Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Outlet Z Markowymi Ciuchami Na Snowboard?


23 odpowiedzi w tym temacie

#1 monika_wake

monika_wake

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 1 postów
  • Poziom zaawansowania:jezdze wn'em i kompensacyjnym

Napisano 09 November 2012 - 16:39

Hej, znacie może jakiś outlet online z markowymi ciuchami na snowboard? Chciałam kupić kurtkę i spodnie (i parę gadzetów dodatkowych typu czapa itd,) ogólnie cały outfit. dobrej firmy na lata a wiadomo jakie są ceny, więc pomyślałam o outlecie. Szukałam trochę na necie i z polskich sklepów znalazłam tylko outletszop.pl , jednak tam mają głównie ciuchy armada i trochę akcesoriów barts , a mi chodziło bardziej o takie marki jak o'neill czy bergson . Dzięki za sugestie. Pozdrawiam

#2 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 09 November 2012 - 17:38

Bergson to nie jest firma, powiedzmy..... Z lepszej polki.
Jak szukasz czegoś kobiecego a nie chcesz wydać zbyt dużo kasy to zakładników do powderroom , link znajdziesz na dole strony.
Mozna sie z nimi dogadać. :)


Pzdr

JW

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#3 Maluuutka

Maluuutka

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 521 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 09 November 2012 - 17:41

Myślę, że ciężko będzie kupić używane rzeczy o'neill z tego co mi sie wydaje ta firma niedawno dotarła do polski :)
Jest http://www.fashionhouse.pl/ ale w sosnowu jak dla mnie nie ma nic ciekawego . Mają odzież z Roxy ale mało modeli i spodnie z rosiniola (ale nie kupuj tej firmy bo porażka mam sama i nie polecam nikomu).
Szczerze bardzo ciężko będzie coś znaleść proponuję poszukać na ciucholandzie może akurat coś fajnego znajdziesz a jeśli nie to polować na promocje, chociaż odzież z oneilla na promocjach też ma fajną cene :/

Pytanie co konkretnie Cie interesuje :)

Czapki fajne ma kaman:
http://www.facebook....n/photos_stream
http://snowgirl.pl/s...ki-snowboardowe


Zawsze jest też allegro :D i może ktoś sprzedaje używane spodnie lub kurtke :)
Jestem tego pewny , w głębi duszy o tym wiem , że gdzieś na szczycie góry, wszyscy razem spotkamy się

#4 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 09 November 2012 - 19:07

fajnym miejscem na szukanie okazji ciuchów jest TKMAX
dokładnie tak - obecnie wrzucili już towar i jak ktoś szuka czegoś to polecam.

W zeszłym roku był Scott, Burton, DC itp
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#5 Kopter

Kopter

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 80 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 09 November 2012 - 19:57

W tym roku w TK MAX'ie weszło sporo kurtek burtona ale wzory szału nie robią. Jeśli byłabyś zainteresowana mam do sprzedania używaną kurteczkę burtona w stanie idelanym i ciekawym wyglądzie ;) http://allegro.pl/da...2780032285.html

#6 Misiek Bielsko

Misiek Bielsko

    Zaawansowany snołborder

  • ModTeam
  • 774 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 09 November 2012 - 23:49

TK Maxx - jest sporo w tej chwili Burka, Scotta, Chiemsee, Killtec, Bonfire.

Trafiłem kurtkę gore pro Scotta za 5 stówek :jump:
Jeszcze uściślijmy - Maluutka, outlet to nie ciuchy używane, tylko z zeszłych sezonów.
www.maramuresz.com Wyprawy4x4, freeride - Rumunia, Bułgaria, Bałkany

#7 Maluuutka

Maluuutka

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 521 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 10 November 2012 - 15:33

Miesiek wiem :) kobietą jestem :D co uwielbia zakupy ale sklepów z TK Maxx nie znałam :) Muszę się wybrać bo mam niedaleko :)
Podałam bo jak się nie ma tego co się podoba to się szuka na inne sposoby :)
Jestem tego pewny , w głębi duszy o tym wiem , że gdzieś na szczycie góry, wszyscy razem spotkamy się

#8 tomas

tomas

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 32 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 November 2012 - 16:09

Jest tego trochę w sieci, wystarczy dobrze poszukać

#9 Lextalionis

Lextalionis

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 28 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 November 2012 - 20:13

Tomas jeżeli masz tylko nabijać posty w każdym temacie po kolei nic nie wnosząc to po prostu sobie podaruj...

#10 Respie

Respie

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 394 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 November 2012 - 20:17

Tk maxx bardzo polecam, tak jak nie cierpiałam tego sklepu, to muszę zwrócić im honor. Ostatnio za sumę niewiele ponad 300 zł kupiłam kurtkę Billabong i gacie Ripcurl, to i to z membraną 10k!
тише едешь - дальше будешь!

#11 Ypsi

Ypsi

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 November 2012 - 21:18

aaaa teraz już wiem co to za sklep :). Kiedyś Joszua zaprzągł połowe forum, żeby mu coś znaleźć. Kaman w Bielsku nic nie znalazła, a ja w Zabrzu " jakieś kurtki których firm nie znam, tależe, szklanki i półmiski... walizki, biustonosze i buty na szpilkach :twisted: ... ogólnie to sklep typu - hasie, szkło i byle co... ja takich sklepów raczej unikam Dołączona grafika "

Ale po Waszych postach widzę, że są normalne ciuchy... ciekawe czy już będą ciągle, czy tylko do wyprzedania zapasów po czym wrócą do poprzedniego stanu?
Jak chcesz to uciekaj ......................... Radzimy zostać !...

