Skocz do zawartości




Zdjęcie

Kolejna Edycja Test Drive Tym Razem Vol. 3


428 odpowiedzi w tym temacie

#21 Ryba

Ryba

    Generał Melanżu

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 870 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 30 October 2011 - 23:01

a tym razem będziesz??


SI w 99 % :)

Joszu spokojna główka :P
Koko Jambo i do przodu! Bo świat jest piękny, a życie nie trwa wiecznie!

#22 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 October 2011 - 23:07

W tym roku nie organizujecie willi ?


jeszcze nie ustalone chyba

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#23 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 October 2011 - 23:07

W tym roku nie organizujecie willi ?



Na razie pracujemy nad tym :) Niestety będzie ograniczona ilość miejsc, więc nie wszyscy się załapią :) W każdym razie info postaram się wrzucić do 15 listopada najpóżniej...

#24 Ryba

Ryba

    Generał Melanżu

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 870 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 30 October 2011 - 23:09

Na razie pracujemy nad tym :) Niestety będzie ograniczona ilość miejsc, więc nie wszyscy się załapią :) W każdym razie info postaram się wrzucić do 15 listopada najpóżniej...


Czekamy na info i trzeba klepać miejsca :)
Koko Jambo i do przodu! Bo świat jest piękny, a życie nie trwa wiecznie!

#25 Joszu

Joszu

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1257 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 31 October 2011 - 00:25

ad3 nic mi to nie da musze miec odręczny podpis kazdej osoby po sprawdzeniu danych
ok 200 ID wydano
cen karnetów nie znamy jeszcze

3. chodzi tylko o wpłaty i przygotowanie karnetu dla takiej osoby
wydawanie wszystkiego i tak byłoby na miejscu, ale wtedy 1 stoliczek dla tych którzy już uiścili opłaty i oczekują tylko wydania papierów po parafowaniu by chapsnąć ciepły sprzęt i na stok, a drugi dla tych co jak zwykle na ostatnią chwilę ;)

id: a sądziłem że nieco ponad 150.
200 to sporo :)

Karnety na ten moment orientacyjnie i bardziej pod kątem zniżki jak na liczną grupę która się stawi.
O tym z pewnością będzie wiadomo więcej pod koniec grudnia.

Ło, a skąd taki pomysł na ten podział? Nie wiem czy byłoby to pomocne w integracji forumowych ludzi a chyba na tym polega idea takich spędów...Dołączona grafika O co chodzi z tym TD2 bo nie kumam tych powodów, ale w sumie byliśmy krótko. Może być na priv Dołączona grafika


I ma czelność odzywać się ten, co pomieszkiwał w vipowskim apartamencie ? :twisted:
NIEDOCZEKANIE ! :terefere:
Na td3 ty organizujesz na swoim wyrze kanapę dla 10-ciu osób.
I ja tego przypilnuję :P
There's a natural mystic blowing through the air ...

#26 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 31 October 2011 - 09:23

3. chodzi tylko o wpłaty i przygotowanie karnetu dla takiej osoby
wydawanie wszystkiego i tak byłoby na miejscu, ale wtedy 1 stoliczek dla tych którzy już uiścili opłaty i oczekują tylko wydania papierów po parafowaniu by chapsnąć ciepły sprzęt i na stok, a drugi dla tych co jak zwykle na ostatnią chwilę ;)

id: a sądziłem że nieco ponad 150.
200 to sporo :)

Karnety na ten moment orientacyjnie i bardziej pod kątem zniżki jak na liczną grupę która się stawi.
O tym z pewnością będzie wiadomo więcej pod koniec grudnia.



I ma czelność odzywać się ten, co pomieszkiwał w vipowskim apartamencie ? :twisted:
NIEDOCZEKANIE ! :terefere:
Na td3 ty organizujesz na swoim wyrze kanapę dla 10-ciu osób.
I ja tego przypilnuję :P


ostatnio joszu było przygotowane! opłaty przez interenet tez były ale był cyrk z potwierdzeniami cos zle spisałem osoby które zapłaciły i wogole meksyk sie zrobił

w tym roku bedzie nas wiecej joszu ;]

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#27 kaman

kaman

    Pro snołborder

  • Moderatorzy
  • 1123 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 31 October 2011 - 10:20

:hahaha2: będę szczera- tak się rozpisaliście że polowy nie chciało mi się przeczytać :ashamed: streścicie mi na TD :P

co do majka to Kacha wymiatała :D chętnie znów się z nią podzielę sprzętem :mrgreen:

Myślę że wille ogarniemy, rezerwacja dla osób które są pewne, na resztę nie ma co się rozdrabniać żeby nas potem wystawili i będzie git ;)

w ogóle może poduche bo flybag by podarował jak się w ogóle chłopaki ogarną coś do życia (bez komentarza) xD

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team :)
jako moderator wypowiadam się również jako osoba prywatna bardzo proszę o uszanowanie tego faktu :)


#28 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 31 October 2011 - 10:42

Nie będzie noclegów dla osób pewnych lub nie pewnych....nie mam zamiaru się bawić i decydować, która osoba jest pewna lub bardziej pewna...będą następujące zasady przyjmowania zgłoszeń na nocleg...

1. Czas zapisów będzie wyznaczony od...do...
2. Pełna wpłata w czasie wyznaczonym od...do
nie będzie żadnych zaliczek...tylko pełna wpłata!

3. Będzie ograniczona ilość miejsc..wpierwszej kolejności będą decydowały zapisy...potem wpłata...jeśli ktoś się nie wyrobi w wyznaczonych terminach automatycznie zostaje skreślony z listy i na jego miejsce wchodzi kolejna oczekująca osoba...

4. Nie będzie prawa wyboru kto...gdzie...i w jakim pokoju.
Zasada będzie kto pierwszy ten lepszy :)

5. Jeśli komuś się niepodobają warunki...proponuje już szukać na własną rękę.:)

niestety musi być rygor bo podejrzewam, że chętnych będzie sporo i napewno dla co po niektórych miejsca zabraknie...

porszę mi teź nie pisać tekstów "Aro zarezerwowałbyś mi trójeczkę" ;) nie będzie żadnych przywilejów :P

#29 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 31 October 2011 - 10:57

Nie będzie noclegów dla osób pewnych lub nie pewnych....nie mam zamiaru się bawić i decydować, która osoba jest pewna lub bardziej pewna...będą następujące zasady przyjmowania zgłoszeń na nocleg...

1. Czas zapisów będzie wyznaczony od...do...
2. Pełna wpłata w czasie wyznaczonym od...do
nie będzie żadnych zaliczek...tylko pełna wpłata!

3. Będzie ograniczona ilość miejsc..wpierwszej kolejności będą decydowały zapisy...potem wpłata...jeśli ktoś się nie wyrobi w wyznaczonych terminach automatycznie zostaje skreślony z listy i na jego miejsce wchodzi kolejna oczekująca osoba...

4. Nie będzie prawa wyboru kto...gdzie...i w jakim pokoju.
Zasada będzie kto pierwszy ten lepszy :)

5. Jeśli komuś się niepodobają warunki...proponuje już szukać na własną rękę.:)

niestety musi być rygor bo podejrzewam, że chętnych będzie sporo i napewno dla co po niektórych miejsca zabraknie...

porszę mi teź nie pisać tekstów "Aro zarezerwowałbyś mi trójeczkę" ;) nie będzie żadnych przywilejów :P


znaczy sie inaczej przykładowo miejsc bedzie 50 i rozliczamy 5o. a potem dogatujta sie jak chceta ;] damy tylko info ile i jakich pokoji jest i juz

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#30 kaman

kaman

    Pro snołborder

  • Moderatorzy
  • 1123 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 31 October 2011 - 12:58

no to dopiero będzie show jak dwie osoby będą w pokoju 4 osobowym itp. :hahaha2:
Aro dla mnie pewniakiem zawsze były zaliczki... nie mnie się tłumaczy i nie ja po znajomości załatwiam żebyś musiał tłumaczyć coś czego nie pisałam :twisted: Jeśli o mnie chodzi to mogę spać w zaspie, zresztą różni ludzie się znajdywali w różnych miejscach na ostatnim TD :hahaha2:

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team :)
jako moderator wypowiadam się również jako osoba prywatna bardzo proszę o uszanowanie tego faktu :)


#31 brokuł

brokuł

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 31 October 2011 - 13:17

Moim zdaniem pierwszeństwo w rezerwacji noclegu powinny mieć osoby które jeżdżą na spędy i generalnie więcej się udzielają. Dobieranie ludzi w pokojach jak leci moim zdaniem jest bez sensu... Nie wyobrażam sobie akcji, że przylatujemy w 4 i jesteśmy rozrzuceni po czterech kątach ośrodka. I nie piszcie, że jak mi się nie podoba to sam sobie mogę ogarniać nocleg, bo temat jest o naszych uwagach.

Nie ważne skąd pochodzisz i gdzie teraz jesteś

ważne, że masz dla innych otwarte serce!


#32 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 31 October 2011 - 13:17

Kamila nie mam zielonego pojęcia o co walczysz...proszę Cie nie pij tyle tej kawy...;)

nie będzie żadnych zaliczek...tylko pełna wpłata ! Nie mam zamiaru latać później po stokach, pokojach i zbierać kasę...Już napisałem warunki...jeśli się komuś coś nie podoba po prostu niech szuka na własną rękę...niestety nie jestem wstanie wszystkich zadowolić...

jeśli ktoś w padnie na pomysł aby zająć np. 4 w dwie osoby to uwierz Kamila szybko da się ten problem rozwiqazać...myślę źe na forum nie ma osób, które by chciały takie wały robić...:P

Sav... Sami się będziecie dogadywać kto z kim będzie spał...nie widzę w tym problemu...po prostu odwas będzie zaleźało kto gdzie się ulokuje...nie będę się bawił w puzzle...myślę że jesteście na tyle dorośli że sie jakoś zgadacie....

