Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Lib Tech Travis Pro 157 - Teścik


178 odpowiedzi w tym temacie

#41 mrgn

mrgn

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1253 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 17 March 2014 - 14:26

niestety z tego powodu recka nie uzyskała aprobaty jury... :spam:


Fajnie jest zobaczyć jak jeździ opisujący coś rider, szczególnie jeśli ma to być recenzja. Nabiera to wtedy ładu i składu, bo widać czego od deski wymaga rider a czego potrzebuje :)

#42 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 17 March 2014 - 14:37

Na HP 155 nawet ja czekam i nie mogę się doczekać;)

#43 Misiek Bielsko

Misiek Bielsko

    Zaawansowany snołborder

  • ModTeam
  • 774 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 17 March 2014 - 15:11

Morgan, jeżdżę chyba szósty, bądź siódmy sezon, po min. 30-40 dni. Znam i umiem stosować techniki sitsowskie, jedynie nie wiem, co to kompensa. Jak będzie okazja, to się nagram, ale takiej okazji nie było, bo jeździłem z sześciolatką. Z fristajlu jestem d*pa, ale pracuję i nad tym.
www.maramuresz.com Wyprawy4x4, freeride - Rumunia, Bułgaria, Bałkany

#44 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 17 March 2014 - 15:15

Miśka Bielsko widziałem w Zawoi i ogarnia jazdę na stoku bardzo dobrze. Myślę,że jeden wyjazd z ekipą freestylową gdzie nikt nie kojarzy co to jest SITS, skręt taki czy owaki i już by zaczął skakać. To widać po staniu na desce...
  • Arec lubi to

#45 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 17 March 2014 - 15:22

Miśka Bielsko widziałem w Zawoi i ogarnia jazdę na stoku bardzo dobrze.

ale to już było... sam podobnie opisałem jazdę michała...
myślę jednak, że mrgnowi chodziło o to, żeby zobaczył, jak jeździ osoba recenzująca deskę, ktoś kto nas nie zna... tak przynajmniej interpretuję intencję mrgna... :bag:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#46 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 17 March 2014 - 15:42

ale to już było... sam podobnie opisałem jazdę michała...


ale ciebie nikt nie traktuje poważnie.... :terefere:

Miśka Bielsko widziałem w Zawoi i ogarnia jazdę na stoku bardzo dobrze. Myślę,że jeden wyjazd z ekipą freestylową gdzie nikt nie kojarzy co to jest SITS, skręt taki czy owaki i już by zaczął skakać. To widać po staniu na desce...


co innego tego jegomościa.... misiek już powinien od samego czytania lepiej śmigać :ok:

btw. z mojej strony potwierdzam, że misiek ogarnia bardzo dobrze.... jak na emeryta..... ale tak to już nami jest..... jak jak nie teraz to kiedy :bag:

Użytkownik mike edytował ten post 17 March 2014 - 15:47

  • Ines lubi to
no board no fun!

#47 Misiek Bielsko

Misiek Bielsko

    Zaawansowany snołborder

  • ModTeam
  • 774 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 17 March 2014 - 16:38

Noż kurna, bo popadnę w przedwczesną andropauzę ze szczęścia i samozadowolenia. Mam nieco inne zdanie, ale co tam...
www.maramuresz.com Wyprawy4x4, freeride - Rumunia, Bułgaria, Bałkany

#48 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 17 March 2014 - 17:21

To skromność Misiek... ale to dobra cecha :P
no board no fun!

#49 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 17 March 2014 - 19:39

ale ciebie nikt nie traktuje poważnie.... :terefere:


:ashamed: hmmmm... co ja chciałem... yyyy... aha! mike właśnie spadłeś z listy wyjazdowej... wiesz nie..? :papa:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#50 mrgn

mrgn

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1253 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 17 March 2014 - 21:01

Można dobrze "jeździć" na różne sposoby.
Dobrze jeździ koleś w parku na hopkach i boxach, dobrze może jeździć carver/racer, dobrze może jeździć freeridowiec czy pajpista.
Każdy z nich jednak inaczej stoi na desce i ma inne oczekiwania wobec sprzętu. Dlatego fajnie myślę zobaczyć, jak "jeździ" recenzent, wtedy ktoś czytający recenzję może mieć punkt odniesienia. Tyle, jaki to problem wyciągnąć telefon z kieszeni i nagrać 5 skrętów? czy nawet w ostateczności wrzucić jakiegoś suchara... Przecież o tym była wielokrotnie dyskusja. A ci co wyśmiewają czy też negują sens wsadzania filmików, prawdopodobnie wstydzą się swoich umiejętności, ciężko mi dotrzeć do innych powodów takiej postawy :)
@Marek - na temat SITS to tak ostrożnie, można łatwo się pomylić jeśli oceniasz coś, czego nie znasz.
Nie rozwalajmy tematu, z mojej strony tyle.

#51 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 17 March 2014 - 21:21

wiesz morgan tak mnie naszło... dokładnie tak samo jak subiektywna może być ocena deski, tak samo będzie w przypadku oceny jazdy zawartej w ewentualnej nagrywce... kto będzie to oglądał..? jury w składzie:... czy osoba szukająca porady w doborze sprzętu, czy szukająca opinii na temat konkretnego blatu..? i co to ma wnieść dla potencjalnego zainteresowanego..?

na temat ostrożności postanowiłem się już nie wypowiadać i trwam... :girlcake:

dla mnie eot... :bag:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#52 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 17 March 2014 - 21:38

Dobra, dobra. Pax, pax. Gdzie i kiedy można potestować? (pewnie nie w tym sezonie :-) ) Bo mi smaka narobiliście jeden z drugim a filmiki jak ktoś tam jeździ na czymśtam i tak mi nic nie mówią i nic mi nie dają. Poza tym nie umiem jeździć i nie potrafię określić co mi się w desce podoba. To jest tak jak z winami. Biorę łyka, dwa. Nie potrafię opisać bukietu. Nie wiem ile ma tanin, jak długi finisz. Wiem natomiast że mi smakuje albo nie. I nic mi nie da oglądanie jak Parker delekuje się taką czy inną butelką na you tube :-P

Użytkownik retro edytował ten post 17 March 2014 - 21:49


#53 Misiek Bielsko

Misiek Bielsko

    Zaawansowany snołborder

  • ModTeam
  • 774 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 17 March 2014 - 21:48

Deska aktualnie jest u mnie w garażu, nie wiem, gdzie jeszcze w Polszy są warunki, ale wydaje mi się, że trzeba ją wziąć na twarde, bo testowanie w kaszy niewiele wniesie. Pisz do Marka.
www.maramuresz.com Wyprawy4x4, freeride - Rumunia, Bułgaria, Bałkany

#54 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 17 March 2014 - 21:49

Gdzie i kiedy można potestować?

coś tam ma z nami jechać... podobno... :ashamed:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#55 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 17 March 2014 - 22:35

Można dobrze "jeździć" na różne sposoby.
Dobrze jeździ koleś w parku na hopkach i boxach, dobrze może jeździć carver/racer, dobrze może jeździć freeridowiec czy pajpista.
Każdy z nich jednak inaczej stoi na desce i ma inne oczekiwania wobec sprzętu. Dlatego fajnie myślę zobaczyć, jak "jeździ" recenzent, wtedy ktoś czytający recenzję może mieć punkt odniesienia. Tyle, jaki to problem wyciągnąć telefon z kieszeni i nagrać 5 skrętów? czy nawet w ostateczności wrzucić jakiegoś suchara... Przecież o tym była wielokrotnie dyskusja. A ci co wyśmiewają czy też negują sens wsadzania filmików, prawdopodobnie wstydzą się swoich umiejętności, ciężko mi dotrzeć do innych powodów takiej postawy :)
@Marek - na temat SITS to tak ostrożnie, można łatwo się pomylić jeśli oceniasz coś, czego nie znasz.
Nie rozwalajmy tematu, z mojej strony tyle.

Eh Morgan, nie dziel tak snowboardzistów. Ja uważam,że naprawdę dobry rider to taki który skoczy na 20m skoczni, wejdzie do finałów BX, poleci gruby freeride, a na końcu poradzi sobie w pipie gdzie jazda na krawędzi jest podstawową umiejętności do kwadratu. W zasadzie rzeczywiście dobre stanie na desce daje Ci możliwość robienia wszystkich tych rzeczy. Wystarczy popatrzeć na samego Rice'a. Widziałem go już na pipie, railach, slopestyleu, teraz robi freestyle freeride,ale to nie znaczy,że jak jedzie Mt Baker Banked Slalom to nie daje rady. Tak samo dobry amator jest w stanie być wszechstronny. To mógłbym dać przykład Siwego,Motyla czy Fabiana. A Misiek zmierza w tym właśnie właściwym wszechstronnym kierunku. Dlatego jeśli ma się potencjał psycho-fizyczny to nie ma co się zamykać w jednym, bo właśnie wszechstronność powoduje,że w każdym terenie stajemy się lepsi.

I w sumie jak recenzujemy to taki miałem 3 dnowy wyjazd na Travisie 155. Kurde, ta deska mnie rozwaliła tak jak swego czasu Gni Riders Choice. Zaczynam na samej górze ośrodka, mogę polecieć na złamanie karku na krawędzi, polecieć z trasy w puch, zrobić ollie nad małym wąwozem, potem wjechać do parku i na 15m hopce zrobić bs7 mute, po lądowani pełne oparcie na frontsideowej krawędzi i wyjazd z lineu skoczni i wjazd na pipe gdzie robisz inverted fs7 do cab7 i 2 airy i na koniec mini funbox cab butter do bs 5. Nie ukrywam,że do Travisa musiałem dojrzeć. To jest deska dla zdecydowanych, szybko jeżdżących osób. Nie koniecznie skaczących, ale jeśli tak, to w tym skakaniu pokazuje następną wartość dodaną. Natomiast sama jazda jest na niej kozakiem i to jest jeden z nielicznych modeli gdzie rzeczywiście można wziąść deskę o 2-3 cm krótszą niż normalnie. Oczywiść z Liba TRS, Hot Knife Phoenix nie są gorsze, mają inny charakter. Ale nie ukrywam,że Travis robi się moją ulubioną allroundową deską.

#56 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 17 March 2014 - 23:13

I w sumie jak recenzujemy to taki miałem 3 dnowy wyjazd na Travisie 155. Kurde, ta deska mnie rozwaliła tak jak swego czasu Gni Riders Choice. Zaczynam na samej górze ośrodka, mogę polecieć na złamanie karku na krawędzi, polecieć z trasy w puch, zrobić ollie nad małym wąwozem, potem wjechać do parku i na 15m hopce zrobić bs7 mute, po lądowani pełne oparcie na frontsideowej krawędzi i wyjazd z lineu skoczni i wjazd na pipe gdzie robisz inverted fs7 do cab7 i 2 airy i na koniec mini funbox cab butter do bs 5. Nie ukrywam,że do Travisa musiałem dojrzeć. To jest deska dla zdecydowanych, szybko jeżdżących osób. Nie koniecznie skaczących, ale jeśli tak, to w tym skakaniu pokazuje następną wartość dodaną. Natomiast sama jazda jest na niej kozakiem i to jest jeden z nielicznych modeli gdzie rzeczywiście można wziąść deskę o 2-3 cm krótszą niż normalnie. Oczywiść z Liba TRS, Hot Knife Phoenix nie są gorsze, mają inny charakter. Ale nie ukrywam,że Travis robi się moją ulubioną allroundową deską.


yyy... marecki... czy ty nas czasem nie obrażasz..? B)
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#57 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 17 March 2014 - 23:31

Praxx, Tobie ogarnę deskę na wyjazd;)

Mam znajomego ktory ma 57 lat i ktory zaczal sie bawic w parku, robi juz fs 360 na funboxie, przy tym potrafi polecieć w puchu i czarną trasę jedzie pięknie switch... I wedlug mnie o to chodzi,zeby probowac roznych rzeczy. Nie bede pisal na jakiej desce jezdzi, bo juz dosc PR w tym temacie;) Jest teraz parę desek na rynku, ktore w 100% odnajdują się w każdej sytuacji i właśnie T.Rice Pro jest taką deskę.

#58 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 17 March 2014 - 23:39

Praxx, Tobie ogarnę deskę na wyjazd;)

myslę... :ashamed:

Mam znajomego ktory ma 57 lat i ktory zaczal sie bawic w parku,

widzieliśmy już twojego teścia... :ok:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#59 Jamer

Jamer

    Starszy snołborder

  • Dystrybutor
  • 314 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 18 March 2014 - 16:22

Marek nie omamiaj proszę Praxx'a swoimi deskami. Chłop ma już docelową maszynę marzeń, na której musi jeździć do końca życia, więc jest pozamiatane :)
  • praxx lubi to

Never Summer Snowboards Store i nie tylko ;)
snowboard, longboard, wiązania, ciuchy, akcesoria

www.boardshop.pl

www.boardshop.pl - facebook site - like it!


#60 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 18 March 2014 - 19:51

Marek nie omamiaj proszę Praxx'a swoimi deskami. Chłop ma już docelową maszynę marzeń, na której musi jeździć do końca życia, więc jest pozamiatane :)


spoko... damy radę... ja mam zamiar jeździć w najbliższym czasie 48h/dobę... nogi mam dwie... ręce dwie... mogę parę blatów jeszcze ogarnąć... B)
w dodatku życia u mnie jak w dobrej grze komputerowej... O0
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...