Skocz do zawartości




Zdjęcie

Jak Namówić Żone/dziewczyne Do Jazdy Na "desce"?


168 odpowiedzi w tym temacie

#1 krystian21

krystian21

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 26 October 2013 - 14:21

Witam
Pytanie jak w Temacie. U mnie wygląda to tak :wallie: , mimo tego ze ma całkiem nowy "ładny" sprzęt (bo przecież musiał być ładny) hehe
Myślę, że temat się rozwinie bo pewnie niejeden z nas ma taki problem.
Pytanie oczywiście kierowane do tych co już poradzili sobie z odwiecznym problemem wielu mężczyzn no i oczywiście do dziewczyn, których argumenty będą bardzo pomocne.
pozdrawiam i liczę na wiele odpowiedzi :papa:

#2 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 26 October 2013 - 15:19

Ja namówiłem , pokazałem coś tam zacząłem nauczać i żałuje.
A gdzie jedziesz ?, a po co? a z kim ... jak to beze mnie ?, ja nie mogę ty tez nie jedziesz ?... no chyba żartujesz jakie krzesło , tu na dole jeździsz ze mną ( ośla ) i tak co wyjazd.
  • Joszu lubi to

#3 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 26 October 2013 - 16:03

znaczy co..? chcesz podziękować koleżance za współpracę i nie wiesz jak..? :bag:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#4 krystian21

krystian21

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 26 October 2013 - 16:23

Ja tam właśnie mam "ja nie mogę ty tez nie jedzies" , ale zdarza sie ze jest tylko narzekanie: "wy tak jeżdzicie szybko a ja zawsze z tyłu".
Problem dopiero bedzie przed TD5 na Wierchomli bo nienawidzi tego stoku.

#5 Daro

Daro

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 393 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 26 October 2013 - 17:54

Kolega zawsze mówi swojej tak jak chcesz jechać to płać za siebie :) a co do jazdy to zawsze czekamy na niego a nie na nią
Bunkrów nie ma ale też jest za***iście .

#6 krystian21

krystian21

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 26 October 2013 - 19:24

A u mnie to jet tak, że ja jej niczego nie moge nauczyć bo jak coś powiem to jest "foch" dlatego licze na TD5 moze tam ktoś mi pomoże w męczarniach. Obcego prędzej posłucha. hehe :rotfl: :rotfl: :rotfl:

#7 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 October 2013 - 12:05

Jeżeli nie chcesz zniechęcić dziewczyny już na wstępie to weź doświadczonego instruktora na 3 godzinki, w innym przypadku raczej ją zniechęcisz ;)
czym szybciej załapie skręty i nie będzie ją to męczyć, tym szybciej będzie zadowolona z jazdy:)

pozdo

#8 gula44

gula44

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 612 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 27 October 2013 - 12:29

Kurde to moja jest jakaś wytrwała.Wstyd sie przyznać ale sezon zaczęła od nart żeby nas szybciej dogonić i srednio jej to szło... Wzięła raz deske do Witowa końcem sezonu i chociaz po niej 2 dni całe krzyczałem próbując czegos naucyzć to sie nie zniecheciła i o dziwo 2 dnia jeździła ze mna spokojnie jako takim ciętym 0_o Potem niestety 3 wyjazd do Wisły (zmrożony śnieg itd) i foch załamka siedzenie na stoku:( W każdym razie dumny jestem i na ten sezon caly sprzęt już czeka, teraz już na pewno nie zrezygnuje bo szkoda jej bedzie tej całej kasy^_^

A i porada dla wszystkich! Kask jest obowiązkowy bo jak łupnie pare razy potylica to chec do nauki szybko przechodzi!

icon_users.png


#9 KonraDD

KonraDD

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 68 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 27 October 2013 - 12:34

Ja tam z moją dziewczyną wielkich problemów nie miałem. Namawiałem, namawiałem i się udało...
1 argumentem były wyjazdy... "To jak kochanie sobie to wyobrażasz ? Ja z kumplami pojadę na tydzień, oni wezmą dziewczyny, będzie stok zabawa wieczorami impreza, a ty będziesz sama siedzieć ?" wielkim plusem tutaj był kumpel i jego dziewczyna - ten sezon będzie jej 2gim spędzonym na desce, więc moja kobieta bardzo by od niej w zaawansowaniu nie odstawała ;)
2 argumentem były właśnie TD itp - niestety JESZCZE na TD nie zawitałem - ale napewno zawitam jak tylko finanse pozwolą! - Wracając do kobiety - udało się, postanowiliśmy wypożyczyć deskę na 1 dzień. Kolejnym wielkim plusem jest to, że teściowie mają działkę która przebiega przez stok na skrzycznem - mamy darmowe karnety :jump:
Po 1 dniu była masakra, wszystko obolałe, przemoczona, i wycieńczona dziewczyna :( Ale ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu, następnego dnia tuż po przebudzeniu, otwieram oczy a ta przed laptopem... Szuka deski.. Kupiliśmy. Dotarła po 2 dniach, montowanie i na stok (dosłownie 5 minut spacerkiem pod kolejkę). I tak to się stało, że po 2tyg jazdy już nie musiałem na nią czekać - na szczęście, a kobietka zadowolona i szczęśliwa... Wiadomo - czasem czuje się za pewnie i gleba, ale od razu wstaje i jedziemy dalej :)

Także panowie - spokojnie się da namówić kobietę... Wystarczą odpowiednie argumenty... Ja jadę - Ty zostajesz :P No i oczywiście ogromna wyrozumiałość w pierwszych dniach - szczerze mówiąc nie chciał bym przechodzić tego 2gi raz :> Powodzenia! :)

Użytkownik KonraDD edytował ten post 27 October 2013 - 12:39

Pzdr ze SzCzyrku ;p

#10 snowmoni

snowmoni

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 122 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 October 2013 - 13:26

To chyba odwieczny problem nie tylko mężczyzn, ale w ogóle osób z pasją, które chciałyby zarazić swoim hobby drugą osobę. Próbować można, a nawet trzeba, ale jak ta druga osoba się uprze, to i tak nic nie wskórasz... :wallie: Ona po prostu musi to lubić...
Bo co z tego, że będzie jeździć, jak funu brak? Prędzej czy później będzie miała dość i skończy się fochem... (w najlepszym wypadku :P)

Jak dziewczyna dopiero zaczyna, to tak jak pisał Aro, dobry instruktor to podstawa. Nauka jazdy na snowboardzie wcale nie musi być bolesna; wręcz przeciwnie, może być całkiem przyjemna, a wtedy szanse na załapanie bakcyla rosną... :D

Jeżeli zaś już trochę jeździ, a mimo to masz problem, żeby ją namówić na wyjazd, to cóż, kombinuj... :jupi2:

Powodzenia! I daj później znać jak poszło. :)
don't follow me - you won't make it...

#11 Majkel_lib

Majkel_lib

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 56 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor międzynarodowy ISIA

Napisano 27 October 2013 - 15:52

Moja jeździła całe życie na nartach, w tym roku napomknąłem, że może by spróbowała na desce... i tak się zajawiła, że teraz jeździ tylko na niej :D
ale panowie mają rację- jeżeli ma się nie zrazić i złapać bakcyla to najprościej [i najbezpieczniej dla Ciebie] jak jej weźmiesz przystojnego instruktora na 2-3h, ona złapie podstawy, będzie grzecznie słuchać a nie wściekać się na Ciebie, że źle tłumaczysz :D

#12 kortek

kortek

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 1620 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 October 2013 - 16:12

he he a ja szukam już takiej jeżdżącej albo z zajawką co by pominąć wasze problemy :D

narazie mi nie wychodzi... :ashamed:

  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie: PROGRES SIE SAM NIE ZROBI!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: 


#13 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 October 2013 - 16:21

he he a ja szukam już takiej jeżdżącej albo z zajawką co by pominąć wasze problemy :D

narazie mi nie wychodzi... :ashamed:


nie znajdziesz... dziewczyny, które już jeżdżą mają już facetów :)
  • mike lubi to

#14 snowmoni

snowmoni

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 122 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 October 2013 - 16:58

nie znajdziesz... dziewczyny, które już jeżdżą mają już facetów :)


cytuję:
"nie ma takiego wagonu, którego nie da się odczepić..."
koniec cytatu :)
  • Arec i kortek lubią to
don't follow me - you won't make it...

#15 Bloodwyn

Bloodwyn

    Blat forumowy

  • Snowboard Summit Squad
  • 929 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 October 2013 - 17:15

dla freeriderów ciężki temat :P

#16 gula44

gula44

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 612 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 27 October 2013 - 19:40

bloodwyn wystarczy znaleźć odpowiedni stokXD Ona w prawo po stoku a ty w lewo w lasXD

icon_users.png


#17 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 October 2013 - 19:46

bloodwyn wystarczy znaleźć odpowiedni stokXD Ona w prawo po stoku a ty w lewo w lasXD

ot prawdziwy miłośnik out of bound adventures... :bag:
  • kortek lubi to
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#18 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 October 2013 - 20:00

dla freeriderów ciężki temat :P

Eee tam, ja z Moniką latam po lasach i polanach jak tylko śniegu napada odpowiednio. Kwestia nastawienia. Jak dziewczyna lubi łazić się po górach, a do tego jeździ na desce czy nartach to już połowa sukcesu.

Użytkownik retro edytował ten post 27 October 2013 - 20:00

  • snowmoni lubi to

#19 Bloodwyn

Bloodwyn

    Blat forumowy

  • Snowboard Summit Squad
  • 929 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 October 2013 - 20:19

Retro k... mać :P!
Ty się za dobrze ustawiłeś. $$$ zbierasz na drzewach i z dziewczyną łoisz puchol!

#20 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 October 2013 - 20:23

Ano :D :D :D