów SITS - w sezonie 2010/2011 startowało ponad 120 osób a w tym sezonie MPI będą trwały juz 2 dni, bo rezerwujemy osobny dzien na FREEstyle, ...

to tylko kilka istotnych kwestii

wśród instruktorow MSiT są na 100% BARDZO dobrzy instruktorzy, ale prosze mi uwierzyc .... nie udało mi sie jeszcze takiego spotkać ! czekam na te chwilę z utęsknieniem ! i chcialbym aby kiedys mogli wystartowac w MPI abyb porować poziom !


pozdrawiam
Piotr Kunysz

#59 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 03 November 2011 - 20:08

na początku pozdrawiam wszystkich z Kaunertal, na kórym jestesmy na Kursokonferencji SITS !
wśród instruktorow MSiT są na 100% BARDZO dobrzy instruktorzy, ale prosze mi uwierzyc .... nie udało mi sie jeszcze takiego spotkać ! czekam na te chwilę z utęsknieniem ! i chcialbym aby kiedys mogli wystartowac w MPI abyb porować poziom !


pozdrawiam
Piotr Kunysz

dziękujemy za pozdrowienia i życzymy owocnej pracy na kursokonferencji SITS.
w sprawie spotkań dobrych instruktorów nie będących członkami SITS - może trzeba się lepiej rozgladać...
w sprawie startu w MPI SITS - wystarczy dopuścić instruktorów nie będących członkami SITS i można porównywać do woli...
peace :bag:
  • Mareksbx lubi to
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#60 Snurfer

Snurfer

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 8 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 05 November 2013 - 22:15

Mam kilka pytań odnośnie stopni SITS. Z góry dzięki za odpowiedź.
1.Czy można robić III klase nie posiadając II?
2.Czy w jednym sezonie można zrobić dwa stopnie? Albo np. III stopień i instruktora?
3.Macie namiary na wyjazdy w alpy połączone z kursami na stopnie SITS?