Skocz do zawartości




Zdjęcie

Testdrive Vol.6 - 8-10 Stycznia 2016 Wierchomla -Zamieszanie Czas Zacząć ;)


279 odpowiedzi w tym temacie

#221 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 10 January 2016 - 22:53

Ani ja :-)

Dzięki wszystkim a najbardziej organizatorom. Kolejny gruby event za nami. Pogoda siadła, śnieg dowieźli akurat na czas (choć chciało by się więcej).

Fajnie było spotkać znajomych. Dzięki za wspólne śmiganie. Dzięki też dystrybutorom za możliwość objeżdżenia kilku zacnych desek.

A teraz niech wlanie wreszcie białym, tak z półtora metra żeby można było pojeździć w terenie :-P



#222 Dabla

Dabla

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 145 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 11 January 2016 - 09:57

hej ja tez dziękuje za organizację testów, miałem możliwość sprawdzenia kilka fajnych desek. Wszystko ok, ale niestety nie obyło się bez wpadek. Chciałem zwrócić uwagę na opóźnienie rozpoczęcia całej imprezy w sobotę. Cisnęliśmy na maxa żeby zdążyć dojechać na tą 8.30 a tu się okazało, że osoby która ma identyfikatory brak. Sporo osób razem z nami czekało w tej knajpie i tak naprawdę wszystko się przez to sporo opóźniło ( wyjechaliśmy na stok dopiero po 10  a i tak byliśmy jedni z pierwszych którzy dostali identyfikatory) Rozumiem, że była impreza ale może by to w przyszłym roku uwzględnić w programie bo nie potrzebnie wszyscy wstali tak wcześnie. 

W zeszłym roku niestety było tak samo - godzinę czekaliśmy wtedy na osobę z identyfikatorami.

Do tego w sobotę było mega zamieszanie z szkoleniami. nikt nie wiedział co, gdzie i kiedy się odbędzie. Bardzo chciałem wziąć udział w szkoleniu z butterów (dlatego też tak cisnęłem żeby zdążyć wpisać się na listę - miało być tylko 10 miejsc ) a na to wygląda że takich szkoleń wcale nie było. Wielka szkoda bo miałem nadzieję że czegoś się nauczę.

Mam nadzieję że w przyszłym roku weźmiecie to pod uwagę i nie trzeba będzie już tyle czekać na identyfikatory.



#223 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 11 January 2016 - 11:02

Nie jestem organizatorem ale... nie wszystko da się niestety przewidzieć. W piątek rano czekaliśmy sporą chwilę na uruchomienie kanapy, bo po wywiezieniu kilku osób coś się zepsuło i krzesło stało chyba z godzinę. Koniec końców poszliśmy do namiotów z buta. Krzesło ruszyło gdzieś po 10.00. Z tego powodu szkolenia też się przesunęły. Nie ma w tym winy organizatorów. Shit happens.

W sobotę miały być czynne Polanki i tam miała być baza imprezy (namioty dystrybutorów itp. Start wg. planu o 9.30 a nie o 8.30). Widziałem jak w piątek wieczorem ratraki walczyły ile sił żeby stok przygotować. Niestety, w sobotę rano okazało się że jednak zabrakło trochę śniegu. W związku z tym Polanki nie ruszyły i trzeba było wszystko przeorganizować, stąd opóźnienie.

Podsumowując. To jest impreza od fanów snowboardu dla fanów. Drobne opóźnienia i niedociągnięcia się zdarzają (co roku pomagam w organizacji Mistrzostw Polski we Wspinaczce Drzewnej więc wiem jak organizacja podobnej imprezy wygląda od wewnątrz i ile spraw trzeba ogarnąć na raz, czasem zupełnie nieprzewidzianych) ale mimo to co roku jest co najmniej dobrze. Fajnie też że komuś się w ogóle chce coś takiego organizować. Chill :-)


  • Jancio Wodnik i Los_dell_rio lubią to

#224 kuba_krk

kuba_krk

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 11 January 2016 - 11:36

Z mojej strony dzięki dla Abraxa i Barta za jak zwykle profi szkolenie z kątów. Nie przetestowalem żadnej deski, bo skończyliśmy kąty kolo 14.30 :D Przeżyje. Natomiast od dzisiaj patrze zupełnie inaczej na wasze wszystkie opowieści o wielkich tripach i przygodach w górach, jeśli byle deszcz uniemożliwił zrobienie czegokolwiek w niedziele. LESZCZE :P


  • Abrax lubi to

#225 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 11 January 2016 - 11:56

Hmm, w niedzielę jeździliśmy do 12.30 (chociaż rano, w deszczu, było słabo), później krótka przerwa na obiadek i zmianę ciuchów i śmiganie do 19.00...


