Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Gogle


306 odpowiedzi w tym temacie

#41 lewy009

lewy009

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 144 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 10 January 2010 - 21:06

Tez na poczatku (czyli niedawno) mialem Carrery i mam podobne zdanie do Ciebie:D lepiej o tym zapomniec bo fakt ze mialem je na nosie mnie tak wk***** ze w sumie jezdzilem bez gogli :) Ale Oakley'e to juz inna para kaloszy i pewnie dlatego ze nie mialem stycznosci z innymi brandami typu Dragon czy Anon sie tak nimi podniecam ale coz :):D

#42 Motyl

Motyl

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 706 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 10 January 2010 - 21:27

w O. zawiodła jedna uszczelka (między szybkami)  :)'(

#43 lewy009

lewy009

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 144 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 10 January 2010 - 21:37

No zobaczymy jak to bedzie u mnie narazie jestem w fazie testow:P

#44 superman6

superman6

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 112 postów

Napisano 10 January 2010 - 22:20

Właśnie na emeraldstore.pl zrobili przecenę na IS do 40%  ;)

#45 Knapi

Knapi

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 23 February 2010 - 14:27

Padlo haslo IS EYEWEAR...
W tym roku macie szanse kupic je niedrogo. To hardcoreowa 100% snowboardowa marka której wlascicielem jest Devun Walsh. Mega gwiazda snowboardu. Gogle po prostu bardzo dobre i drogie. W tym rok mozecie je kupic bez marzy sklepowej. Okazje maja to do siebie ze sie kiedys koncza.

http://www.endeavorsnowboards.pl/product_info.php?cPath=3&products_id=92

IS Eyewear Team Series Staple Wille Luoma white mirror
chce je zakupic ale zastanawia mnie szybka "white mirror" nie znalazlem takiej na oficjalnej stronie IS Eyewear a to chyba nie jest ta ktora zaprezentowana na zdjeciu??

Chyba ze ktos mi zaproponuje inny ciekawy model :D ... zastanawiam sie na Dragon`ami ROGUE lub Spy Omega
jakies sugestie mile widziane :D

#46 Ypsi

Ypsi

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 01 March 2010 - 21:12

Niech ktoś mi powie jak z kompatybilnością Dragonów z kaskami ?
Jak chcesz to uciekaj ......................... Radzimy zostać !...

#47 Bishop

Bishop

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 01 March 2010 - 21:16

Niech ktoś mi powie jak z kompatybilnością Dragonów z kaskami ?


Dragony DX z kaskiem Giro Bad Lieutenant bardzo dobrze. Nawet na tyle, że pasek od gogli nosze pod kaskiem.

#48 simonTorun

simonTorun

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 977 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 01 March 2010 - 21:42

Niech ktoś mi powie jak z kompatybilnością Dragonów z kaskami ?


Z Red Skycap II idealnie :huh:

"Nie ważne ile razy upadniesz... ważne ile razy się podniesiesz"


#49 rentgen

rentgen

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 603 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 01 March 2010 - 22:26

Z moim headem idealnie. Patrz foto.

Załączone pliki



#50 Joszu

Joszu

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1257 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 01 March 2010 - 22:57

Dragony DX z kaskiem Giro Bad Lieutenant bardzo dobrze. Nawet na tyle, że pasek od gogli nosze pod kaskiem.


Z giro encore I-II również banglają super.
Na mój %&(@#$ pech wisdomy nie banglają w ogóle :P'(
There's a natural mystic blowing through the air ...

#51 Ypsi

Ypsi

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 02 March 2010 - 17:31

No to nic tylko lupić gogle i dopasować do nich kask :D widze że raczej Dragony dobrze grają z nimi.
Myślę dać go kumplowi niech mi jakieś zaje***te i ciekawe malowidło aerografem pryśnie, ale na to mam jeszcze czas do następnego sezonu :D
Jak chcesz to uciekaj ......................... Radzimy zostać !...

