Skocz do zawartości




Zdjęcie

Czego Zabrakło Na Tdv3


86 odpowiedzi w tym temacie

#21 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 January 2012 - 10:33

na przyszlosc prosze rowniez o pomoc przy zalatwieniu noclegow dla DYSTRYBUTOROW. I tak sama impreza pociaga za soba sporo spraw, zalatwienia rzeczy, wiec zaproponowanie pensjonatow w okolicach w normalnych cenach i sprawdzonym standardzie byloby bardzo pomocne :)
Nam udało sie trafic w syf z PEERELEM w tle i psychopatycznym właścicielem pensjonatu ktory serwował wszystkim własną Twórczość relaksacyjną

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#22 kaman

kaman

    Pro snołborder

  • Moderatorzy
  • 1123 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 January 2012 - 10:47

były ogłoszenia o noclegach i na forum i na fejsie :) ale chyba nie lepiej trafiliśmy :hahaha2: Cała Krynica pewnie taka jest

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team :)
jako moderator wypowiadam się również jako osoba prywatna bardzo proszę o uszanowanie tego faktu :)


#23 Misiek Bielsko

Misiek Bielsko

    Zaawansowany snołborder

  • ModTeam
  • 774 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 January 2012 - 11:15

Ja to ogólnie mam wrażenie po dwóch podejściach do noclegów w Krynicy, że tam wszyscy właściciele "kwater" to jacyś "sajko", albo wciągają barbiturany. A trafić sensowny standard to raczej niemożliwość. Krynica nie jest chyba najlepszą miejscówką niestety na testy...
www.maramuresz.com Wyprawy4x4, freeride - Rumunia, Bułgaria, Bałkany

#24 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 January 2012 - 11:51

co do miejscówki to pozostawiam temat owiany wielką tajemnicą :P TDv4 juz jest na fazie zugestii i planów.
nie wiem kto powiedział że TOKO miało być?! pierwsze słysze a ja sam załątwiałem dystrybutorów, a grafik machnął się gdzieś i dorzucił logosa TOKO przez przypadek :P

co do firm ktore miały sie zjawic a sie nie zjawiły to APO, 77 i stench i ja dalej sie nie wypowiadam na ten temat - na kolejnym TD ich raczej nie bedzie. Marka Sąsiadka z libem,dc i roxy zabrakło bo nie miał testówek w tym czasie.

w przyszłym roku noclegu MY NIE ORGANIZUJEMY znowy wyszła z tym jakaś chryja - nie wiem co aro na to ale ja będę odciągał od pomysłu - lubie swas ale co za duzo to nie zdrowo, moze gdyby był cały domek tylko dla nas...

Noclegi dla organizatorów - jakbyś sie Marcin ogarnął wczesniej to bys spał z nami :P

nagłośnienie - juz wiemy jak gra monster i jednak trochę to mało tj sami widzicie - za rok będzie lepiej ;)

Termin? wstępnie okolice 6 go ale moze sie pozmieniać musimy kalendarz przejrzeć dobrze

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#25 Joszu

Joszu

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1257 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 January 2012 - 12:01

Ja to ogólnie mam wrażenie po dwóch podejściach do noclegów w Krynicy, że tam wszyscy właściciele "kwater" to jacyś "sajko", albo wciągają barbiturany. A trafić sensowny standard to raczej niemożliwość. Krynica nie jest chyba najlepszą miejscówką niestety na testy...


taaa do babki, u której spaliśmy wcześniej, wolałem być ustawiony frontem, niż mieć ją za plecami ;-)
Zdecydowanie jeden duży ośrodek na wszystkich, może być ten sam, ale jak dla mnie tylko nocleg, bez posiłków.
Czy ty Aro negocjowałeś ceny noclegu ? Bo z zakładanych bodaj 8 czy 9 dych spadło do 6.5.

Marcinie, za rok (bo będziecie z pewnością po raz trzeci na tej imprezie) kontaktujcie się od razu z tym, kto podejmie sprawę załatwienia noclegu.
Ja problemu nie widzę żadnego żeby nocować pod jednym dachem, a tym bardziej żebyście zawitali wcześniej :-)

Misiek: miejscówka się już raczej nie zmieni. Tym razem mam wrażenie, że do właściciela dotarło po TD2 jak korzystać z ratraka i dośnieżać stok, za co chwała mu i w klientach niech obrodzi.
Za rabacik karnetowy też.
There's a natural mystic blowing through the air ...