#33 kaman

kaman

    Pro snołborder

  • Moderatorzy
  • 1123 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 31 October 2011 - 13:32

jak się ogarniesz to napisz w osobnym temacie listę pokoi. I nie zapominaj że część z nas to dzieci jak by nie było :lol:

przecież nie latam jak kofeinka Aro :terefere:

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team :)
jako moderator wypowiadam się również jako osoba prywatna bardzo proszę o uszanowanie tego faktu :)


#34 Joszu

Joszu

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1257 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 31 October 2011 - 13:38

ostatnio joszu było przygotowane! opłaty przez interenet tez były ale był cyrk z potwierdzeniami cos zle spisałem osoby które zapłaciły i wogole meksyk sie zrobił

w tym roku bedzie nas wiecej joszu ;]


Pamiętam doskonale jak mnie samego bank wystawiał :\
Zakończcie przyjmowanie wpłat max do poniedziałku (2.1.2011 <- data wyjścia przelewu) i nie powinno być numerów gdy banki lub poczta przygra w przysłowiowego ciula, bo jeszcze można przepuścić go raz jeszcze.

znaczy sie inaczej przykładowo miejsc bedzie 50 i rozliczamy 5o. a potem dogatujta sie jak chceta ;] damy tylko info ile i jakich pokoji jest i juz


Wy macie rozeznanie w noclegowniach w tamtym areale. Natomiast zbiorcza lista miejsc oferujących noclegi (ośrodki, domki, agroturystyka) byłaby super.
Wtedy chętni na ostatnią chwilę oraz Ci, którzy będą rozglądać się za noclegiem będąc na miejscu, mieliby duży handicap a i na pytanie "czy wiecie gdzie by można się zahaczyć" można by wskazać chociaż kierunek.


ps. Aro, zarezerwuj mi jedyneczkę :P
There's a natural mystic blowing through the air ...

#35 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 31 October 2011 - 13:45

Pełna lista pokoji będzie oczywiście dla wszystkich dostępna...po prostu nie będę tworzył źadnych list kto, gdzie i z kim..chcecie...wyznaczcie sami sobie jedną osobę która nad tym za panuję :)

Pamiętam doskonale jak mnie samego bank wystawiał :\
Zakończcie przyjmowanie wpłat max do poniedziałku (2.1.2011 <- data wyjścia przelewu) i nie powinno być numerów gdy banki lub poczta przygra w przysłowiowego ciula, bo jeszcze można przepuścić go raz jeszcze.



Wy macie rozeznanie w noclegowniach w tamtym areale. Natomiast zbiorcza lista miejsc oferujących noclegi (ośrodki, domki, agroturystyka) byłaby super.
Wtedy chętni na ostatnią chwilę oraz Ci, którzy będą rozglądać się za noclegiem będąc na miejscu, mieliby duży handicap a i na pytanie "czy wiecie gdzie by można się zahaczyć" można by wskazać chociaż kierunek.


ps. Aro, zarezerwuj mi jedyneczkę :P


Postaram się jakąś rezerwe załatwić..

#36 kaman

kaman

    Pro snołborder

  • Moderatorzy
  • 1123 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 31 October 2011 - 13:46

a jak z afterparty? ten sam klub ? :mrgreen: czy i tym razem chłopaki będą się patrzeć tylko na snowboardzistki a nie na striptizerki? :hahaha2:

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team :)
jako moderator wypowiadam się również jako osoba prywatna bardzo proszę o uszanowanie tego faktu :)


#37 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 31 October 2011 - 13:58

a jak z afterparty? ten sam klub ? :mrgreen: czy i tym razem chłopaki będą się patrzeć tylko na snowboardzistki a nie na striptizerki? :hahaha2:

Co do aftera to spokojnie...wszystko w swoim czasie...co do striptizu...nie widzę przeciwwskazań aby to snowboardzistki się rozbierały ;P

#38 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 31 October 2011 - 16:43

z afterem bedzie jeden za***isty mega problem. Trzeba chyba będzie namiot dostawić bo sie nie pomiescimy albo będzie hasło zmiana i bedą 3 grupy. Sikające, palace i bawiące się. Pada hasło i jest rotacja ;] inaczej moze byc kiepsko

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#39 kaman

kaman

    Pro snołborder

  • Moderatorzy
  • 1123 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 31 October 2011 - 17:05

albo zrobimy listę a resztę będziemy losować jako nagrody, tak jak robią inni :) uczestnictwo w TD ma być zaszczytem od razu a co :hahaha2:

ooo rotacja na palaczy dobry pomysł :mrgreen:

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team :)
jako moderator wypowiadam się również jako osoba prywatna bardzo proszę o uszanowanie tego faktu :)


#40 Joszu

Joszu

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1257 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 31 October 2011 - 17:54

z afterem bedzie jeden za***isty mega problem. Trzeba chyba będzie namiot dostawić bo sie nie pomiescimy albo będzie hasło zmiana i bedą 3 grupy. Sikające, palace i bawiące się. Pada hasło i jest rotacja ;] inaczej moze byc kiepsko


hmm.... zrobić 20 ticketów do palenia i kolejka do wyjścia na zewnątrz będzie większa, niż do wejścia :hahaha2:

ostatnio weszli wszyscy i jeszcze było sporo placu
A przynajmniej miejsca stojące
There's a natural mystic blowing through the air ...