#52 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 03 March 2010 - 11:39

Niech ktoś mi powie jak z kompatybilnością Dragonów z kaskami ?


ja noszę Mace'y na kasku Scott'a i tworzą... kosmiczną bryłę ;P

komplet zresztą widać w moim avatarze
no board no fun!

#53 Snow Ryder

Snow Ryder

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 72 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 17 July 2010 - 14:04

Wiem że odkopuje ale ja nie wiem po co Wam te gogle mi one nie są potrzebne a wręcz przeszkadzają bo ograniczają mi widoczność a ja na stoku musze mieć full wyostrzone wszystkie zmysły. Fakt że czasem wiater zawieje albo słońce przyświci ale ja sobie z tym radzę.
Jeździć w zimie na desce to by każdy chciał...a robić to nie ma komu!

#54 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 17 July 2010 - 14:26

jeździłeś kiedyś przy opadach śniegu? rozpędź się do 50km/h w padającym śniegu bez gogli... oczy Ci nie łzawiły? słońce Cię nie raziło?
9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#55 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 17 July 2010 - 14:29

Wiem że odkopuje ale ja nie wiem po co Wam te gogle mi one nie są potrzebne a wręcz przeszkadzają bo ograniczają mi widoczność a ja na stoku musze mieć full wyostrzone wszystkie zmysły. Fakt że czasem wiater zawieje albo słońce przyświci ale ja sobie z tym radzę.


z kilku powodów używamy gogli, każdy ma pewnie jakiś swój osobisty powód, ale niestety nie masz szans jeżdzić w Alpach przy słońcu, wietrze i opadach śniegu. Słońce w Alpach tak daje w piz*ę, że nikt nie da rady jeżdzić bez gogli, kiedyś koleżanka uważała, że jej gogle są nie potrzebne, dopóki nie pojechała w alpy. PO drugie gogle nie blokują jakiś tam zmysłów, oczywiście wiadomo, że na początku trzeba się do nich przyzwyczaić, a jak już to zrobisz to dopiero docenisz po co są gogleDołączona grafika

#56 Snow Ryder

Snow Ryder

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 72 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 17 July 2010 - 16:50

Po pierwsze: Nigdy nie pojadę w Alpy ze względu na możliwości finansowe:-/
Po drugie: napisałeś że "nie masz szans jeździć w Alpach przy słońcu, wietrze i opadach śniegu"(wstyd żebym musiał komuś poprawiać błędy ortograficzne).
Więc powiedz mi: jak możliwe jest to że:pada śnieg i świeci słońce naraz ? No ja się jeszcze z tym nie spotkałem zresztą głupotą jest jazda na desce w Alpach podczas śnieżycy.
Po trzecie: Nie powiedziałem "hamują zmysły". Miałem na myśli że dla mnie "ograniczają widoczność".
Po czwarte: Jeździłem już w pełnym słońcu nie raz i jakoś mi ono nie przeszkadzało bo patrzyłem się przed siebe a nie na do góry chyba że Wy tak robicie a to już inna sprawa.
Po piąte: Gdy jadę podczas wiatru fakt oczymi łzawią ale widzę wszystko dobrze(nawet przy dużych prędkościach).
Proszę o nie komentowanie że jestem jakiś inny tylko chcę wyrazić swoje zdanie na temat że mi gogle nie są potrzebne i tyle.
Po za tym w życiu bym nie dał 200 zł za jakieś okularki.
Jeździć w zimie na desce to by każdy chciał...a robić to nie ma komu!

#57 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 17 July 2010 - 17:26

Widzisz kolego różnica między Tobą a Arem polega na tym że on może i robi błędy ortograficzne , ale ma pieniądze na Alpy i jest tam stałym bywalcem , a Ty znasz ortografie z worda i kasy na wyjazd wnioskując po Twojej wypowiedzi brak więc... to forum snowboardowe a nie poprawnej polszczyzny.