#26 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 January 2012 - 12:02

Z mojej strony, jako byłego studenta mogę nadmienić LZD w Krynicy. Problem w tym, że to na Czarnym Potoku więc znacznie bliżej do Jaworzyny niż do Słotwin. A i do Jaworzyny jest kawałek. Za to jest prawie 100% pewności, że bylibyśmy sami, standard jak na ośrodek studencki niezły i wyżywienie może być. A do tego na terenie można zrobić ognisko no i jest sala na jakiegoś afterka :)

#27 simonTorun

simonTorun

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 977 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 12 January 2012 - 12:16

Zmiana miejscowości na bardziej ludniejszą, gdzie przez stok przewija się 3 razy tyle osób niż na Słotwinach to nie jest zły pomysł, takie miejscowości do tego są zawsze lepiej wyposażone w różnego rodzaju infrastrukturę, co za tym idzie również baze noclegową.

Joszu na pewno są budynki, pensjonaty gdzie wejdzie 70 osób, ale to już naprawdę wielkie wyzwanie dla osoby ogarniającej nocleg, i również się z Tobą zgodzę bez organizowania posiłków, najlepiej z knajpą na dole gdzie posiłki można kupić samemu za dobre pieniądze. Ale tak jak mówiłem przy tulu osobach i tak dużym zróżnicowaniu wiekowym i poziomach dojrzałości, później odbierając pokoje zastaje się brak wyposażenia, zarwane łóżka, wyrwane grzejniki ze ściany wiszące na rurach, ogólny syf, zerwane parapety, śmieci pod dywanem i łóżkiem. Doskonale wiem też dlaczego tak się dzieje, bo jesli Aro załatwia nocleg to kazdy (PRZEPRASZAM NIE KAŻDY) na to w d*pie w jakim stanie zostawi pokój niech Aro sie martwi przecież on to załatwiał, a delikwenta/delikwentke który coś zrobił wcele nie było w tym pokoju. A jesli taka osoba sama by to robiła i jego dane z dowodu by widniały w "recepcji" to zupełnie co innego.

Wiec ogólny nocleg w jednym miejscu, jest naprawdę wspaniałą rzeczą, w końcu wszyscy mamy się integrować i poza tym że są osoby "z zewnątrz" to cały czas impreza dla forum i dla forumowiczów, ale żeby ogarnąć nocleg dla 60-70 osób (np z dystrybutorami w jednym miejscu, niech też sie odstresują) to duże wyzwanie a do tego potrzeba też dużego szacunku i dojrzałości społeczeństwa które będzie korzystało z noclegu.

pzdr

"Nie ważne ile razy upadniesz... ważne ile razy się podniesiesz"


#28 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 January 2012 - 12:29

właśnie przegadałem z marcinem07 bardzo ciekawą sugestię z jego strony... może się pochwali, albo przedyskutuje z władzą... :bag:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#29 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 January 2012 - 12:41

w sensie?

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#30 kaman

kaman

    Pro snołborder

  • Moderatorzy
  • 1123 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 January 2012 - 12:49

pomysł jakiegoś kultowego miejsca na TD już rok temu rzuciłam a co do afterka w pensjonacie no nie rozdrabniajmy sie jak after to w klubie i z pompą! :excited:

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team :)
jako moderator wypowiadam się również jako osoba prywatna bardzo proszę o uszanowanie tego faktu :)


#31 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 12 January 2012 - 13:10

ok... odpowiem na wasze sugestie i watpliwosci:

MIEJSCÓWKA
W naszej ocenie możliwości słotwin się wyczerpały- pozostawiamy sobie je jako REZERWE ale na przyszly TD vol.4 ogłosimy konkurs na nowa miejscowke :)
I to WY ja wybierzecie
musi byc spelnionych kilka waznych warunkow takich jak:
dostepnosc z parkingu do stoku
bezposrednie sasiedztwo snowparku, miejsce na flybaga,
podlaczenie do sieci
i WLASCICIEL ktory chce nas u siebie a nie traktowal jak zlo konieczne.