#12 Don Dżonson

Don Dżonson

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 November 2012 - 23:18

dobrze wiedzieć, chyba również zacznę odwiedzać ten sklep

#13 xmazix

xmazix

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 71 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 November 2012 - 23:30

Ale po Waszych postach widzę, że są normalne ciuchy... ciekawe czy już będą ciągle, czy tylko do wyprzedania zapasów po czym wrócą do poprzedniego stanu?


Z własnych obserwacji mogę powiedzieć, że co roku w okresie przedsezonowym są kurtki i spodnie. I tak jak pisali poprzednicy - można fajne ciuchy za sensowne pieniądze tam kupić, ja dorwałem kurtkę Quiksilver'a.

#14 Maluuutka

Maluuutka

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 521 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 November 2012 - 23:54

Jest tego trochę w sieci, wystarczy dobrze poszukać


Kolego jak jesteś tu po to aby pisać takie rzeczy to sorry ale te forum nie jest dla Ciebie...
Jesteśmy po to aby jeden drugiemu pomógł nawet w zwykłym szukaniu konkretnej lub mniej konkretnej rzeczy a jeżeli nie wiesz na czym polega hasło Snowboarderzy - Snowboarderom to daruj sobie...
Jestem tego pewny , w głębi duszy o tym wiem , że gdzieś na szczycie góry, wszyscy razem spotkamy się

#15 Misiek Bielsko

Misiek Bielsko

    Zaawansowany snołborder

  • ModTeam
  • 774 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 November 2012 - 21:30

Dziś w TKMaxx w Bielsku trafiłem na portki Goretex Scotta z szelkami za.... 399zł!
Jedna jedyna sztuka, kanarkowo zółta, co nie do końca mi pasowało, bo akurat żółte już mam :)
...ale za taką kasę - żal nie brać.
Jakbym miał kogoś w tym sklepie to na 100 procent odpalałbym za szukanie na bieżąco takich okazji, bo mówili mi, że dostawy mają prawie codziennie i nigdy nie wiedzą, co akurat przyjdzie. :huh2:

Użytkownik Misiek Bielsko edytował ten post 13 November 2012 - 21:30

www.maramuresz.com Wyprawy4x4, freeride - Rumunia, Bułgaria, Bałkany

#16 maxxer

maxxer

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 141 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 13 November 2012 - 21:40

Dziś w TKMaxx w Bielsku trafiłem na portki Goretex Scotta z szelkami za.... 399zł!
Jedna jedyna sztuka, kanarkowo zółta, co nie do końca mi pasowało, bo akurat żółte już mam :)
...ale za taką kasę - żal nie brać.
Jakbym miał kogoś w tym sklepie to na 100 procent odpalałbym za szukanie na bieżąco takich okazji, bo mówili mi, że dostawy mają prawie codziennie i nigdy nie wiedzą, co akurat przyjdzie. :huh2:


Kompletnie nie wiedziałem, że TKMaxx takie ciuchy na sklepie posiada i zawsze mijałem bokiem ;/ W takim razie w weekend lecę ogarnąć co mają w naszym Poznańskim i dam info.

#17 Don Dżonson

Don Dżonson

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 November 2012 - 22:14

Kompletnie nie wiedziałem, że TKMaxx takie ciuchy na sklepie posiada i zawsze mijałem bokiem ;/ W takim razie w weekend lecę ogarnąć co mają w naszym Poznańskim i dam info.

to muszę się śpieszyć żeby zdarzyć przed Tobą :lolbounce:

#18 SzymSzym

SzymSzym

    Starszy snołborder

  • Instruktorzy
  • 466 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 13 November 2012 - 23:14

tak pisaliście o tym TK-MAXie, że z ciekawości dziś poszedłem. Byłem w malcie w poznaniu, widziałem kurtałke burka AK na gore za chyba 450plnów... albo inna kurtałka (nie pamiętam firmy, ale solidna kurtka) z parametrami 8k za 200pln... faktycznie ceny miazdza :) tylko większość to albo S albo XL... a już zdecydowana większość jest brzydka ;)

#19 Misiek Bielsko

Misiek Bielsko

    Zaawansowany snołborder

  • ModTeam
  • 774 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 November 2012 - 23:21

AK Burka rzadko szły w jakimś ohydnym wzorku z różowe plemniki, raczej stonowany design, więc jak ktoś trafi z rozmiarem, brać w ciemno, chyba że lans w Livigno ważniejszy, niż komfort podczas np. podchodzenia w lesie i zabaw w FR.
www.maramuresz.com Wyprawy4x4, freeride - Rumunia, Bułgaria, Bałkany

#20 Joszu

Joszu

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1257 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 November 2012 - 01:07

aaaa teraz już wiem co to za sklep :). Kiedyś Joszua zaprzągł połowe forum, żeby mu coś znaleźć. Kaman w Bielsku nic nie znalazła, a ja w Zabrzu " jakieś kurtki których firm nie znam, tależe, szklanki i półmiski... walizki, biustonosze i buty na szpilkach :twisted: ...

Chciałem jeszcze halabardę, komplet żyletek i parasol z membraną 20k ;D
Ale koniec końcem nie dostałem się tam, a zwożą tam śrendio co 3 miechy kontener szpeju sportowego.
Wybrać się na pewno jest po co.
Sprzedawcy w snowsklepach również nie gryzą. Ba, oni nawet chętnie ugryzą, ale tylo by im fajna panna ze sklepu nie uciekła;)

AK Burka rzadko szły w jakimś ohydnym wzorku z różowe plemniki, raczej stonowany design.

Na przykład gustowny czarny, stonowany brązik i wykapany niebieski ?
AK w outletach schodziłoby już podczas dostawy do sklepu.

Użytkownik Joszu edytował ten post 14 November 2012 - 01:27

There's a natural mystic blowing through the air ...