Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Farm I Travis Znowu Rządzą


147 odpowiedzi w tym temacie

#121 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 23 September 2011 - 00:07

Konrad całkiem grzecznościowo się tylko zapytam :




Użytkownik Konrad dnia 14 September 2011
tekst o wiewiórce:


Dołączona grafikaUżytkownik Marek S. dnia 14 September 2011 - 00:58 napisał

Film jeśli chodzi o jazdę poszedł mega do przodu, tylko,że w dobie 2 minutowych editów, gdzie ktoś tam rzuca się jak wiewiorka w parku robiąć obrociki, ludzie przestają zauważać,że zwykłe bs 3 na clifie jest o lata świetlnę trudniejsze niż double cork na 20 metrowym step upie z wiosennym lądowaniem.


Co ma wspólnego filmek Mc Morisa zamieszczony przez Ciebie z w/w wypowiedzią Marka o wiewiórce ? Bo jak dla mnie nic...

i teraz pytanie za "milion"

odnośnie tej samej wypowiedzi Marka, czyli o "wiewiórce"

Dlaczego Marek uważa, że 3-ka jest trudniejsza od double corka, jak opisał w/w wypowiedzi o wiewiórce?


Jeśli uda Ci się odpowiedzieć, krótko i bez kolejnych wymyślnych teorii, zacznę wierzyć, że jednak jeszcze będą z Ciebie ludzie i obiecuję, że nie będę więcej szydził z Twoich wypowiedzi...


pzdr...and peace

#122 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 23 September 2011 - 06:20

Konrad całkiem grzecznościowo się tylko zapytam :







Co ma wspólnego filmek Mc Morisa zamieszczony przez Ciebie z w/w wypowiedzią Marka o wiewiórce ? Bo jak dla mnie nic...

i teraz pytanie za "milion"

odnośnie tej samej wypowiedzi Marka, czyli o "wiewiórce"

Dlaczego Marek uważa, że 3-ka jest trudniejsza od double corka, jak opisał w/w wypowiedzi o wiewiórce?


Jeśli uda Ci się odpowiedzieć, krótko i bez kolejnych wymyślnych teorii, zacznę wierzyć, że jednak jeszcze będą z Ciebie ludzie i obiecuję, że nie będę więcej szydził z Twoich wypowiedzi...


pzdr...and peace



ja Aro napisałem już wyżej że Ci udowodnię swoją wiedzę wraz ze zbudowaniem pierwszej hopki bc w tym roku co planowane jest na koniec grudnia...

Marek napisał że żyjemy w czasach gdzie wszyscy jarają się dwuminutowymi filmikami gdzie koleś ciska się w parku jak wiewiórka... jak dla mnie była to właśnie uwaga do tego że obecnie bardziej liczy się nagrywka w stylu powyższej gdzie koleś na siłę próbuje zakręcić niewyobrażalną rotacjęmyślę, a Markowi bardziej podobają się rotacje w stylu 5 czy 7 na dużej skoczni gdzie trudność nie wyznacza ilość obrotów a ułożenie ciała i "spokój w powietrzu" co daje wolną i płynną rotację... mi bardziej podobają się takie dynamiczne rotacje, Markowi wspomniane stylowe... to jednak jest kwestia gustu a nie wiedzy czy poziomu snb na którym się jest... Co do 3 w lajnie odpowiem trochę pokrętnie... spróbuj zakręcić 360 na muldzie, czy maleńkiej skoczni, a spróbuj zrobić 180 w początkowej fazie zjazdu mnichowym żlebem... odpowiedź jest bardzo prosta dla każdego któs spróbował jednego i drugiego...

i jak zdałem ten egzamin teoretyczny Aro? będą ze mnie ludzie czy dziś się powinienem iść pociąć? co miało zależeć od tego egzaminu? Twoja akceptacja mojej osoby? ja Aro jeżdżę na snowboardzie i będę to robił czy z Twoją akceptacją czy nie... jakby zależało mi na tym żeby mnie wszyscy kochali to siedziałbym cicho i przytakiwał tylko od czasu do czasu w tematach "pewniakach" i nabijał posty w heyu...

jak pisałem wcześniej, obaj nie jesteśmy prosami obaj możeby sobie wytknąć wiele rzeczy... więc nie wiem skąd ta nienawiść tym bardziej że odemnie nie usłyszałeś nigdy złego słowa, wręcz przeciwnie...
piszesz że wiesz o mnie wszystko, znasz mnie od dwóch sezonów, wiesz jak najeżdżam na hopki, znasz wszystkie moje błędy techniczne a widzieliśmy się 4 razy w życiu, nigdy nie byliśmy razem na FS, nawet nie rozmawialiśmy nigdy o skakaniu, co najwyżej o FR... na ostatnim Test Drive jak podszedłem się przywitać nie wiedziałeś kim jestem dopóki sie nie przedstawiłem... skoro wszystko o mnie tak dobrze wiesz to czuję się co najmniej śledzony... pytanie tylko brzmi dlaczego... pozostawmy je jednak bez odpowiedzi...

