Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Parowanie Gogli


43 odpowiedzi w tym temacie

#41 Nizki

Nizki

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 45 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 26 December 2010 - 14:32

Dzisiaj miałem okazje ponownie je sprawdzić. Z tym, że z nową szybką. Jeździłem ponad dwie godziny z kaskiem i zero parowania :)
Za chwile znowu idę na stok i sprawdzę jeszcze opcję kask +airhole. Jeżeli wtedy nie będą parować będzie wychodziło na to, że to sama szybka lub po prostu pogoda tydzień temu była taka a nie inna na stoku.

#42 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 December 2010 - 12:19

Dzisiaj miałem okazje ponownie je sprawdzić. Z tym, że z nową szybką. Jeździłem ponad dwie godziny z kaskiem i zero parowania :)
Za chwile znowu idę na stok i sprawdzę jeszcze opcję kask +airhole. Jeżeli wtedy nie będą parować będzie wychodziło na to, że to sama szybka lub po prostu pogoda tydzień temu była taka a nie inna na stoku.

najprawdopodobniej kilka czynników na raz - wilgotnośc powietrza na zewnątrz w połączeniu z nadmierną potliwością.

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#43 Nizki

Nizki

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 45 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 December 2010 - 12:54

Bardzo możliwe. Wczoraj kask +airhole i zero parowania :) cud, miód i orzeszki :)

A czy mechaniczne zadrapania szybki od wewnątrz (po przez noszenie okularów pod goglami) też może być w jakiś sposób powodem parowania szybki ?

#44 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 December 2010 - 12:59

Bardzo możliwe. Wczoraj kask +airhole i zero parowania :) cud, miód i orzeszki :)

A czy mechaniczne zadrapania szybki od wewnątrz (po przez noszenie okularów pod goglami) też może być w jakiś sposób powodem parowania szybki ?

kazda niedoskonalosc powierzchni moze byc zrodłem kondensacji pary wodnej - oddcisk palca, zadrapanie, kurz. Byłbys więc pierwszym userem IS Eyewear Strike z felerem (taki rym ;) ) zyczę wiec duzo pozytku z IS EYEWEAR

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)