Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Farm I Travis Znowu Rządzą


147 odpowiedzi w tym temacie

#21 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 September 2011 - 23:58

no właśnie... film jeden z najlepszych jakie widziałem... podoba mi się perspektywa z jakiej ukazuje snowboarding. To nie produkcje gdzie zbiera się najlepszych trikowców żeby każdy w czasie swojego 3minutowego partu pokazał double corki we wszystkie cztery strony... W filmie pomijając całą otoczkę, fajnie pokazali "codzienność" pro snowboardera, czyli walkę z pogodą, ciągłe podróże, walkę z samym sobą, ale...
... to miał być film, który zmieni dotychczasowy świat snowboardowy... O ile w TITA każdy lajn, każda skocznia, każdy hardcorowy pomysł zwalał z nóg o tyle w TAOF nie znalazłem niczego "wyjątkowego" Świat bardzo poszedł na przód od TITA, oni mniej, no chyba że to są już granice możliwości ludzkiego organizmu i więcej się nie da... Jedyne co zrewolucjonizował ten film to na pewno mega poziom techniczny produkcji i ujęcia jakich nie jest w stanie wykonać nikt inny...


Właśnie obejrzałem... Może skomentuję samą jazdę i pominę część artystyczną, bo takową każdy może odbierać inaczej.

Poziom poszedł bardzo do przodu. To nie jest film o dzieciakach walących fikołki w snowparku. Mam 32 lata, lewy staw skokowy sprawny na góra 70% i dwa double w repertuarze. A nie zrobiłbym żadnego lajnu z tego filmu. Może po kolei:
TR wybija się jak zwykle. Czy jest fs 540 z lądowaniem na switch i uciekaniem przed lawinami(wtf?), double fs 10 i double bs rodeo 10 na skocznie z gapem, gdzie w tita tego na tej miejscówce tego nie zrobił. Poza tym eksperymentowanie z rodzajami rotacji, np switch bs double 9(bardzo rzadki, czy też wybijanie się z palców do fs i switch fs, gdzie próbuje "dipować" drugi raz. Starsznie dużo trików w scenerii, gdzie przy złym lądowaniu by go nie było. Skocznia nad dziurą lodowca na alasce, gdzie JJ robi double bs10 a Rice dwa razy lekko zdipowane cab9 jest masakryczna. Do tego końcówa z pierwszym strzałem sw bs7, a drug strzał rewert w puchu i swicht bs10. No sorry, jeśli to nie jest progres to co? Oczywiście ktoś mógłby woleć snowparkową gimnastykę. Jest, bs triple Mc Morisa wygląda średno, a double bs 12 Willeta to wizualny szajs. Dobrze,że więcej takich akcji do filmu nie dali.

John Jackson jeździ gdzieś tak 3 razy lepiej niż w Thats it That all. W końcu pokazał swój potencjał.

Landvik to samo, szczególnie,że ma jakoegoś dziwnego doublea z mutem i te wybica z palców,weird.

Muller jak zwykle płynnie, tutaj standard.

Lago, podobnie jak JJ, w końcu tu idzie grubo. Akcja ze złamana szczęka pokazuje sedno sytuacji, opierdalania nie było.


Film jeśli chodzi o jazdę poszedł mega do przodu, tylko,że w dobie 2 minutowych editów, gdzie ktoś tam rzuca się jak wiewiorka w parku robiąć obrociki, ludzie przestają zauważać,że zwykłe bs 3 na clifie jest o lata świetlnę trudniejsze niż double cork na 20 metrowym step upie z wiosennym lądowaniem.

