Skocz do zawartości




Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Chusty bandamy kominy szaliki


248 replies to this topic

#181 Snpp DeVille

Snpp DeVille

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 22 Postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 02 February 2014 - 13:10

Marcin a jak wtedy bedzie wygladala sytuacja ?
Maja obowiazek sprzedac po takich pieniadzach, za jakie wystawili, tak jak np. na allegro (umowa cywilno-prawna ?!), czy moga podwyzszyc kwote oczekujac doplaty, badz anuluja zamowienie ?

#182 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 Postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 02 February 2014 - 13:43

Oni fizycznie ich nie mają... to strona internetowa, hub który pokazuje stany magazynowe. Ceny które podają to ceny Airhole w Euro z rynku niemieckiego. Włąśnie rozmawiałem z Philem i znam sytuację. Najprawdopodobniej po weekendzie będzie lekkie zamieszanie. Na stronie zmienią się ceny. Zobaczycie wreszcie że mamy na Airhole najniższe ceny w EU :) a kilka zamówień zostanie odwołanych z tego czy innego powodu.
Umowa cywilno-prawna... nie róbmy sobie jaj... Założysz sprawę niemieckiej firmie za 30 zł?

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#183 Snpp DeVille

Snpp DeVille

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 22 Postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 02 February 2014 - 17:17

Pytalem z ciekawosci jak to zapewne bedzie rozwiazane, a interesuje mnie jak powinno.

#184 azael

azael

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 131 Postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 02 February 2014 - 18:11

Umowa cywilno-prawna... nie róbmy sobie jaj... Założysz sprawę niemieckiej firmie za 30 zł?


Z regulaminu Limango:
2.1. Limango Polska – Limango Polska Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Św. Antoniego 2-4, 50-073 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000371108, o opłaconym kapitale zakładowym w wysokości PLN 400.000,00, o numerze NIP: 5272642985.2.1. Limango Polska – Limango Polska Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Św. Antoniego 2-4, 50-073 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000371108, o opłaconym kapitale zakładowym w wysokości PLN 400.000,00, o numerze NIP: 5272642985.
  • Marcin07 likes this

#185 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 Postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 02 February 2014 - 18:58

No i co z tego... pokaż mi sąd który ruszy palec za 30 zł. To Niemiecka firma, a za byk na stronie beknie jakiś bogu ducha biedny dzieciak który to wklepywał za nędzne pieniądze.

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#186 azael

azael

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 131 Postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 02 February 2014 - 22:58

A po co sąd? Taki klient indywidualny jak ja nie idzie do sądu, tylko do rzecznika konsumenta. Stroną będzie polska firma w tym przypadku, a to wiele ułatwia. Wbrew pozorom, nie teoretyzuję, dość szybko osiąga się swój cel. A beknie gość, który dał ciała, a nie biedny dzieciak. Wiem, że stosowanie odpowiedniej nomenklatury powoduje określone emocje, ale każdy odpowiada za swoje czyny. Nie bardzo Cię w tej kwestii rozumiem.

P.S. Już rozumiem, dlatego nie ma sensu nasza dysputa. :) Proszę się nie obrażać, bo nie taki był mój cel.

Użytkownik azael edytował ten post 02 February 2014 - 23:03


#187 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 Postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 02 February 2014 - 23:05

:) gdyby był dostęp do magazynu Airhole za tą cenę - wykupiłbym wszystko...

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#188 Aszyn

Aszyn

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 38 Postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 03 February 2014 - 15:23

Ceny podskoczyły. :)

Ale zastanawia mnie jedno. W regulaminie jest taki wpis. "5.12. Limango zastrzega sobie prawo do zmiany cen prezentowanych Produktów w dowolnym momencie, jeśli jednak rozpocząłeś już Sesję Zakupową, dodając wybrany Produkt do Koszyka, dokonujesz zakupu na warunkach istniejących w chwili wzięcia udziału w Kampanii Sprzedażowej."


Czy to nie oznacza, że nawet zmiana ceny nie ma wpływu jeśli już dokonałem wpłaty?

#189 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 Postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 03 February 2014 - 16:23

zobaczymy...
Ewidentnie ktoś dał tam ostro d...
Przykro mi że tak się zawiedliście. Natomiast widzę że mamy za niskie ceny na Airhole w sezonie.

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#190 humanity

humanity

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 134 Postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 03 February 2014 - 16:39

Ja zamówiłem jeszcze wtedy gdy było taniej, powyższy wpis z regulaminu można powiedzieć mnie chroni.:) gdyby kurier zawołał większą kwotę niż ma być, paczki nie przyjmę i zgłoszę się w odpowiednie miejsce.pozdro.;)

#191 Funny_Moose

Funny_Moose

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 58 Postów
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 03 February 2014 - 17:45

Ja tak samo zamówiłem po starej cenie, na szczęście za pobraniem, więc jak coś paczki można nie przyjąć.Ceny na moim koncie w zamówieniach się nie zmieniły, ale zobaczymy jak to będzie :)

#192 gula44

gula44

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 612 Postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 03 February 2014 - 18:03

Choelra Marcin to sobie je podwyz:) Sam zamowilem tutaj ponad 10 sztuk bo za to cene to zal bylo nie ryzykowac ale jak za taka jednak huste zarzyczysz sobie 200 zl to ja mimo wsyztsko podziekuje:) Za duzo zamiennikow i podrob z dziurami by akurat na te sie tak konkretnie napalac;p Co nie mienia faktu ze sa bezkonkurencyjne ale mimo wszytsko;p

icon_users.png


#193 Aszyn

Aszyn

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 38 Postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 03 February 2014 - 18:29

Marcin, mimo tego, że mnie stać na Airhole'a w sezonie, to skorzystałem z okazji i uznałem, że warto się podzielić tą informacja. Rozumiem wszystkich, którzy mają nadzieję, że ceny nie podskoczą, bo po co płacić więcej jak można mniej. W ten sposób więcej osób będzie się mogło przekonać do marki.
Tobie oczywiście życzę dobrego utargu, negocjowania najlepszych cen i jak największej liczby zamówień :) Chętnie kupię u Ciebie kolejną maskę, jeśli będzie po najlepszej cenie.

#194 amok

amok

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 192 Postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 03 February 2014 - 18:40

Przyszły wam potwierdzenia na mejla po zamówieniu chust ?
niGdy nie mów niGdy !

#195 Grzybson

Grzybson

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 173 Postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 03 February 2014 - 18:51

Ja dostałem i jestem ciekawy jak się sprawa dalej potoczy, bo co by nie mówić z cenami się ostro pomylili ;D

Użytkownik Grzybson edytował ten post 03 February 2014 - 18:53


#196 gula44

gula44

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 612 Postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 03 February 2014 - 18:59

PrzyszłYD Jutro tam zadzwonie zeby sie zdeklarowali co zmaierzaja zrobic poneiwaz widze zmiane ceny, a ich własny regulamin mnie przed tym chroniXD

icon_users.png


#197 Funny_Moose

Funny_Moose

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 58 Postów
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 03 February 2014 - 19:37

gula to jak zadzwonisz napisz nam co powiedzieli :) bo wszyscy jesteśmy ciekawi :D

#198 gula44

gula44

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 612 Postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 03 February 2014 - 20:00

Dodatkowo wykupilem ubezpieczenie zakupow trst in shopczy jakos tak ze niby gwarancja dostarczenia towaru kasy itp;p Zobacyzmy mzoe prawie sie uda:)

icon_users.png


#199 gula44

gula44

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 612 Postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 04 February 2014 - 16:16

Edytowac posta niemoge ale mysle ze to wazne info wiec napisze:) Dzwoniłem do limango, bardzo miła pani poinformowała mnie, że przesyłke już pakują, i faktycznie zrobili gafe ("bład techniczny") jesli chodzi o ceny ale oczywiscie beda sie starac by wszystko doszło według naszych zakupow gdyz wina lezy wyłącznie po ich stronie;p

Takze jesli by sie cos zmieniło bedzie informować ale mamy sie spodziewac przesyłek:) Kurde nie spodziwałem sie takiej rekacji z ich storny, bez wykretow i od razu zobowiazanie do spełnienia warunkow umowy.

icon_users.png


#200 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 Postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 04 February 2014 - 16:51

No to super... Żartowałem z Wyższymi cenami. Ceny dyktuje Airhole a ja jak mogę zbijam je w dół z chyba dobrym skutkiem.
Mam trochę masek z sezonu 11/12 powoili pojawią się na Prosnow w lepszych cenach.
Tak na marginesie - sklep nieźle dopłacił do tego błędu - wspólczuję im

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)