Dlatego dzisiaj otworze nowy watek gdzie wrzucajcie propozycje.
Nastepnie zrobimy ankiete gdzie zaglosujecie.i wybierzecie najlepsza.
Kolejny krok to rozmowa z wlodazami stoku - jezeli sie domowimy to jest ok :) jezeli nie to siegniemy po kolejna pozycje na liscie.

Nagłośnienie - chłopaki z MOnstera zapomnieli "szczekaczek" które miały nam zapewnic słyszalność :) w przyszlym sezonie bedziemy mieli nagłosnienie niezależne.

KARNETY i wszystko co dotyczy spraw na stoku
byłem od 7 rano na stoku non stop wiec nie wiem gdzie mnie szukaliscie.
Kasa pomimo zapewnien nie wiedziala o uldze wiec musialem czekac az Pan Rysio zjedzie na dół ratrakiem i podejdzie ze mna do kasy - zreszta sprzedaz przez nas to byl jego warunek - on ustala zasady.
kielbaski i inne na stoku - w dniu wyjazdu patrzylismy na mojego dosc duzego grilla ale doszlismy do wniosku ze lepiej nie wqrwiac wlasciciela stoku darmowym grillem kiedy on zarabia na gastronomii....

TOKO - niestety Maciek Niebudek mial w tym czasie wyjazd i nie mogl byc nad czym ubolewam i mam nadzieje ze w przyszlym roku sadza rade :D

pozostale marki ktore wymieniacie - NS - shrek juz wyjasnil
77 - po raz kolejny nas naciagnelo na darmowa reklame - koles kilka razy upewnial sie co do terminu imprezy dostawal informacje pisemnie i telefonicznie w tym dwa razy ode mnie - a dwa dni przed impreza byl zdziwiony ze to juz ten łikend..... - podjalem z nim rozmowe tylko dlatego ze mocno popierali go ludzie od Kenego - Scorup i Zbiciu z ktorymi widzialem sie w kauner.
stench - niepowazni goscie ktorzy umawiali sie na podstawienie przeszkod potem nie odbierali telefonow a na koncu przejechali kolo nas odwracajac głowy...gowniarzeria. - ale jak wiecie poradzilismy sobie bez nich
signal - nie zamierzam juz o tym pisac bo mi sie rzygać chce
APO - czyli silesia - sprawa skierowana przez moja kancelarie na droge postepowania sądowego w trybie nakazowym. - nigdy nie bedzie u nas na imprezie - reszte powiem po uprawomocnieniu sie wyroku.

NOCLEGI

Sami jesteście winni corocznej sytuacji jaka powstaje - my deklarujemy ze nie zajmujemy sie tym - wy nalegacie, My sie lamiemy i ktos od nas w koncu sie podejmuje w ub sezonie Simon, ktory praktycznie dostał rostroju nerwowego usilujac dociec kto zaplacil kto nie itd. w tym roku Aro - i nauczony na bledach Simona przycisnal was z wplatami - ale i tak czekaliscie czesto do ostatniej chwili z wplaceniem pieniedzy czy tez deklaracjami a potem byly gorzkie żale gdzie mieszkac bedziecie - miejsc w krynicy poprostu juz nie bylo !!!

AFTER

Impreza BYŁA imprezą zamkniętą ale jak zobaczyliśmy - właściciel zachował sie jak............. czlowiek który nie dotrzymuje słowa i wpuszczał "swoich", którzy narobili niezlego bydła..... dlatego jezeli impreza odbedzie sie w krynicy to kiepsko widze dalsza wspolprace.

jezeli macie jakies pytanie to chetnie odpoeim lub sugestie..... w koncu to nasza impreza i nie jestesmy najmadrzejsi.

Ja na pewno zastanawiam sie nad zmiana miejsca i zaczynam sie lamac nad przesunieciem imprezy o tydzien do przodu czyli drugi tydzien stycznia tak jak sugeruje np Burton - ale się wiąże np z wiekszymi kolejkami na stoku.......

kazda opcja ma duzo za i duzo przeciw

pzdr

JW

p.s.

