Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Farm I Travis Znowu Rządzą


147 odpowiedzi w tym temacie

#101 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 September 2011 - 16:30

No to wywołałem wilka z lasu i robi się kolejka :) Ale jak się uczyć to od najlepszych .

Siwy a może byś tak namówił Marka na wyjazd w Alpy z nami :) Kto za ?

#102 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 22 September 2011 - 16:53

ja! :mrgreen:
no board no fun!

#103 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 September 2011 - 17:03

No to wywołałem wilka z lasu i robi się kolejka :) Ale jak się uczyć to od najlepszych .

Siwy a może byś tak namówił Marka na wyjazd w Alpy z nami :) Kto za ?


e...no nie świruj Jaco....Dołączona grafika dobrze wiesz, że ja w tym sezonie praktycznie odpadam z AlpDołączona grafika

#104 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 September 2011 - 17:11

Kwiecień 2012 w Les 2 Alpes to chyba doskonała opcja i dla większości ogarniętych do zrealizowania.

Ale oczywiście my tu akurat nie mamy nic do gadania :hahaha2: Musiały by się dogadać 2 strony . Ale pomysł jest :)

#105 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 22 September 2011 - 17:31

W kwietniu chyba jednak obstawiam Livigno ze względu na na drugą XLkę... Ale zawsze mozna pomyśleć. Natomiast co do freestylowego weekendu w Parkowej to żadne problem, w sumie jest to jakiś pomysł.

#106 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 September 2011 - 18:43

pewnie wszystko wyjdzie w praniu , ale fajnie że można liczyć na fachową pomoc .

#107 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 September 2011 - 19:01

Może Jaco jednak da się jakoś przekupić Marka aby pojechał do L2ADołączona grafika

#108 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 September 2011 - 19:12

Pogadam z Siwym po swojemu :) , może da propozycję nie do odrzucenia :hahaha2:

Z parkowej na pewno skorzystam (fajny pomysł z tym weekendem ) nocleg załatwić i dwa dni nauki .

Ale na osobistą lekcję też będę próbował się umówić bo przy moich warunkach fizycznych to potrzebuję troszkę więcej zaangażowania i indywidualnego podejścia :hahaha2:

#109 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 22 September 2011 - 20:46

przperaszam że zaburzę tą jakże słodką atmosferę bo choć dałem sobie spokój z rozmową która nie ma sensu, to kolega na FB odświeżył link do triple corka mc morrisa i obejrzałem go jeszcze raz i sorry...

jeśli koleś rzuca się jak wiewiórka nie mając kompletnie stylu tak jak to napisał Marek, to ja od jutra zapuszczam przednie zęby i przyczepiam ogon bo chcę nie mieć tak stylu jak ten koleś...

może są tak drobne błędy techniczne, szczegóły które wychwyci sędzia na zawodach snb... ale jak dla mnie to nie wiedziałem żeby ktoś w Polsce z taką stylówką kręcił pojedyńczego corka 720, a gdzie tam do triple... zresztą sami obejrzyjcie sobie wideo i powiedzcie czy to nie wygląda ładnie i efektownie...


9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#110 Yamsha

Yamsha

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 September 2011 - 21:04

Ej to ja znalazłem ten filmik i wrzuciłem na fejsa. :zonk:
Kurde gość ma 17 lat, masakra ja w tym wieku deche fs dopiero dorwałem.
W skokach narciarskich też styl oceniają jednak ja wole dalekie skoki.
file:///C:/Users/medion/Desktop/36_1315939518.gifJeśli snowboard przeszkadza ci w pracy, to rzuć pracę

#111 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 22 September 2011 - 21:07

za***iste porównanie :) Małysz też był bohaterem bo skakał najdalej mimo że mu narty falowały i mu sędziowe naciągali noty za styl...
9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#112 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 22 September 2011 - 21:07

Sorry Konrad, nie przekręcaj moich słów. Nie dyskutuje już z Tobą. Ale czekam na filmiki ze średniej wielkości skoczni w zimie gdzie latasz i robisz triki.

PS. Dodam,że jesteś tak nielogiczny w swoich pogladach. Teraz jeszcze dodajesz,ze nikt w polsce nie ma takiego stylu. A czy ktos o tym pisal??? Czy ktos napisal,ze Mc Moris ma zly styl? Polecam przeczytanie calego tematu jeszcze raz. Mam nadzieje,ze serio nagrasz te swoje rodea i double tej zimy, bo naprawde wyrastasz na glownego polskiego eksperta od freestylu.

