Skocz do zawartości




Zdjęcie

Testdrive Vol.6 - 8-10 Stycznia 2016 Wierchomla -Zamieszanie Czas Zacząć ;)


279 odpowiedzi w tym temacie

#181 michael

michael

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 132 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 03 January 2016 - 12:36

Testuje dziś warun na Wierchomli. TD uratowany. Dobrze że główna trasa wyglada Ok. Śnieżą cały czas. http://i1168.photobu...zpsrki0pzie.jpg

 

Ratrakuja w ciagu dnia? Szacun, to rarytas.

 

Czy wiadomo czy snowpark sie otworzy?



#182 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 03 January 2016 - 13:00

snowpark walczy - snieżą :)

jeżeli nawet będzie problem z pełnym odpaleniem to dla nas przygotują jednego lajna :)

 

pzdr

 

JW


co do volkla i fluxow - to obecny przedstawiciel nie ma prawa wstepu na impreze/forum.

Nie zamierzam sie rozpisywac - na rynku jest bardzo bogaty wybór sprzętu zacnych marek bez chorych teorii spiskowych.

Jako jeden z powodów podam tylko ze w ub roku ten gość dzwonił do wystawców namawiając do rezygnacji z udziału w imprezie...(przynajmniej do tych którzy jeszcze z nim rozmawiają czyli kilku) dzwonil tez do swoich odbiorców oczerniając nas jako forum i TD jako porąbaną impreze skazaną na porazke....

Ten temat uważam za zamknięty.

 

Impreza jak widzicie po tym co sie dzieje nie jest zagrożona brakiem śniegu.

Prognozy pogody są więcej niż optymistyczne :D

 

startujemy w piątek ale jak zwykle główna część imprezy to sobota i dogorywanie w niedziele...

 

pzdr

 

JW


.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#183 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 03 January 2016 - 13:38

Jeśli faktycznie ta historia z telefonami jest prawdziwa to jest to słabe. Znam Morgana jako pasjonata snowboardu i wielu z nas z forum jest takimi lub podobnymi wariatami. Szkoda ze Morgan sam się wypisał z Adechade (został wyrzucony). TD powstał na spontanie właśnie takich wariatów snowboardu. Pierwszy TD to bylo spotkanie paru osób na zajawi (sam tam też byłem). Trzeba pielęgnować TD bo to jedyna taka impreza snowboardowa. Dzięki TD można wymienić sie doświadczeniem, opiniami o sprzęcie i poznać wielu wiariatów, np. Jancia :). PS Jak by nie patrzeć przez te lata marka Flux była mocno propagowana dzięki forum i opiniom użytkowników. Szkoda, że przedstawiciel marki tego nie widzi i nie docenia.

Użytkownik ProDish edytował ten post 03 January 2016 - 13:44

"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#184 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 03 January 2016 - 16:48

Znasz mnie i wiesz ze nie pisze bzdur - a osoby które mi powiedziały nigdy nie brały udzialu w zadnych przepychankach w sieci...

 

pzdr

 

JW


.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#185 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 03 January 2016 - 19:26

Marcinie poproszę dla mojej luby tegorocznego kucyka w rozmiarze 143 jak tylko bd dostepny

Marcinie poproszę dla mojej luby tegorocznego kucyka w rozmiarze 143 jak tylko bd dostepny

bedzie 143 i 147
  • RiKi iTak XVI lubi to

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#186 Snp

Snp

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 570 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 04 January 2016 - 17:16

Ktos szuka noclegu na TD ? Pisac prv moze cos sie ukula



#187 EriksonE

EriksonE

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 728 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 04 January 2016 - 21:52

Daj znać SLV



#188 MrG

MrG

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 1 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 05 January 2016 - 08:23

snowpark walczy - snieżą :)

jeżeli nawet będzie problem z pełnym odpaleniem to dla nas przygotują jednego lajna :)

 

pzdr

 

JW


co do volkla i fluxow - to obecny przedstawiciel nie ma prawa wstepu na impreze/forum.

Nie zamierzam sie rozpisywac - na rynku jest bardzo bogaty wybór sprzętu zacnych marek bez chorych teorii spiskowych.

Jako jeden z powodów podam tylko ze w ub roku ten gość dzwonił do wystawców namawiając do rezygnacji z udziału w imprezie...(przynajmniej do tych którzy jeszcze z nim rozmawiają czyli kilku) dzwonil tez do swoich odbiorców oczerniając nas jako forum i TD jako porąbaną impreze skazaną na porazke....

Ten temat uważam za zamknięty.

 

Impreza jak widzicie po tym co sie dzieje nie jest zagrożona brakiem śniegu.

Prognozy pogody są więcej niż optymistyczne :D

 

startujemy w piątek ale jak zwykle główna część imprezy to sobota i dogorywanie w niedziele...

 

pzdr

 

JW

Cześć,

Jestem tu nowy i nie znam historii konfliktu pomiędzy dystrybutorem Voelkla a Środowiskiem Snowboardowym. Dużo dobrego słyszałem na temat Coal jako deski dobrze jeżdżącej na krawędziach, nawet przy zawodniku >100kg.  Czy będzie szansa na przetestowanie jakiegoś odpowiednika innej marki?

Pozdr.

GK



#189 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 05 January 2016 - 11:48

Desek dobrze jeżdżących na krawędzi będzie pewnie do testów co najmniej kilka. Na szczęście testy trwają 3 dni więc może będzie czas żeby objeździć wszystkie. Na stronie dystrybutora Voelkla można zresztą przeczytać, że podobnie jak rok temu organizuje od swoje testy w tym samym terminie w niedalekiej okolicy (Przypadek? Nie sądzę :-P). Także jakbyś się bardzo uparł i pojeździł po okolicznych ośrodkach to możesz przetestować także Coala.



#190 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 05 January 2016 - 12:01

Desek dobrze jeżdżących na krawędzi będzie pewnie do testów co najmniej kilka. Na szczęście testy trwają 3 dni więc może będzie czas żeby objeździć wszystkie. Na stronie dystrybutora Voelkla można zresztą przeczytać, że podobnie jak rok temu organizuje od swoje testy w tym samym terminie w niedalekiej okolicy (Przypadek? Nie sądzę :-P). Także jakbyś się bardzo uparł i pojeździł po okolicznych ośrodkach to możesz przetestować także Coala.

 

Dokładnie jak Retro pisze. Kilka FR od Burka fajnie na krawędzi pomyka. Endevoaur będzie miał też kilka fajnych desiw. Lib Tech też cos tam ma - muszę sobię odświezyć wiedzę o ich modelach :)

Voelkl ma szkolenie na Słotwinach. Ale czy będą mieli testówki ? 


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#191 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 05 January 2016 - 12:06

To trzeba już pytać "u źródła". Mnie interesuje jedna deska od Voelkla ale z ewentualnymi testami poczekam na odpowiedni opad puchola.

Swoją drogą ciekawy Nick nowego kolegi :-)


  • sedzia lubi to

#192 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 05 January 2016 - 12:28

mogę zabrać swojego Eliminatora ;) Dziadek ma już 10 lat ale napierdala jak szatan :D


Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#193 wysman

wysman

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 05 January 2016 - 14:52

koledzy a szkolonka z instruktorami będą też dla świeżaków?

czy jakie grupy przewidujecie?


jechałem szybko, iż lubię za***rdalać

#194 rei

rei

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 1 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 05 January 2016 - 15:22

Hej, orientujecie się może jakie jest obłożenie imprezy? Bierzecie swoje deski, czy da się pojeździć na testowanych przez cały dzień? (albo chociaż jak to wyglądało w zeszłych latach?)

Do zobaczenia w sobotę!



#195 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 05 January 2016 - 15:42

Ja tam biorę deskę bo jakoś na Polanki trzeba zjechać :-) (no chyba że będziesz się przez krzaki przebijać z buta z pod dolnej stacji). Na testowych da się generalnie jeździć od 9.30 do 15.00 w piątek i sobotę oraz do 13.00 w niedzielę. Ja tam kupuję karnet na 3 dni i będę jeździł również popołudniami/wieczorami, dlatego własna deska (czy narty 8-) ) się przydaje. Poza tym obowiązkowo musisz mieć swoje buty (chyba nie trzeba o tym wspominać :-)) i dobrze mieć swoje wiązki, bo oprócz Burtona mało który wystawca dysponuje wiązaniami do każdej deski.

Tak to mniej więcej wyglądało w poprzednich latach :)


Użytkownik retro edytował ten post 05 January 2016 - 15:44


#196 Snp

Snp

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 570 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 05 January 2016 - 18:57

Daj znać SLV

Nieaktualne


Hej, orientujecie się może jakie jest obłożenie imprezy? Bierzecie swoje deski, czy da się pojeździć na testowanych przez cały dzień? (albo chociaż jak to wyglądało w zeszłych latach?)

Do zobaczenia w sobotę!

Raczej na modelach ktore ida jak "cieple buleczki" nie posmigasz caly dzien bo bedzie masowy lincz hehe :P

Z reguly wyglada to tak ze 3/4 zjazdy i ludziska oddaja :)


PS. Co to jest ten TD Cup ??? Bo chyba nie jestem w temacie



#197 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 05 January 2016 - 18:58

Zawody freestyle Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

#198 michael

michael

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 132 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 05 January 2016 - 19:16

Mamy jeden pokoj wolny dla 2 osob w naszym apartamencie 6-osobowym (http://www.chatanadstawem.com.pl/) kilkaset metrow o wyciagu. Cena ok. 55zl/osob, jeszcze do potwierdzenia. Oferta dla spokojnych i dbajacy o porzadek :)

 

W naszym gronie bedzie ja + moja dziewczyna i slynny Szymszym i Abrax. Kontakt PW

 

Edit: sorry, oferta tylko dla 2-osob, nie pojedyncze


Użytkownik michael edytował ten post 05 January 2016 - 19:18


#199 Trivet

Trivet

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 13 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 05 January 2016 - 23:09

Panie i panowie jako, że niespodziewanie od dziś z żoną jesteśmy w Krynicy to z wielką chęcią byśmy się zjawili jakieś specjalne wymagania są? A poza tym jeździ ktoś jutro na Wierchomli? Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

#200 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 06 January 2016 - 00:24

Zapraszamy ;)

Wymagamy pozytywnego nastawienia do życia, wiązań, butów, no i jakiejś deski żeby na imprezę dojechać


  • Snp i RiKi iTak XVI lubią to

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...