Użytkownik retro edytował ten post 11 January 2016 - 11:56


#226 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 11 January 2016 - 12:17

zacznę od podziękowań :)

 

Dziekuje tym którzy Shrekowi i mi pomogli to zorganizować.

 

Dziękuje Filipowi z AT Events z którym rozszerzyliśmy formułę imprezy o zawody i koncert.

 

Dziękuję importerom za przyjazd i wystawienie się

 

Dziękuje włodarzom stoku Wierchomla za tak doskonałą współpracę przy organizacji nie spotykaną w innych ośrodkach w Polsce.

 

Dziękuje Michałowi Bartusiakowi - to co stworzył w snow parku było niewiarygodne !!!

 

Dziękuje Wam ze przyjechaliście i stworzyliście niezapomnianą atmosferę....

 

Kolejny TD za nami.... jak zwykle to pogoda rozdawała karty i w tym sezonie trafiliśmy niemal idealnie :)

 

 

Co do zarzutów Dabli nie będę sie w tej chwili odnosił bo w większości zrobił to Retro i celnie.

Osobiście spotkałem się z jednym atakiem osoby mocno niezadowolonej ze wszystkiego ale po stwierdzeniu że najpiękniejszym stokiem w Polsce dla niego jest Białka i ew zieleniec.... stwierdziłem że nie warto.... - takich ludzi nie zapraszam na nasze gówniane imprezy...

myśle że równie fantastyczne eventy spotka w klimatycznej białce....

 

Czasem ręce opadają kiedy ludzie są tak pazerni że wciąż im mało i są zdziwieni że skoro impreza jest za darmo, szkolenia za darmo... testy za darmo to dlaczego mają płacic za karnety..... - bo takią wiadomość też otrzymałem.... 

 

na szczęście to są jednostkowe sprawy a reszta potrafi docenić i spotkałem się osobiście z wieloma podziękowaniami na miejscu... smsami po imprezie za które dziękuje i wierzcie są dla mnie ważne :)

 

narazie dziekuje i do zobaczenia.... może jeszcze w marcu.... :D

 

 

pzdr

 

JW


Hmm, w niedzielę jeździliśmy do 12.30 (chociaż rano, w deszczu, było słabo), później krótka przerwa na obiadek i zmianę ciuchów i śmiganie do 19.00...

 

 

Retro..... ale Ty jesteś nie do zajechania :D

 

pzdr JW


  • mike i arkus lubią to

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#227 kuba_krk

kuba_krk

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 11 January 2016 - 12:39

W deszczu bylo o tyle super, że było totalnie pusto i fajnie było potrenować to, co się wyniosło z soboty ;) Bardziej tutaj do wystawców piłem, nie do hardkorów sprawdzajacych wytrzymałość membran na krześle od 9 ;)
Jancio, hejtery się zawsze znajdą, trzeba robić swoje i mieć wyjebane. My wracając do auta koło 15 w niedziele usłyszeliśmy rozmowę rozgoryczonych, ok 50-letnich narciuchów, że jak to może być że stok nieprzygotowany, nieratrakowany i że takie okropne waunki, a piszo, że dobre. Generalnie, nie dogodzisz ;)



#228 Dabla

Dabla

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 145 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 11 January 2016 - 13:08

Hej, nie napisałem tych uwag, żeby kogoś obrazić czy też dlatego że się mi impreza nie podobała. Lubię to forum i lubię tą imprezę. To był najprawdopodobniej mój 4 TD (jeśli dobrze sobie przypominam). Wiem oczywiście, że taką imprezę ciężko ogarnąć. Chodziło mi o to, żeby przy następnej nie popełniać tych samych błędów i zrobić ją jeszcze lepszą.

Nie wiem dlaczego Jancio tak zdenerwowały Cię moje słowa. Ja tylko napisałem żeby wziąć pod uwagę późniejsze zapisy w drugim dniu imprezy. Nie ma też co zwalać opóźnienia z rejestracją na brak śniegu na polankach, po prostu osoba która miała papiery się zgubiła ( nie wiem czy to ty byłeś w knajpie w sobotę rano czy też inna osoba z organizatorów ale jeśli to ty to powinieneś pamiętać że próbowałeś wielokrotnie dodzwonić się do osoby która miała wszystkie papiery i mówiłeś że ją zabijesz jeśli szybko tu nie przyjedzie - jak już dotarła  to pojechała na górę jak się okazało)

Nie wiem też dlaczego wyzywacie mnie od hejterów.