#113 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 September 2011 - 21:19

Na Konrada filmiki z jego mega skokami wszyscy czekają już od dwóch sezonówDołączona grafika

sorry Konrad za tą szyderę, ale jak dalej będziesz w to brnął, tym większa ona będzie.Dołączona grafika

#114 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 22 September 2011 - 21:30

Jest, bs triple Mc Morisa wygląda średno, a double bs 12 Willeta to wizualny szajs. Dobrze,że więcej takich akcji do filmu nie dali.


tekstu o rzucaniu się jak wiewiórka nie chce mi się szukać, dociekliwi znajdą...

zrozum Marek, mam ogromny szacunek do Ciebie, Twoich dokonań jako snowboardzisty i nie tylko, fajnie czyta mi się z Tobą wywiady czasem publikowane bo w każdej Twojej wypowiedzi jest odrobina jajcarstwa, podchodzisz do wszystkiego na luzie itd... popatrz jak tu wszyscy na forum ślepo wierzą i zgadzają się z tym co piszesz... a ja swoimi postami nie chciałem pokazać że Ty się mylisz czy nie masz o czymś pojęcia... po prostu miałem inne zdanie... nie wynikające z braku wiedzy ale z innego podejścia do pewnych spraw na snb... dotknęła mnie natomiast forma niektórych wypowiedzi, które nad treść merytoryczną przedkłądały chęć pokazania mi gdzie moje miejsce... nikt nie lubi jak się go gnoji, może i ja spojrzę na pewne sprawy trochę innym okiem wraz z doświadczeniem, a filmik z bc na pewno obejrzysz jako pierwszy i chętnie wysłucham co jeszcze trzeba poprawić, skoro jesteś chętny do szkolenia połowy adechade :)

wiem że Aro i tak zaraz będzie mi udowadniał jak to ja nie mam racji i jak śmiem Ci zwracać uwagę, mam nadzieję że chociaż Ty zrozumiesz intencję tego postu...

edit:
wybacz Aro, ale ja nie rozmawiam na takim poziomie... życzę Ci progresu i opanowania jak największej ilości tricków... tyle w tym wątku... oboje też wiemy jakie są plany na najbliższy sezon w związku z filmem więc Twoja wypowiedź to czysta złośliwość... jeśli daje Ci to satysfakcję nie żałuj sobie... zastanawia mnie tylko skąd taka nienawiść do mnie?... nie usłyszałeś ode mnie nigdy złego słowa...

Użytkownik Konrad edytował ten post 22 September 2011 - 21:49

9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#115 Yamsha

Yamsha

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 September 2011 - 21:31

Widzę Aro jak zwykle dopierdalasz się do Konrada, a on do Ciebie przecież nic nie miał w ostatnim poście.
Marek dobrze napisał. Konrad zrobi filmik wrzuci i będzie najlepiej.
file:///C:/Users/medion/Desktop/36_1315939518.gifJeśli snowboard przeszkadza ci w pracy, to rzuć pracę

#116 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 22 September 2011 - 21:38

Sorry, Konrad mysle,ze nie masz pojecia. Patrzysz na pewne rzeczy i calkowicie mylnie interpretujesz fakty. A nie trzeba dobrze jezdzic na desce,zeby wiedziec, co i jak.

A slowa o wiewiorce sobie sprawdz, ja dobrze wiem co napisalem. Wiec prosze nie wmawiaj mi czegos co nie napisalem.

W srodowisku freestylowym najgorszy wizerunek maja osoby, ktore tylko opowiadaja, jak one to nie skacza,itd. Wiec ogarnij sie i nie wyjezdzaj juz tekstami,ze wiesz co to skocznia BC, a tym bardziej konkretne triki, bo jak na razie dosc malo wiarygodnie to wypada.

#117 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 22 September 2011 - 21:47

Sorry, Konrad mysle,ze nie masz pojecia. Patrzysz na pewne rzeczy i calkowicie mylnie interpretujesz fakty. A nie trzeba dobrze jezdzic na desce,zeby wiedziec, co i jak.

A slowa o wiewiorce sobie sprawdz, ja dobrze wiem co napisalem. Wiec prosze nie wmawiaj mi czegos co nie napisalem.

