Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Nike Vapen Vs Burton Ruler Vs Celsius Cirrus


27 odpowiedzi w tym temacie

#21 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 23 December 2012 - 23:48

hehehe... grubo... :bag:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#22 md.sign

md.sign

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 326 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 24 December 2012 - 00:18

Heh, z tym szronem na bucie to już wygląda jak wrzuta konkurencji spod dużego B , zagrożonej perspektywą wejścia poważnego konkurenta do ich ogródka :)

Tylko wątpię , zeby na miejsce ataku wybralii właśnie adechadeforum, a nie jakiś snb magazine ...

Użytkownik md.sign edytował ten post 24 December 2012 - 00:19


#23 tom3k55

tom3k55

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 3 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 24 December 2012 - 08:55

Heh, z tym szronem na bucie to już wygląda jak wrzuta konkurencji spod dużego B , zagrożonej perspektywą wejścia poważnego konkurenta do ich ogródka :)

Tylko wątpię , zeby na miejsce ataku wybralii właśnie adechadeforum, a nie jakiś snb magazine ...


Przeczytaj mój pierwszy post. Zadałem pytanie czy też tak macie? Bo chciałem się dowiedziec czy to wina tylko moich butów czy wszystkie takie są. Miałem wcześniej thirty two, jeździłem też w salomonach i w każdych było mi ciepło. Jeżeli chodzi o Burtona to mam deske jest spoko ale bez rewelacji ucze ludzi na niej a do własnej jazdy kupiłem technine i jestem zadowolony.
Także nie jestem związany z żadną firmą i nie sieje tutaj jakiejś propagandy anty nike. Jestem tylko wkurzony bo buty za 800 zł przeznaczone do jazdy na snowboardzie mają obowiązek byc ciepłe.

#24 rentgen

rentgen

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 603 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 24 December 2012 - 15:13

W L2A z mojej ekipy dwie osoby śmigały na NIKE i byli bardzo zadowoleni chociaż nie wiem na jakim modelu. Z tym szronem to od razu do reklamacji bo widać że to jakaś wada. Ja jeżdżę teraz na Vans Aura, fakt że na BOA x 2 ale na nic bym tych butów nie zamienił. Szybko się zakłada jak i ściąga, są mega wygodne i ciepłe, wszystko czego mi potrzeba. Wcześniej miałem Nitro Antheim z szybkim wiązaniem i poza wygodą i ciepłem to miały wadę odnośnie sznurowania , jak pociagałem to na przegubie zostawały luźne linki. Lipa.

#25 md.sign

md.sign

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 326 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 25 December 2012 - 14:03

Tom3k55,
Prżepraszam, jeśli ironia w moim poście nie byla wystarczajaco czytelna - nie mialem zamiaru Cię urazić.
Współczuje Nietrafionego zakupu i życzę powodzenia w reklamacji, choć obawiam się , ze może nie być łatwo : odczucie zimna może zostać uznane za mocno indywidualne, a szronu raczej do sklepu nie doniesiesz..."na oko " pewnie wszystko jest w porządku.
A nauka na przyszłość dla wszystkich, zeby starać się trzymać brandów, które wyrosły ze snowboardu ( albo przynajmniej sportów zimowych), a nie tylko w pewnej chwili uznały , ze jest kawałek rynku do wykrojenia i zarobienia kilku talarów...

#26 fankus

fankus

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 9 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 14 January 2013 - 00:01

Czy ja wiem z tym brandem...Vans wyrósł ze snowboardu? Taka sama marka jak Nike. Ja na razie nie narzekam, chociaż jeździłem maks przy -8 i raczej mam grubą skarpetę. Jedyne co się jednak okazało po czasie to to, że jednak trzeba było kupić te mniejsze :), ale już ten sezon przeżyję bo nie ma dramatu, chociaż wolałbym jednak bardziej ciasne. Co to tego szronu to ciekawa sprawa i postaram się to też sprawdzić jak tylko będzie okazja, bo na razie to leczę palca :).

#27 szymoński

szymoński

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 23 February 2014 - 22:50

Siemano, i jak te Vapeny ? Spisują się u was ?

#28 Respie

Respie

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 394 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 24 February 2014 - 08:52

Tu masz zbiorczy wątek, co prawda dotyczy damskich kapci, ale zawsze to jakiś punkt odniesienia ;)
http://adechade.com/...n-zbior-opinii/
тише едешь - дальше будешь!