Impreza mi się podobała, podziękowałem za nią organizatorom.

Chciałem tylko żeby była lepsza za rok i żeby osoby takie jak ja które nie mogą sobie pozwolić na 3 dni imprezy nie musiały wstawać mega rano a potem cisnąć na maxa a potem czekać w knajpie (osób było takich z 30 lub więcej, ja miałem w sumie lajt bo wyjechałem o 6 ale jeden koleś mówił że wyjechał z Wrocławia o 4) 

Wiem że obsuwy się zdarzają, wiem, że są przypadki losowe itp. ale nie powinniście się obrażać za konstruktywne uwagi (szczególnie ze taka sytuacja powtarza się co rok - w białce jak sobie przypomniałem też tak było). Zróbcie zapisy później w sobotę i wszyscy będą zadowoleni.

I jeszcze raz powtarzam - dziękuję bardzo za tą imprezę i nie piszę tego by hejtować tylko żeby sprawić żeby TD był jeszcze lepszy.



#229 kuba_krk

kuba_krk

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 11 January 2016 - 13:22

Moje słowa nie były do Ciebie, luzik.



#230 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 11 January 2016 - 15:51

Hej, nie napisałem tych uwag, żeby kogoś obrazić czy też dlatego że się mi impreza nie podobała. Lubię to forum i lubię tą imprezę. To był najprawdopodobniej mój 4 TD (jeśli dobrze sobie przypominam). Wiem oczywiście, że taką imprezę ciężko ogarnąć. Chodziło mi o to, żeby przy następnej nie popełniać tych samych błędów i zrobić ją jeszcze lepszą.

Nie wiem dlaczego Jancio tak zdenerwowały Cię moje słowa. Ja tylko napisałem żeby wziąć pod uwagę późniejsze zapisy w drugim dniu imprezy. Nie ma też co zwalać opóźnienia z rejestracją na brak śniegu na polankach, po prostu osoba która miała papiery się zgubiła ( nie wiem czy to ty byłeś w knajpie w sobotę rano czy też inna osoba z organizatorów ale jeśli to ty to powinieneś pamiętać że próbowałeś wielokrotnie dodzwonić się do osoby która miała wszystkie papiery i mówiłeś że ją zabijesz jeśli szybko tu nie przyjedzie - jak już dotarła  to pojechała na górę jak się okazało)

Nie wiem też dlaczego wyzywacie mnie od hejterów.

Impreza mi się podobała, podziękowałem za nią organizatorom.

Chciałem tylko żeby była lepsza za rok i żeby osoby takie jak ja które nie mogą sobie pozwolić na 3 dni imprezy nie musiały wstawać mega rano a potem cisnąć na maxa a potem czekać w knajpie (osób było takich z 30 lub więcej, ja miałem w sumie lajt bo wyjechałem o 6 ale jeden koleś mówił że wyjechał z Wrocławia o 4) 

Wiem że obsuwy się zdarzają, wiem, że są przypadki losowe itp. ale nie powinniście się obrażać za konstruktywne uwagi (szczególnie ze taka sytuacja powtarza się co rok - w białce jak sobie przypomniałem też tak było). Zróbcie zapisy później w sobotę i wszyscy będą zadowoleni.

I jeszcze raz powtarzam - dziękuję bardzo za tą imprezę i nie piszę tego by hejtować tylko żeby sprawić żeby TD był jeszcze lepszy.

 

 

w wiekszosci odnioslem sie do ataku na mnie w niedziele przez jednego malkontenta który nawet żądał zwrotu pieniędzy za karnet bo "tylko " główny stok działał - co oczywiście nie było prawdą....

 

Kama bo o niej mowa - zrobiła dobrze bo ustaliliśmy że w sobotę przeniesiemy biuro już na stok - ze względu na dużą ilość  ludzi czekających na dole zrzucilismy ją na dół

 

pzdr

 

JW


.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#231 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 11 January 2016 - 16:40

Podziękowania dla Jancia i Teamu za organizację. Było jak zwykle klimatycznie.  :yahoo:

 

Fajnie znów było spotkać wielu z was na forum w jednym, fajnym miejscu jakim jest Wierchomla. 

 

Dobrze, że było co przetestować. Nareszcie przejechalem sie na Libie i na GNU i to na modelach 2017.

Dzieki, że w tym roku Burton miał już testówki z 2017. Można było zobaczyć w jakim kierunku idą nowe desiwa. (Custom X FV - mniam  :jump: )

 

Mimo przeciwności losu pogoda była, śnieg był, atmosfera była więc czego można chcieć więcej. 