Użytkownik Konrad edytował ten post 23 September 2011 - 06:39

9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#123 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 23 September 2011 - 07:42

Usłyszałem to co chciałem...i się poddaję...

Co do czepiania się Ciebie...Kilka wyjaśnień...jak napisałeś wcześniej forum słuźy do wyraźania własnych opini i teorii i nie muszisz się ze wszystkimi zgadzać, więc idąc tym tokiem myślenia, ja właśnie to robię, czyli wyraźam swoją opinie i z Tobą się nie zgadzam, koniec kropka, to Ty szukasz Ciągle jakiś podtekstów.

Co do 'skąd wiem jak skaczesz itp.' Zapominasz, źe na KOTT były nagrywane skoki ze skoczni na, którą się ciągle powołujesz, a wszystkie te filmiki są takźe w moim posiadaniu. Druga sprawa sam co jakiś czas wrzucałeś swoje edity, tylko problem w tym, że w tych editach nigdzie o ilę dobrze pamiętam nie było pokazane, źadne z Twoich lądowań, a o ile dobrze pamiętam skok można podzielić na pięć etapów - najazd, wybicie, ewolucja, lądowanie, odjechanie.

jeszcze jedna kwestia zapominasz, że jestem tutaj od praktycznie samego początku Moderatorem, praktycznie miałem okazję poznać sporą liczbę uźytkowników tego forum osobiście i w tym Ciebie...

A jak wiesz funkcja moderatora polega w więikszości na obserwacji, więc tyle w tym temacie...

osobiście uwaźam, źe prywanie jesteś fajnym chłopak, ale czasami irytują mnie po prostu Twoje nie które wypowiedzi i nie potrafię się z nimi zgodzić...dlaczego Ty się nie możesz zgadzać z wypowiedziami Marka a ja nie mogę się z Tobą nie zgadzać.? Nie kumam...

pzdr....

w kaźdym razie, mogę Ci źyczyć tylko powodzenia.

the end

#124 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 23 September 2011 - 09:03

odniosę się jeszcze tylko do wypowiedzi Marka i pytania, które Ci Konrad zadałem....źeby nie było...

wypowiedzi o wiewiórce nie ma mowy, który trick jest bardziej stylowy...chodzi o to, źe mało osób wie jak trudno jest wykonać 1.8, czy 3 na duźej hopie, czy też na clifie w porównaniu do double corka,
trick taki jak 1.8 jest za***iście trudny do rozłoźenie w tak długim locie tego tricku. A jeśli chodzi o styl to taki trick wygląda sto razy lepiej niź double cork na takich hopach i nie ma znaczenia, czy to będzie w parku, czy na bc..a jeśli chodzi o bc i duźych kikerach to ten sam trick, czyli np. 1.8 jest jeszcze dwa razy trudniejszy do wykonania juź nie wspomne jaka stylówa jest podczas wykonywania takich niby z pozoru 'łatwych tricków, dlatego na początku moich po postów zaznaczyłem, źe sie jaram praktycznie skokami 1.8 i trójeczką.

jeśli się mylę to Marek mnie moźe poprawić, nie będę miał nic przeciwko. Ale takie jest moje zdanie, mogę się oczywiście mylić, i przyjmę to z wielką pokorą...

the end
[/quote]

#125 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 23 September 2011 - 09:52

odniosę się jeszcze tylko do wypowiedzi Marka i pytania, które Ci Konrad zadałem....źeby nie było...

wypowiedzi o wiewiórce nie ma mowy, który trick jest bardziej stylowy...chodzi o to, źe mało osób wie jak trudno jest wykonać 1.8, czy 3 na duźej hopie, czy też na clifie w porównaniu do double corka,
trick taki jak 1.8 jest za***iście trudny do rozłoźenie w tak długim locie tego tricku. A jeśli chodzi o styl to taki trick wygląda sto razy lepiej niź double cork na takich hopach i nie ma znaczenia, czy to będzie w parku, czy na bc..a jeśli chodzi o bc i duźych kikerach to ten sam trick, czyli np. 1.8 jest jeszcze dwa razy trudniejszy do wykonania juź nie wspomne jaka stylówa jest podczas wykonywania takich niby z pozoru 'łatwych tricków, dlatego na początku moich po postów zaznaczyłem, źe sie jaram praktycznie skokami 1.8 i trójeczką.

jeśli się mylę to Marek mnie moźe poprawić, nie będę miał nic przeciwko. Ale takie jest moje zdanie, mogę się oczywiście mylić, i przyjmę to z wielką pokorą...

the end



to ja Ci Aro odpowiem, a jak nie mam racji niech mnie poprawi Marek, przyjmę to z pokorą...

dzielenie tricków na stylowe i nie stylowe jest troche błędnym pojęciem... czy 180 jest bardziej stylowe od double corka?... nie da się tego porównać... to zupełnie dwa różne tricki... żeby odpowiedzieć wogóle na to pytanie trzeba sobie odpowiedzieć co to jest styl... styl to płynność rotacji, ułożenie ciała, trudność łapanego graba i długość jego trzymania, rozłożenie rotacji na całą długość skoku itp... analizując te rzeczy logicznym jest że i 180 i double corka można wykonać bardzo stylowo... z tym że w 180 sama rotacja jest śmieszna w porówaniu z doublem więc każdy ma "pole do popisu" żeby pokazać swój styl... dlatego mówi się że 180 jest stylowym trickiem... double cork jest o wiele trudniejszym trickiem jeśli chodzi o technikę wykonania...

z technicznego punktu widzenia logiczne jest że obrót o 180 to nie to samo co dwa salta z obrotem o 1080 stopni... tyle że wszystko zależy na jakiej hopce się co robi... przy skoczni z 20m flatu na którą napędzasz się do prędkości z jaką normalnie ciągniesz krechę po stoku wyjście do płynnego 180 jest o tyle trudne, że masz bardzo wąski margines błędu żeby zrobić taką rotację żeby nie przekręcić 180 albo nie "dociągać" jej przed lądowaniem, dochodzi problem równowagi co za tym idzie machania rękami itd, bo praktycznie nie ruszasz się lecąc powiedzmy kilkadziesiąt km/h... tylko wtedy trick jest płynny i stylowy... na double wystarczy się "rzucić na hopie" jak to ktoś kiedyś powiedział... tyle że potem trzeba jeszcze dokręcić te trzy pełne orboty i poprzekręcać je trochę na salta co wymaga dużej sprawności fizycznej, a przy okazji jeszcze pomyśleć o stylu...

co wygląda lepiej na 20m hopce: 180 czy double cork... kwestia gustu... jak napisałem Ci wyżej ja wolę double corka... stylówka jest ważna ale nie znajdziesz partu prosa w którym robi tylko 180 i 360... kazdy oprócz tricków pokazujących stylówkę jak 180, japan, method itp stara się pokazać swoje umiejętności dynamiczne czyli jakąś większą rotację...

Użytkownik Konrad edytował ten post 23 September 2011 - 10:04

9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#126 Troj

Troj

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 424 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 23 September 2011 - 14:42

jakby zależało mi na tym żeby mnie wszyscy kochali to siedziałbym cicho i przytakiwał tylko od czasu do czasu w tematach "pewniakach" i nabijał posty w heyu...


To ja tyko sprostuje, pisząc w HEY'u nie dolicza postów :rolleyes:

Peace

#127 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 23 September 2011 - 15:09

Konrad, jest wręcz fascynujące jak potrafisz w tym temacie znaleźc nowe wątki czy też polemizować z poglądami, których nikt tu nie wygłosił. Co do Twojej wiedzy na temat trików to jestem w szoku. Powinieneś zostać trenerem. Czekam na spotkanie w rzeczywistości, bo chętnie wysłucham tych teorii na żywo. No i zobacze ten poziom jazdy,który pozwolił Ci zrozumieć te wszystkie niuanse egzekucji tych wszystkich trików.

#128 SuZu

SuZu

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 388 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 24 September 2011 - 11:16

Hym, ja wiem ze jestem lamą do sześcianu ale pozwólcie mi się wypowiedzieć bo muzyka i kobiety łagodzą obyczaje.
Tak wiec śledzę temat od początku i tak sobie myślę ze ten spór zaczął być jałowy parę postów temu. Bo jak widać nikt nikogo tu nie przekona do niczego, choć dyskusja sprawia wrażenie iście merytoryczniej, to mnie się zdaje przerzucaniem sie jakimiś poglądo-gustami których wyższości żadnej ze stron nie da się wykazać, przy jednoczesnym upodleniu drugiej strony. Tak więc spór jest już chyba jałowy, tym bardziej ze wkradła się tu jakaś słowna (choć zawoalowana) agresja.

jakby zależało mi na tym żeby mnie wszyscy kochali to siedziałbym cicho i przytakiwał tylko od czasu do czasu w tematach "pewniakach" i nabijał posty w heyu...

