Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Flux Tt30


67 odpowiedzi w tym temacie

#61 mrgn

mrgn

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1253 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 09 February 2014 - 21:24

DL to jest odciążona wersja DS. Jak dla mnie, DS są bardzo lekkie, a DL jeszcze lżejsze.
To są freestylowe wiązania, nie za twarde, ale fajnie czujące deskę. Wczoraj założyłem do DS miękkie urethanowe talerzyki, zrobiłem więc je jeszcze miększe, co nie przeszkadzało mi o dziwo w precyzji jazdy, czyli kontroli krawędzi.
Polecam spróbowanie na testach w Istebnej 22.02 czy też na TD :) Fotka nowych "pirackich" DS-ów :)

TT ma inną płytę, jej kształt, większa sztywność inaczej przenosi siły na deskę. Łyżka także inaczej pracuje. Jak dla mnie są to bdb wiązania do jazdy czy do skakania. Są twardsze od DS i DL. Spokojnie można w nich ogarniać nawet twardsze deski.

Załączone pliki



#62 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 10 February 2014 - 09:28

morgan to ty z tym kaczorem? :D
no board no fun!

#63 koniefka

koniefka

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 February 2014 - 20:17

Mam pytanie, czy TT30 nadają się do miękkiej deski?
Obecnie ujeżdżam Nitro Team Gullwing 2013 (162 cm) i jest to dosyć sztywna deska.
Czy gdybym chciał pobawić się trochę FS, to czy mogę przełożyć swoje fluxy, czy raczej kupić nowe wiązania?

I teraz trochę OT, jaką deskę polecicie do FS dla gościa 185 cm i 95 kg żywej wagi?

#64 mrgn

mrgn

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1253 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 15 February 2014 - 21:22

Nie ma potrzeby zmiany wiązań, bo niby po co? Na miększe? Przy 95 kg będziesz mieć wtedy opóźnioną reakcję deski, mniejsze siły działające na krawędź. Na twardsze? Jeśli chcesz się bawić w jazdę na kaczkę, naukę FS to także jest zbędne...

#65 koniefka

koniefka

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 February 2014 - 21:28

Dzięki. Przyznam, że jestem mega zadowolony z TT30 więc cieszy mnie informacja, że nie muszę ich zmieniać.

#66 EriksonE

EriksonE

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 728 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 16 February 2014 - 17:35

Jeżdżę na TT30 od tego roku na mięciutkim rome i jak na mój gust się zestaw sprawdza, szczególnie że jestem osobą lubiącą czuć że deska słucha się w każdym momencie

#67 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 17 February 2014 - 01:37

morgan to ty z tym kaczorem? :D


Morgan kupe robi :P jest tak przerażony jazdą na kaczora że musi mieć szerokie spodnie żeby się nie wydało że pampers jest pod tym :D :P

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#68 voy

voy

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 72 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 17 February 2014 - 12:33

Orientuje się ktoś może gdzie dostane komplet śrubek do FluxTT30 ? moje się już lekko "wytarły", zabawa śrubokrętem to mordęga.

Czy w ogóle różnią się te śruby (długość oczywiście, zależnie od grubości płyty wiązania) od siebie? Czy jest jakiś standard? Jeśli tak to pytanie cofam. ;) Dzięki z góry.