 

Retro wspomniał o przeciwnościach losu jakie się pojawiły ale czy nam to  w czymś przeszkodziło ? Nie. 

 

W Białce już jeden TD był.

Nastaliśmy się tylko w kolejkach do wyciągu.

Nie dało się nic przetestować. 


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#232 RiKi iTak XVI

RiKi iTak XVI

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 11 January 2016 - 17:36

My również mega zadowoleni, i wykonczeni, ale rzecz jasna w pelni usatysfakcjonowani 😊 Wielkie dzieki za organizacje do Jancia jak i do niezmordowanej Caman jak i cierpliwego Kacpra 😜czuje ze z roku na rok bedzie jeszcze lepiej 😊, i podejzewam ze TdV juz nie zmieni miejscowki 😀.... Ps. Dzieki serdeczne oczywiscie w strone Marka i Przemka z pod namiotu GNU! I oby do Marca 😜 Ps.2 A i kolejna narciarka zmienila wiare po tym evencie 😀

Użytkownik RiKi iTak XVI edytował ten post 11 January 2016 - 17:37

Dołączona grafika "I’m gonna run away and open up my mind..."

#233 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 11 January 2016 - 22:13

Jestem bardzo mile zaskoczony cały eventem i ludźmi których tam spotkałem. Miałem inny obraz tej imprezy w głowie. Chętnie znów sie pojawię ;)
  • Jancio Wodnik lubi to

#234 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 January 2016 - 07:07

Ja też dziękuję Janciowi, Filipowi Kaman i wszystkim innym było superaśnie


Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#235 Abrax

Abrax

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 12 January 2016 - 08:33

A ja też chciałem się odnieść do organizacji. Było miło. Miło było sobie pogadać rano, na krześle i przy namiotach :-) Z tego co zauważyłem, organizujących było chyba mniej więc wielki szacun za to, że Wam się ciągle chce! Dla nas świetnie. Nawet postanie sobie czasem jest fajne jeśli się stoi wraz z podobnymi sobie zajawkowiczami!

 

Dzięki wystawcom, Wasza fachowa pomoc i wiedza na temat sprzętu okazała się niezbędna. Dzięki temu mamy ten fun!

 

Super fajna grupa szkoleniowa ku mojemu wielkiemu zdziwieniu złożona również z kilku osób na twardych sprzętach - DZIĘKUJĘ! Uwielbiam widzieć jak robicie postępy :-)

 

Dziękuję za mega sportową atmosferę, beton na trasie, kilka muld po zmroku i pustość w jakiej mogliśmy z Bartem kantować ranty. A kto widział ten wie, że kantowaliśmy jak tylko się dało!

 

Z przyjemnością przyjadę w przyszłym roku! 


  • Jancio Wodnik lubi to
zapisz się do www.carvingskills.com i jeźdź z nami

#236 blabla

blabla

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 22 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 January 2016 - 19:26

My również bardzo dziękujemy za możliwość spędzenia tych kilku dni razem z Wami w Wierchomli. Dla nas wszystko było super !!! :ok: Do zobaczenia za rok :papa: 



#237 JaMMiQ

JaMMiQ

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 592 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 January 2016 - 21:12

Również dzięki wszystkim za kolejnego udanego TestDriva.

Moje zdrówko wprawdzie nie dopisało, ale już dawno powiedziałem - niezależnie od sytuacji jadę choćby dla samych ludzi :)

Fajnie było Was znowu spotkać, niektórych po dłuższej przerwie :)

Co do samych testów - nie nastawiałem się na to jako, że mam już swoją ukochaną deskę, ale mimo wszystko co nieco przetestowałem - dystrybutorzy dopisali składem i sprzętem :) Cieszy mnie, że co roku pojawiają się kolejne marki na TD - Marek chyba zrobił furorę z dechami Lib/GNU :)

Warunki na Wierchomli - jak na to z czego mogli to przygotować były naprawde dobre. Niedziela też dała radę w późniejszych godzinach.

Organizatorom dzięki wielkie że nadal im się chce - mimo nie zawsze pozytywnych komentarzy.

Do zobaczenia za rok obowiązkowo!



#238 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 January 2016 - 11:50

Dziękuję wszystkim przybyłym. Było tak jak co roku doskonale. Do zobaczenia za rok, a w tym sezonie na kilu testach które przeprowadzimy


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#239 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 13 January 2016 - 19:04

EDIT !!!

 


.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#240 slv

slv

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 521 postów
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 13 January 2016 - 19:33

SUPER!

A jakiś dłuższy edit?  :excited:


Użytkownik slv edytował ten post 13 January 2016 - 20:33