Skocz do zawartości




Zdjęcie

Szkolenie 'na Kątach'


160 odpowiedzi w tym temacie

#61 Ypsi

Ypsi

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 07 January 2014 - 16:57

My również Ciebie witamy... :)

Poprzedni termin TD mi nie siedział kompletnie, teraz kto wie, będę śledził temat z tym szkoleniem.
  • blabla lubi to
Jak chcesz to uciekaj ......................... Radzimy zostać !...

#62 blabla

blabla

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 22 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 07 January 2014 - 17:16

burak ze mnie ;) kompletnie nie udzielam się na forach i zapomniałam o zasadach dobrego wychowania :)
WITAM WSZYSTKICH !!!

#63 Abrax

Abrax

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 07 January 2014 - 18:14

Witaj blabla :-)

Bardzo przyjemnie słyszeć, że to szkolenie spotyka się z takim zainteresowaniem :-)
Słuchajcie, ogarniemy to tak, żeby każdy był zadowolony. Nie ma potrzeby rezerwowania miejsc na wyrost aczkolwiek wpisywanie się tutaj pozwoli nam się lepiej przygotować.

mike: Napewno wiesz, że możesz wpaść na PCS ogarnąć tego DUALa 158... Wpisaliśmy tam 2 szkolenia z Extremecarvingu wprawdzie ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby jedną z tych lekcji zrobić mniej ekstremalną i poprowadzić ją w duchu tego co miało być w piątek na Wierchomli.

Część z Was pewnie i tak zamierzała w ten weekend gdzieś wybyć a biorąc pod uwagę to, że Białka ma troszkę więcej śniegu niż Wierchomla...

W każdym razie zapraszamy :-)
zapisz się do www.carvingskills.com i jeźdź z nami

#64 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 07 January 2014 - 19:09

abrax przyjacielu... macie lepsze układy u szefa i na pcs'ie będzie mega warun..? raczej nie sądzę... niestety mi odwołanie tego terminu moooocno komplikuje sprawy... baaardzooo mooooocno... :wallie:



sorki blabla... cześć... :papa:

Użytkownik praxx edytował ten post 07 January 2014 - 19:10

skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#65 Vasya

Vasya

    Snołborder

  • 3MetryPuchu
  • 154 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 07 January 2014 - 19:23

@Abrax, będzie nas co najmniej dwóch SITSowców o 12:30 więc prosimy o lajtowe podejście do tematu :P

Czy sprawę rejstracji PCS załatwimy na miejscu w namiocie czy trzeba przez forum i wpłacać przelewem?


@Praxx - mnie też szlag trafił... w lutym mnie nie będzie... ;( :wallie:

Użytkownik Vasya edytował ten post 07 January 2014 - 19:25

Willa Modrysówka - Noclegi w Zawoi


#66 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 07 January 2014 - 19:32

może 3a by ogarnąć event wyjazdowy na przełomie marca i kwietnia w jakiejś przyjaznej lokalizacji..? B)
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#67 canmanski

canmanski

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 07 January 2014 - 19:46

może 3a by ogarnąć event wyjazdowy na przełomie marca i kwietnia w jakiejś przyjaznej lokalizacji..? B)


Tak, ale nie wyprzedzajmy. Postanowiliśmy z Abrax'em robic rzeczy dobrze. Teraz PCS, Tam sobie spokojnie porozmawiamy o następnych wyjazdach - a na pewno takie będą. Gdzieś tam za rogiem chowa się większy wyjazd w marcu i/lub kwietniu.

A w sprawie listy:
- wydaje mi się, że na TD zrobimy 2 szkolenia, w mniejszych grupach (6-7 osóB).
- na pewno będzie osobna rejestracja
- na pewno wszyscy się o tym dowiedzą (puścimy maila do wszystkich zapisanych poprzednio + tutaj).

Dzida!

Pozdrawiam
Bartek

Użytkownik canmanski edytował ten post 07 January 2014 - 19:49


#68 Abrax

Abrax

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 07 January 2014 - 19:48

@Abrax, będzie nas co najmniej dwóch SITSowców o 12:30 więc prosimy o lajtowe podejście do tematu :P

Czy sprawę rejstracji PCS załatwimy na miejscu w namiocie czy trzeba przez forum i wpłacać przelewem?


Spokojnie, ja nie gryzę. Jeśli ktokolwiek będzie chciał gryźć SITS'owców, to najpierw będzie mieć ze mną do czynienia. Mea Culpa, trzeba było bardziej moderować wypowiedzi przez te parę lat, może nie byłoby niepotrzebnych napięć.
Ja w każdym razie jestem pozytywny.

Co do podejścia lajtowego :-) -> Będzie dobrze. Naprawdę ;) Ale napewno będzie paru "lepszych" na twardym sprzęcie... Oni tak już mają, trzeba to zrozumieć.

Tak, kwestia wpisowego i listy będzie do ogarnięcia na miejscu.