W srodowisku freestylowym najgorszy wizerunek maja osoby, ktore tylko opowiadaja, jak one to nie skacza,itd. Wiec ogarnij sie i nie wyjezdzaj juz tekstami,ze wiesz co to skocznia BC, a tym bardziej konkretne triki, bo jak na razie dosc malo wiarygodnie to wypada.


tekst o wiewiórce:

Film jeśli chodzi o jazdę poszedł mega do przodu, tylko,że w dobie 2 minutowych editów, gdzie ktoś tam rzuca się jak wiewiorka w parku robiąć obrociki, ludzie przestają zauważać,że zwykłe bs 3 na clifie jest o lata świetlnę trudniejsze niż double cork na 20 metrowym step upie z wiosennym lądowaniem.


co do reszty pożyjemy, zobaczymy, odświeżymy temacik...
9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#118 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 22 September 2011 - 21:49

Masz problemy z interpretacja tekstu, nie mam sily. Mam nadzieje,ze w BC radzisz sobie lepiej.

#119 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 September 2011 - 21:53

Widzę Aro jak zwykle dopierdalasz się do Konrada, a on do Ciebie przecież nic nie miał w ostatnim poście.
Marek dobrze napisał. Konrad zrobi filmik wrzuci i będzie najlepiej.


Spoko nie jest nowością na tym forum, że się nie zgadzam z Konradem...nigdy praktycznie się z nim nie zgadzałem i Konrad dobrze o tym wie...Co do jego filmików...o jego filmikach i skokach to już legendy są na tym forum jak i na żółtych stronach...więc Samuel wybacz...


Po drugie moje wypowiedzi odwołują się do moich filmków (moich wyjazdów itd..) i nic po za tym, każdy może zweryfikować to co mówię i piszę. Konrada nie da się zweryfikować, te bajeczki o jego skokach już słucham od dwóch sezonów... Ja nie wypisuję że latam po 20m, wspomniana hopka przez Konrada na bc, której skakał miała co najwyżej 10m i nic po za tym.. Po prostu Konrad ma chyba za dużą wyobraźnie...

@Konrad nie robię tego ze złośliwości, Ty w ogólę nigdy nie słuchasz co do Ciebie się mówi tylko ciaglę masz swoje teorie, negujesz większość wypowiedzi ludzi, którzy mają dziesięć razy większe od ciebie doświadczenie (pomijając mnie), nie mam zamiaru Ci tu przytaczać Twoich wypowiedzi bo mi się nie chcę i szkoda czasu...

pzdr...

#120 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 22 September 2011 - 22:01

Spoko nie jest nowością na tym forum, że się nie zgadzam z Konradem...nigdy praktycznie się z nim nie zgadzałem i Konrad dobrze o tym wie...Co do jego filmików...o jego filmikach i skokach to już legendy są na tym forum jak i na żółtych stronach...więc Samuel wybacz...


Po drugie moje wypowiedzi odwołują się do moich filmków (moich wyjazdów itd..) i nic po za tym, każdy może zweryfikować to co mówię i piszę. Konrada nie da się zweryfikować, te bajeczki o jego skokach już słucham od dwóch sezonów... Ja nie wypisuję że latam po 20m, wspomniana hopka przez Konrada na bc, której skakał miała co najwyżej 10m i nic po za tym.. Po prostu Konrad ma chyba za dużą wyobraźnie...

@Konrad nie robię tego ze złośliwości, Ty w ogólę nigdy nie słuchasz co do Ciebie się mówi tylko ciaglę masz swoje teorie, negujesz większość wypowiedzi ludzi, którzy mają dziesięć razy większe od ciebie doświadczenie (pomijając mnie), nie mam zamiaru Ci tu przytaczać Twoich wypowiedzi bo mi się nie chcę i szkoda czasu...

pzdr...


myślę Aro że ktoś musi być rozsądniejszy i zakończyć wzajemne obrażanie się... obaj nie jesteśmy prosami obaj możeby sobie wytknąć wiele rzeczy... prawda jest taka że widzieliśmy się 4 razy w życiu, na ostatnim Test Drive jak podszedłem się przywitać nie wiedziałeś kim jestem dopóki sie nie przedstawiłem, nigdy nie byliśmy razem na freestyle, a znasz mnie i moje błędy najlepiej z całego forum... a co do moich teorii... tak mam je... fora z założenia służą do wyrażania swoich opini a nie przytakiwania co zacniejszym i bardziej doświadczonym riderom

uszanuj brak mojej riposty i zakończmy ten temat...

Użytkownik Konrad edytował ten post 22 September 2011 - 22:04

  • Yamsha lubi to
9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu