Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Outlet Z Markowymi Ciuchami Na Snowboard?


23 odpowiedzi w tym temacie

#21 maxxer

maxxer

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 141 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 14 November 2012 - 18:14

Byłem dziś w Poznaniu i faktycznie jest parę modeli z Gore, ale tylko performence, z pro nic nie było już;/ Ponadto ogólnie strasznie brzydkie ciuchy. Faktycznie są tanie, nawet bardzo, ale wygląd skutecznie odstrasza. Nawet te z gore-texem miały alimnat tak kiepski, że wolałbym nią o nic nie zahaczyć w lesie, bo pół kurtki by na gałęzi zostało. Wszystkie kurtki, które obejrzałem są praktycznie z ociepleniem;/ Kto co lubi. Ja wolę założyć na siebie dobrą koszulkę i lekki polar + kurtkę bez ocieplenia niż kurtke z ociepleniem, bo zaraz się spocę, ściągnę polar i mi będzie zimno.

Co do kurtek damskich to sprawa ma się podobnie z tą różnicą, że napotkałem 2-3 naprawdę fajne, ładne kurtki. Membranowo były średnie, ale wizualnie- spoko.

Jest sporo spodni- nie oglądałem.

Rękawiczki. Widać, że mocno przebrane. 4-5 par z gore (standardowo xcr ( chyba innego nie daja?)). Chyba tylko jedne były 5 palczaste. Ceny najtańsze z gore za 68zł najdroższe za 300. Po za tym widziałem mega fajne rękawiczki burka za 99zł, bez gore-texu, 5palcy, tylko jedna para.

Są też kurtki takich marek już bardziej górskich jak Helly Hansen czy PeakPerformance.. Głównie puchowe, ale takie narciarskie też były. Z tego co ja się orientuje i patrze w necie to robią dobrą i drogą odzież. W MKMaxx kosztowały od 300-450 zł.

Użytkownik maxxer edytował ten post 14 November 2012 - 18:20


#22 Misiek Bielsko

Misiek Bielsko

    Zaawansowany snołborder

  • ModTeam
  • 774 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 14 November 2012 - 22:30

Widać każdy sklep dostaje co innego, u nas z gore nie ma prawie nic, ale to co trafiłem, to mnie akurat siadło. Na secik AK w sklepie, nawet zeszłoroczny (kurtka i portki) musiałbym wydać min. 1500zł.
www.maramuresz.com Wyprawy4x4, freeride - Rumunia, Bułgaria, Bałkany

#23 Maluuutka

Maluuutka

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 521 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 November 2012 - 00:06

A był ktoś w zabrzu lub Czeladzi ? :) Mają coś ciekawego :)?

Użytkownik Maluuutka edytował ten post 15 November 2012 - 00:06

Jestem tego pewny , w głębi duszy o tym wiem , że gdzieś na szczycie góry, wszyscy razem spotkamy się

#24 mb_1897

mb_1897

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 November 2012 - 21:47

Dla zainteresowanych, byłem dziś we Wrocławskim TK-maxie i kilka rzeczy wpadło mi w oko. Z Gore były 4 pary spodni Scott'a (2 wspomniane wcześniej przez Miska oraz 2 jakieś takie dziwne kolorystycznie ale po 500złociszy więc chyba dobre..) Duży wybór kurtek O'Neill'a (głównie 8k/8k) praktycznie we wszystkich rozmiarach i nawet nie takie brzydkie ok.200zł. Były 3 mega kurtały: Quik'a 10k/10k (300pln) ale niestety XL oraz 2 O'neill'a (300) L i XL. Byelm skłonny kupić jedną z nich ale niestety L'ka była już za duża, a co dopiero XL. szkoda. Ze spodni po za tymi Scott'ami to kilka modeli jeszcze było 8K/8k. Rękawic i czapek BRAK;/ a właściwie to chciałem jakieś rękawie ustrzelić. Była też odzież termo Spayder'a za 150zł. Polary od pomarańczowego, przez fioletowy do seledynowego. Nic w normalnym kolorze.
Generalnie to nawet niezłe rzeczy można tam kupić. W przyszłym sezonie trzeba będzie zaatakować zaraz po wejściu zimowej kolekcji.

Cały opis dotyczy tylko męskiej kolekcji. Nie starczyło mi czasu na ogarnięcie babskiego działu.

PS: Dla fanów futbolu, to wyszperałem 2 oficjalne wyjazdówki (tfu) interu mediolan (te z białym wężem) po 129zł, bluzę barcelony za 100ke, kilka reprezentacyjnych koszulek kebabów i szwabów.