Skocz do zawartości




Zdjęcie

Czego Zabrakło Na Tdv3


86 odpowiedzi w tym temacie

#41 kaman

kaman

    Pro snołborder

  • Moderatorzy
  • 1123 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 January 2012 - 14:01

zacznijcie przyjeżdżać na impr na Wierchomlę a potem się wypowiadajcie <_< :terefere:

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team :)
jako moderator wypowiadam się również jako osoba prywatna bardzo proszę o uszanowanie tego faktu :)


#42 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 January 2012 - 14:03

krótkie pytanie......... czy jako wlasciciel stoku zgodzilbys sie na oplakatowanie swojej miejscówki plakatami zapraszajacymi na impreze na stoku konkurencyjnym ???? 8)

pzdr

JW

Pewnie nie, racja :) Ale po sklepach ze sprzętem można by roznieść, oni nie powinni mieć nic przeciwko, a i na słupach parę plakatów tu i tam można by rozkleić.

... jedyne miejsce mozliwe do organizacji imprezy jest w polowie stoku kolo szalasu i to wszystko trzeba by bylo wciagac ratrakami......

Znów racja, choć tam i ognisko da się zorganizować :)

zacznijcie przyjeżdżać na impr na Wierchomlę a potem się wypowiadajcie <_< :terefere:

Na zakończeniu sezonu byłem. Przyjadę zawsze jak tylko będzie śnieg :)

Użytkownik retro edytował ten post 12 January 2012 - 14:07


#43 kaman

kaman

    Pro snołborder

  • Moderatorzy
  • 1123 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 January 2012 - 14:08

mam nadzieję bo będę strzelać fochami :twisted: :terefere:

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team :)
jako moderator wypowiadam się również jako osoba prywatna bardzo proszę o uszanowanie tego faktu :)


#44 Joszu

Joszu

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1257 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 January 2012 - 14:18

Proponuję wybór miejscówki po zakończeniu tego sezonu.
W tym czasie większość z nas zobaczy jak będą wyglądać warunki pogodowe a tym bardziej jakie jest utrzymanie obiektów, natężenie ruchu itd.
W tym momencie proponowanie miejscówek mija się całkowicie z celem.

Chyba że robimy inny dil i całą imprezę przenosimy na słowację, lub na drugi kraniec polski, a mianowicie pod jelenią górę - ale o bazie noclegowo-jezdnej nie mam w zasadzie żadnego pojęcia, poza z reguły dobrymi warunkami pogodowymi.

Co się zaś tyczy noclegów, dla tylu chętnych nikt nie nadstawi w pojedynkę głowy (tutaj wielka piątka dla Arka, że wszystko w ostatecznym rozrachunku było dograne).
Natomiast przeszedłem się po kilku pokojach, poproszony o sprawdzenie czy wszystko zostało zabrane i telefon w przypadku pozostawienia czegokolwiek.
SYF jaki zastałem w kilku miejscach był karygodny !
Czy część z Was tak pozostawia własny dom czy mieszkanie po imprezach ?
There's a natural mystic blowing through the air ...

#45 kaman

kaman

    Pro snołborder

  • Moderatorzy
  • 1123 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 January 2012 - 14:22

po zakończeniu sezonu jest za późno na ogarnięcie ...
I tak ja tak zostawiam szczególnie jak nie ma gdzie wynieść szklanek i innych rzeczy bo pensjonat jest nieprzygotowany <_<

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team :)
jako moderator wypowiadam się również jako osoba prywatna bardzo proszę o uszanowanie tego faktu :)


#46 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 January 2012 - 16:48

w sensie?

klikaj z marcinem07... on jest pomysłodawcą, ale myślę, że props z dobrym uzasadnieniem...
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#47 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 January 2012 - 16:59

kilka postulatow:
- impreza na przełomie lutego/marca. Czemu? Spotkalem sie z opiniami ze TD wstrzymał wielu ludzi z decyzjami o zakupie sprzetu. Testujemy deski ktore juz czesto są przecenione, czasem wyprzedane.
impreza po feriach to kolekcje przyszloroczne - generuja wiec opinie o przyszlosezonowym sprzecie, budujac opinie o tym co bedzie a nie o tym co mozna juz śmialo powiedziec BYŁO. Przez to wydaje mi sie bardziej interesujaca dla forumowiczów. Dla nas jest już po targach wiec sporo sampli jest dostępnych
- Inne miejsce. Krynica to z jednej strony fajne stoki z drugiej koszmar z noclegami. A kolejny rok z rzedu przełom roku był niepewny pogodowo. Polska to jednak snieg w lutym.

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#48 qwerty

qwerty

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 287 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 January 2012 - 18:12

A może by tak TD organizować co roku w innej części Polski ? :) . W przyszłym roku np. Wierhomla za 2 lata Karpacz itd. :)

#49 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 January 2012 - 18:20

A może by tak TD organizować co roku w innej części Polski ? :) . W przyszłym roku np. Wierhomla za 2 lata Karpacz itd. :)

i delegacje dla squadu, który to wszysko ogarnie... trochę przy tym wszystkim realizmu... :bag:
no chyba, że 100k budżetu się uskłada...
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#50 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 January 2012 - 18:56

Wypowiem się tylko na temat noclegu....

Niestety jak to w życiu bywa nie obyło się bez rannych...mam tutaj namyśli Shooxa, Qwerty, Mieszcz'a Bonbel'a, którzy z przyczyn ode mnie nie zależnych wylądowali w lochach :) ....mogę powiedzieć tylko sorki chłopaki...;) Właściciel poszedł po bandzie...co najlepsze w sobotę sobie przypomniał, że mamy jeszcze zapłacić po 9zł od głowy za klimatyczne....w każdym razie nie polecam na przyszłość pensjonatu SIELANKA na Słotwińskiej.

Jeśli chodzi o organizację noclegu na przyszły TD....niestety ale jest to temat nie do ogarnięcia w 100%...40 osób + jakieś 20 z zewnątrz mało co nie rozniosły pensjonatu...już nie wspomnę o fruwających prętach wyciągniętych ze schodów....już nie wspomnę o pozostawieniu burdelu po sobie w pokojach, a podejście Kaman i jej szklanki mnie ro***erdala...2 godziny walczyłem z właścicielem aby nas nie wy***rdolił po piątkowej bibie...oczywiście ja nie mam do nikogo żalu....sam brałem w tym udział "w imprezowaniu" i spodziewałem się tego w szczególności przy tulu osobach w jednym miejscu i z flaszką w ręku :) ale wyrywanie prętów i demolowanie to już troszkę za dużo nawet jak dla mnie....

Na szczęście wszystko się dobrze skończyło...

Dla tego myślę, że żaden z nas już się nie podejmie organizacji masowego noclegu bo żaden z nas już nie weźmie takiej odpowiedzialności....

pzdr...

#51 qwerty

qwerty

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 287 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 January 2012 - 19:32

Aro zapomniałeś dodać, że w naszych "lochach" unosił się aromat kapuśniaku :)

#52 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 January 2012 - 19:40

Aro zapomniałeś dodać, że w naszych "lochach" unosił się aromat kapuśniaku :)


na obronę mogę jeszcze dodać - "kto późno przychodzi ten sam sobie szkodzi" ;))))

#53 qwerty

qwerty

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 287 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 January 2012 - 19:46

Trochę za późno wyjechaliśmy, ale nasz kierowca robił co mógł :)

Użytkownik qwerty edytował ten post 12 January 2012 - 19:48


#54 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 January 2012 - 20:49

Wypowiem się tylko na temat noclegu....

sam brałem w tym udział "w imprezowaniu" i spodziewałem się tego w szczególności przy tulu osobach w jednym miejscu i z flaszką w ręku :) ale wyrywanie prętów i demolowanie to już troszkę za dużo nawet jak dla mnie....

Na szczęście wszystko się dobrze skończyło...

Dla tego myślę, że żaden z nas już się nie podejmie organizacji masowego noclegu bo żaden z nas już nie weźmie takiej odpowiedzialności....

pzdr...



i tego się 3majmy :hahaha2:
następnym razem my śpimy w takim squadzie jak tym razem, a pozostałe 45832695865932780099912373 osób gdzie indziej... znaczy w oddali... w innych pokojach... za ścianą w sensie... :hahaha2:

zawsze się znajdzie pensjonacik, który jeszcze o nas nie słyszał, tak na najbliższe dwa - dwa i pół roku powinno jeszcze wystarczyć, a później forum dorobi się własnego gościńca i po kłopocie... a dywanik się zwinie zawczasu i będzie ok... :yahoo: tylko na pręcikach grila nie będziemy robić... :bag:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#55 Troj

Troj

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 424 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 January 2012 - 21:10

Najbardziej to zabrakło mi bankomatu przy stoku <_<

#56 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 12 January 2012 - 21:17

Najbardziej to zabrakło mi bankomatu przy stoku <_<


.......no cooz.......... ciesze sie ze taakie sa zastrzezenia :D


pzdr


JW

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#57 JaMMiQ

JaMMiQ

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 592 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 January 2012 - 21:29

- impreza na przełomie lutego/marca. Czemu? Spotkalem sie z opiniami ze TD wstrzymał wielu ludzi z decyzjami o zakupie sprzetu. Testujemy deski ktore juz czesto są przecenione, czasem wyprzedane.
impreza po feriach to kolekcje przyszloroczne - generuja wiec opinie o przyszlosezonowym sprzecie, budujac opinie o tym co bedzie a nie o tym co mozna juz śmialo powiedziec BYŁO.