A Twoje zdziwienie że jak może być słońce i śnieżyca na raz wynika po prostu z braku elementarnej wiedzy o przyrodzie , często na dużych wysokościach świeci słońce bardzo ostro i bez googli po prostu będziesz miał zapalenie spojówek , a zjeżdżasz trasą 300 metrów w dół i wali śnieżyca a jeszcze niżej jest mgła. Są to zjawiska bardzo często występujące na takich wysokościach.

#58 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 17 July 2010 - 17:44

pozatym gogle poprawiają kontrast, widocznosc przez co maja wplyw na bezpieczenstwo. Nie wyobrazam sobie smigania na wiekszych predkosciach bez gogli, gdzie zamkniecie oczy przez łzawienie od wiatru moze spowodowac ze nie zauwazysz jak w kogos zaraz wjedziesz czy wjedziesz w mulde z ktorej cie wywali i sobie cos zrobisz.

Fakt gogle nie naleza do tanich szczegolnie te fajnie wygladajace albo z dobrymi szybami, ale wg mnie to tak samo podstawowy element wyposazenia jak dobre rekawiczki czy kask.

Sam jezdze w brendach nie wygladaja hiper, dałe za nie niecale 150zł, za dodatkowe szyby z 80zł i jestem zadowolony a i tak jezdze w polaryzacji najczesciej, a w alpach w lustrze.

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#59 brokuł

brokuł

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 17 July 2010 - 17:51

A gdzieś Ty ten błąd ortograficzny dostrzegł polonisto?

Pal licho słońce, jeździłeś przy śnieżycy? Z otwartymi oczami? Nie leciał Ci śnieg do oczu?


Poza tym wcale nie musisz kupować gogli za 200zł, za 70 spokojnie trafisz jakieś ;)

Nie ważne skąd pochodzisz i gdzie teraz jesteś

ważne, że masz dla innych otwarte serce!


#60 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 17 July 2010 - 18:13

Po pierwsze: Nigdy nie pojadę w Alpy ze względu na możliwości finansowe:-/
Po drugie: napisałeś że "nie masz szans jeździć w Alpach przy słońcu, wietrze i opadach śniegu"(wstyd żebym musiał komuś poprawiać błędy ortograficzne).


wyjdę Ci na przeciw i powiem - sorki kolego, że napisałem jeżdzić a nie jeździćDołączona grafika dodam jeszcze jeżeli jeszcze po pełnie jakiś błąd ortograficzny to proponuję złożyć skargę do Pana Dyrektora lub pani nauczycielki języka polskiegoDołączona grafika

Więc powiedz mi: jak możliwe jest to że:pada śnieg i świeci słońce naraz ? No ja się jeszcze z tym nie spotkałem zresztą głupotą jest jazda na desce w Alpach podczas śnieżycy.


wymieniłem Ci po prostu 3 najczęściej występujące czynniki atmosferyczne występujące w Alpach, które pod czas dnia potrafią się zmieniać jak "rękawiczki"

a
Po trzecie: Nie powiedziałem "hamują zmysły". Miałem na myśli że dla mnie "ograniczają widoczność".
Po czwarte: Jeździłem już w pełnym słońcu nie raz i jakoś mi ono nie przeszkadzało bo patrzyłem się przed siebe a nie na do góry chyba że Wy tak robicie a to już inna sprawa.
Po piąte: Gdy jadę podczas wiatru fakt oczymi łzawią ale widzę wszystko dobrze(nawet przy dużych prędkościach).
Proszę o nie komentowanie że jestem jakiś inny tylko chcę wyrazić swoje zdanie na temat że mi gogle nie są potrzebne i tyle.
Po za tym w życiu bym nie dał 200 zł za jakieś okularki.



Co do dlaczego gogle? to chłopaki już wystarczająco dużo argumentów wypisali, więc nie muszę już nic dodawaćDołączona grafika bo uważam je za wystarczające.

Jeżeli masz coś przeciwko goglom to już to powiedziałeś i jest to Twoja sprawa, więc resztę proponuję zachować dla siebie
bo nie chce mi się odpisywać dlaczego napisałem "ż" a nie "ź"

Tak więc Pozdrawiam