To ja tyko sprostuje, pisząc w HEY'u nie dolicza postów :rolleyes:

I teraz proszę chwila na moje żale i słowną agresje.
Wiem Konrad ze wszyscy tu na Ciebie naskoczyli, sorry ale mam wrazenie ze sam sie o to prosiłeś. Bo nawet teraz ja mam na to ochotę. Czy według Ciebie jak ktoś sie nie wypowiada często i gęsto w tematach tego typu jest nie wiem użytkownikiem/riderem gorszego gatunku? Dla Twojej informacji: ludzie nie piszą bo sie jeszcze za dobrze nie znają, nie chcą przeszkadzać. Z kolei CZYTAJĄ co napiszą nasze "prosy" i się UCZĄ! To że piszemy w "Hey" czy w jakiś innych tematach-kupach to tylko ma służyć fun'owi mamy się tu bawić. Od kiedy jeżdżę mam wrażenie że to głównie chodzi o FUN i o poznawanie fajnych ludzi. Po to jest ten cholerny "Hey" dla podtrzymywania naszych wirtualnych i rzeczywistych znajomości i dla zabawy! I wierz mi lub nie, ludzie którzy większość swoich postów mają na taich tematach też pilnie śledzą forum i wcale to nie oznacza ze chcemy by nas kochano. Choć nie mówie ze to nie miłe :D Może i jestem z tych jak to ująłeś "przytakujących i siedzących cicho" ale mam dzięki temu okazję poczytać na spokojnie takie posty jak te, a te uświadamiają mi "nie wybijaj sie na siłę zbyt szybko". Dziękuję skończyłam swoje żale.


Aha i przepraszam że powiało tanim patosem i żeby nie było że mi się w głowie poprzestawiało : Peace! :D

Użytkownik SuZu edytował ten post 24 September 2011 - 11:36

Na przypale albo wcale:D


#129 Yamsha

Yamsha

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 24 September 2011 - 16:42

Hym, ja wiem ze jestem lamą do sześcianu ale pozwólcie mi się wypowiedzieć bo muzyka i kobiety łagodzą obyczaje.
Tak wiec śledzę temat od początku i tak sobie myślę ze ten spór zaczął być jałowy parę postów temu. Bo jak widać nikt nikogo tu nie przekona do niczego, choć dyskusja sprawia wrażenie iście merytoryczniej, to mnie się zdaje przerzucaniem sie jakimiś poglądo-gustami których wyższości żadnej ze stron nie da się wykazać, przy jednoczesnym upodleniu drugiej strony. Tak więc spór jest już chyba jałowy, tym bardziej ze wkradła się tu jakaś słowna (choć zawoalowana) agresja.



I teraz proszę chwila na moje żale i słowną agresje.
Wiem Konrad ze wszyscy tu na Ciebie naskoczyli, sorry ale mam wrazenie ze sam sie o to prosiłeś. Bo nawet teraz ja mam na to ochotę. Czy według Ciebie jak ktoś sie nie wypowiada często i gęsto w tematach tego typu jest nie wiem użytkownikiem/riderem gorszego gatunku? Dla Twojej informacji: ludzie nie piszą bo sie jeszcze za dobrze nie znają, nie chcą przeszkadzać. Z kolei CZYTAJĄ co napiszą nasze "prosy" i się UCZĄ! To że piszemy w "Hey" czy w jakiś innych tematach-kupach to tylko ma służyć fun'owi mamy się tu bawić. Od kiedy jeżdżę mam wrażenie że to głównie chodzi o FUN i o poznawanie fajnych ludzi. Po to jest ten cholerny "Hey" dla podtrzymywania naszych wirtualnych i rzeczywistych znajomości i dla zabawy! I wierz mi lub nie, ludzie którzy większość swoich postów mają na taich tematach też pilnie śledzą forum i wcale to nie oznacza ze chcemy by nas kochano. Choć nie mówie ze to nie miłe :D Może i jestem z tych jak to ująłeś "przytakujących i siedzących cicho" ale mam dzięki temu okazję poczytać na spokojnie takie posty jak te, a te uświadamiają mi "nie wybijaj sie na siłę zbyt szybko". Dziękuję skończyłam swoje żale.


