Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

[Burton] Malavita


178 odpowiedzi w tym temacie

#41 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 06 December 2014 - 18:39

da się w vitach ruszyć tylny pedał gazu ?


pewnie ci chodzi o re flexy - no nie ma szansy.
W sumie po co regulować skoro heel cup jest stały

But nie pasuje ?
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#42 macpas

macpas

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 06 December 2014 - 18:55

Wiązania przesunąłem o oczko do przodu, bo pięta buta za mocno wystawała, ale dla zrównoważenia chciałem tylny pedał podciągnąć bliżej krawędzi. Cóż - nie da się to pech. Dobrze, że zapytałem, bo już mi chodziło po głowie, aby go siłą spróbować wydrzeć ;)

#43 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 December 2014 - 17:55

jak ktoś chce swoje wiązania Burtona zmodernizować od Flex Slider to można w sklepach Burtona kupić te paski 

 

JTmpP4.jpg

 

tak to działą :)


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#44 slv

slv

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 521 postów
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 29 December 2014 - 19:02

Hej, a jak to oceniasz pod względem trwałości?
Miejsce w którym zgina się pasek jest dość cienkie i do tego ciągle podlega zmęczeniu (wyginaniu tam i z powrotem) dlatego mam obawy iż będzie to najsłabsze miejsce wiązania.



#45 EriksonE

EriksonE

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 728 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 29 December 2014 - 21:06

Patrząc po nagraniu to, wykonane jest to z czegoś naśladującego  tkaninę, może nawet z kewlaru :P

Podejrzewam iż wytrzyma.



#46 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 December 2014 - 21:25

Mam to w nowych Malavitach i zrobione 11 dni na śniegu. Nie mam śladu zużycia. Dlatego właśnie zamówiłem w sklepie części (flex slider) do starych wiązań bo bajer sie sprawdza. polecam.
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#47 ZAPP

ZAPP

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 426 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 December 2014 - 21:35

Mam to w nowych Malavitach i zrobione 11 dni na śniegu. Nie mam śladu zużycia. Dlatego właśnie zamówiłem w sklepie części (flex slider) do starych wiązań bo bajer sie sprawdza. polecam.

@ProDish a ile takie paseczki kosztują bo bym sobie moje Cartele chętnie stunigował ?


......don't eat yellow snow :) ......just ride....https://www.youtube....?v=bQmrb0_YY4U 


#48 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 December 2014 - 21:37

Cena 20 PLN za sztukę
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#49 ZAPP

ZAPP

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 426 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 December 2014 - 21:41

THX będę zapodawał :)


......don't eat yellow snow :) ......just ride....https://www.youtube....?v=bQmrb0_YY4U 


#50 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 December 2014 - 21:53

Zapodawaj bo warto
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#51 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 04 January 2015 - 20:05

trochę przecieków w kwestii Malavit na 2016 !

 

Malavity dostaną pasek na kostkę z Genesis co jest SUPER wiadomością.

Gorzej brzmi że mają dostać też jakiegoś nowego capstrapa .......... cholera mam nadzieję że nie jakiś nowy wynalazek bo ten capstrap co jest czyli Getgrip jest świetny.

 

Pomarańczowe - Mniam

 

kcz0pH.jpg


Użytkownik ProDish edytował ten post 04 January 2015 - 20:13

"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#52 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 08 February 2015 - 08:56

No i nowy capstrap jest i jestem po jego testach.

Jest świetny i robi robotę. Jest cały gumowy i trzyma but jak szalony. Wydaje się niezniszczalny.

 

AEuHIh.jpg


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#53 szymoński

szymoński

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 27 February 2015 - 22:44

Siemka wszystkim, co do wiązań Malavita, to czy są one freestylowe ? Jak z ich twardością ? Planuje zakup nowych wiązań, interesuje mnie teraz głównie jazda freestylowa, no niekiedy też sobie posmigam po stoku czy coś, ale raczej ciągle będę starał się dokładać jakieś triki, ogarniać nowe itp. Te wiązania się spiszą ? Jest to chyba najwyższa półka od burka, czyli ceny też z targu nie są, a te wiązania będą musiały mnie obsługiwać przez min. 3 sezony...



#54 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 February 2015 - 12:21

U Burka freestylowe są Missiom i Malavita (z tego Malavita jest najwyżej)
Jak najbardziej są to wiązki do FS i AM. W butterach pomaga powiększony pasek na kostkę. Można sobie też kupić wersje z zawiniętymi highbackami - podobno pomaga to przy butterach ale ja nie zauważyłem tej "pomocy"
Jatam w Malavitach od kilku lat i złego słowa nie powiem. Na 2016 bedą miały super pasek na kostkę i super capstrap (wyżej pisałem)
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#55 szymoński

szymoński

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 01 March 2015 - 06:12

A czym dokładnie jest ten poszerzony pasek ? I czy modele na nowy sezon na prawdę są warte nie przecenione ceny ? nie zrobie chyba wielkiego błędu kupując te tegoroczna c nie ?
A czym dokładnie jest ten poszerzony pasek ? I czy modele na nowy sezon na prawdę są warte nie przecenione ceny ? nie zrobie chyba wielkiego błędu kupując te tegoroczna c nie ?

#56 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 01 March 2015 - 08:33

Po prostu pasek na kostkę jest szeroki na zewnątrz wiązania porównujac do innych wiązań. Obecny model jest Ok i zaleta na pewno jest to ze można już wyrwać z rabatem 30-40% a to ważne :) Ja śmigam w tegorocznych i wad nie zauważyłem. Mam też z poprzedniego sezonu i mogę napisać ze nowe pompki i paski to jednak nie bajer a spore ułatwienie w zapinaniu. Nowy Flexslider może wkurzać lub pomagać w zależności od przyzwyczajeń.
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#57 szymoński

szymoński

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 08 March 2015 - 22:22

Więc tak, w tym tygodniu zamierzam kupić nowe wiązania. Zastanawiam się praktycznie tylko nad malavitą. Mają mi one posłużyć raczej długo ( nie zmieniam często sprzętu ). Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek uwagi co do wiązań, to prosiłbym serdecznie o info. Przerzucam się z Drake Fifty, czyli myślę, że różnica będzie ogromna. 

 

PS Jeżeli ktoś widział gdzieś to wiąznki taniej niż 819 zł to prosiłbym o linka, czy tam informację o sklepie stacjonarnym. Z góry dzięki 



#58 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 08 March 2015 - 22:33

Więc tak, w tym tygodniu zamierzam kupić nowe wiązania. Zastanawiam się praktycznie tylko nad malavitą. Mają mi one posłużyć raczej długo ( nie zmieniam często sprzętu ). Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek uwagi co do wiązań, to prosiłbym serdecznie o info. Przerzucam się z Drake Fifty, czyli myślę, że różnica będzie ogromna. 

 

PS Jeżeli ktoś widział gdzieś to wiąznki taniej niż 819 zł to prosiłbym o linka, czy tam informację o sklepie stacjonarnym. Z góry dzięki 

 

ja tam uwag nie mam ale napisz jakie malavity szukasz. EST czy ReFlex (klasyczne) i jaki rozmiar :)


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#59 szymoński

szymoński

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 09 March 2015 - 09:35

Biore pomarańczowe w rozmiarze L. Mam jeszcze jedno pytanie. Mianowicie jak malavity maja sie do jibbingu ??
Biore pomarańczowe w rozmiarze L. Mam jeszcze jedno pytanie. Mianowicie jak malavity maja sie do jibbingu ??

#60 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 09 March 2015 - 09:46

Biore pomarańczowe w rozmiarze L. Mam jeszcze jedno pytanie. Mianowicie jak malavity maja sie do jibbingu ??

 

masz takiego sporego kapcia, że potrzebujesz L-kę..... L u burka to naprawdę spore wiązki


no board no fun!