Skocz do zawartości




Zdjęcie

Testdrive Vol.6 - 8-10 Stycznia 2016 Wierchomla -Zamieszanie Czas Zacząć ;)


279 odpowiedzi w tym temacie

#261 slv

slv

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 521 postów
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 20 January 2016 - 20:52

Tak mówię, bo przy "obecnej przepustowości" wyciągów czasami miałem wrażenie, że jednak jest tam tłoczno. Dlatego tez boję się tego, że jak będzie szybszy wyjazd to mogą rozdeptać tą miejscówkę.



#262 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 02 February 2016 - 08:39

Już wiadomo czemu nie było NITRO, CAPITY i K2 https://www.facebook...755008024632615


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#263 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 02 February 2016 - 09:13

Fordex to wiedziałem ze obstawiają jakąś inna imprezę, union sie nie wyjaił co knuje, K2 milczało.


Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#264 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 02 February 2016 - 09:23

no cóz.... :) 

 

każdy wybiera impreze taką jaka mu pasuje :)

 

pzdr

 

JW


  • ProDish lubi to

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#265 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 05 February 2016 - 14:36

Fordex to wiedziałem ze obstawiają jakąś inna imprezę, union sie nie wyjaił co knuje, K2 milczało.

Fordex kolego to od dlugiego czasu nie istnieje. 


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#266 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 07 February 2016 - 21:29

a wy na tym spędzie to tylko piliście..? kiedyś z wdzięczności to się jakieś wrażenia z objechanego sprzętu wrzucało w odpowiednie działy... a teraz widzę tradycja w narodzie ginie... chyba, że dystrybutorom nic w zamian się nie należy... albo ja stary, ślepy szukać nie umiem... :P
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#267 SzymSzym

SzymSzym

    Starszy snołborder

  • Instruktorzy
  • 466 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 08 February 2016 - 13:43

Ja bym z chęcią napisał o Powder Sucksie, ale niestety dostałem tępą deskę i nic o niej się nie dowiedziałem... a odczucia o obu libach mam wyjątkowe także powstrzymam się przed upublicznianiem opinii tłumacząc się, że godzina z kawałkiem to było dla mnie za mało, żeby poznać deskę ;)

#268 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 08 February 2016 - 19:48

szym, ale w czym problem..? prawdziwa cnota krytyki się nie... liby są specyficzne... mi skate banana nie siadł kiedyś kompletnie, a już t.rice pro hp, to najlepsza deska na jakiej stałem... przecież chyba o to chodzi, żeby dzielić się swoimi odczuciami, a nie kadzić komuś, bo się go zna/lubi/pije pifko... :)
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#269 SzymSzym

SzymSzym

    Starszy snołborder

  • Instruktorzy
  • 466 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 08 February 2016 - 20:54

ee zdecydowanie to nie o to chodzi :) mi oba nie siadły, ale może dlatego że trochę innej jazdy wymagają i nie przyzwyczaiłem się do nich... póki TRS i Travis pro były powiedzmy średnio postawione na krawędzi było super, ale przy mega mocnym postawieniu oba na całej długości mi puszczały... dziwne bardzo i sam nie wiem czy to kwestia 7mniu punktów kontaktowych czy mojego skila czy ocb... szkoda że stok na Wierchomli nie jest stromszy, wtedy łatwiej wychwycić co deska sobą prezentuje :)
Jeszcze GNU RC chce objechać to mam nadzieję się dowiedzieć i wtedy na pewno napiszę :)

#270 Los_dell_rio

Los_dell_rio

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 317 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 08 February 2016 - 22:04

ee zdecydowanie to nie o to chodzi :) mi oba nie siadły, ale może dlatego że trochę innej jazdy wymagają i nie przyzwyczaiłem się do nich... póki TRS i Travis pro były powiedzmy średnio postawione na krawędzi było super, ale przy mega mocnym postawieniu oba na całej długości mi puszczały... dziwne bardzo i sam nie wiem czy to kwestia 7mniu punktów kontaktowych czy mojego skila czy ocb... szkoda że stok na Wierchomli nie jest stromszy, wtedy łatwiej wychwycić co deska sobą prezentuje :)
Jeszcze GNU RC chce objechać to mam nadzieję się dowiedzieć i wtedy na pewno napiszę :)

 

to chyba skill…albo te 0,5 cm…pamiętasz  :hahaha2:



#271 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 09 February 2016 - 13:32

ee zdecydowanie to nie o to chodzi :) mi oba nie siadły, ale może dlatego że trochę innej jazdy wymagają i nie przyzwyczaiłem się do nich... póki TRS i Travis pro były powiedzmy średnio postawione na krawędzi było super, ale przy mega mocnym postawieniu oba na całej długości mi puszczały... dziwne bardzo i sam nie wiem czy to kwestia 7mniu punktów kontaktowych czy mojego skila czy ocb... szkoda że stok na Wierchomli nie jest stromszy, wtedy łatwiej wychwycić co deska sobą prezentuje :)
Jeszcze GNU RC chce objechać to mam nadzieję się dowiedzieć i wtedy na pewno napiszę :)

To jak się to co piszesz ma do carvingowych opisów?


