Skocz do zawartości




Zdjęcie

Testdrive Vol.6 - 8-10 Stycznia 2016 Wierchomla -Zamieszanie Czas Zacząć ;)


279 odpowiedzi w tym temacie

#241 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 January 2016 - 22:06

krótko dość :(


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#242 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 16 January 2016 - 22:55

załapalismy się z TD do krakowskiej TV :D

 

http://krakow.tvp.pl...05542/14-i-2016


.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#243 chmurek

chmurek

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 139 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 17 January 2016 - 18:10

skoro mnie wywołałeś i przekłamuje moje słowa to musze się odnieść. Zwłaszcza, że mam wrażenie ze ci dokuczyłem, bo odnosisz się do tego w kolejnych postach. Nie takie były moje intencje.

 

1. Nie padło stwierdzenie, że najlepsze stoki to białka i zielenec tylko, że są najlepiej przygotowane do sezonu. Sam określiłeś ich klientów, nie ja! 

2. Nie było mowy o zwrocie za karnet, tylko padło ode mnie pytanie dlaczego cena za karnet nie jest proporcjonalna do otwartych i przygotowanych tras.

3. Sam mówiłeś dlaczego wierchomla jest tak słabo przygotowana i ty sam oceniłeś ich system naśnieżania.

4., Ani razu nie oceniłem w naszej rozmowie organizacji TD, tylko i wyłącznie moja ocenę przygotowania stacji.

 

Boli mnie, ze nie jestem zaproszony na kolejne TD, ale dam radę.

 

W jednym masz rację byłem tego dnia Malkontentem, przejechałem cały kraj na TD, komunikat narciarski Stacji okazał się zbyt optymistyczny, codziennie problem z karnetem. Na wyciągu smar zniszczył mi kurtkę, na desce kolejne rysy od kamieni itd.

 

 

Odnośnie TD, gratuluje ci zapału i determinacji z jaką organizujesz je. Należą Ci się podziękowania i dziękuję Ci. Jednak czasami warto posłuchać uwag i krytyki, żeby to co się robić, zrobić jeszcze lepiej.

 

 


  • Maluuutka i RiKi iTak XVI lubią to

#244 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 17 January 2016 - 18:38

skoro mnie wywołałeś i przekłamuje moje słowa to musze się odnieść. Zwłaszcza, że mam wrażenie ze ci dokuczyłem, bo odnosisz się do tego w kolejnych postach. Nie takie były moje intencje.

 

1. Nie padło stwierdzenie, że najlepsze stoki to białka i zielenec tylko, że są najlepiej przygotowane do sezonu. Sam określiłeś ich klientów, nie ja! 

2. Nie było mowy o zwrocie za karnet, tylko padło ode mnie pytanie dlaczego cena za karnet nie jest proporcjonalna do otwartych i przygotowanych tras.

3. Sam mówiłeś dlaczego wierchomla jest tak słabo przygotowana i ty sam oceniłeś ich system naśnieżania.

4., Ani razu nie oceniłem w naszej rozmowie organizacji TD, tylko i wyłącznie moja ocenę przygotowania stacji.

 

Boli mnie, ze nie jestem zaproszony na kolejne TD, ale dam radę.

 

W jednym masz rację byłem tego dnia Malkontentem, przejechałem cały kraj na TD, komunikat narciarski Stacji okazał się zbyt optymistyczny, codziennie problem z karnetem. Na wyciągu smar zniszczył mi kurtkę, na desce kolejne rysy od kamieni itd.

 

 

Odnośnie TD, gratuluje ci zapału i determinacji z jaką organizujesz je. Należą Ci się podziękowania i dziękuję Ci. Jednak czasami warto posłuchać uwag i krytyki, żeby to co się robić, zrobić jeszcze lepiej.

 

 

 

 

a teraz po tych gorzkich żalach powiedz mi gdzie padło w moich wypowiedziach Twoje imie, nazwisko lub nick.

 

Jak na kogoś kto uwielbia wyrażac swoje zdanie jesteś wyjątkowo wrażliwy na swoim punkcie nawet kiedy nie jest napisane że o rozmowe z Tobą chodziło.

 

Niczego nie przekłamałem... widać nie panujesz nad własnymi opiniami....