Pracujemy nad pozyskaniem jednego duzego sponsora ktory pokryje koszty tak zeby uczestnictwo nas jak i wystawców było za FREE..... mam nadzieje ze dopniemy rozmowy do konca :)
w piatkowy wieczór chcialbym tez żeby zrobić koncer na świeżym powietrzu np. górala.... a w sobote afterek.............. to takie ciche plany pod TD vol. 4 :D

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#32 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 January 2012 - 13:35

MIejscówka
ja tam wszędzie przyjadę byle by było bliżej w okolicach Krynicy :mrgreen:
może być Wierchomla :excited:

Termin
jestem za przesunięciem o tydzień.
Jak widać było ludzi dowaliło na długi weekend i na stoku był mega tłok. W knajpach mega tabuny ludzi. DRAMAT
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#33 sedzia

sedzia

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 January 2012 - 13:36

f*ck Yeahh, mimo, że jestem z K-cy to ciesze się, że kwestia miejsca TD4 jest otwarta, dla mnie będzie lepsza możliwość integracji :)

Co do Alibi, niestety zawsze tak było jest i będzie. Piotrek nie patrzy na to, że impreza zamknięta itp. tylko kasa kasa kasa. Przy mnie jak wchodziłem próbowało wejść kilka osób miejscowych - odpowiedź była taka - "20zł wstęp teraz albo wejdziecie po 23 jak się więcej ich zejdzie..." także wszystko po staremu.

Co do terminu w Krynicy jako pierwszy tydzień stycznia - tak się niefortunnie składa, że to jest akurat czas prawosławnych świąt, a że jest u nas dużo ludności łemkowskich i dużo zjeżdża się z Ukrainy, Białorusi, Rosji i jeszcze nasz długi weekend to robi się baaardzo tłoczno.

Kwestia kwater, no niestety ale większość nie spełnia choćby najmniejszych standardów a krzyczą sobie ceny wręcz kosmiczne, baza noclegowa na Słotwinach jest kiepska, lepiej w okolicach centrum ale z kolei trzeba dojeżdżać...

Generalnie to pierwszy raz brałem udział w tym evencie i jestem meeeeega zadowolony. Było super, na pewno będę brał udział w kolejnych :)

Użytkownik sedzia edytował ten post 12 January 2012 - 13:39


#34 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 January 2012 - 13:40

Kwestia kwater, no niestety ale większość nie spełnia choćby najmniejszych standardów a krzyczą sobie ceny wręcz kosmiczne, baza noclegowa na Słotwinach jest kiepska, lepiej w okolicach centrum ale z kolei trzeba dojeżdżać...


Kwestia jakości kwater to kwestia ceny.
Od ponad 10 lat przyjeżdżam do Krynicy i człowiek przez lata zna już właściwe miejscówki.
teraz na TD3 testowałem nowe miejsce, bardzo blisko stoku i byłem bardzo zadowolony.
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#35 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 January 2012 - 13:41

Nasunęła mi się jeszcze jedna myśl. Przyjechałem do Krynicy dzień wcześniej, wieczorem byłem na stoku i gadałem trochę z jeżdżącymi na desce podczas jazdy na wyciągu. Myślałem że spotkam kogoś z forum ale akurat trafiałem na samych "obcych" :) Zdziwiło mnie trochę że nikt nie miał zielonego pojęcia że w piątek zaczyna się impreza. I tu taka myśl. Może by parę tygodni wcześniej oplakatować wszelkie możliwe stoki plus ewentualnie kluczowe miejscówki w większych miastach ? Sam mogę rozwieźć plakaty po Krakowie i ewentualnie ośrodkach w okolicach Rytra, Wierchomli, Nowego Sącza. Na pewno będzie wtedy jeszcze większe zainteresowanie.

może być Wierchomla :excited:

Jestem całym sercem i obiema rękami, nogami i czym tam tylko jeszcze się da ZA :)

Użytkownik retro edytował ten post 12 January 2012 - 13:43


#36 sedzia

sedzia

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 January 2012 - 13:44

Nasunęła mi się jeszcze jedna myśl. Przyjechałem do Krynicy dzień wcześniej, wieczorem byłem na stoku i gadałem trochę z jeżdżącymi na desce podczas jazdy na wyciągu. Myślałem że spotkam kogoś z forum ale akurat trafiałem na samych "obcych" :) Zdziwiło mnie trochę że nikt nie miał zielonego pojęcia że w piątek zaczyna się impreza. I tu taka myśl. Może by parę tygodni wcześniej oplakatować wszelkie możliwe stoki plus ewentualnie kluczowe miejscówki w większych miastach ? Sam mogę rozwieźć plakaty po Krakowie i ewentualnie ośrodkach w okolicach Rytra, Wierchomli, Nowego Sącza. Na pewno będzie wtedy jeszcze większe zainteresowanie.


Jestem całym sercem i obiema rękami, nogami i czym tam tylko jeszcze się da ZA :)


Musieli być ślepi bo plakat zaraz obok kas ładnie był wyeksponowany. A może nie chcieli go zauważyć? :P

#37 duh

duh

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 146 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 January 2012 - 13:50

dzięki Jancio za wyłożenie sprawy bez owijania w bawełne i ściemniania. Za to własnie szacunek dla Ciebie że jako organizator przyjmujesz na klate uwagi i nie chcesz w przyszłosci popełniać podobnych błedów. Czasami organizator mówi że jest cacy i wszystko super zorganizował a uczestnicy nie umieją się bawić i są bee. Na szczescie tak nie ma z aDECHAde. Jeszcze troche czasu minie, ale mysle że ta impreza stanie się największa impreza snowboardową w Polsce, czego sobie i Wam życze.
tego się nie da opisać słowami,
to trzeba czuć pod nogami ...

#38 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 12 January 2012 - 13:53

Nasunęła mi się jeszcze jedna myśl. Przyjechałem do Krynicy dzień wcześniej, wieczorem byłem na stoku i gadałem trochę z jeżdżącymi na desce podczas jazdy na wyciągu. Myślałem że spotkam kogoś z forum ale akurat trafiałem na samych "obcych" :) Zdziwiło mnie trochę że nikt nie miał zielonego pojęcia że w piątek zaczyna się impreza. I tu taka myśl. Może by parę tygodni wcześniej oplakatować wszelkie możliwe stoki plus ewentualnie kluczowe miejscówki w większych miastach ? Sam mogę rozwieźć plakaty po Krakowie i ewentualnie ośrodkach w okolicach Rytra, Wierchomli, Nowego Sącza. Na pewno będzie wtedy jeszcze większe zainteresowanie.


Jestem całym sercem i obiema rękami, nogami i czym tam tylko jeszcze się da ZA :)


krótkie pytanie......... czy jako wlasciciel stoku zgodzilbys sie na oplakatowanie swojej miejscówki plakatami zapraszajacymi na impreze na stoku konkurencyjnym ???? 8)

pzdr

JW

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#39 kaman

kaman

    Pro snołborder

  • Moderatorzy
  • 1123 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 January 2012 - 13:55

Wierchomla ma rozpoczęcie i zakończenie sezonu :terefere: poza tym to nie top stok :D

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team :)
jako moderator wypowiadam się również jako osoba prywatna bardzo proszę o uszanowanie tego faktu :)


#40 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 12 January 2012 - 13:56

MIejscówka
ja tam wszędzie przyjadę byle by było bliżej w okolicach Krynicy :mrgreen:
może być Wierchomla :excited:

Termin
jestem za przesunięciem o tydzień.
Jak widać było ludzi dowaliło na długi weekend i na stoku był mega tłok. W knajpach mega tabuny ludzi. DRAMAT



WIERCHOMLA - bardzo jest chetna do wspolpracy i jak wiecie jestem z nia zwiazany emocjonalnie :)
Zreszta wlasnie Michal Bartusiak konczy snowpark..............adrenalina - aDECHAde.com :D

niestety kazdy kto byl na iwerchomli wie ze logistycznie jest to porażka... jedyne miejsce mozliwe do organizacji imprezy jest w polowie stoku kolo szalasu i to wszystko trzeba by bylo wciagac ratrakami......


pzdr


JW

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika