Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Nowa Deska Dla Średnio Zaawansowanego...


43 odpowiedzi w tym temacie

#21 gula44

gula44

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 612 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 12 July 2013 - 18:03

Hmm byłem pewny, że Eco Sensei to ulepszona wersja Senseia z tego roku, któego zresztą na nogach nie miałem, ale jak jest miekszy to nawet nie chce mieć;p Dzieki za sprostowanie bo bym człowieka w błąd wprowadził, w takim razie to co wybierałeś ma sens;p Ale jak już to FLuxy od customów tandetnych dużo lepsze, tylko nazeszly rok bierz bo są bardzo tanie;p Niema sensu przepłacać:)

icon_users.png


#22 Nizki

Nizki

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 45 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 July 2013 - 18:08

Myślałem o zwykłym modelu Sensei, nie Eco. Jednak te 250zł robi mi różnice i po dołożeniu drugich tyle mógłbym mieć wiązania.

#23 gula44

gula44

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 612 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 12 July 2013 - 18:38

No ja nie mowie byś dokłada broń boze;p Mowie tylko, że jest twardsza, do tego wez wiazki np stad:
http://sklepsnowboar...ther/name/asc/3
Ja tam kupowałem włąsnie jak teraz po sezonie:) masz za 420 pr 15 zamiast 600 zł jak to kosztowały poczatkiem sezonu, tyle też będą kosztować pewnie na przyszły sezon a róznicy w budowie zauważalnej zwykle niema;p Także 180 do kieszeni:D

icon_users.png


#24 EriksonE

EriksonE

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 728 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 12 July 2013 - 20:29

jeżeli chcesz wiązania fluxa to polecam stronkę amazon.com fluxy nawet po doliczeniu max cła i przesyłki dostaniesz ze 2 stówki taniej niż w PL, trzeba poczekać na odpowiedni dzień bo ceny praktycznie 2 razy w tyg się zmieniają. Choć już powoli czas przecen mija.
Jeżeli chodzi o deske Sensei to chyba nie ma się do czego doczepiać. Dosyć wszechstronna będzie git :)
Ale mimo wszystko przychylam się do zdania mojego imiennika Jacka, że warto przetestować czy stare wiązania i buty nie będą pasować do nowej deski i po prostu nie kupować bezsensownie.

#25 Nizki

Nizki

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 45 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 July 2013 - 21:31

Z jednej strony odpowiada mi opcja pozostania przy starych wiązaniach i butach. Z drugiej, mam póki co kasę na deskę +wiązania lub buty. Czy będzie mnie stać na to na początku sezonu to już inna bajka. Dlatego się zastanawiam co ważniejsze. Buty mi się nie rozjechały, ani mocno zużyte nie są. Wiązania za to mają tendencje to poluzowywania się zarówno na dysku jak i przy łyżce, na tyle że co wypad muszę je dokręcać.

#26 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 July 2013 - 21:45

no to wybor prosty :) wiazania . po co sie meczyc. sorki za bledy ale pisze z telefonu

#27 Maluuutka

Maluuutka

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 521 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 July 2013 - 23:04

Dokładnie porządne wiązania to podstawa a jak opanujesz deskę to sobie kupisz nowe buty bo stwierdzisz, że te są zużyte :D
Jestem tego pewny , w głębi duszy o tym wiem , że gdzieś na szczycie góry, wszyscy razem spotkamy się

#28 Nizki

Nizki

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 45 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 July 2013 - 23:43

W takim razie Sensei +Flux pr15 :)

Wielki dzieki za pomoc :)

Ps. Szkoda Jacek ze nie masz Fluxow u siebie w sklepie, bo bym wzial zestaw od razu ;)

#29 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 July 2013 - 08:01

Myślę też o fluxach żeby wprowadzić bo jestem fanem tych wiązań i uważam je za jedne z najlepszych także sprzedawałbym z czystym sumieniem ale niestety na ten sezon już za późno żeby się z Morganem dogadywać bo on już po zamówieniu jest :)
Ale może kiedyś się z nim dogadam i z chęcią wprowadzę do swojego sklepu.

L-ke widzę u Morgana na sklepie że ma jeszcze w cenie 419 zł

Po nowego Senseia oczywiście zapraszam.

#30 Nizki

Nizki

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 45 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 July 2013 - 15:30

Wiecie co, postanowiłem, że kupie od razu buty do tego. Będę przynajmniej miał z głowy zakupy na parę sezonów.

Byłem dzisiaj w jedynym sklepie w okolicy bo chciałem przymierzyć się do butów.
Poluje na Burton Moto 12/13.
Jedyny rozmiar jaki mieli to 10.5 ale Burton X Drive. Po przymierzeniu samej wkładki mój duży paluch delikatnie ją wypychał więc czułem, że ten rozmiar będzie za ciasny.

Na tej stronie te buty stoją po ~360zł, ale rozmiar 12. Sam nie wiem czy zaryzykować, Zawsze mogę je odesłać.

#31 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 July 2013 - 16:08

Nie mam pojecia jak jest w Angielskich sklepach ( bo Ty chyba siedzisz w Angli ? ) ze zwrotem ale jak jest to cena jest super zamow przymierz i jak coś to odeslesz jeśli masz taka opcję. Najwyżej stracisz na kosztach przesyłki bo nie wiadomo czy oddają.

#32 gula44

gula44

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 612 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 14 July 2013 - 15:03

Pamiętaj, że but każdy troche sie rozbije wiec kupowanie większych (by np skarpeta weszła) mija się z celem:)

A co do FLUXów to dla mnie najlepsze wiązki, po 2 sezonach wyglądaja jak nowe+magiczne strapy których nie czuć na stopie;p Tej samej jakosci będą tylko Cartele, missiony itp z burka;p Jacek kołuj kołuj te wiązki bo póki co w PL to specjalnie do Krk musze po nie jechać;p

icon_users.png


#33 grubalama

grubalama

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 29 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 July 2013 - 12:45

... K2 huritajny czy jak to się tam pisze ale z zeszłego sezonu , z tego nie bierz pod uwagę


Sorry za offtop ale... czemu z tego sezonu nie ? Ja oddalem k2 hurrithane na gwarancje i jest szansa ze dostane z tego sezonu, cos z nimi nie tak, poza tym ze maja motylki zamiast samowykrecajacych sie srub ;) ?

#34 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 July 2013 - 12:55

Bardzo miękka łycha jest , już pisał o tym Morgan a i Siwy mi potwierdził , potrafi się nawet do tyłu odgiąć.

#35 grubalama

grubalama

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 29 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 July 2013 - 13:10

Chodzi ci o ten watek ? -> http://adechade.com/...hane#entry70562 (bo jesli tak to sie troche uspokoilem ;) )

#36 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 July 2013 - 13:14

Tak tak , o ten , ale potem z Siwym rozmawiałem na temat tych wiązań jak już je miał w rękach i mówił mi że jaja z tą łychą i że strach trochę :)

#37 grubalama

grubalama

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 29 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 July 2013 - 13:19

damn! :)

#38 Jamer

Jamer

    Starszy snołborder

  • Dystrybutor
  • 314 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 01 August 2013 - 07:01

Hurrithane na przyszły sezon to wiązki dla odważnych. Nie jeździłem, ale miałem w rękach. Gną się we wszystkie strony jakby były zrobione z gumy, a co najciekawsze łychę można cisnąć do tyłu bez większego oporu :ok:

Never Summer Snowboards Store i nie tylko ;)
snowboard, longboard, wiązania, ciuchy, akcesoria

www.boardshop.pl

www.boardshop.pl - facebook site - like it!


#39 Matkrz

Matkrz

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 3 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 September 2013 - 13:25

Witajcie jestem świerzakiem zarówno w na tym forum jak i w jeździe na desce ale podepnę się do tego tematu po przeczytaniu co nie co, przechodząc do sprawy noszę sie z zamiarem kupna deski trochę jeździłem w ubiegłym jak i wcześniejszym sezonie na pożyczanym sprzęcie i zgłebiam teraz temat doboru sprzętu i dalej kupna i zastanawiam sie czy sensei byłby dla mnie dobry jako pierwsza deska bo nastawiałem sie na deske allmountain lecz po czytaniu troche w internecie robi mi się jajecznica w głowie mam 191 cm wzrostu ok 80 kg +\- 2kg wagi but 45-46 różnie jakieś 30,5 cm wkładki potrzebuje deski na weekendowe wyjazdy raczej na przygotowany stok :) coś tam się ślizgam i szukam optymalnej deski i tak duzo pozytywów o tym sensei przeczytalem jak również Voelk dash czy może raven niewiem już sam potrzebuje pomocy porady pzdr

#40 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 20 September 2013 - 16:31

Senseia masz i w 158 i 161 w WIDE , deskę z czystym sumieniem polecam . Ale chyba poszedłbym w 161W bo dosyć wysoki jesteś i sama waga nie jest duża ale wzrost słuszny :)
Jak stać Cię na Pathrona to nie szukaj w ravenie bo to półka niżej, a z senseia będziesz bardzo zadowolony.