 

Zaproszeni na kolejny TD są prawie wszyscy oprócz morgana i jacka sp - tyle że nie wiem czy sprostamy Twoim wymaganiom... i szczerze mówiąc nie wiem czy nawet chce 

 

 

pzdr

 

JW


.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#245 kuba_krk

kuba_krk

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 17 January 2016 - 18:59

O k**wa nowe rysy na ślizgu, na ścianie sobie powieś desunie.


Użytkownik kuba_krk edytował ten post 17 January 2016 - 19:00


#246 Snp

Snp

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 570 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 17 January 2016 - 19:03

Krotko i na temat - rowniez dziekujemy za impreze. Fajnie bylo znow zobaczyc Wasze mordki szczegolnie te sprzed paru lat :) Szkoda ze nie cala "stara ekipa" sie nie zjawila - ale wszystko do nadrobienia :)

Pomimo tego ze zarowno zaczelismy TD dosc powazne bo od zlamania tak i skonczylismy rownie "ciekawie" - 3 lawety z Krynicy do domu. To wspomnienia pozostana hehe. Przynajmniej poznalem sporo gospodarzy z Wierchomli jak i ekipe Tauronu ktorym dziekuje za pomoc (chociaz nie wiem po co i tak nie przeczytaja :P)

Mam nadzieje do zobaczenia za rok :)


Użytkownik Snp edytował ten post 17 January 2016 - 19:03

  • RiKi iTak XVI lubi to

#247 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 17 January 2016 - 19:37

Jako tzw. lokales i ponieważ Wierchomla jest stokiem na którym najczęściej jeżdżę, dopiszę tylko, że wydaje mi się, że Wierchomla robi co może. Warunki pogodowe już trzecią zimę z rzędu są jakie są. Śnieżyli kiedy tylko mogli. Naturalnego śniegu nie ma właściwie do tej pory (w ostatnim tygodniu spadło ze 3 cm).

Cała stacja do tej pory nie jest czynna, nie ma też połączenia między dwoma dolinami czym szczyci się stacja. W takich warunkach Wierchomla i Szczawnik to tak właściwie dwie osobne stacje narciarskie. Było by miło gdyby w momentach kiedy nie działa nawet połowa wyciągów stacja oferowała tańsze karnety... ale nie oferuje. Widocznie mimo wszystko mają wystarczającą ilość chętnych.

W przyszłym roku będzie nowa kanapa. Partyjki szachów podczas wjazdu do góry przejdą do historii. Być może nawet nie będzie tak pizgać, kiedy krzesło zatrzyma się z jakiegoś powodu przed górną stacją. Idzie ku lepszemu. Byle jeszcze zimy zaczęły być prawdziwymi zimami to damy radę :-P


  • Jancio Wodnik lubi to

#248 Los_dell_rio

Los_dell_rio

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 317 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 17 January 2016 - 21:31

 

Zaproszeni na kolejny TD są prawie wszyscy oprócz morgana i jacka sp - tyle że nie wiem czy sprostamy Twoim wymaganiom... i szczerze mówiąc nie wiem czy nawet chce 

 

 

pzdr

 

JW

 

Historię z Morganem znam (osobiście gościa lubię), ale nie zapraszać Jaca tylko dlatego, że jest z Sosnowca?…eeee  :twisted:



#249 michael

michael

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 132 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 17 January 2016 - 22:34

Rowniez chce podziekowac za impreze, to moj drugi TD i znowu wiecej jezdzilem w twardych butach nie miekki ale z przyjemnoscia patrze jak na miekkie laczy sie skrety ciete i tricki, szczeka opada. :))) Z przyjemnoscia bylo zobaczyc starych kolegow i spotkac nowych, i brac udzial w czym co laczy nasza pasje: snowboard.

 

Jeszcze chce dodac ze zwrucenie uwagi o osrodka/warunkow do organizatoru imprezy ktory z tym nie ma nic wspolnego to troche.. well.. "nie teges". Jako wspolorganizator drugiej co do wiekszosci imprezy snb w PL musisz zrozumiec jaka to jest ciezka praca i ile czlowiek daje od siebie (czasu, kasy, nerwow) a NIC nie dostaje zamian (i szok... nawet traci, ja jestem prawie 1000zl do tyl), a zeby na koniec slychac "to i to i to mi sie nie podobalo szczegolnie z tym osrodkiem" to naprawde nic nie daje i tylko wkurza, z stad musze powiedzic ze odpowiedz Jancia jest 100% na miejscu.

