Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Stowarzyszenie Instruktorów I Trenerów Snowboardu


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 SITS-PZS

SITS-PZS

    Nowy na forum

  • Instruktorzy
  • 8 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Wykładowca SITS PZS

Napisano 07 October 2010 - 11:32

Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu jest podmiotem odpowiedzialnym za szkolenie kadr instruktorskich na terenie Polski. W oparciu o porozumienie zawarte z Polskim Związkiem Snowboardu, SITS realizuje, na zasadzie wyłączności, zadania statutowe PZS w tym zakresie.

W zamierzeniu członków założycieli, Stowarzyszenie ma być silną organizacją skupiającą całe polskie środowisko instruktorów i trenerów snowboardu. Stawiamy sobie za cel kształcenie dydaktyków najwyższej klasy, oferując im pełen dostęp do najnowszych materiałów szkoleniowych, dbając jednocześnie o interesy członków na wszystkich polach związanych z pracą instruktorską i trenerską.

Staramy się na bieżąco ustanawiać i rozwijać standardy szkolenia snowboardowego oraz przyczyniać się do wzrostu poziomu polskiego snowboardingu a także bezpieczeństwa na stokach.

Wszelkie informacje dostępne na stronie www.sits.org.pl



#2 Motyl

Motyl

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 706 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 09 October 2010 - 22:10

PZS nic nie realizuje, i jak juz kiedyś wspomniałem trochę lipa że w zarządzie są osoby posiadające własne szkoły prowadzące kursy na klasy. Co w SITS robi pan Lech Powolny? Na innym znanym forum kolo wytłumaczył mi jak sie robi klasy u pana Powolnego ( w ciągu jednego wyjazdu trzy :D). Sorka, ale tego typu instytucje przestały budzić moje zaufanie jaki ś czas temu, a niestety wszystko potwierdza że miałem rację.
To że Lechu wydymał nas na kasę (pierwszy kurs IS we Francji) przeżyję, to że nie chciał wystawić rachunku na całość też przeżyję , to że nie uznał teorii na IS z AWF Kraków (musiałem robić u niego) też przeżyję, ale powtarzania skrętu kompensacyjnego nie daruję. Pan stojący na nartach stwierdził że to co jedziemy to jakaś lipa a nie kompensacyjny ( dwa dni cioraliśmy ten skręt ze Zdeżakiem i Wieczorem) i pokazał NA NARTACH jak ma wyglądać.
Jak widać ma jednak jakieś ważkie zasługi o których nie wiem.... oświeci mnie ktoś?

#3 Pedro_SIGNX

Pedro_SIGNX

    Nowy na forum

  • Dystrybutor
  • 40 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Wykładowca SITS PZS

Napisano 11 October 2010 - 10:18

PZS nic nie realizuje, i jak juz kiedyś wspomniałem trochę lipa że w zarządzie są osoby posiadające własne szkoły prowadzące kursy na klasy. Co w SITS robi pan Lech Powolny? Na innym znanym forum kolo wytłumaczył mi jak sie robi klasy u pana Powolnego ( w ciągu jednego wyjazdu trzy :D). Sorka, ale tego typu instytucje przestały budzić moje zaufanie jaki ś czas temu, a niestety wszystko potwierdza że miałem rację.
To że Lechu wydymał nas na kasę (pierwszy kurs IS we Francji) przeżyję, to że nie chciał wystawić rachunku na całość też przeżyję , to że nie uznał teorii na IS z AWF Kraków (musiałem robić u niego) też przeżyję, ale powtarzania skrętu kompensacyjnego nie daruję. Pan stojący na nartach stwierdził że to co jedziemy to jakaś lipa a nie kompensacyjny ( dwa dni cioraliśmy ten skręt ze Zdeżakiem i Wieczorem) i pokazał NA NARTACH jak ma wyglądać.
Jak widać ma jednak jakieś ważkie zasługi o których nie wiem.... oświeci mnie ktoś?



z całym szacunkiem Motyl, ale ...
wpis powyżej dotyczy SITS a nie PZS ! to po 1-sze !
po drugie apeluje o zastanowienie się, zanim się coś napisze, bo pisząc ten text powyżej, mając focha na jedną osobę obraziłeś kilka pozostałych.
po 3-cie - apeluje abysmy przestali być Kaczynskim i jego podobnym, którzy wracać bedą do końca zycia do tego co bylo 10 lat temu ! patrzmy na to co jest teraz i co bedzie za chwile !
no ale to chyba cecha narodowa ? :-(

pozdrawiam

#4 Motyl

Motyl

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 706 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 14 October 2010 - 13:16

z całym szacunkiem Motyl, ale ...
wpis powyżej dotyczy SITS a nie PZS ! to po 1-sze !
po drugie apeluje o zastanowienie się, zanim się coś napisze, bo pisząc ten text powyżej, mając focha na jedną osobę obraziłeś kilka pozostałych.
po 3-cie - apeluje abysmy przestali być Kaczynskim i jego podobnym, którzy wracać bedą do końca zycia do tego co bylo 10 lat temu ! patrzmy na to co jest teraz i co bedzie za chwile !
no ale to chyba cecha narodowa ? :-(

pozdrawiam


Oczywiście że nie tyczy PZS, ja tylko wspomniałem że PZS przestał realizować cokolwiek bo skupił sie na prywatnych interesach i interesikach, przy czym zarząd nie widzi w tym nic złego.

Nie mam focha tylko piszę o faktach, a nie o swoich upodobaniach interpersonalnych. Rozumiem że słów krytyki nie ma , albo lepiej żeby nie było?

Owszem kilka z wymienionych przeze mnie rzeczy wydarzyło się dość dawno, nie mniej jednak nikt nigdy nie został pociągnięty do odpowiedzialności.A co do kwestii klas to temat z zeszłej zimy (chętnie bym przytoczył dyskusję na innym forum o tym, tylko że osobnik przestraszył się i skasował temat).
Po co konotacje polityczne tutaj wrzucasz Pedro, ja tylko jestem ciekaw czym ten Pan się zasłużył że na niektóre sprawy przymknięto oko, a brudki zamieciono pod dywan. Wybacz ale przez takich ludzi tracicie na wiarygodności... a miało byc tak pięknie....

#5 SzymSzym

SzymSzym

    Starszy snołborder

  • Instruktorzy
  • 466 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 30 October 2011 - 20:51

Czy dalej Instruktorzy SITS maja 30% zniżki w Wind-Snow-Moto ?
Nie ma żadnego info na stronce ani nowym informatorze, na 10/11 też nie, dopiero w 09/10 jest taka informacja

#6 SzymSzym

SzymSzym

    Starszy snołborder

  • Instruktorzy
  • 466 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 04 November 2011 - 21:29

jednak przeoczyłem, w zeszłorocznym jest info na ostatniej stronie, ale w tegorocznym dalej nie mogę się dopatrzeć nawet reklamy WSM :(