Skocz do zawarto┼Ťci

Zdj─Öcie
- - - - -

Jak Dobra─ç Rozmiar Buta?

46 odpowiedzi w tym temacie

#41 mike

mike

Pro snołborder

• ModTeam
  • 2143 post├│w
  • Poziom zaawansowania:jako┼Ť si─Ö ┼Ťlizgam

Napisano 17 luty 2014 - 14:03

0,5 numera za małe..... to czysty masochizm przecież jest :) Wymień je :)

niekoniecznie... w tym ┼Ťrodowisku akurat cz─Östo si─Ö zdarza, ┼╝e kupuj─ůc o 0,5 numeru mniejszy obuw, po jakim┼Ť czasie (zwykle kr├│tkim) okazuje si─Ö, ┼╝e trafili┼Ťmy w dziesi─ůtk─Ö... szczeg├│lnie buty mi─Ökkie i bardzo mi─Ökkie maj─ů tendencje do rozbijania si─Ö

niestety jak wsz─Ödzie - nie jest to pewne
no board no fun!

#42 Michal25

Michal25

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 2 post├│w
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 maj 2014 - 07:43

ja zawsze mierz─Ö buty wgrubych skarpetach je┼Ťli jest wygodnieto rozmiar jest dobry

link usuni─Öty- JW

#43 Misiek Bielsko

Misiek Bielsko

Zaawansowany snołborder

• ModTeam
  • 773 post├│w
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 maj 2014 - 08:24

Kole┼Ť, wpadasz to tylko by generowa─ç ruch w jakich┼Ť ch*jowych linkach. Mia┼ébym uprzejm─ů pro┼Ťb─Ö, aby┼Ť spada┼é, zanim admin ci─Ö wywali.
www.maramuresz.com Wyprawy4x4, freeride - Rumunia, Bułgaria, Bałkany

#44 eyewitness

eyewitness

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 2 post├│w

Napisano 27 sierpień 2014 - 17:10

A tak z ciekawo┼Ťci - da si─Ö gdzie┼Ť w KRK kupi─ç przed sezonem butki, znaczy si─Ö obecnie? Bo pozbywam si─Ö moich atomic├│w po wypo┼╝yczalniowych, bo kurna po podeszwie maj─ů 35cm (wk┼éadka 30cm, czyli rozmiar 47), a normalnie nosz─Ö 44,5, czyli jakie┼Ť 28-28,5cm. Chcia┼ébym kupi─ç co┼Ť wygodnego (ze zdecydowanie mniejsz─ů skorup─ů!) przy okazji wymiany ca┼éego sprz─Ötu... Wydaje mi si─Ö ┼╝e na normalnego buciora 44,5 nie potrzeba deski wide.

#45 sedzia

sedzia

Snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPip
  • 226 post├│w

Napisano 27 sierpień 2014 - 18:36

Mo┼╝esz spr├│bowa─ç u Konrada na Balickiej w Backflipie. Niby teraz powinien miec tam rowery ale obada─ç mozesz

#46 dudi_wroc

dudi_wroc

Snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPip
  • 162 post├│w

Napisano 10 styczeń 2019 - 09:33

A ja ku przestrodze. Nie liczy sie tylko d┼éugo┼Ť─ç ;) Ostatnio wkurzony tym ze przy rozmiarze stopy ok 293/295mm , wygodnie mi by┼éo w IONach 310 !!!, ktore mam i wkurza mnie ze sa tak du┼╝e. W sumie wczoraj w 300 z Salomona by┼éo tez ok. Ale chodzi mi o to ze wa┼╝na jest te┼╝ szeroko┼Ť─ç stopy. Moja niestety jest szeroka (a dowiedzia┼éem si─Ö o tym w wieku 36lat), poni┼╝ej pomiar... Podobno dlatego wchodz─Ö w wieksze buty bo maj─ů szersze skorupy. Wiec przestrzegam, opr├│cz pomiaru d┼éugo┼Ťci, kt├│ry nale┼╝y robi─ç go┼é─ů stopa pod scian─ů i zmierzy─ç odleglo┼Ť─ç do najbardziej wysuni─Ötego palca. Zrobic warto pomiar szeroko┼Ťci. Polecam kontakt Z @Wiredsport na Snowboardingforum.com, je┼Ťli kto┼Ť ma w─ůtpliwo┼Ťci / problemy z doborem buta. Na mnie okazuje sie nie ma w pl zandgo buta :)) butlrtony w wide i w 11.5 nie ma nigdzie, albo nie moge znale┼║─ç. .. ac11347972e2054b6fe79bb21d118969.jpg

#47 kamilos

kamilos

Młody snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPip
  • 111 post├│w
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 10 styczeń 2019 - 10:42

zgadzam si─Ö, te wk┼éadki dziwne s─ů. Na codzie┼ä nosz─Ö but eu44, 28,5 cm i takie te┼╝ siedzia┼éy mi buty Vans Aura i jaki┼Ť stary Salomon. Ale jak przymierzy┼éem burka SLX i ION to wygodnie dopiero by┼éo w rozmiarze 44,5 29,5 cm. Nie chodzi nawet o to, ┼╝e w burku 28,5 cm stop─Ö cisn─Ö┼éo na szeroko┼Ť─ç, ale wk┼éadka by┼éa po prostu za kr├│tka, a wk┼éadka tej samej d┼éugo┼Ťci w VANS i Salomon by┼éa ok.