Skocz do zawartości




Zdjęcie

Kolejna Edycja Test Drive Tym Razem Vol. 3


428 odpowiedzi w tym temacie

#1 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 29 October 2011 - 19:37

Siemanko ludziska ;] jak się pewnie domyslacie pomysłu nie zarzucilismy i organizujemy kolejna edycję TD i stąd moje pytanie:

- jakies sugestie po poprzedniej imprezie? nie wiem organizacyjne imprezowe logistyczne jakies inne propozycje czy coś?

streszczać się nie wiele czasu zostało ;)

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#2 Joszu

Joszu

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1257 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 October 2011 - 00:49

1. większy plac na wszystko, bo ciężko się było zmieścić podczas nieustannego montowania sprzętu
2. jeśli ratrak nie wyjedzie na stok ani razu, to lepiej żeby właściciel potrafił sprawnie operować szuflą.
Bo sobie go będzie odkopywał spod śniegu.
3. i DSC na majka koniecznie ;)
There's a natural mystic blowing through the air ...

#3 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 October 2011 - 01:32

1. większy plac na wszystko, bo ciężko się było zmieścić podczas nieustannego montowania sprzętu
2. jeśli ratrak nie wyjedzie na stok ani razu, to lepiej żeby właściciel potrafił sprawnie operować szuflą.
Bo sobie go będzie odkopywał spod śniegu.
3. i DSC na majka koniecznie ;)


1. plac musi byc wiekszy bo plany sa duzo wieksze ;] :) nie wpoiem ile m^2 planujemy ale mozna to pewnie podliczyć jakos
2. a ostatnio nie wyjechał ani razu? wez pod uwage ze jak nie ma mrozu to lepiej zeby ratrak nie wyjezdzał bo jak ruszy skorupe pod spodem to nie zdazysz sie obejrzeć jak wszystko popłynie to nie jest oszczedzanie na paliwie tylko na śniegu
3. nie rozumniem

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#4 Joszu

Joszu

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1257 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 October 2011 - 02:27

1. pytanie czy miejscówka ta sama co pod TD2 ?
2. śniegu było wystarczająco, muld niestety również.
3. kto będzie wisiał na majku i zapowiadał wszystkie atrakcje ? :)
There's a natural mystic blowing through the air ...

#5 kortek

kortek

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 1620 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 October 2011 - 08:49

3) pewnie Blum z Kaman sie dorwą i nie oddadzą :D

  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie: PROGRES SIE SAM NIE ZROBI!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: 


#6 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 October 2011 - 09:51

Siemanko ludziska ;] jak się pewnie domyslacie pomysłu nie zarzucilismy i organizujemy kolejna edycję TD i stąd moje pytanie:

- jakies sugestie po poprzedniej imprezie? nie wiem organizacyjne imprezowe logistyczne jakies inne propozycje czy coś?

streszczać się nie wiele czasu zostało ;)


1. zaprosić innych producentów desek
W sumie widoczny był tylko MRGN z deskami i kolesie z Forum, Raven, Signala było 2 deski (Omni widziałem)


2. poinformować ludzików że deski można wypożyczać do testów ale wiązkami muszą mieć swoje
wiązek do testów było ...... mało

3. usprawnić odbieranie karnetów - może część papierkologii można załatwić online ?
pierwszego dnia była kolejka na maksa.

4. fajnie jak byście zaprosili przedstawiciela kamerek np. GoPro, niech filmują wszystko w ramach reklamy :mrgreen:
no i powinni mieć jakiś namiocik.
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#7 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 October 2011 - 09:54

4. fajnie jak byście zaprosili przedstawiciela kamerek np. GoPro, niech filmują wszystko w ramach reklamy :mrgreen:
no i powinni mieć jakiś namiocik.

props relacji padł na priva do wodza... ale ciszaaaaa jest... :bag:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#8 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 October 2011 - 10:14

będą w tym roku deski Burtona do testów?
9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#9 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 October 2011 - 10:45

będą w tym roku deski Burtona do testów?


rok temu ktoś wspominał że Burek nie mógł przyjechać bo w tym samym czasie mieli event Europejski w Laax
ciekawe jak w 2012
no ale jest jeszcze trochę innych producentów
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#10 Ryba

Ryba

    Generał Melanżu

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 870 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 30 October 2011 - 16:13

nie wiem jak było rok temu ale proponuję zorganizować wielkiego grilla :D
Koko Jambo i do przodu! Bo świat jest piękny, a życie nie trwa wiecznie!

#11 simonTorun

simonTorun

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 977 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 30 October 2011 - 16:24

nie wiem jak było rok temu ale proponuję zorganizować wielkiego grilla :D


a tym razem będziesz??

"Nie ważne ile razy upadniesz... ważne ile razy się podniesiesz"


#12 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 October 2011 - 20:40

1. pytanie czy miejscówka ta sama co pod TD2 ?
2. śniegu było wystarczająco, muld niestety również.
3. kto będzie wisiał na majku i zapowiadał wszystkie atrakcje ? :)


1. miejscówka ta sama jezeli chodzi o stok - mieszkaniem ja sie nie zajmuje tu pytania raczej do Ara
2. ja tam muld nie pamietam albo ich nie widziałem
3. aaa takim majku a ja myslałem ze ktos ma zawisnac na Mike'u :P, no bedzie musiała być osoba mająca gadane, ale nie ty joszu :P

1. zaprosić innych producentów desek
W sumie widoczny był tylko MRGN z deskami i kolesie z Forum, Raven, Signala było 2 deski (Omni widziałem)


2. poinformować ludzików że deski można wypożyczać do testów ale wiązkami muszą mieć swoje
wiązek do testów było ...... mało

3. usprawnić odbieranie karnetów - może część papierkologii można załatwić online ?
pierwszego dnia była kolejka na maksa.

4. fajnie jak byście zaprosili przedstawiciela kamerek np. GoPro, niech filmują wszystko w ramach reklamy :mrgreen:
no i powinni mieć jakiś namiocik.

1. mam nadzieje ze Ci prodiszu zadziwimy :) na ilość desek testowych posiadanych przez wystawców nie mamy żadnego wpływu. A K2 nie widziałes? :P
2. w zaszłym roku była taka informacja także, w tym roku to wyróżnimy bardziej, na ilość wiązań też nie mamy wpływu, to ile sprzetu przywiezie ze soba dystrybutor świadczy tylko i wyłącznie o nim limitów desek nie robimy ;)
3. będzie inaczej, kilak stanowisk, online dowodu nie sprawdze :( a kazdemu trzeba było zajrzeć w dokument. Możemy zacząć wydawanie dzień wcześniej hipotetycznie ale to jest do ogarniecia
4. powiedzmy ze taki pomysł jest w fazie realizacji w specyficzny sposób ;) a pomysł pojawił sie juz w sierpniu więc uwierz ze chcemy jak najlepiej!

props relacji padł na priva do wodza... ale ciszaaaaa jest... :bag:


przetłumacz ;] bo nie ogarnołem


będą w tym roku deski Burtona do testów?


jeszcze nie wiemy, nie mówimy nie

rok temu ktoś wspominał że Burek nie mógł przyjechać bo w tym samym czasie mieli event Europejski w Laax
ciekawe jak w 2012
no ale jest jeszcze trochę innych producentów

No ja to mówiłem, jak kazdy z dwucyfrowej liczby dystrybutorów wyraził zainteresowanie... i nie jest to cyfra 11 :P


nie wiem jak było rok temu ale proponuję zorganizować wielkiego grilla :D


ty siedź cicho :P

a tym razem będziesz??


Dla fristajla rzuce hasło np że dogadujemy się ze Stenchem co by coś zorganizowac w pewnym tajemnym miejscu ;]

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#13 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 October 2011 - 21:00

1. mam nadzieje ze Ci prodiszu zadziwimy :) na ilość desek testowych posiadanych przez wystawców nie mamy żadnego wpływu. A K2 nie widziałes? :P


k2 mnie nie jara

no zadziwta mnie zadziwta :excited: :excited: :excited:

mnie najbardziej zabolała kwestia małej ilości wiązań do testów.
tym razem wezmę swoje klasyczne wiązki bo roku temu EST nie dało się przypiąć do niczego :wallie: :wallie:

na pewno śmignę się wreszcie Coalem (Morgan pewnie dopisze)
siakimś Lib'em bym się śmignał z magna traction
Marcin07 by jakieś deski wrzucił. Na BOD bym się śmignął (nazwa deski zobowiązuje :mrgreen: )

Grill ???? mały z Oscypkami :twisted: :twisted:
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#14 Joszu

Joszu

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1257 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 October 2011 - 21:07

1. miejscówka ta sama jezeli chodzi o stok - mieszkaniem ja sie nie zajmuje tu pytania raczej do Ara
2. ja tam muld nie pamietam albo ich nie widziałem
3. aaa takim majku a ja myslałem ze ktos ma zawisnac na Mike'u :P, no bedzie musiała być osoba mająca gadane, ale nie ty joszu :P

1. oczywiście miałem stok na myśli.
Kwatery w zakresie własnym, lubo jak kto ma plecy/znajomości/możliwości do zorganizowania większej miejscówki, wypadałoby z jego strony by nadszedł z pomocą ;)
Jeśli będzie na to szansa, rozdzielenie kwater na dorosłych i młodzież byłoby mile widziane.
Powody są znane wszystkim którzy byli na TD2 i polemizowanie na ten temat jest zbędne.

2. Shrek, ty muldy prasujesz jak leci !
Dziwnym byłoby gdybyś jakąkolwiek zauważył :hahaha2:
(choć może gogle miałeś zaparowane ? ) :rolleyes:

2. w zaszłym roku była taka informacja także, w tym roku to wyróżnimy bardziej, na ilość wiązań też nie mamy wpływu, to ile sprzetu przywiezie ze soba dystrybutor świadczy tylko i wyłącznie o nim limitów desek nie robimy ;)
3. będzie inaczej, kilak stanowisk, online dowodu nie sprawdze :( a kazdemu trzeba było zajrzeć w dokument. Możemy zacząć wydawanie dzień wcześniej hipotetycznie ale to jest do ogarniecia

2. Na springcampie chłopaki z Ride'a mieli wiązania do każdej deski którą serwowali.
Może by tak zabrali ze 2x więcej wiązek, bo ride nitrane cieszyły się sporym zainteresowaniem.

3. a możliwość druku bileciku po opłacie i wysłaniu skanu dowodu ?
Roboty papierowej mnóstwo, ale to można w zaciszu domowym sprawdzać i odciążyłoby stanie w kolejkach na miejscu.
Ile ludu w ogóle wzięło udział w TD2 ?


Jak w tym roku kształtowałyby się ceny karnetów ?
Szansa na większy rabat ? W końcu 2 (jeśli nie 3 dni) jazdy. Bo przy takiej ilości wszystkiego, sob/nd wydaje się zbyt krótka.

ps. Ryba organizuje grilla, to już ustalone.
I lepiej żeby go skminił, bo jak się nie zjawi, to 500 wk**** mu się zwali na chatę,
A wtedy będzie duuuuuuuuuuuuuuże ognisko :lolbounce:


Prodish: zobacz co serwuje Arbor, skoro jarasz się magne traction liba.
A skoro o coalu i Morganie piszesz, to i arbor będzie obecny ;)

Użytkownik Joszu edytował ten post 30 October 2011 - 21:10

There's a natural mystic blowing through the air ...

#15 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 October 2011 - 21:19

Prodish: zobacz co serwuje Arbor, skoro jarasz się magne traction liba.
A skoro o coalu i Morganie piszesz, to i arbor będzie obecny ;)


nie jaram się magne traction ale chciałem sprawdzić na własnych nogach.
Ride też bym potestował
Wreszcie też jakiegoś singnala skosztuje
Morgan w zeszłym roku się postarał, sprzętu nawiózł sporo - fajnie było. Forum też dało radę.
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#16 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 October 2011 - 21:37

No więcej wiązek by się przydało. W tamtym roku jeździłem na Coalu z moimi Customami :twisted: . W tym roku na wszelki wypadek wezmę dwie pary wiązek :)
Ja bym tam chętnie po testował co to nowego wysmażył Never Summer. Ale i na Arbora sobie ostrzę zęby. Co do identyfikatorów to zgadzam się z przedmówcami. Fajnie by było jakby się to dało troszkę szybciej zrobić. Ale impreza jest git więc można i trochę postać w kolejce jak będzie trzeba :)

#17 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 October 2011 - 21:39

k2 mnie nie jara

no zadziwta mnie zadziwta :excited: :excited: :excited:

mnie najbardziej zabolała kwestia małej ilości wiązań do testów.
tym razem wezmę swoje klasyczne wiązki bo roku temu EST nie dało się przypiąć do niczego :wallie: :wallie:

na pewno śmignę się wreszcie Coalem (Morgan pewnie dopisze)
siakimś Lib'em bym się śmignał z magna traction
Marcin07 by jakieś deski wrzucił. Na BOD bym się śmignął (nazwa deski zobowiązuje :mrgreen: )

Grill ???? mały z Oscypkami :twisted: :twisted:


poki co wymienieni sa teoretycznie zainteresowani

1. oczywiście miałem stok na myśli.
Kwatery w zakresie własnym, lubo jak kto ma plecy/znajomości/możliwości do zorganizowania większej miejscówki, wypadałoby z jego strony by nadszedł z pomocą ;)
Jeśli będzie na to szansa, rozdzielenie kwater na dorosłych i młodzież byłoby mile widziane.
Powody są znane wszystkim którzy byli na TD2 i polemizowanie na ten temat jest zbędne.

2. Shrek, ty muldy prasujesz jak leci !
Dziwnym byłoby gdybyś jakąkolwiek zauważył :hahaha2:
(choć może gogle miałeś zaparowane ? ) :rolleyes:


2. Na springcampie chłopaki z Ride'a mieli wiązania do każdej deski którą serwowali.
Może by tak zabrali ze 2x więcej wiązek, bo ride nitrane cieszyły się sporym zainteresowaniem.

3. a możliwość druku bileciku po opłacie i wysłaniu skanu dowodu ?
Roboty papierowej mnóstwo, ale to można w zaciszu domowym sprawdzać i odciążyłoby stanie w kolejkach na miejscu.
Ile ludu w ogóle wzięło udział w TD2 ?


Jak w tym roku kształtowałyby się ceny karnetów ?
Szansa na większy rabat ? W końcu 2 (jeśli nie 3 dni) jazdy. Bo przy takiej ilości wszystkiego, sob/nd wydaje się zbyt krótka.

ps. Ryba organizuje grilla, to już ustalone.
I lepiej żeby go skminił, bo jak się nie zjawi, to 500 wk**** mu się zwali na chatę,
A wtedy będzie duuuuuuuuuuuuuuże ognisko :lolbounce:


Prodish: zobacz co serwuje Arbor, skoro jarasz się magne traction liba.
A skoro o coalu i Morganie piszesz, to i arbor będzie obecny ;)


ad22 z Ride bedzie problem bo Altexu juz niema. Decade przejął byli zainteresowanie ale zobaczymy co i jak.

ad3 nic mi to nie da musze miec odręczny podpis kazdej osoby po sprawdzeniu danych

ok 200 ID wydano

cen karnetów nie znamy jeszcze

nie jaram się magne traction ale chciałem sprawdzić na własnych nogach.
Ride też bym potestował
Wreszcie też jakiegoś singnala skosztuje
Morgan w zeszłym roku się postarał, sprzętu nawiózł sporo - fajnie było. Forum też dało radę.


Jezeli tylko chłopaki zechcąc cos przywieźć bo pewno testówek mało wciąż :(

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#18 brokuł

brokuł

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 30 October 2011 - 22:04

Kwatery w zakresie własnym, lubo jak kto ma plecy/znajomości/możliwości do zorganizowania większej miejscówki, wypadałoby z jego strony by nadszedł z pomocą ;)
Jeśli będzie na to szansa, rozdzielenie kwater na dorosłych i młodzież byłoby mile widziane.
Powody są znane wszystkim którzy byli na TD2 i polemizowanie na ten temat jest zbędne.


Ło, a skąd taki pomysł na ten podział? Nie wiem czy byłoby to pomocne w integracji forumowych ludzi a chyba na tym polega idea takich spędów...Dołączona grafika O co chodzi z tym TD2 bo nie kumam tych powodów, ale w sumie byliśmy krótko. Może być na priv Dołączona grafika

Nie ważne skąd pochodzisz i gdzie teraz jesteś

ważne, że masz dla innych otwarte serce!


#19 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 October 2011 - 22:26

Ło, a skąd taki pomysł na ten podział? Nie wiem czy byłoby to pomocne w integracji forumowych ludzi a chyba na tym polega idea takich spędów...Dołączona grafika O co chodzi z tym TD2 bo nie kumam tych powodów, ale w sumie byliśmy krótko. Może być na priv Dołączona grafika


ja bardziej sie pytam co Joszu rozumie przez dorosłych i młodzież :P rzuć cyfrą 18? 22? jedno jest pewne nie zamierzam mieszkać z całą kupą waszą ludności bo chciałbym się znów wysypiać ;]

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#20 qwerty

qwerty

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 287 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 October 2011 - 22:34

W tym roku nie organizujecie willi ?