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#272 SzymSzym

SzymSzym

    Starszy snołborder

  • Instruktorzy
  • 466 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 09 February 2016 - 18:48

To znaczy?

#273 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 09 February 2016 - 22:58

To znaczy?

chodzi mi o "ale przy mega mocnym postawieniu oba na całej długości mi puszczały..." trochę się to kupy nie trzyma bo powinno być odwrotnie


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#274 SzymSzym

SzymSzym

    Starszy snołborder

  • Instruktorzy
  • 466 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 10 February 2016 - 15:16

Nie kojarzę opinii, że im Magne mocniej postawione na krawędzi tym lepiej trzyma także nie wiem czy powinno być na odwrót. Jak więcej na MT pojeżdżę to wyrobię sobie opinie i na pewno się nią podzielę. 3-4 zjazdy na Wierchomli to dla mnie trochę za mało.

e. żeby była jasność. Nie twierdze że te deski kiepsko trzymały krawędź ! Póki były średnio postawione (powiedzmy do 60-70 stopni) to trzymały świetnie.

Użytkownik SzymSzym edytował ten post 10 February 2016 - 15:24


#275 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 10 February 2016 - 17:17

Jeśli chodzi o mnie to Lib TRS i GNU Riders Choice trzymają dobrze krawędź. Napisałbym inaczej. Przyzwyczaiłem się ze deski na kórych śmigam trzymają krawędź tak jak ja im pozwolę. Obie deski Marwina robią to lepiej ale mi się wydaje że tracę nad tym kontrolę. TRS ciężko jest wybić z rytmu "Jadę na krawędzie". Mi się podobało ale ...... musiałbym wiecej pośmigać. 


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#276 Los_dell_rio

Los_dell_rio

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 317 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 10 February 2016 - 20:43

e. żeby była jasność. Nie twierdze że te deski kiepsko trzymały krawędź ! Póki były średnio postawione (powiedzmy do 60-70 stopni) to trzymały świetnie.

 

…dla zobrazowania, to te 70st wygląda tak

przy takim (lub większym) wychyleniu, zakładam SzymSzym, że mocno trzesz czubami buta, bo chyba kąty miałeś + ; - ?

Załączone pliki


Użytkownik Los_dell_rio edytował ten post 10 February 2016 - 20:53


#277 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 10 February 2016 - 21:38

Nie kojarzę opinii, że im Magne mocniej postawione na krawędzi tym lepiej trzyma także nie wiem czy powinno być na odwrót. Jak więcej na MT pojeżdżę to wyrobię sobie opinie i na pewno się nią podzielę. 3-4 zjazdy na Wierchomli to dla mnie trochę za mało.

e. żeby była jasność. Nie twierdze że te deski kiepsko trzymały krawędź ! Póki były średnio postawione (powiedzmy do 60-70 stopni) to trzymały świetnie.

Nie mówie o MT a ogólnie o deskach snowboardowych


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#278 SzymSzym

SzymSzym

    Starszy snołborder

  • Instruktorzy
  • 466 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 10 February 2016 - 23:15

…dla zobrazowania, to te 70st wygląda tak
przy takim (lub większym) wychyleniu, zakładam SzymSzym, że mocno trzesz czubami buta, bo chyba kąty miałeś + ; - ?


Owszem kąty +18, -12. Nie Trę o ile deska w talii ma ponad ~252mm. Buty mam Ride Lasso 8,5 czyli raczej małe, a najlepiej na deskach midwide około 255mm mi się jeździ. Właśnie dlatego, że nie jadę na butach ;)
W załączniku masz prtscrn z pierwszego lepszego filmiku na miękkiej - tu akurat morrow za chyba 7 stow w detalu ;) nie chce mi się Twojego kątomierza przykładać ale myślę, że co najmiej 60 stopni jest.



@ Marcin,
Właśnie ja bym powiedział, że ogólnie wśród desek snowboardowych nie ma reguły. Jedne im mocniej są postawione to lepiej trzymają inne gorzej.

Załączone pliki


  • Marcin07 lubi to

#279 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 10 February 2016 - 23:31

Czy deska dobrze trzyma nie decyduje tylko stopinie wychylenia deski, głównie decyduje prędkość i stopień nachylenia stoku, bo deskę do 70 stopni można sobie nawet wychylic na plaskim;) i powiedzieć, że za***iście deska trzyma;) Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

#280 SzymSzym

SzymSzym

    Starszy snołborder

  • Instruktorzy
  • 466 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 10 February 2016 - 23:40

Jeszcze czy mamy miękki wiosenny śnieg czy zmrożone lodowisko ;)
Im trudniejsze warunki (twardo, nierówno, większe prędkości, stromsze stoki, ciaśniejsze skręty-czyli mocniej postawiona deska na krawędzi) tym bardziej wychodzi co deska sobą prezentuje :) no i co rider sobą prezentuje ;)

Użytkownik SzymSzym edytował ten post 10 February 2016 - 23:41

  • Marcin07 lubi to