 

BTW, Zieleniec wcale nie byl lepiej przygotowany, bylem tam 3 dni przed TD. Bylo.. well.. ch**owo.



#250 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 18 January 2016 - 10:03

Historię z Morganem znam (osobiście gościa lubię), ale nie zapraszać Jaca tylko dlatego, że jest z Sosnowca?…eeee  :twisted:

 

 

jaceksp-tego pana nie zapraszamy po jego wypowiedziach na fb ze nie wchodzi na to sprzedajne forum bo jesteśmy wstanie zrobic WSZYSTKO' włącznie zapewne z laską za deske coala..... - co bylo zwyczajnymi pomówieniami sfrustrowanego zakompleksionego człowieka któremu sporo pomogłem .....

 

ale zamiast obrabiac ludziom dupe za plecami jak m in robia ci panowie mowie prosto w twarz...

 

pzdr

 

JW


.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#251 mooha

mooha

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 53 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 18 January 2016 - 15:31

Wyszło Jancio jak sie znasz :P     ranking z onetu :D :D :D :D

 

http://zapodaj.net/4...e73b33.jpg.html


Użytkownik mooha edytował ten post 18 January 2016 - 15:34


#252 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 18 January 2016 - 15:36

Wyszło Jancio jak sie znasz :P     ranking z onetu :D :D :D :D

 

http://zapodaj.net/4...e73b33.jpg.html

 

ale ty chyba nie serio.....? :bag:


no board no fun!

#253 mooha

mooha

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 53 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 18 January 2016 - 15:44

ale ty chyba nie serio.....? :bag:

ale Ty chyba nie serio że nie znasz znaczenia tej emotki --------> :D    

 

 

  :huh2:  :huh2:  :huh2:   :hahaha:



#254 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 18 January 2016 - 15:51

Wyszło Jancio jak sie znasz :P     ranking z onetu :D :D :D :D

 

http://zapodaj.net/4...e73b33.jpg.html

 

komfort jazdy i wrażenia narciarskie - 22 dla 2 dolin.

Kolejek nie ma to i jest wysoki wynik.


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#255 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 18 January 2016 - 16:33

nic tylko walic drzwiami i oknami..... wszyscy do zielenca i białki.... My popilnujemy ozostałych stoków :D

 

Wczoraj byłem w Przemyślu...... stok wieśniacko buraczany.... mośki w czapkach, dzinsach za***rdalający na kreche... nie polecam

Chyba że w tygodniu :)

 

pzdr

 

JW


.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#256 JaMMiQ

JaMMiQ

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 592 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 18 January 2016 - 18:31

a ja powiem tak - ciekaw jestem co zrobi szczyrk... może np za 2 lata td w szczyrku jak poprawią infrastrukturę i naśnieżanie? :)



#257 wysman

wysman

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 January 2016 - 16:21

a ja powiem tak - ciekaw jestem co zrobi szczyrk... może np za 2 lata td w szczyrku jak poprawią infrastrukturę i naśnieżanie? :)

 byłoby cudownie :yahoo:


jechałem szybko, iż lubię za***rdalać

#258 Lolaa

Lolaa

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 January 2016 - 17:37

Ja równiez dziękuje za wspaniały weekend :) i dopiero wracam do zdrowia  ale warto było :)   i szkoda ze kolejne TD za rok :(



#259 slv

slv

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 521 postów
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 19 January 2016 - 19:32

 byłoby cudownie :yahoo:

 

Ja tam bym wolał starą infrastrukturę, aby tylko nie było dzikich tłumów - jak to ma miejsce w tych "z góry listy"...

 

Z drugiej strony fajnie się śmiga kanapą...



#260 EriksonE

EriksonE

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 728 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 20 January 2016 - 19:30

Ja tam bym wolał starą infrastrukturę, aby tylko nie było dzikich tłumów - jak to ma miejsce w tych "z góry listy"...

 

Z drugiej strony fajnie się śmiga kanapą...

 

Ale oni wiedzą co robić. Na początek będzie chyba 6 osobówka + gondola. Wiadomo że przyjedzie sporo więcej dzikusów, ale taki klimat. Z samego MS jest więcej tras niż w każdej miejscówie w Polsce (może w białce będzie w tym roku więcej) + FR poziom expert :)