Aha i przepraszam że powiało tanim patosem i żeby nie było że mi się w głowie poprzestawiało : Peace! :D



Hmm ja odebrałem to inaczej. "i jak zdałem ten egzamin teoretyczny Aro? będą ze mnie ludzie czy dziś się powinienem iść pociąć? co miało zależeć od tego egzaminu? Twoja akceptacja mojej osoby? ja Aro jeżdżę na snowboardzie i będę to robił czy z Twoją akceptacją czy nie... jakby zależało mi na tym żeby mnie wszyscy kochali to siedziałbym cicho i przytakiwał tylko od czasu do czasu w tematach "pewniakach" i nabijał posty w heyu..."
on pisze tylko o sobie i nigdzie się nie czepił innych. Dodam tylko że Aro już w którymś temacie kwestionuje Konrada wiedzę na temat snowboardu i jego umiejętności ale chyba nawet oni to już jako normę biorą i bez spiny dłuższej, bo fun na pewno mają z tego co robią i jeszcze w sss razem śmigją.
file:///C:/Users/medion/Desktop/36_1315939518.gifJeśli snowboard przeszkadza ci w pracy, to rzuć pracę

#130 Grzechu

Grzechu

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 330 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 25 September 2011 - 11:24

Dla tych co sie jarają dobrymi ujęciami
part 1
part 2
part 3
i dla relaxu





JOIN The Ride

#131 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 26 September 2011 - 17:32

no to jak już mowa o za***istych ujęciach ;)

enjoyit!




#132 Grzechu

Grzechu

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 330 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 26 September 2011 - 20:42

niektóre ujęcia z tego klipu są z Draw The Line - Standard Films



film klasyk Dołączona grafika
JOIN The Ride

#133 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 09 November 2011 - 20:09

Travis uciekający z pod lawinyDołączona grafika Totalna zimna krew...jak dla mnie pełny szacun!Dołączona grafika

TUTAJ






#134 Bloodwyn

Bloodwyn

    Blat forumowy

  • Snowboard Summit Squad
  • 929 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 09 November 2011 - 21:01

Travis uciekający z pod lawinyDołączona grafika Totalna zimna krew...jak dla mnie pełny szacun!Dołączona grafika

TUTAJ


spadał spod lawiny bo zapomniał detektora :P

#135 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 09 November 2011 - 21:41

spadał spod lawiny bo zapomniał detektora :P


śmiej się...śmiej Dołączona grafika przyjdzie nam sp***dalać spod lawiny,,,,wole nie myśleć....wolałbym nie używać detektora Dołączona grafika ...w każdym razie sam bym sp***dalał aby go nie używać hahaha

#136 qwerty

qwerty

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 287 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 November 2011 - 21:30

Może ktoś wrzucić tytuły utworów z filmu ?

#137 Grzechu

Grzechu

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 330 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 November 2011 - 22:03

Może ktoś wrzucić tytuły utworów z filmu ?


na końcu filmu masz wszystkie wypisane, tytuły utworów, albumy z których pochodzą i wykonawców :)

Co do lawin jeszcze to wyczaiłem filmik Xaviera i jego walke z lawiną - niestety poległ :mrgreen:


  • qwerty lubi to
JOIN The Ride

#138 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 20 November 2011 - 22:14

Jest w napisach końcowych:
"Element L" Defrag
"Outro" M83
"Before The Storm" Hendrickson/DIck/Harry
"Ghosts 'n' Stuff (Nero Remix)" Deadmau5
"Passion Victim" Oswin Macintosh
"No Way" Naked & Famous
"Ash/Black Veil" Apparat
"Nowhere To Run" Klaus Badelt
"Sunday Seance (Loka Remix)" Blackhead
"Another Day" The Album Leaf
"Young Blood" The Naked & Famous
"Motional Rescue_Pulse" Mel Wesson
"Spark Light" Mel Wesson
"Sigur 6 (Untitled)" Sigur Ros
"Intro" M83
"Iron Clad Lou" Hum
"Young Man Dead" The Black Angels
"My Tears Are Becoming A Sea" M83
"Westfall" Okkervil River
"Chapel Song" We Are Augustines

#139 Luksus

Luksus

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 97 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 November 2011 - 22:28

Ja z kolei najbardziej zapamiętałem to jak bodajże Pat Moore się wyłożył no i przeprawę przez zimną rzeczkę w patagonii.

#140 Kwinto76

Kwinto76

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 58 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 November 2011 - 22:35

Jak dojadę na TD3 to wezmę filmik ze sobą więc jak znajdzie się rzutnik to będzie można jakąś projekcję zrobić :)