W marcu mamy spring campa - w sam raz na potestowanie przyszłorocznych sampli.

Jeśli chodzi o organizację noclegu na przyszły TD....niestety ale jest to temat nie do ogarnięcia w 100%...40 osób + jakieś 20 z zewnątrz mało co nie rozniosły pensjonatu...już nie wspomnę o fruwających prętach wyciągniętych ze schodów....już nie wspomnę o pozostawieniu burdelu po sobie w pokojach, a podejście Kaman i jej szklanki mnie ro***erdala...2 godziny walczyłem z właścicielem aby nas nie wy***rdolił po piątkowej bibie...oczywiście ja nie mam do nikogo żalu....sam brałem w tym udział "w imprezowaniu" i spodziewałem się tego w szczególności przy tulu osobach w jednym miejscu i z flaszką w ręku :) ale wyrywanie prętów i demolowanie to już troszkę za dużo nawet jak dla mnie....

Dla tego myślę, że żaden z nas już się nie podejmie organizacji masowego noclegu bo żaden z nas już nie weźmie takiej odpowiedzialności....


Temat do ogarniecia ale na troche innych zasadach. Ktoś sie moze podjac organizacji noclegu dla całej grupy, ale w momencie wpłacenia zaliczki spisujemy wszyskich z dokumentów i pokoje rezerwujemy na konkretne osoby - wtedy każdy odpowiada za siebie... Dobrym rozwiązaniem może być też kaucja na poczet ewentualnych strat - uwzględniona czy to w opłacie za nocleg czy we wpisowym. Ktoś wyjedzie wcześniej (ucieknie) nic nei mówiąc, nie "rozliczy" się z ogranizatorem, że wszystko gra - kasa przepada.
Natomiast jeśli w momencie wyjazdu wszystko gra - kaucję zwracamy...

Co do terminu - patrząc na pogodę ostatnich lat - przesunięcie terminu o tydzień może być dobrym pomysłem. Tragedii jeszcze nie będzie - ferie się jeszcze nie rozkręcą...

Miejscówka - tak jak Jancio napisał - będzie temat do dyskusji w osobnym miejscu - ale Krynica się średnio sprawdziła...

A i jeszcze mi się jedna uwaga przypomniała - WIĘKSZE identyfikatory i "formularze" czy co to tam było, bo się moje nazwisko nie chciało zmieścić :hahaha2:

#58 Joszu

Joszu

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1257 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 January 2012 - 22:15

kilka postulatow:
- impreza na przełomie lutego/marca. Czemu? Spotkalem sie z opiniami ze TD wstrzymał wielu ludzi z decyzjami o zakupie sprzetu. Testujemy deski ktore juz czesto są przecenione, czasem wyprzedane.
impreza po feriach to kolekcje przyszloroczne - generuja wiec opinie o przyszlosezonowym sprzecie, budujac opinie o tym co bedzie a nie o tym co mozna juz śmialo powiedziec BYŁO. Przez to wydaje mi sie bardziej interesujaca dla forumowiczów. Dla nas jest już po targach wiec sporo sampli jest dostępnych
- Inne miejsce. Krynica to z jednej strony fajne stoki z drugiej koszmar z noclegami. A kolejny rok z rzedu przełom roku był niepewny pogodowo. Polska to jednak snieg w lutym.

Marcinie, to jest termin ferii i bardzo słabo widzę próbę zapanowania nad ilością młodzieży, która zagarnie sprzęt nie mając o tym zielonego pojęcia. W takim terminie widzi mi się tylko zagranica bądź mniejszy stok, nie będący w top 5 miejscówek.
Odegram forehandem: dlaczego luty-marzec, a nie np. listopad ?
Oczywistym że pogoda jest stricte monsunowa od 2 lat. Pomijając ten fakt testuuje się deski na początku sezonu, przed świętami, co jest okazją na kupno prezentu po super cenach.

W marcu mamy spring campa - w sam raz na potestowanie przyszłorocznych sampli.

Co do miejscówki, to padła wierchomla.
Dobra miejscówka do jazdy, ale jak już JW wspominał, nie ma się tam kompletnie gdzie rozbić.
Jedyna możliwość jaką widzę miałaby miejsce przy olbrzymich opadach śniegu, gdzie plac pod całą imprezę zostałoby po prostu wyshape'owane ze śniegu.
Ale że w tym jedynym miejscu jest dość duże nachylenie, cały koncept się rozpada.

Chyba że szefu stoku odpala wyrwirączkę do miejsca o którym pisał JW ;-)

Temat do ogarniecia ale na troche innych zasadach. Ktoś sie moze podjac organizacji noclegu dla całej grupy, ale w momencie wpłacenia zaliczki spisujemy wszyskich z dokumentów i pokoje rezerwujemy na konkretne osoby - wtedy każdy odpowiada za siebie... Dobrym rozwiązaniem może być też kaucja na poczet ewentualnych strat - uwzględniona czy to w opłacie za nocleg czy we wpisowym. Ktoś wyjedzie wcześniej (ucieknie) nic nei mówiąc, nie "rozliczy" się z ogranizatorem, że wszystko gra - kasa przepada.
Natomiast jeśli w momencie wyjazdu wszystko gra - kaucję zwracamy...

To utopijne podejście.
Każdy chce jak najtaniej dostać warunki superkomfortowe nie płacąc żadnych kaucji itp.
Okej, bez kaucji wpisowej nie ma w ogóle mowy o organizowaniu noclegu.
Jak kto chce odzyskać kaucję, bo w ostatniej chwili wychodzi sytuacja że nie może pojechać, załatwia inną osobę na swoje miejsce.
Ale że przy młodszej części testdrajwerów każda złotówa się liczy, wtedy kaucja za nocleg (oczywiście do oddania w razie braku szkód) w wysokości załóżmy że stówy, nie wchodzi w grę.
Niestety, z przykrością stwierdzam, że kolejny raz młodzież pokazała jak głęboko w d*** ma zasady dobrego zachowania i poszanowania cudzej własności śpiąc pod jednym dachem.
Mnie to osobiście mierzi, bo można się bawić, nie wydzierając się na pełen regulator, bez tłuczenia kufli, flachotłuku i tak dalej, jak to często ma miejsce na tzw. imprezach integracyjnych.


Co do terminu - patrząc na pogodę ostatnich lat - przesunięcie terminu o tydzień może być dobrym pomysłem. Tragedii jeszcze nie będzie - ferie się jeszcze nie rozkręcą...

Styczeń jest feralny w warunki czasowe.
Długi weekend jest niby super, ale wszyscy mają wtedy ustawowo wolne.
Do tego jak już wspomniano są święta prawosławne - stąd tylu ruskich w krynicy.
Koniec stycznia byłby super, ale wtedy studenci zakuwają do sekcji, startują ferie w szkołach i jest zamieszanie.


Najbardziej to zabrakło mi bankomatu przy stoku <_<

Przyjedziesz furą z hakiem, ja wezmę ketę, to podwieziemy siakiś bankomat z centrum pod strok ;-)
There's a natural mystic blowing through the air ...

#59 Misiek Bielsko

Misiek Bielsko

    Zaawansowany snołborder

  • ModTeam
  • 774 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 January 2012 - 22:41

Z tego, co czytam, to cieszę się, że mnie ominęła taka "integracja", bo chodziłbym tylko wqrwiony - nie lubię rozdartych ryjów po pijaku i robienia gnoju wkoło. Możecie to nazywać starością, albo arudzeniem, ale wg mnie to po prostu szacunek dla innych ludzi i w miarę dobre wychowanie :rolleyes:
www.maramuresz.com Wyprawy4x4, freeride - Rumunia, Bułgaria, Bałkany

#60 mrgn

mrgn

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1253 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 12 January 2012 - 22:50

Nie róbcie jaj że chcecie to przenieść na Wierchomlę, z deszczu pod rynnę ;) Ja bym poszedł na łatwiznę, zrobił to u prawdziwych górali w takim Jurgowie czy Witowie. Dobre połączenie PKP-PKS, zakopianka już taka tragiczna nie jest, mnóstwo noclegów, skłonności do dogadania się właścicieli itd. ;)
Robienie domówki na 60 osób czy ile tam to samobójstwo, aftery mogłyby by być codziennie :D Albo inne "zajęcia" poza noclegownią. W sumie to można było pierwszego dnia pójść całą bandą na gorę do Węgierskiej Korony, pewnie Ci co tam bywali/bywają wiedzą jakie tam są "huczne" imprezy ;D
I jeszcze raz, jak sobie przypomnę tę wspaniałą błotnistą okolicę, noclegi w kurniku, brak zasięgu GSM, zdziwione panie w barze, stok tylko do jazdy na krechę, to sorry, to nie jest dobre miejsce...