#22 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 September 2011 - 06:39

Po co płacić jak można ominąć system :mrgreen: ziom jak chcesz ja mam torenta dawaj koda to Ci wyśle


Co do samego filmu to nie jest to produkcja w stylu MackDawg w którym oglądamy 500 skoków w 3 minuty w tym 300 na raile który każdy wygląda tak samo, jeszcze w niepełnych ujęciach przy słabej muzyce i po 5 minutach mamy dośc i możemy wywalić taki film do kosza, Brian Farm pokazało wszystkim środkowy palec - jednym to spasuje innym nie, nigdy nie trafisz w każdy gust. Chłopaki robią swoje, czy nie poszli do przodu Konrad to nie wiem. Rice od That is myśle że bardzo sie rozwinął, dla niego nie ma już ograniczeń, połączył gruby fr z za***istymi skokami, a robi to w takim stylu że my możemy tylko pozazdrościć, ale nie o to chodzi. O ile w that is mi pare rzeczy nie pasowało, tak tutaj jest wszystko na swoim miejscu dokładnie przemyślane, film dobrze wchodzi tak za 5 razem i smakuje za każdym razem coraz lepiej, szczególnie jak ma sie dupisty tv i za***iste nagłośnienie


peace


spoko spoko mówiąc zdobycie filmu stąd skąd resztę programów miałem na myśli to samo co Ty tylko delikatniej to ująłem :)

zgodzę się że film jest mega kozacki i sam oglądałem go już nie raz, ale tak jak napisałem... to miało być coś co zmnieni snowboard... Jak wychodził TiTA i obejrzałem sobie np film burtona, absinthe a potem odpaliłem TiTA i to była totalna miazga... skocznie takie jakich nikt nie widział, z takimi trickami jakich nikt nie pokazywał wcześniej (travis skoczył w tym filmie bs 180 triple backflip czyli to co w tym roku Torstein na X-Games miazdżąc wszystkich, a to było chyba z 3 lata temu...) i ten film faktycznie zrył mi psychę i zmienił podejście do FS...
Teraz miom zdaniem różnice się trochę zatarły... Chopki bc bardziej hardrcorowe mieli w jednym parcie filmu Volcoma już w zeszłym roku, Deppera jeśli chodzi o FR też długo nic nie przebije, w tym roku jeszcze nie wyszła inna pełnometrażówka ale podejrzewam że też będzie hardcorowo... Co do tricków też nie widziałem nic przełomowego, wręcz pokazali to co każdy szanujący się pros z światowej czołówki...

no ale Farm to farm, cała otoczka filmu, możliwości sprzętowe, mega montaż z interesujacym soundtrackiem, stylówka travisa z resztą ziomków chyba najlepsza na świecie... i to wszystko sprawia że ten film jest zaje**ty i nie sposób się nim nie zachwycać... Tak że jak napisałem wcześniej miazga za "opakowanie" szkoda że zawartość była (jak dla mnie tylko, dla innych aż) z najwyższej półki... bo ja osobiście po zapowiedziach spodziewałem się czegoś co znów zmiażdży mi psychę i popchnie ludzkie możliwości do przodu
9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#23 Grzechu

Grzechu

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 330 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 September 2011 - 10:52

Nie ma sie co delikatne ujmować, trzeba walić z grubej rury, żeby dorwać ten film wystarczy troche poszperać w sieci. Ja po kilkukrotnym obejrzeniu juz wiem że bede chciał mieć ten film na blueray i to napewno, można porównywac te dwa filmy, That Is był pierwszy ale gdybyś przykładowo nie widział That Is i obejrzał dopiero Art Of Flight jako pierwszy wtedy jestem pewien że pozamiatał by Cie jeszcze bardziej. Szczerze to po obejrzeniu tych dwóch trailerów nie spodziewałem sie zbyt wiele i tylko trzymałem kciuki za to żeby ta produkcja była zbliżona do That Is - a jest o niebo lepiej i to pod każdym względem. Travis zrobił triple double czy jak tam to sie nazywa, ale w The Art wymiata takimi trikami, że nawet nie mam pojęcia jak to nazwać, przy nich triple to małe piwko, zresztą popatrz jak jeździ Jones w Deeperze i porównaj to z jazdą Rica, Jeżeli chodzi o sam fr to widziałem lepsze zjazdy np w Standardach zjazdów De La Ree nikt nie przebije. Jakoś teraz na czasie ukarze sie nowy film tej produkcji TB20 bedziemy mieli porównanie jak kto teraz jeździ i kto zrobił wieksze postępy wtedy bedziemy dalej gdybać
A Farm to już nowa jakość filmu czy dają tylko opakowanie i nic w środku to już zalezy od podejscia, widziałem już dużo kiepskich filmów największych wytwórni którzy nie potrafią zrobić niczego nowego, niczym nie zaskakują, a wręcz spadają na dno, czego nie można powiedzieć o Farmie - bo to zaledwie początek
JOIN The Ride

#24 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 September 2011 - 11:11

ja nie powiedziałem że nie ma nic w środku... o ile cała oprawa i montaż filmu miażdży wszystko co było do tej pory i wszytskie inne produkcje, o tyle jeśli chodzi o zawartość "merytoryczną" to już takiej miazgi nie ma, jest co najwyżej trochę lepiej niż u innych światowych produkcji... i to była jedyna rzecz po której zostało mi maleńkie rozczarowanie...
ale tak jak napisał Marek inne produkcje to często rzemiosło, TAOF to sztuka i to przez duże SZ :)
9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#25 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 September 2011 - 11:18

Chłopaki ja się jaram techincznymi trikami. Ale co się fajniej ogląda? Przykładowe swich fs 9 na lodowcową dziurą, w każdym momencie grab pięknie trzymany. Czy też triple czy moze tez poczwórny w przyszłości, gdzie rider jest skurczony i wszystko to jeden wielki ruch wytrenowany na trampolinie...

#26 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 September 2011 - 11:37

Najlepiej oglądałoby się triple z ładną stylówką i lotem nad tą dziurą :) wtedy wg mnie byłoby to co zapowiadali czyli: "07.09.11 SNOWBOARDING WILL CHANGE"
a wracając do rozmowy o trickach to myślę że nie pracowałbyś Marek nad doublami, jakby w pełni zachwycał Cię np. stylowy cab 7 double grab :)
9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#27 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 September 2011 - 12:04

Najlepiej oglądałoby się triple z ładną stylówką i lotem nad tą dziurą :) wtedy wg mnie byłoby to co zapowiadali czyli: "07.09.11 SNOWBOARDING WILL CHANGE"
a wracając do rozmowy o trickach to myślę że nie pracowałbyś Marek nad doublami, jakby w pełni zachwycał Cię np. stylowy cab 7 double grab :)

widzisz, stylowy cab 7 double grab jest trudniejszy niz double fs 10. Z resztą do nowego filmu Friends for Friends mam dwa double,ale cab 7 jak na razie nie, a film wychodzi w pazdzierniku,wiec chyba polish snowboarding will not change,hehe.
Ja się wywodzę z deskorolki i uważam,że walenie quadrupli czy czegoś takiego przyblizy ten sport/styl życia do akrobacji narciarskich. A to będzie największy dramat dla snowboardu.

#28 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 September 2011 - 12:14

widzisz, stylowy cab 7 double grab jest trudniejszy niz double fs 10. Z resztą do nowego filmu Friends for Friends mam dwa double,ale cab 7 jak na razie nie, a film wychodzi w pazdzierniku,wiec chyba polish snowboarding will not change,hehe.
Ja się wywodzę z deskorolki i uważam,że walenie quadrupli czy czegoś takiego przyblizy ten sport/styl życia do akrobacji narciarskich. A to będzie największy dramat dla snowboardu.


a z tym ciągłym mnożeniem rotacji też się zgodzę, dlatego też wiele osób przenosi się na BC, tam jest dodatkowa otoczka plus bardziej hardcorowe hopy i każdy trick, nawet 360 nabiera nowego znaczenia... Ale nie zgodzę się że stylowe 7 jest trudniejsze od double 10... Zeby zakręcić 10 musisz być na pewnym poziomie akrobatycznym, najczęściej wypracowywanym przez zawodników długimi godzinami na salach treningowych... Zakręcić 7 jest w stanie każda sprawna fizycznie osoba jeśli posiądzie pewne doświadczenie w fs i odrobinę koordynacji ruchowej... a wtedy można skakać i skakać aż się wyrobi fajną stylówkę...
a myślę że polisch snowboarding will change właśnie przez te double, a nie przez sw 7, takie realia wpółczesnego akroba-snowboardingu :)
9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#29 Grzechu

Grzechu

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 330 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 September 2011 - 12:56

a z tym ciągłym mnożeniem rotacji też się zgodzę, dlatego też wiele osób przenosi się na BC, tam jest dodatkowa otoczka plus bardziej hardcorowe hopy i każdy trick, nawet 360 nabiera nowego znaczenia... Ale nie zgodzę się że stylowe 7 jest trudniejsze od double 10... Zeby zakręcić 10 musisz być na pewnym poziomie akrobatycznym, najczęściej wypracowywanym przez zawodników długimi godzinami na salach treningowych... Zakręcić 7 jest w stanie każda sprawna fizycznie osoba jeśli posiądzie pewne doświadczenie w fs i odrobinę koordynacji ruchowej... a wtedy można skakać i skakać aż się wyrobi fajną stylówkę...
a myślę że polisch snowboarding will change właśnie przez te double, a nie przez sw 7, takie realia wpółczesnego akroba-snowboardingu :)


Właśnie tego sie obawiałem że bedą próbować walić akrobacyjne obroty typu 1440, lepiej jest zobaczyć dobrą technicznie 360 nad takim klifem nad którym nikt nie odwazył by sie tego zrobić, jeden trik mnie rozjebał w tym filmie Travisa , niestety nie umie powiedziec jak sie nazywa ani w którym jest dokładnie momencie, takiego czegoś jeszcze nie widziałem i za to wielki szacun dla niego, poza tym Konrad oni nie są samobójcami żeby robić triple tam gdzie jest to niemożliwe do zrobienia, technicznie miażdzą, a to czy zrobią jeden obrót wiecej mniej to nie ważne, snowboardnig to nie akrobatyka i oby nikt nie szedł w tym kierunku
JOIN The Ride

#30 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 September 2011 - 13:04

a z tym ciągłym mnożeniem rotacji też się zgodzę, dlatego też wiele osób przenosi się na BC, tam jest dodatkowa otoczka plus bardziej hardcorowe hopy i każdy trick, nawet 360 nabiera nowego znaczenia... Ale nie zgodzę się że stylowe 7 jest trudniejsze od double 10... Zeby zakręcić 10 musisz być na pewnym poziomie akrobatycznym, najczęściej wypracowywanym przez zawodników długimi godzinami na salach treningowych... Zakręcić 7 jest w stanie każda sprawna fizycznie osoba jeśli posiądzie pewne doświadczenie w fs i odrobinę koordynacji ruchowej... a wtedy można skakać i skakać aż się wyrobi fajną stylówkę...
a myślę że polisch snowboarding will change właśnie przez te double, a nie przez sw 7, takie realia wpółczesnego akroba-snowboardingu :)


cab 7 na duzej skoczni jest trudniejsze niz zrobienie doublea. Plaskie 10 jeszcze ok, jest trudne,ale robiac doublea rotacja sama przychodzi. Ja nigdy nie trenowalem akrobatyki, a doublea robia w powietrzu ladniej niz plaskie 10.

#31 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 September 2011 - 13:14

Właśnie tego sie obawiałem że bedą próbować walić akrobacyjne obroty typu 1440, lepiej jest zobaczyć dobrą technicznie 360 nad takim klifem nad którym nikt nie odwazył by sie tego zrobić, jeden trik mnie rozjebał w tym filmie Travisa , niestety nie umie powiedziec jak sie nazywa ani w którym jest dokładnie momencie, takiego czegoś jeszcze nie widziałem i za to wielki szacun dla niego, poza tym Konrad oni nie są samobójcami żeby robić triple tam gdzie jest to niemożliwe do zrobienia, technicznie miażdzą, a to czy zrobią jeden obrót wiecej mniej to nie ważne, snowboardnig to nie akrobatyka i oby nikt nie szedł w tym kierunku


jak możesz to podaj minutę i sekundę tej akcji bo mnie zaciekawiło :) A co do robienia double czy triple nad szczeliną to właśnie jest ten "kolejny etap na snowboardzie"... Wiesz dla niektórych robienie frontflipa czy backa z deską to jest samobójstwo... "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia". Nie popieram siedzenia całego roku na sali akrobatycznej i skakania do gąbek 3 razy więcej niż na śniegu ale nie oszukujmy się, jeśli do parku wpada koleś i robi stylowe 360 a za nim wpada drugi i robi rodeo 5 z methodem to wszystkie laski są tego drugiego :) :) :)

cab 7 na duzej skoczni jest trudniejsze niz zrobienie doublea. Plaskie 10 jeszcze ok, jest trudne,ale robiac doublea rotacja sama przychodzi. Ja nigdy nie trenowalem akrobatyki, a doublea robia w powietrzu ladniej niz plaskie 10.


zależy wszystko o jakiej dużej skoczni mowa, na wielkiej fakt jest trudne tak samo jak 180 na L-kach wymaga opanowania. W doublu rotacja idzie sama tylko problem żeby ją dokręcić :)
9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#32 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 September 2011 - 13:27

jak możesz to podaj minutę i sekundę tej akcji bo mnie zaciekawiło :) A co do robienia double czy triple nad szczeliną to właśnie jest ten "kolejny etap na snowboardzie"... Wiesz dla niektórych robienie frontflipa czy backa z deską to jest samobójstwo... "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia". Nie popieram siedzenia całego roku na sali akrobatycznej i skakania do gąbek 3 razy więcej niż na śniegu ale nie oszukujmy się, jeśli do parku wpada koleś i robi stylowe 360 a za nim wpada drugi i robi rodeo 5 z methodem to wszystkie laski są tego drugiego :) :) :)



zależy wszystko o jakiej dużej skoczni mowa, na wielkiej fakt jest trudne tak samo jak 180 na L-kach wymaga opanowania. W doublu rotacja idzie sama tylko problem żeby ją dokręcić :)


Idzie sama, dlatego jest prosty. To taka sama akcja jak to,że 360 jest trudniejsze niż backlfip.

Jak widzę,że ktoś robi tylko triki do góry nogami, to już wiem,że jeździć to on nie potrafi.

#33 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 September 2011 - 13:43

fakt fakt, spiny wymagają największej koordynacji ruchowej... jeden zły ruch ręką i się blokuje całą rotację, nie wspominając o pilnowaniu się z nie wchodzeniem w corka :) Ale double to też jeszcze inna bajka... cork 7 kręci się sam, ale przy double wejście w drugiego jest naturalne, tyle że jak się "nie poprawi" rotacji to się kończy z 9 na plecach...
9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#34 Misiek Bielsko

Misiek Bielsko

    Zaawansowany snołborder

  • ModTeam
  • 774 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 14 September 2011 - 20:00

0:18:59 i 1:08:31 - jak się nazywają te tricki? Bo mi w głowie popsuły :excited:
A tutaj 41:50 był grab, czy nie było?
To tak na szybko z tricków. Ale nie to jest najważniejsze w tym filmie, przynajmniej dla mnie :rolleyes:
www.maramuresz.com Wyprawy4x4, freeride - Rumunia, Bułgaria, Bałkany

#35 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 September 2011 - 20:08

0:18:59 i 1:08:31 - jak się nazywają te tricki? Bo mi w głowie popsuły :excited:
A tutaj 41:50 był grab, czy nie było?
To tak na szybko z tricków. Ale nie to jest najważniejsze w tym filmie, przynajmniej dla mnie :rolleyes:


bs 1080 double cork albo sw bs 1080 double cork (nie wiem na którą nogę Jackson jeździ)
cab 5 japan

mi się podoba cab 12 double cork z 41:41
9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#36 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 September 2011 - 21:02

bs 1080 double cork albo sw bs 1080 double cork (nie wiem na którą nogę Jackson jeździ)
cab 5 japan

mi się podoba cab 12 double cork z 41:41

JJ na lewą.

Ja się jednak bardziej jaram płaskim cab 12,które robi wcześniej. Dużo trudniejsze.

Pokażcie mi jednego ridera na świecie,który w tym momencie jest w stanie zrobić płaskie cab 12 i cab 12 double. Masakra

#37 Grzechu

Grzechu

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 330 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 September 2011 - 21:39

JJ na lewą.

Ja się jednak bardziej jaram płaskim cab 12,które robi wcześniej. Dużo trudniejsze.

Pokażcie mi jednego ridera na świecie,który w tym momencie jest w stanie zrobić płaskie cab 12 i cab 12 double. Masakra


No a mi chodziło o ten triczek z 1:08:31 dokuadnie - jest psze je bany, i ostatni skok w filmie to dwa moje ulubione Dołączona grafika ogólnie pozamiatane
JOIN The Ride

#38 Knapi

Knapi

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 September 2011 - 00:49

No a mi chodziło o ten triczek z 1:08:31 dokuadnie - jest psze je bany, i ostatni skok w filmie to dwa moje ulubione Dołączona grafika ogólnie pozamiatane


cab 5 japan lub 5 japan ladnie wykrecil Jake Blauvelt w jednym ze odcinków swojej seri "Jake Blauvelt - Naturally" ale zrobil to w snowparku, jaralem sie tym trikiem okrutnie w zeszlym sezonie ... ale TR wykrecil to na Backcountry :twisted: - trzeba przyznac ze trik jest widowiskowy

A jeszcze dorzuce do puli kontrolowane fs54 Marka Landvika z 39:04 .... moze ktos wie czy ten trik ma jakas specjalna nazwe własną???

Użytkownik Knapi edytował ten post 15 September 2011 - 01:01


#39 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 September 2011 - 06:41

cab 5 japan lub 5 japan ladnie wykrecil Jake Blauvelt w jednym ze odcinków swojej seri "Jake Blauvelt - Naturally" ale zrobil to w snowparku, jaralem sie tym trikiem okrutnie w zeszlym sezonie ... ale TR wykrecil to na Backcountry :twisted: - trzeba przyznac ze trik jest widowiskowy

A jeszcze dorzuce do puli kontrolowane fs54 Marka Landvika z 39:04 .... moze ktos wie czy ten trik ma jakas specjalna nazwe własną???


tamten trick z 1.08.31 to po dokładniejszych oględzinach cab 9 cork z japanem a nie cab 5 z japanem, a ten z 39.04 to jest 5 shiffty

Użytkownik Konrad edytował ten post 15 September 2011 - 06:48

9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#40 Grzechu

Grzechu

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 330 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 September 2011 - 23:46

tamten trick z 1.08.31 to po dokładniejszych oględzinach cab 9 cork z japanem a nie cab 5 z japanem, a ten z 39.04 to jest 5 shiffty


ten z 39.04 Landvika to zawsze nazywałem helikopter bądz też śmigłowiec i wsumie nie wiem dlaczego tak i skąd mi sie to wzieuo, konkret jest jeszcze 37:17 Dołączona grafika to też nie jest takie proste ...
JOIN The Ride