#praxx : Nie no lepsze nie ale w związku z tym, że nasza impreza ma charakter jaki ma, można ją przeprowadzić w tych warunkach i nie podjęliśmy decyzji o jej odwołaniu. Poza tym plan awaryjny jest, na źródłach w Białce podobno jest strefa dla naturystek i naturystów ;)

Użytkownik Abrax edytował ten post 07 January 2014 - 19:51

zapisz się do www.carvingskills.com i jeźdź z nami

#69 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 07 January 2014 - 19:55

szczerze..? też wolałbym już się pobujać w ten weekend na wierchomlę, bo parę spraw się odkłada na nie wiadomo kiedy... a źródła na pewno w jakimś barze by się znalazły... :drunk:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#70 Vasya

Vasya

    Snołborder

  • 3MetryPuchu
  • 154 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 07 January 2014 - 19:59

Co do podejścia lajtowego :-) -> Będzie dobrze. Naprawdę ;) Ale napewno będzie paru "lepszych" na twardym sprzęcie... Oni tak już mają, trzeba to zrozumieć.


Nie, no spoko, bardziej chodziło mi o extremecarving niż extremedialogue ;)

A że będą lepsi to nam się podoba - wtedy progres idzie szybko :P

Do zoo więc w sobotę już od rana :)

Willa Modrysówka - Noclegi w Zawoi


#71 Bloodwyn

Bloodwyn

    Blat forumowy

  • Snowboard Summit Squad
  • 929 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 07 January 2014 - 20:01

Spokojnie, ja nie gryzę. Jeśli ktokolwiek będzie chciał gryźć SITS'owców, to najpierw będzie mieć ze mną do czynienia. Mea Culpa, trzeba było bardziej moderować wypowiedzi przez te parę lat, może nie byłoby niepotrzebnych napięć.
Ja w każdym razie jestem pozytywny.

Co do podejścia lajtowego :-) -> Będzie dobrze. Naprawdę ;) Ale napewno będzie paru "lepszych" na twardym sprzęcie... Oni tak już mają, trzeba to zrozumieć.



ufff... też poproszę o lajtowe podejście z racji swojej przynależności związkowej :P

#praxx : Nie no lepsze nie ale w związku z tym, że nasza impreza ma charakter jaki ma, można ją przeprowadzić w tych warunkach i nie podjęliśmy decyzji o jej odwołaniu. Poza tym plan awaryjny jest, na źródłach w Białce podobno jest strefa dla naturystek i naturystów ;)



i takie podejście rozumiem, gdzie jest dobry plan awaryjny :P

#72 Vasya

Vasya

    Snołborder

  • 3MetryPuchu
  • 154 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 12 January 2014 - 12:12

Było się i pojeździło się :P

Canmanski i Abrax! Dzięki wielkie za ogarnięcie szkolenia i opiekę nad zbłądzonymi owieczkami wśród "twardzieli". ;)
Wiele cennych uwag chłopaków w końcu wszystko mi rozjaśniło. Teraz zakup przecinaka w stylu COAL to mus!

Chciałem bardzo wpaść dzisiaj, ale nie dałem rady, nie mówiąc, że mieliśmy wielką ochotę na wczorajszą wieczorną imprezkę :P Od teraz będziemy na pewno corocznie wpadać. A jakby to jeszcze połączyć z TD to już w ogóle byłoby wypas. Wszystkim polecam, chłopaki nie gryzą, nawet Shaman był ludzki i koszulkę mi wręczył osobiście :P

I nie wiem jak to zabrzmi, ale po wykładzie Canmanski nt kaczki i jazdy kierunkowej... mój świat deski legł w gruzach ;)
Grunt, że zapodano mi nową zajawkę i znów czuję się młodszy :P

Do zoo na TD!!!

Willa Modrysówka - Noclegi w Zawoi


#73 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 January 2014 - 13:56

I nie wiem jak to zabrzmi, ale po wykładzie Canmanski nt kaczki i jazdy kierunkowej... mój świat deski legł w gruzach ;)


rozwiń temat Vasya... bo zabrzmiało interesująco ;)
no board no fun!

#74 Vasya

Vasya

    Snołborder

  • 3MetryPuchu
  • 154 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 12 January 2014 - 14:44

Nie chciałbym wchodzić w autorskie odkrycia Canmana... ale obalił mity uniwersalności kaczki przy pełnym wykorzystaniu możliwości deski - w skrócie chodzi o docisk krawędzi. Oczywiście kaczki nie należy demonizować i odrzucać - ma swe zalety.

Myślę, że na TD będzie okazja o tym podyskutować. Ja tym czasem zamierzam uczyć się jazdy na desce od "nowa" :P

Willa Modrysówka - Noclegi w Zawoi


#75 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 January 2014 - 14:50

Ja tym czasem zamierzam uczyć się jazdy na desce od "nowa" :P

to ciekawym jak unifikację zrobisz..? :hahaha2:

wiedziałem, że to poszerzenie horyzontów, liczę, że siądzie coś na marcowym terminie... :ok:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#76 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 January 2014 - 17:46

Nie chciałbym wchodzić w autorskie odkrycia Canmana... ale obalił mity uniwersalności kaczki przy pełnym wykorzystaniu możliwości deski - w skrócie chodzi o docisk krawędzi. Oczywiście kaczki nie należy demonizować i odrzucać - ma swe zalety.

Myślę, że na TD będzie okazja o tym podyskutować. Ja tym czasem zamierzam uczyć się jazdy na desce od "nowa" :P


a na jakich kątach cię tam ustawili... no i na czym... ? :)
no board no fun!

#77 Vasya

Vasya

    Snołborder

  • 3MetryPuchu
  • 154 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 12 January 2014 - 18:12

+18/+33 i jeździłem na Swoard Dual 163, później wziąłem Arbor Steepwater 167, a na szkolenie poszedłem na swoim NS Raptorze też na takich kątach.

Swoard - mega przyjemna decha, najłatwiejszy camber na jakim w życiu jeździłem jeśli chodzi o zmianę krawędzi, ciut sztywniejszy od Raptora, bardzo dobrze idzie na krawędzi. I nie taki topór jak Voelkl Coal. Arbor Steepwater mi nie siadł - kawał solidnego cambera, potrzebujący duużego stoku.

O dziwo Raptor radził sobie dobrze :)

Ale tak jeszcze chyba dam z tyłu +21 lub +24, przód na radzie wystarczy... Najgorsze było pilnowanie barków żeby nie wędrowały równolegle do deski, później rąk, żeby nie betonować ich nad deską - przez to wszystko zaburzało się prawidłową pozycję i śmiechu było co nie miara, jak na takich kątach chcialem jechać jak na kaczkę... nauka jazdy od nowa. :P

Willa Modrysówka - Noclegi w Zawoi


#78 canmanski

canmanski

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 12 January 2014 - 20:40

Było się i pojeździło się :P

Canmanski i Abrax! Dzięki wielkie za ogarnięcie szkolenia i opiekę nad zbłądzonymi owieczkami wśród "twardzieli". ;)
Wiele cennych uwag chłopaków w końcu wszystko mi rozjaśniło. Teraz zakup przecinaka w stylu COAL to mus!

Chciałem bardzo wpaść dzisiaj, ale nie dałem rady, nie mówiąc, że mieliśmy wielką ochotę na wczorajszą wieczorną imprezkę :P Od teraz będziemy na pewno corocznie wpadać. A jakby to jeszcze połączyć z TD to już w ogóle byłoby wypas. Wszystkim polecam, chłopaki nie gryzą, nawet Shaman był ludzki i koszulkę mi wręczył osobiście :P

I nie wiem jak to zabrzmi, ale po wykładzie Canmanski nt kaczki i jazdy kierunkowej... mój świat deski legł w gruzach ;)
Grunt, że zapodano mi nową zajawkę i znów czuję się młodszy :P

Do zoo na TD!!!


Vasya,

Dzięki. Cieszę się że była radość z jazdy. Ja też czuję się młodszy. Zajawka jednoczy :)

A z imprezki nici, więc i tak byśmy nie poszaleli. Lekko mi 'odwaliło' i koło 18 zapiąłem kaczuszkę na bananka i pojechałem smarowac butter'y. Mam na to dowody:

Załączony plik  kaczuszka.jpg   160.59 KB   31 Ilość pobrań

A przynajmniej tak miało być. Okazało się, że na Pasiece są tak fajne warunki że z Rafałem i Patrykiem uprawialiśmy kantowanie do późnych godzin wieczornych (oni na kątach, a ja na kaczkę 'dzida style' o którym rozmawialiśmy) i przegapiliśmy imprezę. Od lat nie bawiłem sie tak dobrze na kaczce.

Pozdrawiam
Bartek

Użytkownik canmanski edytował ten post 12 January 2014 - 20:59


#79 Vasya

Vasya

    Snołborder

  • 3MetryPuchu
  • 154 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 12 January 2014 - 20:48

"Dzida Style" - o to to jest właśnie to co mnie jeszcze przytrzyma na trasie w ustawieniu na kaczkę ;) Ale najpierw muszę sobie to rozrysować na kartce papieru, bo jak pomyślę ile w tym pomieszania z poplątaniem i finezji, a jeszcze żeby to pojechać na 3 levelu snowboardingu :ok: to... przede mną dłuuuugie lata treningów... jest zajawka :excited:

Willa Modrysówka - Noclegi w Zawoi


#80 Abrax

Abrax

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 12 January 2014 - 20:56

Dzięki przybyłym za przybycie i za wspólnie spędzony czas :-)

Cieszę się, że propozycja spojrzenia na jazdę z zupełnie innej perspektywy była dla Was taka interesująca.

Długo będę pamiętał te twarze wyrażające najpierw powątpiewanie, potem troszkę zaskoczenie i na samym końcu tą dziką satysfakcję :-)

Tak trzymać -> bo na desce trzeba jeździć i mocno kantować!
zapisz się do www.carvingskills.com i jeźdź z nami