Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Uwaga! Ważne! Deski Voelkl Tylko Z Kartą Gwarancyjną


66 odpowiedzi w tym temacie

#61 simonTorun

simonTorun

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 977 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 11 November 2010 - 16:56

Prawda jest taka ze na takich wojnach zawsze zyskuje ostateczny klient.

"Nie ważne ile razy upadniesz... ważne ile razy się podniesiesz"


#62 realv

realv

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 120 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 11 November 2010 - 19:12

Voelkl nic nie powie, bo prawnie nic nie może zrobić.
Wszystkie działania - czy w .de, czy .pl śmierdzą sprawą dla UOKiK (lub jego niemieckiego odpowiednika). Oczywiście są sposoby, żeby to ograniczyć na poziomie dystrybucji do sprzedawców, ale to nie temat na publiczne forum - producenci/dystrybutorzy już swoje "narzędzia" mają.

Polskie piekiełko ecommerce, zresztą nie pierwszy raz :) A wizerunkowo traci sam Voelkl.

Poza tym, nie oszukujmy się - jeżeli jeden sprzedawca z własnym źródłem potrafi napsuć tyle krwi dystrybutorowi (a zarazem detaliście), to widać, że udział w rynku tej marki musi być raczej mały.
No chyba, że ruch na koncie allegro ekipy z Częstochowy nie odzwierciedla ich gigantycznej sprzedaży :)

#63 mrgn

mrgn

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1253 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 11 November 2010 - 21:26

ja bym chciał zobaczyc oficjalna wypowiedz Voelkl Snowboards ( nawet po niemiecku, google translate przełozy mi to na normalny jezyk ) na temat desek I jakosci sprzedawanych w Polsce nie pochodzacych od polskiego dystrybutora co on na te cała sytuacje. Bo prawnie to pewnie i jest ok wszystko bo przeciez nie ma nigdzie powiedziane ze musicie brac sprzet od polskiego dytrybutora, natomiast pytanie jak wyglada sprawa gdy dystrybutor lokalny sprzedaje sprzet zamowiony z fabryki do swojego sklepu a sprzedaje go za granice do kraju w ktorym juz jest dystrybutor lokalny ktory ma popodpisywane umowy z Voeklem. Oficjalnie prawnie jak wspomniałem pewno nie ma problemu. Ale...


Wyślę Ci na priv oficjalne stanowisko Voelkl'a. Te deski są z trzeciej ręki, nie od żadnego dystrybutora :)

#64 paczek96

paczek96

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 11 November 2010 - 21:50

A nie mógłbyś wkleić tego na forum gdyż ja także chciałbym przeczytać jak i pewnie wiele innych osób które tak jak ja śledzą ten wątek od początku...
Pozdrawiam
Maciek

#65 maku

maku

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 15 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 11 November 2010 - 22:26

A nie mógłbyś wkleić tego na forum gdyż ja także chciałbym przeczytać jak i pewnie wiele innych osób które tak jak ja śledzą ten wątek od początku...
Pozdrawiam
Maciek


Dokladnie ja rowniez jestem bardzo ciekaw tego oswiadczenia... Ciekawe kiedy je Morgan wymysli i napisze....:) Ty a moze my te deski trzepiemy w Czestochowie na warsztacie bo sam juz sie gubisz w tych Twoich wypowiedziach, raz piszesz ze sa lewe, drugi raz ze sa prawe tylko nie wiadomo jakiego pochodzenia, a teraz ze z trzeciej reki i nie od dystrybutora. Wez sobie ustal jedna wersje wydarzen, napisz i my sie do niej odwolamy:)

#66 paczek96

paczek96

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 November 2010 - 22:46

to jak pokażesz nam ?
już ciekawość mnie zżera bo na początku byłem po Twojej stronie a teraz nie wiem kto tu kręci...
Myślę że jak wkleisz to rozwiejesz wszystkim wątpliwości

#67 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 15 November 2010 - 15:30

No dobra - to ja tu posprzątam 8)

Obiecalem ze temat nie zniknie i tak będzie.

Jednak na wniosek obu stron tego ..... powiedzmy delikatnie konfliktu :)

zamykam ten temat


pzdr

JW

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika